نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با ضمانت نامه کتبی دکتر تعمیر و در سریع‌ترین زمان. می‌تونید درخواست تعمیرات ظرفشویی ال جی خود را به صورت آنلاین یا تماس مستقیم ثبت کنید. بعد از هماهنگی و دریافت تایید شما، کمتر از ۶۰ دقیقه حرفه‌ای ترین متخصص ظرفشویی سامسونگ از دکتر تعمیر به محل شما اعزام میشه.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

سامسونگ را که می شناسید و دیگر نیازی به بیشتر گفتن درباره آن نیست، دکتر تعمیر نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ؛ در این مقاله قصد داره شما رو با انواع خدمات نمایندگی رسمی سامسونگ آشنا کنه یا اصولا بهتره بگیم: به چه مرکزی اعتماد کنید و با خیال راحت تعمیرات ظرفشویی خودتون رو به اونجا بسپارید. این که چطور از خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ استفاده کنین، خیلی ساده هست یا تماس بگیرین و یا این که فرم درخواست رو پر کنین اونوقت در اسرع وقت با شما تماسی گرفته میشه، هدف دکتر تعمیر جز جلب رضایت شما مشتری محترم نیست.

حتی می تونین برای یه مشورت ساده هم با ما تماس بگیرین، یعنی مواقعی هست که نیاز به مراجعه‌ی تکنسین نیست و در این مواقع اپراتور شما رو برای حل مشکل ماشین ظرفشویی راهنمایی می کنه و اگه مشکل جدی بوجود اومده بود با دریافت مشخصات شما، زمانی برای بازدید حضوری توسط تکنسین تنظیم میشه و برای عیب یابی دقیق ماشین ظرفشویی سامسونگ شما به منزل شما اعزام میشن.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعداد خریداران ماشین ظرفشویی هر روز بیشتر از دیروز میشه چون در مقایسه با روش سنتی شست و شوی ظرف ها هم صرفه جویی در مصرف آب محسوبه و هم صرفه جویی در مصرف انرژی، البته رستوران ها، هتل و شرکت ها هم که وقت و نیروی کافی برای شست و شوی ظروف به شیوه سنتی رو ندارن از شست و شوی ظروف با ماشین استقبال ویژه ای می کنند، هر چند برند سامسونگ بسیار مشهور، معتبر و با کیفیت هست اما ماشین ظرفشویی سامسونگ هم گاهی برای بهبود عملکرد نیازمند به سرویس و در مواردی حتی تعمیر داره، به همین علت تمام خدماتی که در ادامه ارائه می‌دهیم به خاطر بسپارین و اگه این خدمات رو جایی به شما ارائه نداد بدونین که تعمیرگاه غیر مجاز و بدون مجوز از اتحادیه هست و ممکنه ماشین ظرفشویی شما رو به خوبی نتونن تعمیر کنن یا نابلد باشن و با تعویض بی مورد قطعات فابریک مشکلات زیادی برای شما بوجود بیارن.

همونطور که گفتیم خدمات نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ تمام مناطق تهران، کرج، رشت و اسلامشهر رو پوشش میده و خدماتش به صورت خلاصه شامل نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی، انجام خدمات سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی سامسونگ، تعمیر فوری ماشین ظرفشویی و ارائه گواهی ضمانت نامه پس از تعمیر هست، در ادامه با تمام خدمات نمایندگی آشنا خواهید شد.

سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی سامسونگ

فواید سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی سامسونگ بسیار زیاد بوده که مهم ترین آن؛ بهبود کارکرد و افزایش عمر مفید دستگاه شماست. یعنی وقتی این سرویس ها انجام میشه شما با مشکلات آزاردهنده ای مثل نمایش ارورها یا کثیف شدن ظروف در ماشین ظرفشویی سامسونگ مواجه نمیشین، پس سرویس های منظم دوره ای باعث میشه که ماشین ظرفشویی شما بهتر کار کنه و هیچ وقت افت کیفیت نداشته باشین، در حالت دوم افزایش عمر مفید ماشین ظرفشویی شما مطرحه یعنی خیلی از قطعات به سرعت تعمیر میشه و نیاز نیست قطعات فابریک ماشین ظرفشویی تون رو عوض کنین، اما سرویس دوره ای در نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ شامل موارد زیر میشه:

 • ایجاد فاصله ایمنی هنگام نصب و قرار دادن دستگاه در محل مورد نظر
 • تنظیم پایه ها و بررسی تراز بودن ماشین ظرفشویی
 • تخلیه فیلتر کف ماشین ظرفشویی
 • نظافت پروانه ی پمپ تخلیه
 • بررسی بازوهای آب پاش
 • بررسی رسوبات آب و سطح جلا دهنده ماشین ظرفشویی

نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی سامسونگ

بیشتر مشکلات کارکرد ماشین ظرفشویی از نصب اشتباه آب می خوره، به همین علت سعی کنین فرایند نصب رو به دقت و با رعایت نکات اصولی انجام بدین، اگه شلنگ ها خراب باشه یا فشار آب شما تنظیم نباشه، مشکلات زیادی بوجود میاد پس بهتره قبل از نصب یه سری نکات رو بدونین یا حداقل برای نصب از خدمات متخصصان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ دکتر تعمیر استفاده کنین، توی هر نصب اصولی باید موارد زیر مد نظر داشته باشین و اگه خودتون از پسش برنیومدین، کارشناس حرفه ای دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کنه، این موارد اساسی و جدی نصب شامل:

 • تعیین مکان قرار گرفتن ماشین ظرفشویی که ترجیحا باید نزدیک به سینک باشه
 • رعایت فاصله گذاری اصولی ماشین ظرفشویی با اطراف
 • بررسی تراز بودن ماشین ظرفشویی
 • انجام مراحل سیم کشی دستگاه
 • در نهایت لوله کشی اصولی جهت مدیریت دقیق آب ورودی و خروجی

خدمات تعمیر فوری ماشین ظرفشویی سامسونگ

یکی از عوامل نگران کننده برای مشتریان روبه رو شدن با ارور یا هشدار ماشین ظرفشویی سامسونگ هست. در مواجهه با هر نوع ارور یا مشکلی ماشین ظرفشویی رو خاموش کنین و درباره ی مشکل به وجود اومده تحقیق کنین و نظر کارشناس مربوطه رو در موردش بپرسین.

نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ دکتر تعمیر با ارائه‌ی مشاوره و در صورت جدی بودن مشکل؛ اعزام تکنسین به محل شما، موظف هست به سرعت خدمات تعمیر دستگاه شما رو انجام بده، مسلما رستوران ها و هتل ها باید خیلی سریعتر دستگاه هاشون تعمیر بشه در نتیجه وظیفه داریم خیلی سریع دستگاه شما رو تعمیر کنیم.

برای بهره مندی از خدمات تعمیرات فوری ماشین ظرفشویی سامسونگ کافیه که سریع باشید و با ما ارتباط برقرار کنید. به تاخیر انداختن تعمیرات کوچک و جزئی، گاهی آنچنان جبران ناپذیر میشه که دیگر کار از تعمیر میگذره و نیاز به تعویض قطعات مهم دستگاه میشه که به دنبال آن هزینه‌های سنگینی برای جیب خود تراشیده اید.

گارانتی کتبی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ

گارانتی تعمیرات بوش نه یه ادعای تو خالی هست و نه یه ترفند تبلیغاتی، بلکه گواهی ضمانت نامه کتبی ۱۸۰ روزه ای هست که پس از انجام خدمات تعمیر انجام میشه و هدف جلب رضایت شما مشتری محترم هست.

دریافت گارانتی کتبی به شما اطمینان میده که واقعا به یک نمایندگی معتبر ماشین ظرفشویی سامسونگ مراجعه کردین و تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ خودتون رو به یک مرکز معتبر سپردین که اولویت کارش تعمیر قطعات هست و اگر راهی جز تعویض نبود، تعویض اصولی قطعات فابریک با قطعات اصل و با کیفیت هست، همچنین گارانتی باعث میشه اطمینان پیدا کنین که تعمیر رو به یه تعمیرکار مبتدی و غیر حرفه ای نسپردین.

دکتر تعمیر جز جلب رضایت و آرامش خاطر شما هدف دیگه ای نداره، با سپردن تعمیرات دستگاهتون به ما مسلما ضرر نخواهید کرد چرا؟ چون نه تنها تعمیرکاران حرفه‌ای ما تجربه‌ی بالایی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی و دارن، بلکه از نظر تئوری و علمی هم تسلط کاملی نسبت به ساز و کار ماشین ظرفشویی سامسونگ را در دوره های مربوطه گذروندن و امتیازات بالایی را به دست آوردن.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ

هر نمایندگی معتبری در راستای جلب و جذب مشتری، خدمات پس از فروش به مشتریانش ارائه میده و سامسونگ هم به عنوان یه کمپانی موفق در زمینه‌ی تولید و عرضه‌ی لوازم خانگی به بازار و جلب مشتری رضایتمند، از این قاعده مستثنی نیست، اما پس از اعمال تحریم های شدید روابط کمپانی سامسونگ با نمایندگی های داخلی کمتر شد، اما از بابت خدمات پس از فروش سامسونگ نباید نگران باشین چون دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کنه و تمام خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ رو بر عهده بگیره.

ما در کنار فروشندگان لوازم خانگی سامسونگ به عنوان یک شرکت مکمل عمل می‌کنیم و برای تمام کاربران ماشین ظرفشویی سامسونگ خدمات پس از فروش شامل نصب و راه اندازی، تعمیر ماشین ظرفشویی، سرویس های دوره ای و ارائه‌ی گارانتی رو به عنوان بخشی کوچکی از خدمات گسترده‌ی دکتر تعمیر به شما کاربر محترم ارائه میدیم.

