نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

فرقی نداره آنلاین یا از طریق تماس تلفنی مستقیم. زیر ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته میشه تا هر ساعتی که در نظر دارید، تکنسین متخصص تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل شما حاضر بشه.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

منتظر نظرات شما بعد از گوش دادن به این پادکست از دکتر تعمیر هستیم.

خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ

دکتر تعمیر نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران، کرج، اسلامشهر و استان گیلان بوده که تمام خدمات تعمیرات تضمینی در منزل و حضور شما انجام میگیره. تلاش و تاکید دکتر تعمیر برای تعمیر لباسشویی سامسونگ Samsung شما بوده نه تعویض قطعه. تا حد ممکن قطعات فابریک روی دستگاه تعویض نشن.

البته گاهی کار از تعمیر گذشته و ناچار به تعویض قطعه هستید. قطعات تامین شده از سمت دکتر تعمیر اصلی هستن و برای آسوده کردن خیال شما، ضمانت نامه کتبی شش ماه روی تمام قطعات جایگزین شده داده میشه.

هم‌چنین با توجه به مشکل دستگاه، به تشخیص کارشناس، اگر ایراد سطحی و قابل حل توسط خودتان باشه، با یک مشاوره تلفنی رایگان بدون نیاز به حضور تکنسین و ریالی هزینه، مشکل را حل می‌کنید. اما اگر رفع مشکل نیازمند بازدید حضوری متخصص باشه، با ثبت مشخصات در کمترین زمان دستگاه شما در منزل‌تان مورد عیب یابی قرار می‌گیره.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران

دکتر تعمیر نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران و شهرستان‌های اطراف آن هست. اگر در اسلامشهر، کرج، اندیشه یا هر شهرستانی که حومه‌ی تهران هست سکونت دارید، دکتر تعمیر تعمیرات لباسشویی شما را برعهده می‌گیره.

نگران زمان تعمیر نباشید چرا که دکتر تعمیر در سراسر تهران بزرگ شعبه‌‍‌های فعالی ایجاد کرده تا بعد از ثبت درخواست تعمیر، متخصص لباسشویی سامسونگ در کمترین زمان به منزل‌ شما اعزام بشن.

ضمنا دکتر تعمیر، تعمیرگاه مجاز سامسونگ بوده که تمام خدمات نصب، سرویس و تعمیر لوازم خانگی سامسونگ شما را به صورت تخصصی انجام میده و نرخ تعمیرات اعلام شده از سمت این مرکز طبق نرخ مصوبه از اتحادیه بوده که حتی با اعمال تخفیف و کم تر از نرخ تصویب از شما دریافت میشه.

از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران با دکتر تعمیر به طور تضمینی انجام می‌گیره. قبل از سرایت مشکل جزئی و خرابی قطعات بیشتر، از مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا بهترین تصمیم را برای رفع مشکل لباسشویی خود بگیرید.

چرا دکتر تعمیر را برای تعمیر لباسشویی سامسونگ انتخاب کنیم؟

از اونجایی که تمامی تعمیرگاه‌های موجود در سراسر تهران بزرگ خدمات سامسونگ را ارائه میدن؛ به راحتی می‌تونید در دام تعمیرگاه‌های غیرمجاز بیفتید. پس باید به دنبال مطمئن‌ترین و معتبرترین تعمیرگاه باشید. در اینجا ویژگی‌ها و خدماتی که یک مرکز معتبر و مجاز داره را برای شما آوردیم تا با آگاهی بیشتری دستگاه ارزشمندتان را به تعمیرگاه بسپارید.

مراکز تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران زیاده و شما با وجود این تعداد از تعمیرگاه، انتخاب زیادی دارید. اما کدام یک میتونه بهترین انتخاب باشه تا در دام تعمیرگاه‌های غیرمجاز نیفتید!

مرکز تخصصی و مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ در دکتر تعمیر:

 • بعد از ثبت درخواست مشتری برای تعمیر لباسشویی سامسونگ، تماس گرفته و با هماهنگی ایشان به محل مورد نظر می‌رود.
 • قبل از هر نوع اقدامی برای تعمیر یا تعویض قطعه؛ از مشتری موافقت صد در صدی را دریافت می‌کند.
 • تکنسین دکتر تعمیر بعد از عیب یابی دقیق، مشتری را از هزینه‌ی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ باخبر می‌کند.
 • تعمیرات در محل و حضور مشتری انجام می‌گیره و در صورت نیاز برای انتقال به کارگاه رسید داده میشه.
 • بعد پایان مراحل تعمیرات، دستگاه سالم و مانند روز اول تحویل داده میشه و فاکتور رسمی شرکت برای اخذ مبلغ داده میشه.
 • با توجه به نوع تعمیرات یا تعویض قطعه، خدمات ارائه شده مشمول ۱۸۰-۳۶۰ روز ضمانت نامه مکتوب هست.

بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ

بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ زمانی می‌تونه بهترین باشه که به تمامی عیوب دستگاه مسلط باشه و با تخصص و مهارتی که به صورت تئوری و تجربی به دست آورده، مشکل را حل کنه. دکتر تعمیر با تشکیل یک تیم قوی و متخصص که به سیر تا پیاز مشکلات لباسشویی سامسونگ واقف هستند، بهترین تعمیرکار لباسشویی سامسونگ را در اختیار شما قرار می‌دهد.

این ادعا در حدی بوده که برای اثبات کیفیت کار تعمیرکار لباسشویی سامسونگ به شما ضمانت نامه خدمات میدهیم. تا خیالتان از بابت انتخاب تعمیرکار راحت باشه.

شاخص انتخاب بهترین تعمیرکار لباسشویی به متخصص و مجرب بودن او خلاصه نمیشه. خوش برخورد و خوش قول بودن هم از موارد موثر در ارائه خدمت به شما مشتریان عزیز هست که با دکتر تعمیر آن را تجربه خواهید کرد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل

شما به عنوان یک خانه‌دار تنها مصرف کننده‌ی ماشین لباسشویی نیستید. بسیاری‌ از هتل‌ها و اقامتگاه‌ها از ماشین لباسشویی‌های خانگی در حال استفاده هستند و خارج کردن آن از محل، دشواری‌هایی داره که علاوه بر تحمل آن دشواری‌ها، زمان تعمیر هم طولانی‌تر میشه.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل خود را به دکتر تعمیر بسپارید. بدون نیاز به حمل و انتقال دستگاه به کارگاه، تعمیرکار مجرب و متخصص لباسشویی سامسونگ را به محل شما می‌فرستم. بعد از عیب یابی دقیق دستگاه، ممکنه با توجه به ایراد به وجود آمده، نیاز باشه تا بخشی از دستگاه جدا شده و به کارگاه منتقل بشه.

با تعمیر لباسشویی سامسونگ در منزل نیازی به باز کردن دستگاه و پرداخت هزینه‌های اضافی برای حمل و نقل نیست. تنها با یک تماس یا ثبت درخواست آنلاین تعمیرکار را به محل خود فراخوانید.

نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی سامسونگ

نصب ماشین لباسشویی سامسونگ

نصب لباسشویی سامسونگ آن دسته کارهایی هست که در عین سادگی خیلی مهم بوده و حتما باید طبق استاندارد و اصول انجام بگیره.
نصب نادرست میتونه باعث آسیب دیدن لباسشویی بشه. شما بعد از زمان کوتاهی متوجه می‌شید که لباسشویی به درستی کار نمیکنه. عملکردش همراه با سر و صدا، لرزش یا حتی حرکته و به تعمیرکار لباسشویی سامسونگ نیاز پیدا می‌کنید.
پس حتما باید توجه ویژه‌ای به نصب لباسشویی سامسونگ داشته باشید. اگر خودتان تخصصی در این زمینه ندارید، بهتره از یک نصاب لباسشویی کمک بگیرید تا با عواقب نصب نادرست مواجه نشید.
دکتر تعمیر علاوه بر تعمیر لباسشویی سامسونگ، نصب آن را هم به اصولی‌ترین شکل با رعایت استانداردهای مکان مناسب، اتصالات ورودی و خروجی آب و تراز بودن دستگاه انجام میدن.

هزینه‌ی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

با توجه به اوضاع اقتصادی امروزه، هزینه‌ تعمیر لباسشویی سامسونگ یکی از رایج‌ترین سوال‌هایی بوده که همیشه موقع ثبت درخواست تعمیرات از ما پرسیده میشه. متاسفانه اعلام هزینه در زمان ثبت درخواست و قبل از پیدا شدن مشکل دقیق ممکن نبوده و نیازه تکنسین عیب یابی و بررسی دقیق را روی دستگاه انجام بده. قطعا قبل از هر اقدامی هزینه‌ی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما اعلام میشه. البته لازم به گفتنه که هزینه‌ها خارج از عرف نبوده و با توجه به نرخ مصوب اتحادیه و اعمال تخفیف ویژه‌ی دکتر‌ تعمیری‌ اعلام میشه.
یک سری عوامل هستن که میتونه روی تعمیرات و کیفیت دستگاه بعد از تعمیر تاثیر بذاره. آن هم تخصص و تجربه‌ی تعمیرکار و قطعات جایگزین شده روی دستگاه شماست.
دکتر تعمیر سعی داره هیچ قطعه‌ی فابریکی از دستگاه شما تعویض نشه و با تعمیر دستگاه را زنده کنه. اما گاهی نقص قطعه آنقدر زیاده که به طور کلی تعمیر بی ارزش و حتی غیرممکنه. پس مراقب افراد سودجویی که قطعات تقلبی را با هزینه‌ی کم روی دستگاه نصب می‌کنن، باشید. تمام قطعات تعویض شده توسط دکتر تعمیر با ضمانت نامه کتبی انجام می‌گیره تا خیال شما بابت کیفیت آن‌ها راحت باشه.

