نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ SAMSUNG به صورت تضمینی و در کمترین زمان در تهران، کرج، گیلان.

می‌توانید درخواست تعمیرات یخچال سامسونگ را به صورت آنلاین یا تماس مستقیم ثبت کنید. بعد از هماهنگی و تایید درخواست شما، کمتر از ۳۰ دقیقه تکنسین متخصص از دکتر تعمیر به محل شما اعزام خواهد شد.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

می‌خوایم درباره موارد زیر صحبت کنیم:

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ یکی از تخصصی ترین خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ است.

مانند دیگر خدمات این نمایندگی تعمیر ساید سامسونگ هم در منزل و حضور شما انجام می‌گیرد و نیازی نیست که دستگاهی به این حجم و ابعاد را برای تعمیر از منزل خارج کنید.

هر نوع مشکلی که ایجاد شده باشد، به صورت فوری و تضمینی در محل شما تعمیر می‌شود. به عنوان مثال، ساید سامسونگ کار نمی‌کند، خاموش شده است، یکسره شده و اتومات نمی‌کند.

فریزر سرما ندارد یا قسمت یخچال گرم است، یخساز خراب شده است و یخ نمی‌سازد یا یخ را خارج نمی‌کند!

و بسیاری دیگر از مشکلات رایج که ممکن است برای شما کاربران ساید بای ساید سامسونگ اتفاق افتد و برای حل مشکل به دنبال یک مرکز معتبر برای تعمیر ساید سامسونگ خود باشید.

همچنین اگر به دنبال سرویس یخچال فریزر و تعویض فیلتر آن باشید هم می‌توانید با یک تماس یا پر کردن فرم آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیرات ساید سامسونگ

اگر در خریدهای خود آینده نگر هستید و حین خرید ساید سامسونگ نگران قطعات و تعمیرات یخچال ساید سامسونگ خود هستید! با متخصصان بروز و حرفه‌ای دکتر تعمیر این نگرانی بیهوده خواهد بود.

هر چند که یخچال‌ها برای خنک سازی و برفک زدایی خودکار و اتومات کردن یک سری ساز و کار مشخص دارند.

اما بعضی از مدل‌ها مثل ساید بای ساید، دوقلو، یخچال بالا-فریزر پایین و فریزر بالا-یخچال پایین در یک سری موارد تفاوت جزئی دارند، که باید به دست تعمیرکار باتجربه و متخصص با دانش کافی و مسلط به فناوری‌های بکار رفته در یخچال‌های نسل جدید انجام گیرد.

تعمیر یخچال ساید سامسونگ در تهران را با خیال راحت به دکتر تعمیر بسپارید تا متخصص‌ترین و با‌تجربه‌ترین تعمیرکار را به محل شما اعزام کنند.

دکتر تعمیر بابت خدمات ارائه شده برای حفظ رضایت و آرامش خاطر شما، گارانتی کتبی اعطا می‌کند.

چرا دکتر تعمیر را برای تعمیر یخچال سامسونگ انتخاب کنیم؟

تعمیر ساید سامسونگ با دکتر تعمیر

انتخاب یک مرکز معتبر برای تعمیر یخچال سامسونگ دغدغه‌ی خیلی از مشتریان است. چرا که کلاهبرداری های زیادی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی اتفاق افتاده و این موضوع سبب عدم اعتماد شده است.

ممکن است بپرسید چرا می‌توانیم به دکتر تعمیر اعتماد کنیم؟ ما روند کاری از ثبت درخواست تا تحویل دستگاه به طور صحیح و سالم را در دکتر تعمیر برای شما شفاف‌سازی کرده ایم.

