معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ

شاید کنجکاو شده باشید که معنای کلمات لاتین روی ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟ می دانستید با پی بردن به معنای کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ می تونید، از تنظیمات خاص شست و شو استفاده کنید و حتی مصرف انرژی رو با انجام این تنظیمات کاهش بدین، پس برای یادگیری نحوه استفاده از این تنظیمات فقط کافیه که به دقت مقاله ما رو بخونید.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

تو این مقاله سعی کردیم به صورت یک فهرست جدولی و توضیح برخی اصطلاحات مهم شما رو با طرز استفاده بهینه از ماشین لباسشویی سامسونگ آشنا کنیم.

تجربه‌ی شما از کار با ماشین لباسشویی سامسونگ چی بوده؟
برای ما و کاربران دیگه بنویسید. یا اگر سوالی در این مورد دارید، از ما بپرسید.

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ

طرز کار ماشین لباسشویی سامسونگ ۷ کیلویی یا برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ ۸ کیلویی، فرق چندانی با هم ندارند. شما می‌تونید با استفاده از جدول زیر از معنای دکمه های لباسشویی سامسونگ مطلع بشید و بهترین برنامه را برای شستشوی لباس هایتان انتخاب کنید. این جدول تمام برنامه ها را به همراه کاربردشان آورده است.

فهرست معنای کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ
معنای فارسی  کلمات به لاتین
لباس هایی از جنس پنبه Cotton 
صرفه جویی در انرژی هنگام شستن لباس پنبه ای Cotton eco
لباس های مصنوعی یا معمولی Synthetic 
لباس های دارای پارچه حریر Delicate 
لباس های نخی و پشمی Wool 
شست و شوی دستی برای لباس های حساس و ظریف Hand wash
برنامه شست و شوی سریع 30 دقیقه ای Quick 30
آبکشی+خشک کن Rinse +Spin
انجام عملکرد تخلیه Drain 
پیش از شست و شو لباس ها خیس می شوند. Pre Wash 
یک مرحله آبکشی بیشتر +Rinse
قابلیت ضد چروک شدن لباس ها،صرفه جویی در اتو کشی Crease Care
افزودن به مدت برنامه شست و شو برای لباس های بسیار کثیف Souk 
لباس هایی از جنس مخمل Duvet 
فرایند شست و شوی بخار سه تکه لباس Refresh 
صرفه جویی در زمان شست و شوی لباس ها Time Save
شست و شوی لباس هایی که که با پوست مستقیما در تماس هستند. Skin Care
فعال کردن قابلیت ضد چروک برای اتوکشی آسان Easy Care
شست و شوی مخصوص لباس های مشکی Black Care
شست و شوی پتو ولباس های ضخیم blanket
ایجاد برنامه انتخابی توسط مشتری Favorit 
مخلوطی از لباس های مختلف Mix 
شست و شوی لباس های ضد آلرژی Alergy Care
شست و شوی بدون سر و صدا Silent Wash
شست و شوی متمرکز لباس های کثیف Intensive
تاخیر اولیه شروع کار ماشین Time Delay
شست و شوی چند باره برای لباس های خیلی کثیف Intensive
خشک کردن یا خشک کن Spine 
توقف در زمان های آب کشی به انتخاب خود کاربر Rinse hold
بهره وری بیشتر در زمان آبکشی Medic rinse
از بین بردن لکه ها Bio care
تنظیم دما Temp
شستن+خشک کردن Wash +Dry
ضد عفونی لباس های بیماران با افزایش دمای آب Boiling care
گزینه ای مخصوص شست و شوی رو تختی Bed cover
شست و شوی لباس های پرحجم Bulky
فعال کردن قابلیت خشک کن Dry
مخصوص شست و شوی لباس های تیره Dark wash
شست و شوی لباس های ورزشی Sports wear
شست و شوی لباس ها با بخار Steam wear
دو بار آبکشی کردن Rinse++
غیر فعال کردن قابلیت خشک کن No spin
شست و شو + خشک کن Wash +Dry
فقط خشک کردن Dry Only
خشک کردن پارچه های نخی و کتان Cupboard dry
آماده برای اتوکشی پارچه های نخی کتان Iron Dry
گزینه ای برای لباس هایی که احتیاج به اتو ندارند. Low temp
خشک کردن بهینه از لحاظ مصرف انرژی Eco dry
از بین بردن رنگ لکه مانند روی لباس fading clothes
قابلیت خشک کن  Dry level
قابلیت ایجاد تاخیر زمانی Delay end
شروع و توقف start/pause
روشن/خاموش شدن power
نشان دادن تنظیمات ماشین لباسشویی Display
مربوط به بخش تنظیمات option
تنظیمات شست و شوی لباس های کثیف heavy soil

طرز کار با ماشین لباسشویی سامسونگ

همانطور که مشاهده کردید بیشتر کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ مربوط به برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ هست. در نتیجه برای استفاده از این برنامه‌ها بهتره که با کاربرد آن‌ها آشنا بشید.

