نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اسلامشهر

درخواست‌تان را ثبت کنید. هر طور که راحتید. آنلاین یا با تماس تلفنی. زیر ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته میشه تا هر ساعتی که در نظر دارید، بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی در اسلامشهر در منزل شما آماده به خدمت باشه.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

ماشین لباسشویی تون خراب شده و ساکن اسلامشهر هستین، حتما گمون کردین که باید کلی صبر کنین که از نمایندگی لباسشویی ال جی در تهران برای شما تعمیرکار بیاد! تا عصای دست شمارو درست کنه! اما راستش اینجوری نیست، دکتر تعمیر یه نمایندگی معتبر ماشین لباسشویی ال جی در اسلامشهر داره که در اسرع وقت، آماده‌ی تعمیر ماشین لباسشویی شما هست، خبر خوب دیگه اینکه همه‌ی خدمات تعمیرات دکتر تعمیر با ضمانت نامه کتبی حداقل ۶ ماهه هست.

اگر می‌خواید ماشین لباسشویی شما تعمیر بشه، فقط کافیه که با ما در تماس باشید، حتی برای پیدا کردن نمایندگی فروش قطعات ماشین لباسشویی در اسلامشهر می تونید از ما کمک بگیرید. تامین قطعات با کیفیت و با گارانتی ماشین لباسشویی ال جی خودتون رو با خیال راحت به دکتر تعمیر بسپارید.

نمایندگی سرویس و تعمیر لباسشویی ال جی در اسلامشهر

خوشبختانه دکتر تعمیر یه نمایندگی رسمی توی اسلامشهر داره و فرقی نداره که شما ساکن شهرک لاله باشین، اره جانی یا واوان اسلامشهر، دکتر تعمیر هر جایی از اسلامشهر و اطرافش که باشین آماده خدمت رسانی به شماست. تکنسین های متخصص لباسشویی ال جی در سراسر اسلامشهر تهران به صورت سیار هستن و شما با یک تماس می‌تونید سریعا تعمیرکار متخصص دستگاه خودتون رو به منزل اعزام کنید. کافیه با ما تماس بگیرید و درخواست سرویس و تعمیرات لباسشویی ال جی در اسلامشهر رو ثبت کنید.

گارانتی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در اسلامشهر

دکتر تعمیر یکی از نمایندگی های معتبر لباسشویی ال جی در اسلامشهر، شهرک لاله، واوان، نسیم شهر، گلستان و … بوده که تمام خدمات تعمیراتی که ارائه میده با ضمانت نامه‌ی حداقل ۶ ماهه بوده و شما با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین خدمات رو می‌تونید از این مرکز دریافت کنید.

تعمیرکاران خوش برخورد، سریع و حرفه‌ای دکتر تعمیر مشکلات لباسشویی ال جی شما رو به تخصصی ترین شکل ممکن حل می کنن. کافیه ما رو در جریان مشکل دستگاه خودتون قرار بدید.

گارانتی تعمیرات لباسشویی ال جی در اسلامشهر و هر منطقه‌ی دیگری مثل تهران و سایر شهرستان ها به صورت کتبی و با فاکتور رسمی شرکت به مشتری عزیز داده میشه تا خیال شما از صداقت و تعهد کاری دکتر تعمیر راحتِ راحت باشه.

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی ال جی در اسلامشهر

اگر نیاز به تعمیرکار دارید و از روند ثبت تعمیرات تا اعزام تکنسین به منزل خودتون اطلاعی ندارید، باید بگم که همه چیز ساده تر از اون چیزی هست که فکرش رو کنید. کافیه با ما تماس بگیرید و روند زیر رو پیش ببریم. همه چیز آنطور که شما بخواید انجام میشه. رضایت شما از مهم ترین هدف ما در دکتر تعمیر هست این رو باید در عمل متوجه بشید.

تماس برای هماهنگی زمان بازدید

عیب یابی و اعلام مشکل دقیق

اعلام هزینه تعمیر لباسشویی

دریافت توافق شما برای شروع کار

تعمیر در حضور شما و تست نهایی

ارائه فاکتور با ضمانت نامه کتبی

تو این سایت کلی راه ارتباطی با ما وجود داره، اول از تکمیل کردن فرم مشورت و تعمیر میشه شروع کرد تا تماس مستقیم با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اسلامشهر که فقط کافیه از طریق راه های ارتباطی و فرم درج شده بالا ما رو در جریان بذارید.