مرکز تخصصی و مجاز تعمیر یخچال سامسونگ در دکتر تعمیر:

 • در کمتر از یک ساعت بعد از ثبت درخواست تعمیر ساید بای ساید سامسونگ، تماس گرفته و با هماهنگی شما در محل حاضر می‌شوند.
 • بعد از عیب یابی دقیق و اعلام مشکل، هزینه‌ی تعمیرات یخچال سامسونگ اعلام می‌شود. بعد از گرفتن تایید صد در صدی از شما، اقدام به تعمیر می‌کنند.
 • دکتر تعمیر سعی کرده تا حد ممکن با تعمیر مشکل را حل کند. اما اگر مجبور به تعویض قطعه باشیم، از قطعات اصل و با ضمانت استفاده می‌کنیم.
 • تعمیرات یخچال سامسونگ در محل و حضور شما انجام می‌گیرد و به تمام سوالات شما باحوصله و دقیق پاسخ داده می‌شود.
 • در پایان کار دستگاه شما به طور سالم تحویل داده می‌شود. بعد از تست دستگاه و اطمینان از سلامت آن؛ فاکتور خدمات شرکت ارائه می‌شود.
 • در نهایت خدمات ارائه شده مشمول ۱۸۰-۳۶۰ روز ضمانت نامه مکتوب می‌باشد.

تعمیر یخچال سامسونگ در محل

سرویس یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در منزل این امکان را فراهم کرده است تا نیازی نباشد که مشتریان عزیز برای تعمیرات دستگاه به کارگاه مراجعه کنند. به خصوص در شهر بزرگ و شلوغی مانند تهران که جابجایی بسیار وقت گیر و پر هزینه است.

از این رو تنها با تماس شما و ثبت درخواست تان، نزدیک ترین تعمیرکار حرفه‌ای یخچال سامسونگ را به محل مورد نظر شما اعزام می‌کنیم تا عیب یابی یخچال در محل و حضورتان انجام گیرد.

تعمیرکار یخچال بعد از بازدید و عیب یابی از دستگاه شما را در جریان مشکل به وجود آمده، راه حل تعمیر و هزینه‌های آن قرار می‌دهد.

از خنک نکردن یخچال سامسونگ گرفته تا پوسیدگی و فرورفتگی تعمیر درب یخچال خود را به دکتر تعمیر بسپارید تا در منزل و حضور شما با ضمانت نامه کتبی مشکل‌تان حل شود.

خارج کردن یخچال به خصوص اگر ساید بای ساید باشد، چنان دشوار است که زمان و هزینه زیادی از شما می‌گیرد.

با وجود نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در محل به صورت کتبی نیاز نیست نگران تعمیر دستگاه خود باشید، بدون خارج کردن یخچال از منزل، تعمیرکار را به منزل شما اعزام می‌کنیم.

تجهیزات لازم برای عیب یابی و تعمیر یخچال همراه تکنسین می‌باشد تا روند تعمیرات در زمان سریع و کوتاهی خاتمه یابد.

Samsung twin refrigerator

تعمیر یخچال دوقلو سامسونگ

یخچال دوقلو هم مدل دیگری از یخچال‌های سامسونگ بوده که از کیفیت بالایی برخوردارند. تعمیرات این یخچال هم نیاز به تجربه‌ی تکنسین تعمیر یخچال دوقلو سامسونگ دارد.

این مدل از یخچال‌ها از هم جدا بوده، یعنی یک یخچال و یک فریزر جدا با موتور و سیستم کاملا مجزا که تنها از نظر ظاهری مشابه هم هستند و در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند.

زمانی که مشکلی در یخچال شما ایجاد شود، نیازی نیست که نگران فریزر باشید چون این دو هیچ خط ارتباطی از نظر فنی باهم ندارند.

هر کدام از آن‌ها یک کمپرسور جدا داشته و اگر مشکلی در فریزر ایجاد شده، تنها باید فریزر مورد بررسی قرار گیرد.

البته که ساز و کار یخچال‌ها مشابه بوده، اما تجربه ثابت کرده است، تعمیرکاری مهارت و تجربه‌ی بیشتری داشته، بسیار سریع‌تر، کم هزینه‌تر و حرفه‌ای تر تعمیرات یخچال دوقلو سامسونگ را انجام داده است.

برای تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ با دکتر تعمیر تماس بگیرید تا متخصص یخچال دوقلو سامسونگ به منزل شما بیاید.

