نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در رشت

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در رشت آماده به خدمت است تا در هر نقطه از گیلان که باشید، خدمات تعمیرات یخچال و ساید سامسونگ را به صورت فوری و تضمینی ارائه کند.

برای ثبت درخواست کافیست با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست آنلاین را پر کنید.  زیر ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته می‌شود تا هر ساعتی که در نظر دارید، بهترین تعمیرکار یخچال سامسونگ در رشت به منزل شما اعزام شود.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

تعمیرات یخچال و ساید سامسونگ در رشت

همه از کیفیت و محبوبیت برند سامسونگ با خبر هستند و یکی از برندهای پر طرفدار برای خرید لوازم خانگی برند سامسونگ Samsung است.

محبوبیت و شهرت این برند اتفاقی نبوده و به دلیل کیفیت بالای آن می‌باشد. اما هر دستگاهی ممکن است خراب شود و برای تعمیر آن به دنبال نمایندگی تعمیرات سامسونگ باشید.

در مقاله یکی از مراکز معتبر تعمیرات یخچال سامسونگ در رشت را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بدون دغدغه، در سریع‌ترین زمان دستگاه تان را مانند روز اول تحویل بگیرید.

 

تمام تعمیرکاران این نمایندگی به صورت سیار در شهر رشت فعالیت دارند و در هر نقطه از رشت که باشید و با ما تماس بگیرید آماده‌ی خدمت رسانی به شما هستند.

نمایندگی تعمیر یخچال ساید سامسونگ در رشت

نمایندگی تعمیر ساید سامسونگ در رشت

از مرکز رشت تا حومه و روستاهای اطراف آن، تحت پوشش ارائه‌ی خدمات دکتر تعمیر می‌باشد.  نمایندگی یخچال سامسونگ در رشت بسیار گسترده بوده و تنها به شهر رشت ختم نمی‌شود. اگر ساکن لاهیجان، رضوانشهر، انزلی، فومن و … هستید؛ برای عیب یابی و تعمیر یخچال سامسونگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ساید سامسونگ در رشت به صورت خلاصه شامل: نصب و راه اندازی اولیه و مجدد، سرویس دوره ای، تامین قطعات اصلی و با کیفیت، تعمیرات تخصصی و تضمینی انواع یخچال، ساید بای ساید، دوقلو سامسونگ  و …. می‌باشد.

سرویس دوره ای یخچال سامسونگ در رشت

یخچال سامسونگ برای بازدهی و کارایی بیشتر، افزایش عمر مفید، کاهش هزینه های تعمیر و نگه داری و جلوگیری از حوادث ناگوار احتیاج به سرویس دوره ای منظم دارد. بهتر است با ذکر چند مثال این مورد را توضیح دهیم:

نرخ بازده و کارایی بالاتر

هنگام انجام سرویس دوره ای یخچال سامسونگ مواردی مثل خراب بودن لاستیک دور درب و وضعیت یخچال سامسونگ در محیط مورد بررسی قرار می‌گیرد، وقتی لاستیک دور درب تعویض شود، گرما و رطوبت کمتری وارد یخچال شده، در نتیجه؛ موتور یخچال یکسره کار نمی‌کند و علاوه بر اینکه انرژی کمتری مصرف می‌شود، روی موتور یخچال فشار کمتری آمده و نرخ بازده و کارایی هم به نسبت بیشتر می‌شود.

افزایش عمر مفید دستگاه

با انجام خدمات سرویس دوره ای قبل از اینکه یخچال دچار مشکلی جدی شود، آن را رفع کرده اید! اگر عیب و ایرادی وجود داشته باشد، فرایند عیب یابی و تعمیر یخچال را پیش از اینکه آسیب جدی ببیند صورت میدهیم، در نتیجه دیگر احتیاجی به تعمیر و تعویض قطعات نیست، موتور یخچال بهتر کار می‌کند و عمر یخچال فریزر شما هم بیشتر خواهد شد.