نمایندگی ال جی اسلامشهر شهرک لاله

فرقی نداره که از کدوم ناحیه‌ی شهرستان اسلامشهر درخواست تعمیرات ثبت کنید. نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در شهرک لاله اسلامشهر هم وجود داره. پس اگر یکی از ساکنین منطقه شهرک لاله باشید، میتونید در اولین زمان تعمیرکار لباسشویی ال جی در شهرک لاله اسلامشهر رو در منزل خودتون ملاقات کنید. عیب یابی متخصصان دکتر تعمیر در این نمایندگی به طور دقیق و کاملا اصولی انجام میگیره. چرا که دانش متخصصان حاضر در نمایندگی ال جی اسلامشهر، شهرک لاله، در چندین سال بعد از گذروندن دوره‌های مرتبط با تعمیرات لباسشویی‌های ال جی نسل جدید و موتورهای دایرکت درایو و بردهای الکترونیک بوده که تجربه‌ی این تعمیرکاران بعد از ۱۵ سال در زمینه‌ی تعمیر لوازم ال جی در وجه تمایز آنها نسبت به سایر رقبا بی تاثیر نبوده.

برای تماس با ما روی دکمه‌ی شماره نمایندگی ال جی در اسلامشهر شهرک لاله بزنید و با ما ارتباط بگیرید تا همکاران ما درخواست شما رو ثبت کنن و در اولین زمان تعمیرکار متخصص لباسشویی ال جی رو به منزل شما اعزام کنیم.

نمایندگی ال جی در واوان اسلامشهر

از هر جای اسلامشهر کافیه با ما تماس بگیرین تا ماشین لباسشویی شما رو در سریع ترین زمان تعمیر کنیم. نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در واوان، آماده ی خدمت رسانی به شما و سراسر اسلامشهر هستن. تعمیرکار ماهر دکتر تعمیر رو خبر کنین تا هر گونه مشکل مربوط به ماشین لباسشویی شما رو در اسرع وقت حل بشه.

اگر نگران خدمات و زمان تعمیر هستید، تمام این دغدغه‌ها توسط نمایندگی ال جی در واوان اسلامشهر حل شده تا شما به دنبال شماره نمایندگی ال جی در تهران نباشید. کیفیت خدمات این مرکز آنقدر بالا بوده که ما با اطمینان از کار تعمیرکارن حرفه‌ای، ضمانت نامه‌ای بهع شما تقدیم می‌کنیم تا شکی نسبت به انتخاب بهترین تعمیرکار لباسشویی ال جی نداشته باشید.

بدون معطلی وقت، روی دکمه زیر بزنید تا ارتباط شما با همکاران ما در نمایندگی رسمس ال جی در واوان اسلامشهر وصل بشه. با شرح کامل و مفیدی از مشکل دستگاه، ما درخواست شما را ثبت می‌کنیم و متخصص ترین تکنسین را مطابق مدل لباسشویی شما به منزلتان اعزام می‌کنیم.

نمایندگی ال جی در نسیم شهر

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در نسیم شهر اسلامشهر در چند قدمی شماست. برای تماس با نمایندگی ال جی در نسیم شهر کافیه روی دکمه‌ی تماس کلیک کنین، در اسرع وقت تعمیرکار متخصص لباسشویی ال جی به محل اقامت شما اعزام میشه و کار سرویس و تعمیر دستگاه شما رو انجام میده.

تمام تعمیرات لوازم خانگی ال جی در محل و حضور خودتان انجام میشه. تنها رد موارد خاص مثل مشکلات حاد یا آبریزی های شدید با دریافت توافق شما و دادن رسید، احتیاج به حمل میشه. این مورد خیلی به ندرت پیش میاد.

