نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در کرج

درخواست‌تان را ثبت کنید. هر طور که راحتید. آنلاین یا با تماس تلفنی.

زیر ۳۰ دقیقه با شما تماس گرفته می‌شود تا هر ساعتی که در نظر دارید، بهترین تعمیرکار از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در کرج در منزل شما آماده به خدمت باشد.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

سامسونگ آنقدر برند سرشناس و معروفی است که نیازی به معرفی آن نیست، احتمالا هر کسی در ایران حداقل یک بار از محصولات این برند در میان لوازم خانگی خود استفاده کرده است، کیفیت بالای محصولات سامسونگ و خدمات پس از فروش مناسب مجموعه‌ی سامسونگ باعث شده که این برند بسیار محبوب شود و محصولات آن مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

اما به هر حال استفاده نادرست از هر وسیله‌ای و عدم رعایت نکات اصولی هنگام نصب، می‌تواند آسیب جدی به هر وسیله‌ای از جمله یخچال فریزر وارد کند. به همین جهت؛ استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در کرج یا هر جای دیگر از ایران که باشید توصیه می‌شوید.

دکتر تعمیر قصد دارد در این مقاله شعب نمایندگی تعمیر یخچال و ساید سامسونگ در کرج را معرفی کند و راه‌های ارتباطی و خدمات ویژه‌ی این مراکز اعم از تعمیر یا سرویس دوره‌ای را برای شما مفصل توضیح دهد، پس اگر نیاز داشتید با ما ارتباط بگیرید، می‌توانید فرم آنلاین را پر کنید یا مستقیم با شماره ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین متخصص دکتر تعمیر جهت هماهنگی برای تعمیرات یخچال سامسونگ در منزل تان با شما تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در کرج

خدمات نمایندگی یخچال سامسونگ در تمام نقاط کرج فعال بوده و تعمیرکاران حرفه‌ای این مرکز به صورت فعال در سراسر کرج سیار هستند. دکتر تعمیر به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در کرج مسئولیت تمام این شعب را به عهده دارد، فرقی ندارد از کدام منطقه با ما تماس می‌گیرید، اهل فردیس، شاهین ویلا یا باغستان باشید؛ از هر جا که باشین فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا تکنسین حرفه‌ای دکتر تعمیر را در منزل داشته باشید.

خدمات دکتر تعمیر به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال ساید سامسونگ در کرج شامل انجام سرویس دوره‌ای، به عهده گرفتن مراحل نصب و راه اندازی یخچال فریزر یا یخچال ساید بای ساید، تعویض یا تامین قطعات می‌باشد.

اولویت دکتر تعمیر، تعمیر قطعات است اما چنانچه قطعه‌ای قابل تعمیر نباشد، یکی از وظایف خاص دکتر تعمیر تامین قطعات اصل و با کیفیت و تعویض قطعات شماست، تمامی خدمات توسط افراد متخصص و حرفه‌ای همراه با گارانتی کتبی ۱۸۰ روزه تعمیر به شما ارائه می‌شود.

سرویس دوره ای یخچال و ساید سامسونگ در کرج

خودتان قضاوت کنید؛ آقای صبوری که یکی از مشتریان اخیر ما در شهر کرج بود، چند ماه پیش با ما تماس گرفت و با یکسره شدن موتور یخچال سامسونگ خود مشکل داشت، همانطور که می‌دانید در چنین شرایطی، موتور پیوسته کار کرده و اتومات نمی‌کند.

وقتی این مشکل بوجود می‌آید یخچال به خوبی کار نمی‌کند و هزینه‌های مصرف انرژی سر به فلک می‌کشد. وقتی آقای رجب نژاد (یکی از تعمیرکاران متخصص دکتر تعمیر) به محل اقامت ایشان رفت تا یخچال را تعمیر کند، متوجه شد موتور یخچال نیم سوز شده و لوله‌های کندانسور به شدت کثیف هستند. بعد از به پایان رساندن تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج و منزل، به آقای صبوری توصیه کردند که سرویس دوره ای یخچال ساید سامسونگ به طور مرتب (حداقل سالانه) انجام دهند تا چنین مشکلاتی به وجود نیاید.

چون هزینه‌ی این سرویس‌ها به نسبت تعمیرات خیلی کمتر است. انجام خدمات سرویس دوره‌ای باعث می‌شود هزینه‌ی تعمیرات یخچال سامسونگ شما خیلی پایین تر شود چون قبل از اینکه قطعات شما خراب شود با کمترین دردسر و هزینه تعمیر می‌شود و با انجام نظافت موتور یخچال و اجزا، همچنین تست کیفیت از سالم بودن دستگاه شما اطمینان حاصل می‌کنیم.