خدمات پس از فروش لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تنها یکی از خدمات پس از فروش لباسشویی سامسونگ است. خدمات نصب و راه اندازی، نحوه‌ی استفاده و نگهداری از دستگاه، ارائه خدمات رایگان یا کم هزینه طی مدت گارانتی شده تماماً از سمت خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ ارائه میشه.

فلسفه‌ی این مرکز ایجاد صمیمیت و حفظ رابطه‌ میان مشتریان قدیم و جلب توجه‌ی خریداران جدید است که با هدف بازاریابی محصول و فروش بیشتر است. 

خدمات پس از فروش سامسونگ به مدت مشخص شده‌ی گارانتی در اختیار شما قرار می‌گیره و تا آن زمان نگرانی از بابت نصب و راه اندازی، تامین قطعات یا هزینه‌ی تعمیرات نخواهید داشت.

اما بعد از تحریم ایران از سمت کره، خدمات پس از فروش و نمایندگی لباسشویی سامسونگ در ایران وجود ندارد و همین به یک دغدغه‌ی بزرگ تبدیل شده که در صورت نیاز به کجا باید مراجعه کرد!

دکتر تعمیر با ایجاد شعب فعال در سراسر تهران، کرج، اسلامشهر و استان گیلان از دغدغه‌ را از دوش شما برداشته و تمام خدمات پس از فروش لباسشویی سامسونگ را با بهترین کیفیت و گارانتی به شما ارائه میده. کافیه برای نصب، تهیه قطعات یا تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خودتون با دکتر تعمیر تماس بگیرید.

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ

سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از واجب‌ترین کارها بوده تا لباسشویی دچار مشکلات پیچیده و پرهزینه نشه. با سرویس ماشین لباسشویی نه تنها نفسی تازه به دستگاه میدید، بلکه یاد می‌گیرید چطور با این دستگاه ارزشمند کار کنید تا کمتر دچار خرابی بشه.

اگر می‌خواهید کمتر به تعمیرکار لباسشویی نیازمند بشید، حتما در دوره‌های حداقل شش ماهه، دستگاه خود را سرویس کنید.

سرویس دوره‌ای شامل: تمیز یا تعویض کردن فیلترها، بررسی کردن لاستیک دور درب، بررسی سلامت دیگ و سایر قطعات داخلی و … .

هر چند که بعضی از نکات را خودتان هم می‌تونید رعایت کنید. مثل تمیز کردن لاستیک دور درب، تمیز کردن فیلتر پمپ تخلیه، بررسی شلنگ‌های ورودی و خروجی. تمام این نکات با جزئیات در مقاله‌ی تخصصی دکتر تعمیر گفته شده تا شما به طور دقیق با رعایت اصول آن‌ها را بکار گیرید.

خرابی‌های رایج لباسشویی سامسونگ

هر چند که ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از برندهای معتبر و با کیفیت است؛ اما طبیعیه که روزی دچار یک مشکل رایج بشه! شما باید تمام مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ را بشناسید تا در صورت مواجه با آن‌ها، بهترین عمل را انجام دهید. دقت کنید که تمام خرابی‌ها به تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ نیاز ندارد و با کمک مقاله‌های تخصصی دکتر تعمیر قادر به تعمیر ماشین لباسشویی خواهید بود.

نحوه‌ی کار با ماشین لباسشویی سامسونگ

لباسشویی‌های جدید را دیده‌اید دیگر! با یک پنل و تعداد زیادی دکمه و برنامه‌های متفاوت! لباسشویی‌ها به مرور زمان با هر مدل جدیدی که وارد بازار شدن، قابلیت‌هایی به آن‌ها اضافه شد. اینکه چه زمانی، با چه شرایطی از چه قابلیتی استفاده کنید یک سواله! پاسخ اdن سوال هم مطالعه‌ی دفترچه راهنمای لباسشویی سامسونگ بوده که خواندن آن به زبان اصلی برای همگی ساده نیست.

به همین دلیل دکتر تعمیر در ادامه‌ی مقاله معنی کلمات لباسشویی سامسونگ را به شما گفته تا بتونید با استفاده از آن‌ها استفاده‌ی بهینه‌تری داشته باشید.