تجربه و تخصص و تسلط به این مدل یخچال تاثیر زیادی در تعمیرات بی نقص آن دارد.

بارها پیش آمده که برخی از تعمیرکاران آماتور از روی آزمون و خطا برای تعمیرات، نه تنها هزینه‌های زیادی صرف شده، بلکه یخچال هم تعمیر نشده و بعد از مدت کوتاهی به حالت خراب خود برگشته است.

نصب و راه اندازی یخچال سامسونگ

از همان ابتدا بعد از خریداری کردن یخچال باید مراقب باشید. نصب یخچال اصولی و درست انجام شود تا مشکلات ریز و درشتی را برای شما ایجاد نکند.

اگر یخچال به درستی نصب نشود؛ مشکلاتی را به طور واضح می‌بینید. مثل لرزش و صدای یخچال سامسونگ.

البته این مشکل را شما با چشمتان می‌بینید. اما اثرات مخرب دیگری هم وجود دارد که در اثر نصب نادرست یخچال به مرور ایجاد می‌شود، که ‌می‌توانستید با نصب صحیح از آن و از تعمیر یخچال سامسونگ جلوگیری کنید.

اگر یخچال شما گارانتی ندارد یا گارانتی آن تمام شده است، دکتر تعمیر نصب اولیه و مجدد یخچال فریزر، ساید بای ساید سامسونگ شما را به بهترین شکل انجام میدهد.

ضمناً نصاب دکتر تعمیر علاوه بر کار درست بودنش، به شما نکاتی هم درباره استفاده‌ی صحیح برای افزایش عمر یخچال ارائه میدهد.

یکی از رایج‌ترین دلایل مشکلات یخچال و ساید سامسونگ استفاده‌ی نادرست از آن است که علاوه بر نصب غیر اصولی، تمام شرایط برای تحمیل فشار و خرابی زود هنگام یخچال شما فراهم می‌شود.

سرویس یخچال فریزر و ساید سامسونگ

سرویس یخچال و ساید بای ساید سامسونگ میتواند از خرابی‌های پرهزینه و پیچیده‌ی آینده جلوگیری کند. در نتیجه شما را از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ بی نیاز می‌کند.

پس حتما ارزش دارد و دکتر تعمیر به شما توصیه می‌کند که سرویس یخچال را در برنامه‌ی سالانه قرار دهید.

خوب است که سرویس یخچال سامسونگ حداقل سالانه انجام گیرد. در این صورت می‌توانید عمر یخچال را زیاد و زیادتر کنید. برای اطلاع از نکات افزایش عمر یخچال می‌توانید مقاله تخصصی راجع به آن را  مطالعه کنید.

سرویس نکردن یخچال به مرور خرابی‌های زیادی را ایجاد می‌کند. مثلا سر و صدای یخچال، داغ کردن موتور یا حتی در موارد حادتر مشکلاتی مثل عدم سرمای کافی.

البته، تنها سرویس نکردن یخچال نیست که این مشکلات را به بار می‌آورد. استفاده‌ی نادرست هم مشکلاتی به همراه دارد. مثل دیدن برفک در یخچال‌های نوفراست سامسونگ، یا یخ زدن مواد غذایی در یخچال و … .

اما شاید بپرسید برای سرویس کردن یخچال سامسونگ چه کارهایی باید انجام داد؟

 • تعویض فیلتر تصفیه آب
 • تمیز کردن لوله‌های کندانسور
 • شستشوی کندانسور
 • پاک کردن گرد و خاک فن کندانسور
 • بررسی لاستیک دور درب

اگر چندین سال از خرید یخچال شما می‌گذرد، ولی تا به امروز آن را سرویس نکردید، بهتر است سریع‌تر از یک سرویس کار یخچال سامسونگ بخواهید تا یک دست و رویی بر روی یخچال شما بکشد.

گرد و خاک زیاد روی کندانسور و لوله‌ها از تبادل حرارت جلوگیری کرده و این به مرور موتور یخچال را تحت فشار قرار میدهد و در نهایت مجبور به تهیه یک موتور نو می‌شوید.