اما در حالت کلی خدمات سرویس‌های دوره‌ای یخچال های سامسونگ در کرج شامل نظافت کویل‌های کندانسور، بررسی دقیق موتور و اجزای آن، بررسی تراز بودن یا نبودن یخچال؛ تعمیر سیستم یخ زدا، آب سرد کن و یخسازها، تعویض فیلتر تصفیه آب و … می‌باشد.

 

خدمات نصب و راه اندازی یخچال سامسونگ در کرج

اما خرابی‌های شایع حاصل از نصب غیر اصولی یخچال سامسونگ در کرج کم نبوده، از این رو باید هنگام نصب به نکات مهمی توجه داشته باشید، باید هنگام نصب یخچال به یک سری نکات توجه داشته باشید. مهم‌ترین قسمت این است که یخچال باید تراز باشد، زیرا تراز نبودن آن، آسیب جدی به یخچال شما وارد می‌کند و هزینه‌ی تعمیرات آن را حسابی بالا می‌برد.

برای پرهیز از مشکلاتی مثل خنک نکردن یخچال یا برفک زدن یخچال فریزر بدون برفک سامسونگ هیچوقت یخچال را نباید در محیط خیلی گرم و تنگ قرار دهید در این حالت موتور مجبور است بیشتر کار کند و در نتیجه موتور یکسره می‌شود و یخچال سامسونگ خنک نمی‌کند، وقت نصب باید با توجه به فصلی که در آن قرار داریم، فریزر و یخچال را در دمای مناسبی قرار دهید.

چون دمای نامناسب و رطوبت در محیط بلای جان یخچال‌ها هستند و حتی در یخچال‌های نوفراست هم باعث ایجاد برفک می‌شوند، بنابراین چرا با سپردن نصب و راه اندازی به نمایندگی یخچال سامسونگ در کرج خودتان را از این دغدغه های اضطراب آور نجات ندهید؟

تعمیرات فوری یخچال فریزر سامسونگ در کرج

اینکه بارها تاکید کرد‌ه ایم در هر نقطه از کرج شعبه داریم؛ یعنی تعمیرکاران ما به صورت سیار در سراسر کرج فعالیت می‌کنند، بنابراین تفاوتی ندارد که ساکن کدام مناطق شهر کرج باشید از هر نقطه‌ای که تماس بگیرید، تعمیرکاران خبره‌ی ما خودشان را به شما می‌رسانند تا مشکل یخچال شما را در اسرع وقت حل کنند.

فقط کافیست آدرس منزل و شرح مختصری از مشکل یخچال فریزرتان را به ما ارائه دهید. باقی مراحل با تکنسین است که با شما تماس بگیرد و برای تعمیر فوری یخچال سامسونگ در کرج خودش را خیلی سریع به محل اقامت شما برساند.

بعد از هماهنگی و حضور تعمیرکار در منزل شما، مهم ترین مرحله یعنی عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر و ساید سامسونگ شروع می‌شود. با عیب یابی، تشخیص ایراد و براورد هزینه‌ اجازه‌ی شروع تعمیر از شما گرفته و در صورت توافق شما، تعمیرات به تخصصی‌ترین شکل ممکن آغاز می‌شود.

لازم به ذکر است که تعمیر شما در همان روز و در محل اقامت، در منزل صورت می‌گیرد، چون تعمیر یخچال یک امر اضطراری بوده و باید توجه داشته باشید که تعمیر فوری یخچال سامسونگ در کرج به صورت تضمینی در اسرع وقت توسط تعمیرکار ماهر صورت می‌گیرد، به همین دلیل، قبل از اینکه مواد غذایی شما فاسد شود، درخواست را ثبت کنید و با ما تماس بگیرید.

ضمانت نامه کتبی تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج

به جرات می‌توان گفت: دکتر تعمیر قابل اعتماد‌ترین نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در کرج است. از این بابت که برای تمام خدمات ارائه شده اعم از تعمیر و تعویض قطعات ضمانت نامه کتبی معتبر ۱۸۰ روزه ای به شما اهدا می‌کند.

هدف از ارائه‌ی این ضمانت نامه این است که بتوانیم آرامش خاطر شما را در انجام فرایند تعمیرات تامین کنیم و خیال شما راحت باشد که ما به کارمان اطمینان کامل داریم و تعمیر دستگاه شما را به تعمیرکار ماهر و متخصص سپرده‌ایم نه تعمیرکار مبتدی و بدون سابقه‌ی تعمیر!