 

تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ آماده‌ی خدمت رسانی سریع و تضمینی در محل شماست. برای ثبت درخواست با ما ارتباط بگیرید.

تامین و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی

تعمیرکاران حرفه‌ای نهایت سعی خود را می کنن تا قطعه‌ی فابریم ماشین ظرفشویی ساسمونگ شما تعویض نشه و با هزینه‌ی کمتر و تعمیرات دستگاه شما زنده بشه.

تیم حرفه ای تعمیرکاران دکتر تعمیر که سال ها در زمینه‌ی تعمیر و سرویس ماشین های ظرفشویی دوره دیده اند، اینجا هستند تا تحت عنوان نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ به شما کمک کنن، اگه با مشکلی توی ماشین ظرفشویی شما مواجه بشن اولویت اولشون تعمیر قطعه ی خراب و در اولویت آخر (نقص بالای قطعه) وظیفه‌ی تعویض قطعات رو بر عهده می گیرن.

اما وقتی کار از کار گذشته و دیگه قطعه تعمیر نمیشه اونوقت دکتر تعمیر وظیفه ی خودش می دونه که با توجه بازار داغِ محصولات بی کیفیت و تقلبی، به شما برای خرید و تامین قطعه اصل و با کیفیت کمک کنه در نتیجه توی تامین قطعات هم می تونین به راحتی به دکتر تعمیر اتکا کنین.

تامین قطعات اصل و باکیفیت بالا، ضمانت نامه کتبی ۱۸۰ روزه جهت هر گونه خرابی احتمالی، دیگه چه چیز از این موارد قانع کننده تر هست که امور تعمیر و تعویض ماشین ظرفشویی سامسونگ خودتون رو به ما بسپارین.

سوالات متداول

این ارور عموما به این علت اتفاق میفته که ماشین ظرفشویی سامسونگ نمی تونه وجود آب رو توی ماشین ظرفشویی شما تشخیص بده، یا اینجوری تشخیص میده که هیچ آبی وارد ماشین ظرفشویی شما نشده، این مشکل به علت خرابی برد کنترلی اتفاق افتاده باشه شاید مطالعه ی مقاله ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ ما بتونه بیشتر به شما در این زمینه کمک کنه.

علت سر و صدای ماشین ظرفشویی سامسونگ شامل موارد زیر میشه:

خرابی پمپ ماشین ظرفشویی

خرابی یاتاغان

خرابی بازوی آبپاش

این ارور عموما به این علت اتفاق میفته که ماشین ظرفشویی سامسونگ نمی تونه وجود آب رو توی ماشین ظرفشویی شما تشخیص بده، یا اینجوری تشخیص میده که هیچ آبی وارد ماشین ظرفشویی شما نشده، این مشکل به علت خرابی برد کنترلی اتفاق افتاده باشه شاید مطالعه ی مقاله ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ ما بتونه بیشتر به شما در این زمینه کمک کنه.

ارور e2 ماشین ظرفشویی سامسونگ به دو علت عمده رخ میده:

مسدود شدن پمپ تخلیه بوسیله ی مواد غذایی

اشکال حسگر آب

علت روشن نشدن یا کار نکردن ماشین ظرفشویی سامسونگ ممکنه به علت قطع برق یا نوسانات جریان برق یا خرابی قفل درب و میکروسوییچ باشه.

انسداد فیلتر تخلیه از باقی مانده‌ی مواد غذایی و پر شدن آن، پس از مدتی مواد غذایی فاسد می شود و بوی بدی در ماشین ظرفشویی سامسونگ شما ایجاد می کند.

هزینه ی تعمیر ظرفشویی سامسونگ کاملا بستگی به ایراد دستگاه شما داره. البته این ایراد بعد از عیب یابی توسط تکنسین مشخص خواهد شد. ابین مبلغ طبق نرخ مصوب اتحادیه بوده و خارج از عرف نیست. بلکه بعد اعمال تخفیفات ویژه‌ی دکتر تعمیر با ارائه‌ی فاکتور و ضمانت نامه کتبی از شما اخذ میشه.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در منزل

تعمیرکاران حرفه ای و دوره دیده مجموعه دکتر تعمیر در تمام نقاط شهر تهران، کرج، اسلامشهر و رشت آماده خدمت رسانی به شما در زمینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در منزل هستن، فرقی نداره ساکن کدام یک از محله ها باشید، چون تعمیرکاران نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ در تمام محل های تهران به صورت سیار فعالیت می کنند و جای ثابتی ندارن در نتیجه خیلی سریع می تونن خودشون رو به شما برسونن و مشکل ماشین ظرفشویی سامسونگ شما رو به سرعت حل کنن.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ به تمامی کاربران ارائه خواهد شد، خانه دار یا هتل دار فرقی نداره، تمام خدمات با ضمانت نامه کتبی ۱۸۰ روزه به شما ارائه میشه.

برای ثبت درخواست تعمیرات به یکی از روش های زیر با ما ارتباط بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.