همانطور که می‌دانید تعمیر یخچال ساید سامسونگ در نهایت، کم هزینه‌تر از آن بوده که شما مجبور به تعویض قطعه‌ای اصلی و گران قیمت شوید. چه بهتر که از ابتدا مراقبت‌های لازم را بکار گیرید تا کمتر به این امر دچار شوید.

ریست یخچال فریزر سامسونگ

ریست یخچال فریزر سامسونگ

ریست یخچال و ساید سامسونگ چه زمانی به کمک ما می‌آید؟

در طراحی یخچال فریزرهای جدید نمایشگرهای دیجیتال قرار گرفته است، تا ارتباطی بین کاربر و یخچال باشد.

یعنی وقتی مشکلی داخل یخچال به وجود آمده و ما به صورت ظاهری نمی‌توانیم از آن باخبر شویم؛ با علائم مخصوصی روی نمایشگر ظاهر می‌شود.

البته که انتظار نداشته باشید این قابلیت حکم یک تعمیرکار یخچال سامسونگ را داشته باشد! چرا که تنها در موارد خاصی شما یا تعمیرکار را برای عیب یابی دقیق‌تر و سریع کمک می‌کند.

اگر با کدخطای یخچال فریزر سامسونگ روبرو شده اید، می‌توانید یکبار با ریست کردن یخچال سامسونگ این موضوع را بررسی کنید.

در مدل‌های مختلفی که سامسونگ برای طراحی نمایشگرهای دیجیتال در نظر گرفته است، ریست کردن متفاوت شده است. پس با توجه به کلیدهای روی صفحه نمایش یکی از دستورهای زیر را دنبال کنید.

دو کلید Energy Saver و Lighting را از صفحه نمایش یخچال سامسونگ پیدا کنید و به طور همزمان ۱۰ ثانیه نگه دارید.

در این لحظه همه‌ی چراغ‌های نمایشگر یکبار روشن و بعد خاموش می‌شود. که یعنی ریست انجام شده است.

در مدل‌هایی که این دو کلید وجود ندارند، می‌توانید برای ریست یخچال سامسونگ دو کلید Power Freeze و Power cool را به طور همزمان ۱۰ ثانیه نگه دارید.

یک روش ساده برای مدل‌های بدون نمایشگر؛ کشیدن دوشاخه‌ی یخچال به مدت ۱۰ دقیقه از برق است.

اگر ارور همچنان ظاهر شد، حتما با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید تا با عیب یابی تخصصی مشکل را رفع کنند.

معنی ارور های یخچال و ساید سامسونک

samsung refrigerator error code

ممکن است به عنوان یک کاربر یخچال سامسونگ روزی با یکی از کدهای زیر رو به رو شوید و ندانید که معنی و علت بروز آن چیست؟!

این جدول تا حدی به شما کمک می‌کند تا بدانید در صورت مواجه با یک ارور چه کاری باید انجام دهید. اما معمولا در اکثر مواقع برای رفع ارور به تعمیرکار یخچال سامسونگ نیاز پیدا می‌کنید.