معنی کلمات لباسشویی سامسونگ

COTTON: مناسب لباس‌های پنبه‌ای و نخی
COTTON ECO: لباس‌های کتان با مصرف بهینه انرژی و آب
SYNTHETIC: الیاف مصنوعی
HEAVY DUTY: مناسب شستشوی لباس‌های سنگین
WHITES: مناسب پارچه و لباس‌های سفید رنگ
BEDDING: مناسب شستشوی ملحفه، روتختی، روبالشتی و …
ACTIVE WASH: شستشوی سریع
DELICATES: مناسب شستشوی لباس‌های ظریف و حساس
PERM PRESS: شستشوی مناسب اتوکشی آسان
RINSE + SPIN: آبکشی و خشک کردن
SELF CLEAN: ضد عفونی کردن دیگ لباسشویی
Temp: تنظیم دمای آب لباسشویی
Rinse: آبکشی
Spin: خشک کردن

طرز کار با ماشین لباسشویی سامسونگ

شاید کنجکاو شده باشید که معنای کلمات لاتین روی ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟ می دانستید با پی بردن به معنای کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ می تونید، از تنظیمات خاص

ادامه مطلب »

ریست ماشین لباسشویی سامسونگ

اصلا ریست ماشین لباسشویی سامسونگ برای چه وقتایی هست؟ از ریست لباسشویی چه توقعی میشه داشت؟ مسلما نباید انتظار داشته باشید که با ریست کردن دستگاه بتونید مثلا، خرابی موتور را حل کنید یا اگر پمپ، آب کثیف را تخلیه نمیکنه بخواید به فکر ریست کردن بیفتید.
معمولا ریست کردن لباسشویی سامسونگ زمانی انجام میگیره که به دلیل خطای ارتباطی، کد خطا یا اروری روی صفحه نمایش ظاهر شده، برنامه‌ی شما به درستی اجرا نشده یا دستگاه دچار نوسان برق شده. اما چطور لباسشویی سامسونگ را ریست کنیم؟
ماشین لباسشویی را خاموش کنید و از برق بکشید. بعد از ۵ دقیقه مجدد به برق وصل کنید. اینجوری دستگاه از شارژ الکتریگی خالی میشه و دوباره راه اندازی میشه.

سوالات متداول

برای یافتن شماره نمایندگی رسمی لباسشویی ساموسنگ در تهران یا سایر شهرستان ها می‌تونید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید تا از خدمات تضمینی و سریع آن ها در منزل بهره‌مند بشید.

۰۲۱۴۴۳۸۰۸۴۹ 

۰۲۱۳۳۳۳۵۸۸۹

۰۲۱۵۶۱۴۷۳۴۷

هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ از آن مواردی هست که قبل از عیب یابی دقیق قابل گفتن نیست. شما برای اطلاع از هزینه تعمیر لباسشویی باید به ما اعتماد کنید و عیب یابی دستگاه خود را به ما یسپارید و بعد از آن، هزینه به شما اعلام خواهد شد. در صورت موافقت و کسب دستور شما تعمیر انجام می‌گیره. به طور کلی هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ با دکتر تعمیر، با نازل‌ترین هزینه تمام میشه و زیر نرخ مصوب اتحادیه است که با فاکتور رسمی خدمت شما ارائه میشه.

ارتباط با نمایندگی ماشین لباسشویی Samsung

برای ثبت درخواست  ارتباط با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ می‌تونید یکی از دو روش ساده و در دسترس را انتخاب کنید. ثبت درخواست به صورت آنلاین یا از طریق تماس تلفنی را انتخاب کنید و ما را در جریان مشکل دستگاه خود قرار دهید.

تعمیرات و خدمات انجام شده از سمت این مرکز با ضمانت نامه کتبی ارائه خواهد شد تا خیال شما بابت  کیفیت خدمات ارائه شده راحت باشد. بعد از ثبت درخواست، نزدیک‌ترین تعمیرکار به منزل شما اعزام خواهد شد تا عیب یابی که مهم‌ترین مرحله از روند تعمیرات است انجام بگیره. دقت کنی که تمام مراحل تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ‌تان در حضور و منزل شما انجام خواهد گرفت برای ثبت درخواست یکی از روش‌های زیر را انتخاب کنید و با ما در ارتباط باشید.

‫4 نظر

 • کسرایی گفت:

  سلام وقت شما بخیر باشه. بنده لباسشویی سامسونگ دارم. در حال شستشو بود که یک مرتبه خاموش شد. روشن هم نمیشه دیگه. لطفا راهنمایی می کنید.

 • سیدی گفت:

  سلام لباسشویی سامسونگ من وقتی میره روی خشک کن خیلی صدا میده علت این سر و صدای زیاد از چی میتونه باشه؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  19 − پنج =

  دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

  دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

  سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.