گارانتی تعمیرات برگه‌ی اطمینان ما به شماست و در راستای جلب رضایت شما صادر می‌شود، البته رضایتمندی مشتریان ما در کرج به ما ثابت کرده که نه تنها تعمیرکاران ماهر ما در حوزه‌های عملی و تئوری نمرات بالایی را کسب کرده‌اند، بلکه در زمینه‌ی تعمیرات یخچال سامسونگ فریزر یا ساید بای ساید بهترین هستند.

برای اینکه تعمیراتی بی دغدغه و با هزینه‌ای مقرون به صرفه و طبق نرخ اتحادیه داشته باشید؛ تعمیرات لوازم خونگی خودتان را به نمایندگی تعمیرات سامسونگ در کرج با دکتر تعمیر بسپارید.

خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ در کرج

خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ در کرج با دکتر تعمیر تمام دغدغه‌های کاربر یخچال سامسونگ را در کرج حل کرده. دیگر نیازی به نگرانی و صرف زمان زیادی برای یافتن این مرکز نیست. دکتر تعمیر سعی کرده حتی لحظه‌ای شما را از خدمات پس از فروش نمایندگی یخچال سامسونگ در کرج دریغ نکند.

خدمات پس از فروش سامسونگ یکی از اهداف برای بازاریابی محصولات سامسونگ و حفظ ارتباط با مشتریان قدیم و جلب نظر مشتریان جدید بوده که در سال‌های قبل از تحریم، در ایران بازر گرمی داشته و این هدف با موفقیت ۱۰۰ درصدی روبرو بود.

اهدافی که در چنین مراکزی رقم میخورد؛ خدمات نصب و راه اندازی رایگان، ضمانت نامه چندین ساله‌ی دستگاه از نمایندگی انحصاری سامسونگ از سمت نمایندگی منتخب کره بود. اما هر چند که این خدمات با تغییراتی روبرو شده ولی دکتر تعمیر تمام خدمات نصب و راه اندازی و تعمیر و تعویض قطعات را با کیفیت بالا و هزینه‌ای مقرون به صرفه ارائه میدهد. تا به هیچ وجه این کمبود در خدمات پس از فروش مشتری حس نشود.

اما خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ در کرج با نمایندگی دکتر تعمیر شامل چه مواردی است؟

  • اعزام بهترین و متخصص ترین تکنسین از نمایندگی تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در کرج
  • اعزام نصاب ماهر برای راه اندازی حرفه ای و اصولی یخچال سامسونگ
  • انجام خدمات ویژه سرویس‌های دوره‌ای جهت کاهش هزینه تعمیر یخچال و بهبود کارکرد یخچال شما
  • تامین و نصب قطعات اصلی با ضمانت نامه
  • ارائه گارانتی کتبی ۱۸۰ روزه در پایان خدمات به مشتریان عزیز
نمایندگی رسمی تعمیر یخچال سامسونگ در کرج

تمام نواحی کرج تحت پوشش مستقیم دکتر تعمیر است؛ خدمات تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در کرج شامل: مصباح، حاجی آباد، جوادآباد، آسیاب برجی، حصارک، میانجاده، شهرک رسالت، عظیمیه، سرجوی، جهانشهر، بلوار جمهوری شمالی، کوی کارمندان شمالی، کوی اتحاد، همت آباد، کوی بنفشه، خلج آباد، اکبر آباد، کوی شقایق، حسین آباد، شهرک ذوب آهن، سرحدآباد، شهر صنعتی، شهرک شیخ سعدی، نوروز آباد، بلوار چمران، قلمستان، فردوسی ، شکرآباد، بلوار هفت تیر، شهرک ناز، شهرک شهید رستمی، فردیس، حافظیه ، نجف آباد، شهرک پاسدار، شهرک دهکده (شهرک خانه)، فاز 1، 2، 3، 4 و 5 مهرشهر، شهرک دریا، حسین آباد افشار، احد آباد، رجب آباد، اسد آباد، کوی فرهنگ، کوی زنبق، شهرک ولی عصر، دهقان ویلای اول و دوم، شهرک پردیسان، شهرک شهید چمران، شهرک مهران، کرج نو، شهرک موحدین، گلشهر، درختی، میدان عطار، گلزار، انوشیروان، حصارک پایین، رضا شهر، شهرک ولیعصر، شهرک قائمیه، شهرک گلها باغستان غربی، بیدار چشمه، حصارک بالا، حیدر آباد، شهرک گلدشت، پیشاهنگی، شهرک طالقانی، شاهین ویلا، صوفی آباد، گوهردشت، شهرک بهارستان شرقی، شهرک بهداری، حسن آباد، شهرک امام رضا، شهرک فرهنگیان، شهرک اوج، کوی امامیه، کوی قائم برغان، خیابان ولیعصر، اسلام آباد، خیابان بهار، خیابان چالوس چهار صد دستگاه، آسیاب برجی، مهرویلا، دولت آباد، کارخانه قند، گلشهر ویلای شرقی، کوی کارمندان جنوبی، مظاهری، دانشکده کشاورزی، بلوار بلال شهرک سیمین دشت، رزکان، شهرک منظریه، کوی 110، کوی لاله، شهرک هفده شهریور، گلستان، شهرک ارم، شهرک شهید حسینی، چهار باغ، شهرک وحدت، واریان شهر کلاک بالا، کلاک پائین، حصار، احمدیه، شهرک جهان نما، کیانمهر، گلستان، قزل حصار، سهرابیه، برای تعمیر یخچال سامسونگ در هر یک از این مناطق فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر ساید سامسونگ در کرج