پیشگیری  از حوادث ناگوار

بعضی از موارد مثل آب دادن یخچال سامسونگ خطرناک است، مخصوصا اگر آب وارد قسمت های داخلی شود و برد را بسوزاند! در چنین شرایطی حوادث خطرناکی مثل برق گرفتگی محتمل بوده، خوبی سرویس های دوره ای این است که قبل از بروز چنین مشکلاتی با چک کردن فاکتورهایی مثل فشار آب ورودی یا شلنگ ها از نشتی آب جلوگیری می‌شود و دیگر نگران چنین مشکلات جدی نخواهید بود.

نصب و راه اندازی یخچال سامسونگ در رشت

نصب یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ در رشت

نصب و راه اندازی غلط یخچال سامسونگ نتیجه‌ای جز خسارت برای شما ندارد و این طور نیست که اگر یخچال وصل شد و مقدار قابل قبولی از خنکی را داشت، یعنی؛ نصب به درستی انجام شده است!

نصب اولیه یا مجدد یخچال سامسونگ در رشت احتیاج به راهنمایی و مشاوره ی نصاب ماهر دارد و اگر به فرد متخصص سپرده شود، ضامن سلامتی شماست، شاید از خودتان بپرسید چرا؟ باز هم با ذکر چند مثال پاسخ می‌دهیم:

تعیین مکان یخچال

نصاب ماهر پس از باز کردن کارتن، در اولین قدم به مکان مناسب یخچال فکر می‌کند، جایی که از منابع رطوبت کاملا دور باشد و محیط گرمی نباشد و تهویه‌ی مناسب داشته باشد؛ بهترین محل برای قرار دادن یخچال است. چون هم امکان برفک زدن یخچال فریزر سامسونگ را از بین می‌برد و هم اینکه موتور مجبور است متتعادل کار کند.

بررسی شلنگ ها و مخزن یخچال

شلنگ های ورودی و تنظیم فشار آب جزء مواردی است که از هر گونه نشتی آب یخچال جلوگیری می کند. نصاب ماهر به دقت شلنگ های ورودی را بررسی می‌کند که سالم باشند و فشار آب ورودی را تنظیم می‌کند و در نهایت مخزن را چک می‌کند که تمام این عوامل موجب جلوگیری از نشتی آب از یخچال هستند.

تنظیم دمای نرمال یخچال

دمای یخچال را باید به نسبت محیط و فصل تنظیم کرد، در هر فصلی دمای یخچال متفاوت است در فصول گرم تابستان یخچال نیازمند این است که روی دمای سردتری قرار گیرد تا مشکل گرمای محیط را حل کند. اما در فصل سرد پاییز یا زمستان بهتر است که دما را بیشتر کنیم، چون محیط زیاد گرم نیست و احتیاج چندانی به انرژی ندارد. اگر همین تنظیم دمای ساده را ندانید؛ ممکن است مشکلات زیادی برای شما بوجود آید. نصاب ماهر این موارد را به شما آموزش میدهد.

اگر یخچال خاموش نمی‌شود و یکسره شده است؛ حتما بخونید: علت اتومات نکردن یخچال سامسونگ

تعمیر فوری یخچال سامسونگ در منزل رشت

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در محل

قبلا گفته ایم که از هر جای رشت که باشد فرقی ندارد. کافیست با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست را پر کنید، تکنسین های مشغول در شعبات نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در رشت به صورت سیار در گیلان فعال هستند.

در نتیجه چنانچه با هر نوع علائم و مشکلاتی رو به رو شوید، مشکل تان را در سایت دکتر تعمیر جست و جو کنید و مقالات عیب یابی و تعمیر یخچال سامسونگ را بخوانید، اگر خودتان نتوانستید مشکل را حل کنید و به مشاوره یا تکنسین نیاز داشتید، در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا متخصص ترین و بهترین تعمیرکار یخچال سامسونگ در رشت را برای تعمیرات فوری به محل شما اعزام کنیم.

