نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

اگر یخچال خنک نمی‌کند، یکسره شده است، نشتی دارد و … با ما تماس بگیرید یا فرم آنلاین زیر را پر کنید.

زیر ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته می‌شود تا هر ساعتی که در نظر دارید، بهترین تعمیرکار یخچال سامسونگ در تهران در منزل شما آماده به خدمت باشد.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

سامسونگ برندی که همه با آن آشنا هستیم، ممکن است اکثر ما در منزل یکی از لوازم خانگی با برند سامسونگ داشته باشیم.

این برند کره ای سال هاست که در ایران فعال است و به مشتریان زیادی خدمات ویژه ارائه می‌کند و همپای تکنولوژی جدید به مسیر ادامه میدهد، هر چند محصولات برند سامسونگ جزء با کیفیت ترین محصولات بازار به شمار می‌روند، اما به هر حال لوازم خانگی هم روزی در معرض فرسودگی و خرابی قرار می‌گیرند.

خرابی‌های یخچال و ساید سامسونگ عموما به شرایط نامناسب محیط یخچال (محیطی که از هیچگونه تهویه‌ای برخوردار نیست و به شدت گرم است) و همچنین به استفاده‌ی غیر اصولی از دستگاه و از همه مهم تر نصب اشتباه یخچال بر می‌گردد.

در این مقاله با معرفی نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران به شما کمک می‌کنیم نزدیک ترین نمایندگی به محل سکونت خودتان را پیدا کنید و از خدمات سریع آن بهره مند شوید.

خدمات نمایندگی یخچال ساید سامسونگ در تهران

دکتر تعمیر نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تمام نقاط تهران است، فرقی ندارد کدام منطقه از تهران ساکن باشید، شمال تهران باشد، شرق، غرب یا جنوب، پوشش خدمات نمایندگی تعمیر سامسونگ در تهران بسیار گسترده است.

چرا که حتی در شهرهای اطراف تهران مانند: شهریار، اسلامشهر، شهر قدس و … هم به مشتریان خدمات ویژه ای ارائه می‌شود، با ما تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار یخچال سامسونگ به منزل شما اعزام شود.

با این حال دکتر تعمیر به عنوان نماینده تعمیر یخچال سامسونگ در تهران فقط خدمات منحصر به تعمیر دستگاه شما را ندارد، بلکه خدمات ویژه‌ای هم به شما ارائه میدهد که می‌توانید از آن‌ها بهره مند شوید.

خدماتی مثل انجام سرویس دوره‌ای، نصب و راه اندازی یخچال، تعمیر یخچال سامسونگ در تهران و انجام امور تعویض قطعات در صورت نیاز جدی، تمام خدمات ذکر شده همراه با ضمانت نامه‌ی کتبی به شما ارائه می‌شود و این گواهی در واقع مهر تاییدی برای کیفیت و تعهد تمام خدمات ماست و جهت افزایش اطمینان و جلب اعتماد مشتری به آن ها ارائه می‌شود.

سرویس دوره ای یخچال سامسونگ در تهران

انتخاب شما کدام است؟ استفاده‌ی طولانی مدت از یخچال با حفظ بازدهی اولیه یا پشت گوش انداختن سرویس دوره ای یخچال و خرابی های عمیق و تعمیر یخچال سامسونگ! به طوری که مجبور به تعویض قطعه‌ی فابریک یخچال سامسونگ خود شوید و هزینه‌های زیادی را برای دورباره زنده کردن یخچال تان بپردازید.

با انجام سرویس دوره‌ای (حداقل سالانه)، سرویسکار نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران به منزل شما آمده و تمام قطعات یخچال و کارکرد آن را بررسی می کند، این انتخاب بهتری است! چرا که در اینصورت باعث افزایش عمر مفید یخچال می‌شوید و از خرابی‌های پیچیده و پر هزینه‌ی آینده تا حد زیادی جلوگیری می‌کنید.