ارور علت نمایش ارور راهکار رفع ارور
1E قطعی برق دستگاه نیاز است دستگاه را ریست کنید
2E قطعی یا اتصال کوتاه سنسورغذای تازه بررسی برد الکترونیک
4E خرابی سنسور دیفراست فریزر بررسی سنسور دیفراست فریزر
5E, 5 خرابی سنسور یا دیفراست یخچال بررسی سنسور یا دیفراست یخچال
6E خرابی سنسور محیط ریست دستگاه و بررسی سنسور محیط
8E مشکل در سنسور یخساز بررسی سنسور یخساز
14E مشکل سنسور یخساز تعویض سنسور یخساز
21E, 22E مشکل در فن دستگاه بررسی فن
23E مشکل درعملکرد فن کندانسور بررسی فن کندانسور
25E مشکل در عملیات یخ زدایی بررسی سیستم دیفراست
26E مشکل در یخساز بررسی اتصالات یخساز
33E مشکل در هیتر لوله‌های یخساز کمک گرفتن از تعمیرکار
34E خرابی سنسور یخساز بررسی سنسور یخساز
24E, 40E خرابی سیستم دیفراست یا فن یخساز بررسی اتصالات و قطعات مربوطه
48E, 48C ارور قفل شدن روتور کمپرسور تعویض کمپرسور
OFF فعال بودن حالت نمایشگاهی دستگاه را ریست کنید
85E قطعی جریان برق دستگاه بررسی جریان مبدل PDA
71E, 72E خرابی سنسور یخچال یا فریزر بررسی سنسور و تعویض آن
81E اشکال در سیستم استارت موتور بررسی سیم کشی برد و موتور
FD خرابی فن یخچال بررسی فن یخچال
D خرابی سنسور یخچال بررسی سنسور یا برد
F5 خرابی سنسور فریزر تعویض سنسور فریزر
D5 خطای سنسور یخچال فریزر بررسی سنسور و تعویض آن
PC اشکال در ارتباط درب و برد اصلی بررسی برد الکترونیک
RD یخ زدگی دمپر هوا بررسی قطعه دمپر
88 88 عملکرد نادرست اینورتر PBA بررسی برد
86E عملکرد نادرست اینورتر PBA بررسی برد
83E عملکرد نادرست اینورتر PBA بررسی برد
81E عملکرد نادرست اینورتر PBA بررسی برد
AP حالت نقطه دسترسی یا Access Point امکان اتصال به وای فای

هزینه تعمیرات یخچال و ساید سامسونگ در محل

یکی از دغدغه‌های کاربران، هزینه تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ است. بعد از ارتباط با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ این سوال از سمت تماس گیرنده پرسیده می‌شود که هزینه‌ی تعمیرات چقدر است؟

همانطور که می‌دانید؛ حوزه‌ی تعمیرات یک حوزه‌ی گسترده بوده و برای تخمین هزینه‌ی یک دستگاه خراب که مشکل آن نامشخص است، قبل از بازدید و عیب یابی، نمی‌توان مبلغ مشخصی را اعلام کرد.

به عنوان مثال؛ کاربر با دکتر تعمیر تماس گرفته است و درخواست اعزام تکنسین برای یخچال خود دارد. به این دلیل که، یخچال فریزر خنک نمی‌کند یا برفک می‌زند یا اتومات نمی‌کند و … .

این موارد از مشکلات، باید توسط تعمیرکار با تجربه و متخصص بازبینی شود و با ابزار لازم تست‌هایی گرفته شود.

بعد از عیب یابی و به عنوان مثال یافتن علت اتومات نکردن یخچال سامسونگ، هزینه‌ی نهایی به شما اعلام خواهد شد.

در واقع قبل از تعمیر، شما را در جریان هزینه تعمیر ساید سامسونگ‌ تان قرار می‌دهیم و بعد از دریافت توافق و دستور شما، تعمیرات صورت خواهد گرفت.

هزینه‌ی اعلام شده با توجه به نوع مشکل و عمق خرابی، لزوم تعویض قطعه یا قابل تعمیر بودن آن، طبق نرخ مصوب، با فاکتور کتبی و رسمی شرکت در پایان کار، دریافت خواهد شد.

ضمناً فراموش نکنید که مقرون به صرفه‌ترین هزینه تعمیرات با ضمانت نامه کتبی را تنها می‌توانید با دکتر تعمیر تجربه کنید.

مشکلات یخچال و ساید سامسونگ

مشکلات رایج و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

خرابی‌های یخچال و ساید سامسونگ از جمله مواردی هستند که شما باید به عنوان یک کاربر و مصرف کننده با آن‌ها آشنا باشید. تا اگر زمانی با یکی از این مشکلات روبرو شدید، بدون نگرانی و با آگاهی برای حل مشکل تصمیم بگیرید.