شیوه‌ی کار تکنسین‌های دکتر تعمیر به این صورت است که تعمیرکار پس از دریافت شرح دقیقی از مشکلات شما، فرایند عیب یابی و تعمیر یخچال سامسونگ را شروع می‌کند، سپس بوسیله تجهیزات لازم مثل مولتی متر و … صحت کارکرد قطعات دستگاه شما را بررسی می‌کند و پس از طی مرحله عیب یابی دقیق، تعمیر فوری یخچال سامسونگ در محل و حضور شما انجام می‌گیرد.

ادعای نمایندگی یخچال سامسونگ در رشت برای تعمیرات فوری به دلیل شعبات و تعمیرکاران سیار این شهر بوده و برای تعمیرات سریع تر بهتر است که درخواست تان را هر چه سریع تر به ثبت برسانید.

با پر کردن فرم و در جریان قرار دادن ما، تعمیرکار تماسی خواهد گرفت و با توجه به مشکل ایجاد شده و ضرورت بازدید و عیب یابی زمانی را با شما هماهنگ می‌کند تا در منزل شما آماده به خدمت شود.

زمانی که با علائمی روی یخچال مواجه شدید بخونید: ارورهای یخچال و ساید سامسونگ

گارانتی نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در رشت

گارانتی نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در رشت فقط یک توصیه‌ی ساده و بی اعتبار برای بازارگرمی نمی‌باشد، بلکه دکتر تعمیر برای اطمینان از رضایت مشتری در پایان خدمات یک گواهی ضمانت نامه کتبی ۱۸۰ روزه به مشتریان ارائه می‌کند و مسئولیت خرابی مجدد مشکل را عهده می‌گیرید.

از آنجا که تیم تکنسین های دکتر تعمیر بسیار مجرب هستند و امتیازات بالایی در آزمون‌های تئوری و عملی تعمیر یخچال سامسونگ دارند و همین طور رضایتمندی مشتریان زیادی را در طی تجربه‌ی چندین ساله کسب کرده اند، به چهار علت تصمیم بر ارائه‌ی خدمات تضمینی گرفته شد:

 1. اطمینان مشتری از انتخاب نمایندگی مجاز و معتبر
 2. ایجاد حس اطمینان در مشتری هنگام انتخاب تعمیرکار
 3. تضمین قطعی مهارت توسط نمایندگی یخچال سامسونگ در رشت
 4. تضمینی دال بر اصل بودن قطعات تعمیر یا تعویض شده

خدمات پس از فروش سامسونگ در رشت

از زمانی که تحریم‌ها شدیدتر شده است خیلی از کمپانی های خارجی مانند: سامسونگ ارتباط شان را با نمایندگی‌های داخلی کم کردند و در این بین نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ در رشت که جزء یکی از ارکان مهم خرید هر مشتری بوده است؛ بلاتکلیف باقی ماند.

تا اینکه دکتر تعمیر به عنوان نمایندگی سامسونگ در رشت تمام تعهدات خدمات پس از فروش را به مشتریان سامسونگ ارائه می‌کند، در شهر رشت هم شما می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید.

خدمات پس از فروش سامسونگ در رشت شامل موارد زیر است:

 • سرویس دوره ای یخچال سامسونگ در محل
 • انجام خدمات نصب یخچال در منزل
 • تعمیرات فوری یخچال سامسونگ
 • ارائه ضمانت نامه کتبی خدمات تعمیرات
 • تامین قطعات اصل و با کیفیت یخچال سامسونگ با گارانتی
شعب نمایندگی سامسونگ در رشت

تمام نواحی شهر رشت تحت پوشش مستقیم خدمات دکتر تعمیر قرارد دارند؛ خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در تمام محله های رشت ارائه می‌شود. تمام مناطق را به تفکیک محله می‌توانید مشاهده کنید. رشتیان، شمسی پور، میدان هاشمی، میدان سرگل، نیک مرام، معلم، صفاری ، استاد سرا، بیستون، چمار سرا، شهرک فرهنگیان، پارک شهر، رودباری، ضیابری، نقره دشت، سام، سعدی، منظریه، گلسار، استقامت، لاکانی، قلی پور میدان جهاد، یخسازی، مطهری ، فلکه گاز، در هر محله که هستید، تنها کافیست با مشاور دکتر تعمیر در تماس باشید تا تعمیرات یخچال سامسونگ در محل اقامت شما صورت گیرد.