به عنوان مثال؛ اگر سرویسکار یخچال سامسونگ حین ماموریت انجام سرویس دوره‌ای تشخیص دهد یخچال شما به خوبی سرد نمی‌کند، به سراغ لوله‌های کندانسور رفته و اگر علت سرد نکردن یخچال سامسونگ، کثیف شدن لوله‌های کندانسور باشد، با شستشوی کندانسور آن را برطرف می‌کند.

در چنین شرایطی؛ قبل از اینکه وضعیت بحرانی شود و کندانسور آسیب جدی ببیند یا مواد غذایی شما به دلیل کارکرد نامطلوب یخچال خراب شود، جلوگیری شده و یخچال شما با یک سرویس ساده و بدون نیاز به تعمیرات و هزینه سنگین به کار خود ادامه می‌دهد.

اما به صورت خلاصه خدمات سرویس دوره ای یخچال سامسونگ در تهران و سایر مناطق تحت پوشش شامل موارد زیر است:

 1. چک کردن موتور و اطمینان از سلامت آن
 2. بررسی کویل های کندانسور و شستشوی آن‌ها
 3. بررسی لاستیک دور درب
 4. بررسی سیستم یخ زدا
 5. آبسرد کن و یخساز و …

نصب و راه اندازی یخچال سامسونگ در تهران

یخچال سامسونگ پس از خرید فقط یک بار نصب می‌شود، یا حتی اگه اسباب کشی داشته باشید نهایتا دو تا سه بار احتیاج دارید به خدمات نصب صحیح یخچال سامسونگ.

اما همان یک بار باید کاملا درست نصب شود و یک سری نکات اساسی حین نصب رعایت شود، چرا که اگر این موارد را جدی نگیرید، خطرناک است و دیر یا زود ممکن است یخچال شما به دلیل نصب غیر اصولی خراب شود.

اول از همه بهتر است به محیطی که یخچال را آنجا قرار داده اید دقت کنید، بهتر است کنار اجاق گاز یا وسایلی که حرارت زیادی تولید می کند، نباشد.

چون نه تنها باعث می‌شود که رطوبت به یخچال راه پیدا کند و بلکه یخچال در محیط بسیار گرم و بدون تهویه باید چندین برابر کار کند تا بتواند سرمای یخچال شما را افزایش دهد و این مسئله آسیب جدی به موتور یخچال وارد می کند.

پس تراز بودن یخچال و دوری از محیط گرم، مخصوصا زیر نور مستقیم خورشید بسیار مهم است.  این موارد را جدی بگیرید.

به طور کلی برای نصب اصولی یخچال از نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران درخواست نصاب کنید تا با اعزام یک نصاب حرفه‌ای و با تجربه مشکلی برای شروع کار یخچال شما ایجاد نشود. دکتر تعمیر بهترین نصاب یخچال را به منزل شما اعزام میکند. کافیست درخواست تان را ثبت کنید.

تعمیر فوری یخچال سامسونگ در تهران

می‌دانیم که یکی از ضروری ترین و واجب ترین لوازم خانگی، یخچال فریزر است. چون در صورت خراب شدن یخچال فریزر مواد غذایی فاسد شده و سلامت شما به خطر میفتد و باعث ضررهای مالی زیادی می‌شود.

اما از آنجایی که تعمیرکاران دکتر تعمیر در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تهران و اطراف آن حضور فعال دارند، با گزارش آدرس دقیق منزل و ارائه‌ی شرح مشکلات یخچال به اپراتور، تعمیرکار مجرب در اسرع وقت به محل اقامت شما اعزام می‌شود، البته پیش از اعزام با شما تماسی برای هماهنگی گرفته می‌شود.

تعمیرات فوری یخچال در تهران و منزل شما به محض ثبت درخواست تان انجام می‌گیرد. به تاخیر نمیفتد، همان روز تعمیرات صورت می گیرد، لازم به ذکر است که تمام تعمیرات در منزل شما انجام گرفته و نیازی به جابجایی این دستگاه سنگین و بزرگ نیست. همانطور که می‌دانید جابجایی یخچال عمر مفید آن را کم می‌کند. پس تا حد ممکن اجازه ندهید دستگاه شما به جز جابجایی و نقل مکان از منزل خارج شود.