آمار فروش شرکت سامسونگ نشان میدهد که مدل‌های ساید بای ساید از تمام مدل‌های یخچال فریزر معمولی محبوب‌تر هستند و خریدار بیشتری دارند، هر کس که بودجه‌ی کافی برای خرید یخچال داشته باشد؛ انتخاب اولش خرید یخچال ساید بای ساید سامسونگ است.

غیر از عوامل ظاهری جذاب و جادار بودن یخچال که باعث می‌شود افراد به سمت خرید این مدل یخچال‌ها جذب شوند، یخچال‌های ساید بای ساید معمولا از تکنولوژی پیشرفته‌ای برخوردارند.

اما برای تعمیرکاران ماهر مجموعه دکتر تعمیر فرقی ندارد که یخچال ساید بای ساید، دوقلو یا معمولی باشد. تعمیرکاران دکتر تعمیر از نمایندگی تعمیرات ساید سامسونگ در کرج آماده‌ی خدمت رسانی و تعمیر یخچال شما در منزل هستند. فرقی ندارد مدل یخچال شما ساید بای ساید باشد یا یخچال فریزر بالا پایین و دوقلو.

به شما اطمینان قطعی می‌دهیم که تمام خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در کرج توسط تعمیرکاران متخصص و با تجربه انجام می‌شود، در نتیجه ضمانت نامه‌ای با اعتبار ۱۸۰ روزه خدمت شما ارائه می‌شود.

تعمیرکار یخچال سامسونگ در کرج آماده‌ی خدمت رسانی سریع و تضمینی در محل شماست. برای ثبت درخواست با ما ارتباط بگیرید.

تامین قطعات یخچال سامسونگ در کرج

با داغ بودن بازار سودجویان و اجناس تقلبی، تامین قطعات یخچال سامسونگ در کرج هم به یک چالش تبدیل شده است. اما میدانید که تعمیرکاران با توجه به داشتن تخصص و تجربه‌ی بالا در این زمینه، به بهترین شکل میتوانند اجناس فیک و اصل را تشخیص دهند و با قیمت واقعی آن را تهیه کنند.

اگر نیاز به قطعه‌ی مشخصی از یخچال سامسونگ دارید و در تهیه‌ی آن به مشکل برخورده‌اید؛ دکتر تعمیر را فراموش نکنید. برای تهیه‌ی قطعات یخچال و ساید سامسونگ در کرج:

اولاً که بهتر است عکس یا صوت صدای قطعه‌ای که حس می‌کنید خراب شده را ضمیمه‌ی فرم ارسالی ما کنید، در ثانی تعمیرکار دکتر تعمیر تا جای ممکن به تعمیر قطعه‌ی فابریک شما فکر می‌کند نه تعویض آن. بنابراین نگران نباشید و با اطمینان تعمیرات را به ما بسپارید.

تعویض قطعات یک کار تخصصی است و اگر سررشته‌ای از تعمیر ندارید هرگز خودتان انجام ندهید، زیرا فرایندی است که اگر صحیح یا اصولی انجام نشود، خسارت بیشتری برای شما ایجاد می‌کند، تعویض قطعات همیشه باید توسط یک تعمیرکار ماهر انجام شود و بنابراین برای تامین و تعویض قطعات چه مجموعه‌ای معتبر تر از نمایندگی یخچال سامسونگ در کرج یعنی؛ دکتر تعمیر.