تامین قطعات یخچال سامسونگ در رشت

خرید قطعات یخچال فریزر و ساید سامسونگ

به طور معمول؛ تعمیرکاران آماتور ابتدای کار با دیدن خرابی یخچال سامسونگ به شما پیشنهاد می‌کنند قطعه را تعویض کنید و راهکار دیگری ندارند.

اما اولویت اصلی تیم دکتر تعمیر تحت هر شرایطی تعمیر قطعات یخچال و ساید سامسونگ است. که آن هم به دلیل کاهش هزینه‌ی تمام شده و به نفع شماست. اما اگر مشکلی بوجود آمده باشد که قابل تعمیر نباشد، به تعویض قطعات روی می‌آوریم.

چنانچه یخچال تان به صورت جدی احتیاج به تعویض قطعه داشته باشد، از آنجایی که بازار محصولات بی کیفیت و تقلبی حتی در شهرستان‌ها؛ برای خریدار مشکلات زیادی بوجود می‌آورد، دکتر تعمیر به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در رشت وظیفه دارد که تمام قطعات اصل و با کیفیت مورد نیاز یخچال شما را تامین کند.

تعمیرکاران ماهر دکتر تعمیر پس از سال‌ها فعالیت در زمینه تعمیر و تامین قطعات به راحتی قطعات اصل و با کیفیت را تشخیص می‌دهند و برای یخچال شما از این قطعات استفاده می‌کنند.

اما در کنار تمام تعهدات ذکر شده یکی از عواملی که اعتماد شما به ما را دو چندان می‌کند، ارائه گارانتی کتبی ۱۸۰ روزه خدمات ارائه شده است، که مسلما وقتی چنین تضمینی ارائه میدهیم وظیفه ما تامین قطعات اصل و با کیفیت یخچال سامسونگ برای مشتریان گرامی است.

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در رشت کجاست؟

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در رشت به صورت کاملا سیار در سطح شهر فعالیت دارد و برای ارتباط با آن کافی است که از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین، درخواست خود را ثبت کنید، با توجه به ضرورت تعمیر فوری یخچال؛ در اسرع وقت با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود تا یخچال شما فوراً تعمیر شود.

سوالات متداول

از آنجا که دفتر مرکزی ما در تهران قرار دارد، تعمیرکاران نمایندگی یخچال سامسونگ در رشت به صورت سیار بوده و تمام تعمیرات در منزل و حضور شما انجام می‌گیرد. نیازی به حضور شما و دشواری های حمل و نقل یخچال و هزینه های باربری آن نمی‌باشد.

شاید برای یافتن شماره تماس نمایندگی سامسونگ در رشت کمی سردرگم شده باشید و با شماره های زیادی تماس بگیرید. از طرفی امکان دارد تمام این‌ها نمایندگی معتبری نباشند. اما دکتر تعمیر با توجه به معرفی تمام خدمات و ضمانت نامه یکی از معتبرترین نمایندگی های یخچال سامسونگ در رشت بوده و برای ارتباط با ما می‌توانید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۳۸۰۸۳۵

۰۲۱۳۳۳۳۵۸۸۹

۰۲۱۵۶۱۴۷۳۴۷

هزینه تعمیرات یخچال فریزر و ساید سامسونگ در رشت با نرخ مصوب اتحادیه نمایندگی سامسونگ در رشت برابر بوده و حتی دکتر تعمیر تخفیفات ویژه‌ای برای شما ساکنین رشت در نظر گرفته است. اما اعلام هزینه بعد از عیب یابی دقیق مشخص می‌شود و در صورت توافق شما تعمیرات در حضورتان انجام می‌گیرد.

تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ در منزل رشت

تکنسین های با تجربه و تعلیم دیده نمایندگی رسمی تعمیر یخچال سامسونگ در رشت و در منزل آماده ارائه خدمات به شما مشتری محترم هستند، فرقی نمی‌کند از کجا تماس می‌گیرید، زیرا نمایندگی تعمیر ساید سامسونگ در رشت به صورت سیار در سطح شهر فعالیت دارد، به محض پر کردن فرم ثبت نام می توانین برای تعمیر یخچال سامسونگ در رشت کمک بگیرید.

پس اگر می خواهید سریع تر یخچال تان تعمیر شود، ه اکنون با ما تماس بگیرید یا فرم آنلاین را پر کنید. باقی مراحل تعمیر و عیب یابی یخچال سامسونگ در منزل شما انجام می‌گیرد.

برای دریافت خدمات پس از فروش سامسونگ هم فرقی ندارد که کجا باشید، به تمام افراد ارائه شده و می توانید از تمام خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در رشت یعنی دکتر تعمیر به طور کامل بهره مند شوید، ضمناً تمام خدمات دکتر تعمیر همراه با ضمانت نامه 6 ماهه رسمی و معتبر می‌باشد.

‫8 نظر

 • سعادت گفت:

  سلام و خسته نباشید به تیم حرفه‌ای و کار بلد دکتر تعمیر. ساید بای ساید سامسونگ ما خراب شد از مجموعه شما درخواست تعمیر یخچال کردیم فوری یک تعمیرکار خوش برخورد و با تجربه فرستادید خواستم بابت این حجم از کاردرست بودنتان تشکر کنم و خسته نباشید بگم.

 • عطایی گفت:

  درود. یخچال فریزر سامسونگ ما نیاز به تعمیر دارد چند وقتی است که صدای غیر طبیعی از آن شنیده میشود. شما تعمیرات در منزل دارید؟ روند تعمیرات چگونه است؟ متشکرم.

  • سلام ابتدا مقاله‌ی علت سر و صدای یخچال را بخوانید و در صورت نیاز می‌توانید با ما تماس بگیرید. تعمیرات یخچال و ساید سامسونگ در منزل و حضور شما انجام می‌گیرد. بعد از تماس و ثبت درخواست شما، جهت هماهنگی و اعزام تکنسین به منزل شما، تماس گرفته می‌شود.

 • کمالی گفت:

  سلام روز بخیر. یخساز یخچال سامسونک ما به مشکل خورده. یخ نمیسازه علت از چیست؟ ممنون میشم اگر پاسخ دهید.

  • سلام. وقت بخیر. علت یخ نساختن ساید شما ممکنه دلایل مختلفی داشته باشه. اگر دمای یخچال و فریزر طبیعیه، از وصل بودن لوله پشت یخچال به آب مطمئن هستید یا لوله پیچ و تاب نخورده، امکان داره یکی از قطعات یخساز به مشکل خورده باشه که باید تعمیرکار بررسی کنه.

 • گنجی گفت:

  سلام و خسته نباشید به تیم حرفه‌ای دکتر تعمیر. ما یه یخچال فریزر دو در سامسونگ داریم چند وقتی هست که درست کار نمیکنه و مثل قبل خنک نمیشه. علت چیه؟ ما انزلی هستیم شما برای تعمیر یخچال سامسونگ انزلی هم نماینده دارید؟

  • سلام و ارادت مشکل دستگاه شما نیاز به بررسی تکنسین داره. بله در انزلی هم نماینده داریم بعد از ثبت درخواست شما فوری به منزل شما اعزام میشن. برای ثبت درخواست با شماره مرکزی 02147639 تماس بگیرید.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هجده − یک =

  دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

  دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

  سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.