گارانتی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران

گارانتی تعمیرات یخچال سامسونگ فقط یک شعار برای جذب مشتری نیست، بلکه ضمانت نامه کتبی پس از  انجام خدمات به مشتری ارائه می‌شود. گارانتی ۱۸۰ روزه تعمیرات جهت اطمینان به شما ارائه می‌شود، اطمینان به اینکه دستگاه لوازم خانگی گران و ارزشمندتان را به افراد مناسبی سپرده اید و تعمیرکار بی تجربه ای را برای انجام امور خدمات شما اعزام نکرده ایم.

گارانتی تعمیرات یخچال و ساید سامسونگ در تهران فقط یک مدرک جهت اطمینان به شماست، زیرا تمام تعمیرکاران نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران، در آزمون های عملی و تئوری تعمیر لوازم خانگی امتیاز بالایی کسب کرده اند و رزومه‌ی فعالی در زمینه‌ی تعمیرات لوازم خانگی علی الخصوص یخچال دارند.

و همگام با تمام تکنولوژی های روز پیش رفته اند و تمام مدل های جدید و پیشرفته‌ی یخچال ها را به صورت حرفه‌ای و تضمینی تعمیر و عیب یابی می‌کنند. پس در نهایت هدف ما از ارائه گارانتی تعمیرات یخچال و ساید سامسونگ جلب رضایت خاطر شماست.

خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ در تهران

یکی از استراتژی های بازاریابی موثر کمپانی سامسونگ ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان و خریداران محصولات سامسونگ می‌باشد. این استراتژی باعث شد نه تنها کمپانی سامسونگ مشتریان قدیمی خود را حفظ کند، بلکه مشتریان جدید و زیادی را جذب کند.

اما از زمانی که تحریم ها شدیدتر شد و ارتباط با نمایندگی های داخل ایران دچار مشکلات جدی شد، دکتر تعمیر وظیفه‌ی انجام خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ در تهران را به عهده گرفته تا مشتریان بتوانند باز هم از این خدمات مفید و ارزشمند بهره مند شوند.

تمام خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ در تهران مانند: نصب و سرویس و تعمیرات یخچال و ساید سامسونگ در تهران توسط دکتر تعمیر ارائه می‌شود، چرا که خدمات پس از فروش زمان زیادی است که در ایران فعالیتی ندارد و مشتریان قدیمی برای دریافت خدمات و تعمیرات از مرکز معتبر در بلاتکلیفی به سر میبردند.

خدمات پس از فروش سامسونگ در تهران توسط دکتر تعمیر شامل موارد زیر است:

 • اعزام تعمیرکاران مجرب از نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران
 • نصب، راه اندازی اصولی و انجام تست کیفیت برای یخچال سامسونگ
 • انجام خدمات سرویس دوره‌ای جهت بهبود عملکرد و افزایش عمر مفید دستگاه
 • نصب قطعات و تهیه قطعات با کیفیت و مقرون به صرفه در صورت لزوم
 • ارائه گارانتی کتبی ۱۸۰ روزه به مشتری پس از پایان خدمات
نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در غرب تهران

یکی از نواحی مهم تهران که تحت پوشش مستقیم دکتر تعمیر است؛ خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در غرب تهران است. تمام مناطق را به تفکیک محله می‌توانید مشاهده کنید. پونک، صادقیه، جنت آباد، ستارخان، شهرزیبا، شهران، بیمه، گیشا، تهرانسر، فردوس، حصارک، آزادی، شریف، اکباتان، ستاری، دهکده المپیک، طرشت، سازمان آب، شهرک پرواز، سازمان برنامه، چیتگر، فرحزاد، کاشانی، شهرک نفت، باغ فیض، مرزداران، شهرآرا، سعادت آباد، اباذر، سرآسیاب، دریان نو، شهرک مخابرات و ... در هر محله که هستید، فقط کافیست با مشاور دکتر تعمیر در تماس باشید تا تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در غرب تهران و محل شما سریعاً صورت بگیرد.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در شمال تهران