ما در یک مقاله جداگانه به طور مفصل درباره‌ی مشکلات و عیب یابی یخچال فریزر سامسونگ صحبت کرده‌ایم.

خدمات دکتر تعمیر؛ نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ به این صورت است که تمام این مشکلات را فوری و در منزل شما حل خواهد کرد. این خدمات شامل موارد زیر است:

 • حل مشکل خنک نکردن یخچال سامسونگ
 • رفع لرزش موتور یخچال فریزر و ساید سامسونگ
 • عیب یابی و رفع سر و صدای یخچال و ساید سامسونگ
 • تعمیر برفک زدن یخچال نوفراست سامسونگ
 • حل مشکل یکسره شدن یخچال و ساید سامسونگ
 • تعمیر خرابی یخساز ساید سامسونگ
 • یافتن و رفع نشتی آب از یخچال سامسونگ
 • رفع جمع شدن آب زیر کشوی میوه یخچال سامسونگ
 • تعمیر و رفع مشکل یخ زدن وسایل داخل یخچال سامسونگ
 • حل مشکل شل و آب شدن وسایل داخل یخچال سامسونگ
 • تعمیر روشن نشدن یخچال سامسونگ
 • حل مشکل سرد بودن فریزر و گرم بودن یخچال سامسونگ

تعمیر موتور یخچال سامسونگ

تعمیر موتور یخچال ساید سامسونگ

حتما از کیفیت یخچال سامسونگ تعاریف زیادی شنیده‌اید که حاضر به خرید یخچال سامسونگ شده اید.

اما به طور نادر پیش می‌آید که یخچال سامسونگ هم دچار خرابی جدی و پرهزینه‌ای مثل موتور شود.

بسته به عمق خرابی و تشخیص تکنسین متخصص گاهی نیاز به تعویض است و گاهی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ شما بدون نیاز به جایگزینی موتور نو، انجام می‌گیرد.

مهم است که، تعمیر موتور یخچال سامسونگ خود را به چه مرکزی می‌سپارید. دکتر تعمیر، نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ، با ارائه ضمانت نامه کتبی کیفیت اولیه یخچال شما را بازمی‌گرداند.

اگر تعمیر موتور یخچال سامسونگ به صرفه نباشد و احتمال داشته باشد که بعد از مدت کوتاهی مجدداً با همین مشکل روبه رو شوید، دکتر تعمیر به شما پیشنهاد می‌کند تا یک موتور جدید و اصلی را جایگزنی کنید تا مجبور به دوباره خرجی نشوید.

هر چند که سعی متخصصان دکتر تعمیر بر تعمیر بوده نه تعویض مگر در زمان‌های ناچاری!

تعمیر سرما نداشتن یخچال سامسونگ

هر چند که دکتر تعمیر یک مقاله‌ی تخصصی و مفصل درباره‌ی دلایل سرما نداشتن یخچال برای شما نوشته است. اما سرما نداشتن مشکلی است که 100% با دکتر تعمیر قابل رفع است.

برای تعمیر ساید سامسونگ خود که سرما ندارد، دکتر تعمیر را انتخاب کنید تا سریع‌تر مشکل حیاتی یخچال شما حل شود.

قبل از اینکه مواد غذایی شما از کمبود سرمای کافی فاسد شود، باید عیب یابی انجام و دلیل خنک نبودن یخچال پیدا شود.

این دلایل زیاد بوده و تنها توسط یک تعمیرکار ساید سامسونگ قابل تشخیص است.

برهم خوردن تنظیمات دمایی، خرابی ترموستات، خرابی فن یخچال، خرابی دیفراست، مشکل گاز یخچال، خرابی موتور، خرابی برد الکترونیک یا سرویس نکردن یخچال می تواند از دلایل سرما نداشتن دستگاه باشد.

تعمیر درب یخچال سامسونگ

repair refrigerator door

اگر درب یخچال شما دچار پوسیدگی، زنگ زدگی، تو رفتگی شده یا حتی لولای درب شکسته، اما موفق به یافتن درب جدید نشده اید، دکتر تعمیر با هزینه‌ای نصف تعویض، آن را تعمیر می‌کند و با ظاهری مانند روز اول به شما تحویل می‌دهد.