به طور کلی برای کار با ماشین لباسشویی ابتدا باید از معنی کلمات روی لباسشویی سامسونگ سردربیارید و بدونید هر برنامه چه معنا و کاربردی دارد. دکتر تعمیر این مقاله رو برای شما کاربران ماشین لباسشویی سامسونگ آماده کرده تا به بهینه و بهترین شکل از دستگاه خود استفاده کنید.

دانست معنا کلیدهای لباسشویی آن چنان مهم هستن که شما با انتخاب برنامه‌ی درست از خرابی زودهنگام آن جلوگیری می‌کنید و کمتر به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ نیازمند خواهید شد.

معنی Cotton ماشین لباسشویی سامسونگ

برای شست و شوی انواع مختلف لباس های کتان و نخی از این برنامه استفاده می‌شود، این برنامه زمان بیشتری برای شستشو صرف می‌کند و مناسب شستشوی لباس های ظریف شما نیست.

برای شستشوی لباس های نسبتا کثیف با جنس نخی، پنبه، کتان این برنامه گزینه مناسبی برای شماست.

معنی Heavy Soil ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر کار شما طوری هست که با خاک و آلودگی‌های فراوان همراه هستید، یا یک روز به طبیعت رفتیه‌اید و لباس‌های شما غرق خاک و ِگل شده است، این برنامه میتونه با یک شستوی عمیق و سنگین تمام آلودگی‎‎‌ها رو از دل تار و پود لباس‌تان پاک کند.

همینطور این برنامه قابلیت تنظیم Pre Wash رو داره تا قبل از اجرا با یک شستشوی کمکی لباس‌ها بهتر شسته بشن.

معنی Option در لباسشویی

هر برنامه‌ی شستشو در ماشین لباسشویی سامسونگ با تنظمات پیش فرضی اجرا میشه. با تعویض هر برنامه؛ سه شاخص تغییر می‌کند:

  • دمای آب
  • سرعت چرخش آبکش
  • زمان سیکل شستشو

گاهی شما برای شستشوی خاص مثلا پرده یا کتانی، لازم دارید که تنظمات را به طور دستی تغییر دهید. در این زمان می‌تونید با option دمای و سرعت چرخش را به طور دلخواه تغییر دهید.

درباره‌ی روش شستن کتانی در ماشین لباسشویی سامسونگ چیزی می‌دونید؟ می‌دونید اگر اصول شستن کفش و کتونی رو داخل لباسشویی ندونید چه آسیب عمیقی به دستگاه وارد می‌کنید؟ پس حتما مقاله‌ی دکتر تعمیر رو بخونید.

معنی Synthetic ماشین لباسشویی سامسونگ

لباس‌های که پارچه‌هایی با الیاف مصنوعی و پلاستیکی دارند، با تنظیم این برنامه بهتر شسته خواهند شد، به هیچ وجه لباس‌های نخی و کتان را با این برنامه ماشین لباسشویی سامسونگ شست و شو ندهید، به لباس های نخی  و کتان آسیب وارد می کند.

اگر لباس شما از الیاف مصنوعی باشد، این کلمه روی لیبل آن نوشته شده است.

معنی baby care ماشین لباسشویی سامسونگ

این برنامه مختص شستشوی لباس های کودکان است، از آنجا که لباس‌های کودکان ممکن است آغشته به لکه‌های فراوانی باشند، این برنامه به راحتی می‌تونه لکه‌های روی لباس‌های کودکان شما رو پاک کنه، همچنین با توجه به حساس بودن پوست کودک، این لباس‌ها با نهایت حساسیت در لباسشویی شسته خواهد شد.

معنی wool در ماشین لباسشویی سامسونگ

معنی wool ماشین لباسشویی سامسونگ

معنی wool در ماشین لباسشویی سامسونگ پشم یا کاموا هست. برای شستشوی لباس هایی از جنس پشم و کاموایی، این برنامه کاربردی اساسی دارد. برای لباس‌هایی که جنس حساسی دارند بهتر است که از این برنامه استفاده کنید، لباس‌های پشمی شما با انتخای این برنامه شست و شو به هیچ عنوان آسیب نمی‌بینند و کیفیت آن‌ها حفظ خواهد شد. به عبارتی وا نمیرن.

برنامه delicate ماشین لباسشویی سامسونگ

با استفاده از این برنامه می‌تونید لباس‌های ظریف مثل لباس زیر رو شستشو بدین، با توجه به حساسیتی که به جنس پارچه لباس شما داره، برای شست و شوی لباس‌هایی که پارچه حساسی دارن بسیار مناسب هست.‌

لباس هایی مثل حریر یا ابریشم که حساسیت بالایی دارن رو با این برنامه و خیال راحت به لباسشویی بسپارید. همینطور که می‌بینید، دانستن معنی کلمات ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده‌ی شما را از این دستگاه محبوب چندین برابر می‌کند.