تعمیر یخچال سامسونگ در شمال تهران و برای ساکنین آن بسیار راحت بوده و تنها با فاصله‌ی یک تماس انجام می‌گیرد. دکتر تعمیر برای تعمیرات یخچال سامسونگ در جردن، ازگل، سعدآباد، اوین، محمودیه، زرگنده، اقدسیه، جماران، فرمانیه، ولنجک، دروس، حسین آباد، دولت، تجریش، ظفر، کامرانیه، زعفرانیه، سوهانک، نیاوران، الهیه، فرشته، مینی سیتی، قلهک، آجودانیه، داوودیه، مبارک آباد، دزاشیب، چیذر، درکه، آتی ساز، شهرک غرب، جمشیدیه، دارآباد، ونک، اندرزگو، دیباجی آماده به خدمت است. با یک تماس ما را در جریان مشکلات دستگاه خودتان قرار دهید.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در شرق تهران

اگر به دنبال نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ هستید؛ دکتر تعمیر برای تعمیر یخچال سامسونگ در شرق تهران، لویزان، تهرانپارس، دماوند، پیروزی، حکیمیه، آهنگ، شهرک امید، سید خندان، نارمک، رسالت، تهران نو، شیان، هنگام، مجیدیه،پاسداران، نظام آباد، قنات کوثر، باقری، زین الدین، امام حسین، شمس آباد، محلاتی، وحیدیه، حقانی، مدرس، ارتش، سراج، صیاد شیرازی، هفت حوض، تسلیحات، شمیران نو، بسیج و ... در همان روز آماده به خدمت است. با تماس و ثبت درخواست، سریعا تکنسین متخصص را به محل شما اعزام می‌کنیم.

تعمیر یخچال سامسونگ در جنوب تهران

دکتر تعمیر؛ تعمیر یخچال سامسونگ در جنوب تهران را بدون معطلی زمان و با اعزام متخصص سامسونگ به منزل شما انجام میدهد. تمام تعمیرات در حضور شما به صورت تضمینی انجام میگیرد. مناطق تحت پوشش دکتر تعمیر برای تعمیر یخچال سامسونگ در مشیریه، مسعودیه، نازی آباد، افسریه، عبدل آباد، امیریه، شهر ری، کیان شهر، فلاح، یافت آباد، خزانه بخارایی، شوش، جوادیه، دولت آباد، اتابک، آذری، یاخچی آباد، نعمت آباد، باقر شهر، امیربهادر، خانی آباد نو، ورامین، عبدل آباد، بریانک، قزوین، شادآباد، مهرآباد، راه آهن، نواب، خراسان، منیریه، بازار و ... تمام مناطق در جنوب تهران می باشد.

تعمیر یخچال ساید سامسونگ در تهران

یخچال های ساید سامسونگ بسیار محبوب هستند و مشتریان در صورت داشتن بودجه کافی تمایل به خرید یخچال ساید سامسونگ را دارند، یخچال های ساید طراحی جذاب و امکانات به روزی دارند، البته که قابلیت های یخچال ساید با ساید بیشتر از یخچال فریزرهای معمولی است. مانند: یخساز اتوماتیک و اتصال به آب شهری.

بیشتر افرادی که اقدام به خرید یخچال ساید بای ساید سامسونگ می‌کنند به شدت جذب ویژگی های پیشرفته و امکانات به روز یخچال ساید سامسونگ شده‌اند، اما برای تعمیرکارای حرفه‌ای ما فرقی نمی‌کند یخچال ساید بای ساید سامسونگ باشد یا یخچال معمولی، هر مدل از یخچال سامسونگ شما را به تخصصی ترین شکل ممکن تعمیر می‌کنند.