یافتن یک درب جدید برای یخچال سامسونگ کار دشواری بوده و در 99% مواقع بی نتیجه خواهید ماند، آیا به تعمیر درب یخچال سامسونگ فکر کرده‌اید؟

با دکتر تعمیر ارتباط بگیرید و از تمام جزئیات تعمیر یخچال سامسونگ خود باخبر شوید.

تعمیر یخساز یخچال ساید سامسونگ

repair samsung refrigerator ice maker

یخساز خراب می‌تواند علائمی مختلفی داشته باشد مانند: صدای بلند و غیر طبیعی، خالی نکردن یخ در محفظه، بیرون ندادن یخ، خرد نکردن یخ، نشتی آب به فریزر و به طور کلی نساختن یخ!

تمامی این مشکلات قابل حل هستند و با تعمیر یخساز ساید سامسونگ مشکل بر طرف می‌شود.

به طور کلی خرابی یخساز در اثر شکستگی چرخ دنده، خرابی موتور یا هرز شدن دنده‌های آن، خطای برد و … رخ می‌دهد.

برای تعمیر یخساز یخچال ساید خود می‌توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ تماس بگیرید تا تعمیرات فوری و تضمینی یخچال تان در منزل و حضور شما انجام گیرد.

تعمیرات یخچال سامسونگ درمنزل

نمایندگی سامسونگ

بدون شک برای تعمیرات یخچال سامسونگ بهترین گزینه، نمایندگی سامسونگ است.

اما با خبر هستید که نمایندگی انحصاری سامسونگ در ایران وجود ندارد و شما باید یک مرکز معتبر و متخصص تعمیر یخچال ساید سامسونگ را برای محصولات و لوازم خانگی سامسونگ خود انتخاب کنید.

در ابتدای این مقاله ما به شما گفته ایم که چرا می‌توانید به دکتر تعمیر برای تعمیرات یخچال سامسونگ خود اعتماد کنید.

شما با انتخاب نمایندگی تعمیر سامسونگ در تهران، کرج، اسلامشهر و رشت، خیال تان را از هر جهت راحت کرده اید و دیگر دلیلی برای وارد شدن نگرانی به ذهن تان وجود نخواهد داشت.

تمام خدمات نمایندگی سامسونگ برای تعمیرات یخچال دوقلو، ساید بای ساید، دور این دور، یخچال فریزر بالا و پایین با ضمانت نامه کتبی و مهر شرکت به شما ارائه خواهد شد.

کافیست هر چه زودتر ما را در جریان خرابی یخچال خود قرار دهید تا ضررهای ناشی از فاسد شدن مواد غذایی یخچال‌تان به هزینه‌ی تعمیرات اضافه نشود.

نمایندگی قطعات یخچال سامسونگ

تا به اینجا درباره‌ی تعمیرات یخچال ساید سامسونگ صحبت کرده ایم. اما ناگفته نماند که ممکن است روزی عمق خرابی یخچال شما به قدری باشد که باید یک قطعه‌ی جدید جایگزین کنید.

چالش تامین قطعه ممکن است شما را در دام تقلبی فروشان بیندازد و علاوه بر هزینه‌ی بالا، قطعه‌ای بی کیفیت به شما تحویل دهند که بعد از مدت کوتاهی به شما ثابت خواهد شد.

نمایندگی قطعات یخچال سامسونگ در تهران، کرج، اسلامشهر و رشت این فرصت را در اختیار شما قرار داده تا تامین قطعات را به ما بسپارید.

تعویض قطعات یخچال سامسونگ شما در اولویت آخر تیم تخصصی دکتر تعمیر قرار دارد اما در صورت لزوم، این قطعات با ضمانت نامه تعویض خواهند شد.

برای ارتباط با مشاوران دکتر تعمیر یا ثبت درخواست تعمیرات، یکی از روش‌های زیر را انتخاب کنید و ما را در جریان مشکل دستگاه خود قرار دهید.