معنی daily wash ماشین لباسشویی سامسونگ

برای لباس هایی که در روزمره استفاده می‌کنید، کاربرد دارد، معنی برنامه شستشوی Daily Wash در لباسشویی سامسونگ به شما می‌گوید که لباس‌های نه چندان کثیف خود را که در طول روز و در خانه استفاده می‌کنید را با این برنامه به دستگاه بسپارید. این برنامه‌ی مناسبی برای شستشوی لباس‌های بسیار چرب و کثیفی که در یک کارگاه یا تعمیرگاه استفاده می‌کنید، نیست.

Washing machine descaling

معنی Eco Drum Clean ماشین لباسشویی سامسونگ

ممکنه گاهی دیگ ماشین لباسشویی شما بیش از حد کثیف یا چرب بشه، بنابراین استفاده از برنامه‌ی شستشوی معمولی هم آب و انرژی زیادی مصرف می‌کنه. در نتیجه با استفاده از برنامه‌ی بهینه‌ی شستشو می‌تونید، به صرفه دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ رو شست و شو بدید.

معمولا شما با توجه به توصیه دکتر تعمیر و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی، هر شش ماه یکبار باید لباسشویی را جرمگیری کنید. این جرمگیری با انتخاب برنامه Drum Clean و ریختن یه بسته پودر جرمگیری یا مقدار استاندارد از مایع جرمگیر در جاپودری لباسشویی انجام می‌گیره.

جرمگیری یکی از سرویس‌های لازم هست که خودتون به راحتی می‌تونید انجام بدین و از شر جرم و رسوب بستن دیگ و اجزای آن خلاص بشید و از خیلی خرابی‌ها پرهزینه پیشگیری کنید. برای تهیه پودر جرمگیر ماشین لباسشویی سامسونگ از دکتر تعمیر کمک بگیرید.

معنی dark wash ماشین لباسشویی سامسونگ

این برنامه برای شستشوی لباس‌های تیره و مشکی در ماشین لباسشویی سامسونگ کاربرد دارد، با استفاده از این برنامه دیگه نگران کم رنگ شدن لباس‌های مشکی و تیره خود نباشید.

معنی whites ماشین لباسشویی سامسونگ

این برنامه مختص شستشوی لباس‌های سفید در ماشین لباسشویی سامسونگ است، با اجرای این برنامه از لباس‌های سفید ماشین لباسشویی خود در برابر آسیب و رنگی شدن حفاظت کنید.

معنی Mix ماشین لباسشویی سامسونگ

این حالت بیشتر اتفاق میفته که شما ترکیب لباس‌های مختلف رو داخل دیگ ماشین لباسشویی قرار دادین و حالا این دغدغه رو دارین که چطور میشه از آسیب رسیدن این لباس‌ها حین شستشوی همزمان جلوگیری کرد؟! بنابراین توصیه‌ی ما به شما استفاده از برنامه‌ی Mix هست که دمای مناسب رو برای شست و شوی لباس‌ها در ماشین لباسشویی شما تامین می‌کنه.

البته همیشه یک سری لباس هستن که بعد از خیس شدن رنگ پس میدن، یا لباس‌هایی که سفید هستن و ممکنه با مخلطوط لباس‌های دیگر رنگی بشن. پس هیچوقت این لباس‌ها را به طور مخلوط نشویید.

معنی Pre wash ماشین لباسشویی سامسونگ

برنامه پیش از شست و شو، بدین صورت عمل می‌‌کند که لباس‌های شما رو پیش از شست و شو خیس و مرطوب می‌کنه تا راحت تر شسته بشن، وقتی این برنامه رو فعال کنین برای خیس شدن لباس ها از پودر و مواد شوینده استفاده نمیشه.

در واقع اگر لباس‌های شما خیلی کثیف هستن، به عنوان یک برنامه کمکی در کنار برنامه اصلی ماشین لباسشویی سامسونگ می‌تونید این حالت رو فعال کنید. البته دقت کنید که حالت prewash در لباسشویی با تمام برنامه‌های اصلی فعال نخواهد شد.

 

تنظیمات ماشین لباسشویی سامسونگ

همانطور که تا اینجا مشاهده کردید، معنای کلمات ماشین لباسشویی سامسونگ به شما کمک می کند با کارکرد انواع برنامه‌های شست و شو آشنا شوید و برنامه‌ای را انتخاب کنید که عملکرد بهینه‌ای دارد و به لباس‌های شما در ماشین لباسشویی آسیبی وارد نمی‌کند.

در انتها اگر هر گونه مشکلی در ماشین لباسشویی سامسونگ و کارکرد دکمه‌ها داشتید یا با اروهای ماشین لباسشویی سامسونگ مواجه شدین برای حل مشکل حتما با نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 4 =

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.