برای دریافت خدمات تعمیرات با خیال راحت، حتما درخواست خود را از نمایندگی تعمیر یخچال ساید سامسونگ در تهران ثبت کنید. تا یخچال شما توسط متخصصان با تجربه تعمیر ساید سامسونگ صورت گیرد و گارانتی تعمیرات ۱۸۰ روزه جهت اطمینان به شما اعطا می‌شود، این گارانتی فقط و فقط به معنای مهر تایید و صحت خدمات ما به شماست و نه تنها جنبه‌ی عملی دارد بلکه برای جلب رضایت شما صادر می‌شود.

تعمیرکار یخچال سامسونگ در تهران آماده‌ی خدمت رسانی سریع و تضمینی در محل شماست. برای ثبت درخواست با ما ارتباط بگیرید.

تامین قطعات یخچال سامسونگ در تهران

اگر ساکن شهرستان هستید به قطعات با کیفیت و اصلی سامسونگ دسترسی ندارید، تامین قطعات یخچال سامسونگ را به دکتر تعمیر بسپارید.

بازار قطعات یخچال سامسونگ در تهران پر از گرانی و قطعات غیر اصلی و بی کیفیت بوده و سودجویان زیادی با بازارگرمی و قیمت‌های غیر معقول شما را گمراه می‌کنند. یکی از خدمات ویژه‌ی دکتر تعمیر تامین قطعات یخچال با کیفیت و اصلی با ضمانت می‌باشد.

اولویت اول تعمیرکاران یخچال سامسونگ در تهران، تعمیر قطعات هست و اگر تعمیر قطعات ممکن نباشد، آخرین مرحله مربوط به تعویض قطعات می‌شود و تعمیرکار ما قطعات اصل و با کیفیت را جایگزین قطعه‌ی خراب شما می‌کند.

تعویض و تعمیر قطعات باید بوسیله‌ی یک تعمیرکار ماهر و کاربلد انجام شود، چنانچه تعویض درست انجام نگیرد یا قطعات خراب باشند؛ ضرر بیشتری به دستگاه شما وارد می‌شود.

بهتر است تهیه قطعات و تعمیر یخچال ساید سامسونگ را از ابتدا به یک مرکز مطمئن با تعمیرکاران حرفه‌ای و کار بلد بسپارید.

 

خرابی یخچال و ساید سامسونگ

یک سری از خرابی های رایج و متداول در یخچال و ساید سامسونگ وجود دارد که ممکن است به عنوان کاربر روزی با یکی از آن‌ها مواجه شوید.

به همین دلیل ما در ادامه به بررسی مشکلات متداول یخچال فریزر و ساید سامسونگ می‌پردازیم و شما هم با خواندن این مطالب در صورت مواجه با مشکل مشابه انتخاب درست ‌تری خواهید گرفت.

البته برای بررسی دقیق تر عیب یابی مشکلات یخچال فریزر می‌توانید مقاله‌ی جامع و تخصصی مربوط به آن را مطالعه نمایید.

چرا یخچال فریزر سامسونگ خنک نمی‌کند؟

معمولا علت خنک نکردن یخچال سامسونگ می‌تواند از تنظیم نبودن دما باشد که خودتان با تنظیم دما می‌توانید مشکل را حل کنید.

اگر از تمام فضای یخچال استفاده کرده اید و هیچ راهی برای جریان و گردش هوای خنک در یخچال نگذاشته اید، با چیدن صحیح و کمی خلوت کردن یخچال می‌توانید این مشکل را حل کنید.

اما یک سری مشکلات فنی مانند: خرابی ترموستات، دریچه دمپر، مشکلات کمپرسور و رله استارت، خرابی کندانسور و فن کمپرسور یا اواپراتور، کمبود گاز یا وجود نشتی، خرابی لاستیک درب، خرابی برد الکترونیک و سیم کشی یا … منجر به سرد نکردن یخچال فریزر می‌شود.

برای عیب یابی و رفع مشکلات فنی حتما باید از متخصص تعمیر یخچال و ساید سامسونگ در تهران کمک بگیرید.

علت سر و صدای یخچال فریزر سامسونگ چیست؟

ممکن است صداهای زیادی از یخچال فریزر به گوش تان برسد که برخی از آن‌ها اذیت کننده و غیر طبیعی هستند و باید به فکر رفع آن باشید.