منتظر نظرات شما بعد از گوش دادن به این پادکست از دکتر تعمیر هستیم.

سوالات متداول

برای تماس با شماره نمایندگی یخچال فریزر سامسونگ در هر استان یا شهرستانی که باشید می‌توانید درخواست خودتان را از نمایندگی سامسونگ تهران ثبت کنید:

۰۲۱۳۳۳۳۵۸۸۹

۰۲۱۴۷۶۳۹

۰۲۱۴۴۳۸۰۸۳۵

ما در این مورد در یک مقاله‌ی مجزا مفصل صحبت کردیم. برای اطلاع از علت روشن نشدن یخچال سامسونگ محتوای مربوط به آن را مطالعه کنید.

اگر یخچال گرمه و فریزر سرد، دلایل متفاوتی دارn که ما به همه‌ی این دلایل و راهکارهای رفع آن‌ها اشاره کرده ایم. پس حتما مقاله مرتبط را مطالعه کنید.

نشت آب از یخچال سامسونگ میتواند از نقاط مختلفی اتفاق افتد. مثل: زیر کشوی جا میوه‌ای یا پایین یخچال یا از آبسردکن و… حتما مقاله‌ی آبریزی یخچال دکتر تعمیر را مطالعه کنید تا دلیل نشت آب یخچال تان را پیدا کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ

اگر یخچال سامسونگ شما خراب شده است و به دنبال یک مرکز معتبر و مطمئن هستید تا بتوانید با خیالی راحت تعمیرات یخچال خود را به آن بسپارید، نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد.

دکتر تعمیر به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ تعمیرات دستگاه شما را از جمله یخچال‌های ساید بای ساید، دوقلو یخچال فریزرهای دو درب را به صورت فوری و تضمینی انجام می‌دهد.

برای تعمیر هر نوع مشکلی از دستگاه یخچال، نیازی به جابجایی و حمل آن نیست، همین امروز بعد از ثبت درخواست تعمیرات شما، بهترین تعمیرکار با شما هماهنگ شده و به منزل تان اعزام می‌شود.

برای ثبت درخواست خود می‌توانید با ما تماس بگیرید یا فرم آنلاین زیر را پر نمایید.

‫8 نظر

 • سلام شما تعمیر یخچال سامسونگ در رشت هم دارید؟ یا فقط تهران انجام میدید؟ یخچال ما خراب شده و سمت یخچال یخ میزنه.

  • سلام. بله دکتر تعمیر، تعمیر یخچال سامسونگ رشت، کرج، اسلامشهر و تمام تهران را پوشش میده. برای علت یخ زدن مواد داخل یخچال میتونید مقاله‌ی تخصصی راجع به این موضوع را مطالعه کنید و در صورت نیاز به تعمیرکار، با ما تماس بگیرید تا درخواستتان برای اعزام تعمیرکار به منزل ثبت بشه.

 • اکرامی گفت:

  سلام خسته نباشید. معنی ارور ff یخچال ساید سامسونگ چیست؟ سرمای یخچال هم کم شده همه چیز داره آب میشه. لطفا راهنمایی می‌کنید. ممنون

 • حسین.ز گفت:

  سلام. یخچال سامسونگ ما صدای غیر قابل تحملی میدهد. وقتی در یخچال را باز می کنم صدا قطع میشود بلافاصله در که بسته بشه دوباره شروع میکند

 • صفامنش گفت:

  سلام خسته نباشید چند ماه پیش ساید سامسونک ما ارور فن داد از یک جایی تعمیرکار اومد و فن را عوض کرد و اکنون دوباره این ارور را می دهد .یخچال فریزر سرمای خوبی دارد اما بعد از اتومات کردن دیگر روشن نمی شود و باید سیم برق را بکشم و دوباره وصل کنم تا یخچال روشن شود. راهنمایی می کنید چه مشکلی دارد؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دو × 2 =

  دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

  دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

  سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.