سوالات متداول

شماره‌های زیادی به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال و ساید سامسونگ در کرج است و شاید در میان این تعداد شماره سردرگم شوید و ندانید کدام یک، نمایندگی انحصاری سامسونگ در کرج است. صادقانه بگوییم؛ هیچ یک از آن‌ه!. شماره‌هایی که شما سرچ کرده‌اید؛ لیستی از تعمیرگاه‌های مجاز و غیر مجاز در کرج می‌باشد. اما برای اطمینان از مجاز بودن؛ به خدمات آن مرکز دقت کنید. دکتر تعمیر با داشتن دفتر مرکزی و ارائه ضمانت نامه‌ی رسمی و خدمات با کیفیت و فاکتور رسمی، یکی از معتبرترین مراکز برای تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج می‌باشد.

برای ریست کردن کلی یخچال سامسونگ کافی است دستگاه را به مدت ده دقیقه از برق بکشید و مجدد وصل کنید. البته که روش‌های ریست کردن فیلتر و صفحه نمایش در یخچال‌های با صفحه نمایش کمی متفاوت بوده و فشردن همزمان کلیدهای power cool و power freeze به مدت پنج ثانیه انجام می‌شود.

چشمک زدن درجه یخچال مثل ارور و هشدار به کاربر است که باید برای عیب یابی این چشمک زدن از یک تعمیرکار متخصص و با تجربه کمک بگیرید هم چنین میتوانید ارورهای یخچال سامسونگ را مطالعه کنید تا سطح آگاهی شما درباره‌ی هشدارهای یخچال سامسونگ بالا رود.

دکتر تعمیر مقاله ی مفصلی درباره ی علت سر و صدای زیاد یخچال ساید سامسونگ نوشته که حتما میتوانید دلیل صدای یخچال خودتان را به کمک این مقاله پیدا و در صورت سطحی بودن، حلش کنید.

ارور فیلتر یخچال سامسونگ شما به طور برنامه ریزی شده هر شش ماه یکبار روشن می‌شود و شما را از تعویض فیلتر آگاه می‌کند. اما تعویض فیلتر به نوع فیلتر و عمر آن بستگی دارد. گاهی شما از یک فیلتر دو ساله استفاده می‌کنید در این زمان تا سه بار مجاز هستید در صورت مواجه با ارور فیلتر ساید سامسونگ، آن را ریست کنید و نیازی به تعویض فیلتر نباشد. اما بسته به سختی آب منزل و فیلتر بی کیفیت و حتی خرابی برد دیسپلی باید این کار را بعد از مشورت با تعمیرکار یخچال انجام دهید.

هزینه‌ی تعمیر یخچال سامسونگ در کرج طبق نرخ اتحادیه و با اعمال تخفیفات ویژه‌ی دکتر تعمیر می‌باشد. اما برای اطلاع از هزینه‌ی دقیق باید اجازه دهید تا تعمیرکار ما به صورت حضوری برای عیب یابی یخچال شما به منزل تان آمده و تا با تشخیص ایراد دقیق و میزان نقص آن، هزینه‌ی تعمیر را اعلام کنند.

منتظر نظرات شما بعد از گوش دادن به این پادکست از دکتر تعمیر هستیم.

تعمیر یخچال فریزر و ساید سامسونگ در منزل کرج

فرقی ندارد یخچال شما معمولی باشد یا ساید بای ساید و دوقلو، حتی فرقی ندارد از کدام منطقه‌ی کرج با ما تماس می‌گیرید، فردیس، باغستان یا شاهین ویلا، تمام خدمات تعمیر و سرویس های دوره ای توسط نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در کرج به شما ارائه می‌شود.

اصلا نگران دیر شدن تعمیرات یخچال تان نباشید، می‌دانیم نگران فاسد شدن مواد غذایی هستید، تعمیر یخچال نسبت به سایر لوازم خانگی خیلی جدی بوده و باید اورژانسی انجام شود بنابراین پر کردن فرم درخواست از شما و تعمیر فوری در همان روز و در محل با ما، همچنین با تحویل یک گواهی ضمانت نامه ۱۸۰ روزه به شما اطمینان کافی میدهیم که به درست‌ترین و بهترین مرکز اعتماد کرده اید.

در هر حال برای ارتباط با ما فقط کافیست فرم درخواست آنلاین را پر کنید یا ب ما تماس بگیرید تا سریعا ماهرترین تعمیرکار نمایندگی یخچال ساید سامسونگ در کرج با شما تماس گیرد و هماهنگی های لازم را برای بررسی یخچال و تعمیر در محل به شما ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هجده =

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.