برخی صداهای طبیعی هستند و به خصوص در یخچال فریزرهای ایرانی بیشتر به گوش می‌رسند و باید به آن ها عادت کنید.

اما سر و صدای زیاد و اذیت کننده یخچال و ساید سامسونگ می‌تواند به دلایلی، خرابی فن، موتور فن اواپراتور، تراز نبودن یخچال، خرابی کمپرسور، یخ زدگی سیستم دیفراست و … باشد.

برای اطلاعات بیشتر راجع به علت سر و صدای یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ، مقاله‌ی تخصصی راجع به آن را مطالعه کنید و در صورت نیاز با متخصص تعمیر یخچال فریزر سامسونگ تماس بگیرید.

 

علت یخ زدن مواد غذایی در یخچال سامسونگ چیست؟

حتما برای شما پیش آمده است که مواد غذایی که سمت یخچال گذاشته اید، یخ زده باشد! به خصوص سبزیجات، مایعات و میوه ها.

یخ زدن مواد غذایی در یخچال عملا آن‌ها را بی مصرف و بی مزه می‌کند. باید هر چه سریع‌تر این مشکل یخچال را بر طرف کنید تا بیشتر از این شاهد یخ زدگی مواد غذایی سمت یخچال نباشید.

اولین و ساده ترین علت دمای بسیار پایین سمت یخچال است که با یک تنظیم دمای راحت می‌توانید مشکل را رفع کنید.

اما مشکلات فنی مانند خرابی ترموستات، برد الکترونیک، دریچه دمپر هوا و … نیاز به متخصص دارد و حتما برای رفع مشکل با مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

چرا یخچال فریزر سامسونگ یکسره کار می‌کند؟

اگر یخچال فریزر یا ساید بای ساید سامسونگ شما یکسره کار می‌کند، یک عاملی باعث شده که موتور بیش از حد کار کند و اتومات نکند.

مانند زمانی که محیط بیش از حد گرم است، لاستیک دور درب خراب است و باعث می‌شود هوای گرم به درون یخچال راه یابد، غذای داغ در یخچال قرار داده اید، کویل‌های کندانسور کثیف و پر از گرد و خاک است، دیفراست خراب است، فن یا موتور فن یخچال خراب شده است.

هر یک از این عوامل باید به طور تخصصی بررسی شود. اگر می‌خواهید اطلاعات دقیق تری راجع به علت یکسره کار کردن یخچال فریزر بدانید، مقاله‌ی تخصصی مربوط به آن را مطالعه کنید و در نهایت برای تعمیر ساید سامسونگ خود با مرکز تعمیرات تماس بگیرید و کار را به یک فرد مطمئن و با تجربه بسپارید.

علت نشتی و آب دادن یخچال فریزر سامسونگ چیست؟

اگر متوجه‌ی آب دادن یخچال فریزر خود شده اید، باید به دنبال محل نشتی باشید و آن را رفع کنید.

به طور کلی دلایل آبریزی از یخچال شامل موارد زیر است:

 • خرابی لاستیک دور درب یخچال
 • انسداد لوله تخلیه
 • یخ زدگی یا تجمع برفک در اواپراتور
 • شکستگی سینی تخلیه
 • نشت آب از یخساز یا آبریز
 • سوراخ بودن یا ترک داشتن شیر یا لوله‌های ورودی آب یخچال
 • ایراد داشتن فیلتر آب یخچال
 • نشتی مخزن آب یخچال

ارور های یخچال فریزر و ساید سامسونگ

اگر یخچال فریزر شما صفحه نمایشگر دارد، ممکن است با یکسری علائم ناشناخته روبرو شوید که با معنا و علت بروز آن آشنا نباشید.

در ادامه یک جدول از بخشی از ارورهای یخچال فریزر سامسونگ آورده ایم تا بدانید در زمان مواجه با کدخطای مشخصی، چه کاری باید انجام دهید.

البته برای اطلاعات بیشتر و مفصل تر به مقاله‌ی تخصصی ارورهای یخچال و ساید سامسونگ مراجعه کنید تا به بانک کد خطای های دستگاه خودتان دسترسی داشته باشید.

در صورتی که ارور به یک دلیل فنی و تخصصی نمایش داده شده است، حتما در اسرع وقت با متخصص تعمیر یخچال سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

ارورهای یخچال فریزر و ساید سامسونگ
علت خطا نوع خطا
قطع بودن جریان برق SE / 1E
خرابی سنسور دیفراست فریزر 4E
قطعی جریان برق یا خرابی سنسور فریزر 5 / 5E
خرابی سنسور دمای محیط 6E
خرابی سنسور یخساز 8E
مشکل در فن کندانسور 23E
خرابی سنسور دیفراست 25E
خطای ارتباطی بین برد دیسپلی و برد اصلی 41E
خطا در سیستم استارت موتور 81E
عدم عملکرد صحیح فن 22E
عدم تولید یخ 26E

سوالات متداول

کافیست که سرچ سریعی در اینترنت بزنید و با لیست بلندی از شماره نمایندگی یخچال سامسونگ مواجه می‌شوید. تعجب نکنید تمام این شماره ها نمایندگی نبوده پس دقت کنید تا مرکز معتبر و مجازی برای تعمیرات یخچال سامسونگ خود انتخاب کنید. دکتر تعمیر با داشتن بهترین تعمیرکار یخچال در تهران و ضمانت نامه خدمات، یکی از بهترین و معتبرترین نمایندگی های یخچال سامسونگ است. برای ارتباط با این شماره تماس بگیرید. ۳۳۳۳۵۸۸۹-۰۲۱

ارور rd یخچال سامسونگ میتواند مربوط به یخ زدگی دمپر هوا یا سنسور باشد.

ارور e8 مربوط به خرابی سنسور یخساز سخچال ساید بای ساید شماست.

کد خطای یا ارور d یخچال فریزر سامسونگ به معنای خرابی سنسور یخچال است.

ارور f5 یخچال فریزر سامسونگ مربوط به خرابی سنسور دمای فریزر شماست.

معمولا چشمک زدن نمایشگر یخچال به چند دلیل مختلف اتفاق میفتد:

 1. تنظیم نبودن دما
 2. خرابی سنسور یخچال
 3. راه اندازی مجدد دستگاه
 4. مشکل در فن
 5. مشکل در دیفراست
 6. خطاب برد الکترونیک

برای اطلاع دقیق از هزینه تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران نیاز است که تکنسین از دستگاه شما بازدید کند. چرا که تا زمانی ایراد دقیق یخچال شما مشخص نشود، هزینه‌ی تعمیر آن هم نا مشخص باقی می‌ماند. به طور کلی تمام هزینه ها مطابق با نرخ تصویب شده در اتحادیه بوده و حتی مشمول تخفیفات ویژه‌ی دکتر تعمیر هم می‌شود.

نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در تهران و مناطق اطراف آن برای شما خدمات ویژه و موثری در نظر گرفته است. خدماتی مثل تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در منزل تهران، سرویس دوره ای یخچال، تهیه قطعات و ارائه ضمانت نامه‌ای بابت تضمین کیفیت خدمات تعمیر به صورت کتبی.

هر زمان که در خواست تعمیر را ثبت کنید به سرعت به درخواست شما رسیدگی می‌شود و مشکل یخچال را در اسرع وقت و همان روز حل خواهیم کرد، قبل از اینکه خرابی یخچال روی فاسد شدن مواد غذایی تان تاثیر بگذارد با ما تماس بگیرید.

همچنین می‌توانید فرم درج شده در پایین را پر کنید. سریعا بهترین تعمیرکار یخچال سامسونگ به محل اقامت شما اعزام خواهد شد و تعمیرات در منزل و حضورتان انجام می‌گیرد و در پایان گارانتی کتبی ۱۸۰ روزه برای کیفیت خدمات ارائه شده عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 4 =

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.