اگر با مشکل آبریزی یا نشتی لباسشویی ال جی مواجه هستید یا دیگ نمیچرخه و هر مشکلی که فکر میکنید نیاز به بازدید تعمیرکار داره، کافیه ما رو در جریان بذارید. تا در سریع ترین زمان مشکل شما رو حل کنیم. نمایندگی ال جی در نسیم شهر تمام خدمات تعمیرات خود را با ضمانت نامه کتبی ارائه میکنه تا بتونیم خیال شما رو از هر نظر راحت نگه داریم و رضایت کامل شما رو کسب کنیم.

خدمات پس از فروش ال جی در اسلامشهر

خدمات پس از فروش ال جی در اسلامشهر

خدمات پس از فروش ال جی در اسلامشهر شامل چهار خدمت ویژه میشه اول سرویس کردن ماشین لباسشویی به صورت دوره ای هست که علاوه بر افزایش طول عمر ماشین لباسشویی شما باعث میشه، دستگاه شما کیفیت و بازدهی کار خودش رو در طول عمر مفید حفظ کنه و با بهترین کیفیت همچون روز اول کار کنه.

خدمت دوم تعهد جدی ما برای تعمیر لوازم خانگی شما در اسرع وقت هست، اگه از نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی هیچ سر رشته ای ندارین، یکی از وظایف نمایندگی رسمی ال جی در اسلامشهر نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی شما هست. در صورتی که لباسشویی تازه خریداری شده‌ی شما مشمول گارانتی از یک شرکت واسط هست، بهتره هست تا با شماره‌ی آن شرکت تماس گرفته تا عملیات نصب و راه اندازی دستگاه شما رو انجام بدن. اما دقت کنید که نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی ال جی هر چند که ساده به نظر میرسه، اما اگر به طرز اصولی انجام نگیره، مشکلات زیادی رو در آینده‌ی نه چندان دور ایجاد میکنه. لرزش و حرکت ماشین لباسشویی ال جی یکی از شایع ترین مواردی هست که ممکنه در صورت نصب غیر اصولی با آن مواجه بشید.

آخرین خدمت از سمت خدمات پس از فروش ال جی در اسلامشهر، ارائه گارانتی خدمات تعمیرات به مدت حداقل شش ماه هست، همینطور اگر بعد از دریافت خدمات از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در اسلامشهر نیاز به مشاوره یا هر سوالی در رابطه با لوازم خانگی ال جی داشتید، کافیه با دکتر تعمیر تماس بگیرید تا در صورت امکان تمام سوالات شما بدون نیاز به مشاوره حضوری از طریق تماس تلفنی پاسخ داده بشه.

عیب یابی ایرادات رایج ماشین لباسشویی ال جی

اگر با برند و کمپانی بزرگ ال جی آشنا باشید میدونید که چه برند با کیفیت و فوق العاده‌ای در لوازم خانگی هست و میتونه یکی از بهترین انتخاب‌های شما برای تهیه لوازم خانگی مثل یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و … باشه. اما بیایید واقع بین باشیم!

برترین برندها هم جاودانه نیستن. چرا که طبیعیه بعد از عمر مفید این دستگاه‌ها یا در اثر استفاده‌ی نادرست یا جابجایی‌های مکرر آسیب‌هایی وارد بشه که شمار رو به نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در اسلامشهر نیازمند کنه.

اما خوبه که قبل از تماس با دکتر تعمیر، بدونید که هر عیب و ایرادی در ماشین لباسشویی ال جی شما به چه علتی بوده و با آگاهی و علم بر عیب ماشین لباسشوییتون با همکاران ما رد نمایندگی لباسشویی ال جی اسلامشهر تماس بگیرید. در ادامه یک سری از مشکلات رایج در مورد ماشین لباسشویی ال جی وجود داره که بیشتر بابت این موارد با ما تماس می گیرن.

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی

خب چند احتمال در مورد علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی وجود داره، اولی اینه که وقتی ماشین لباسشویی ال جی شما روشن نمیشه، ممکنه مشکل از قطعی برق یا خرابی اتصالات الکتریکی ماشین لباسشویی شما باشه. اما شاید به طور عمده این حالت از دستگاه از خطای برد الکترونیک یا تایمر لباسشویی شما باشه.

گاهی خاموش شدن و روشن نشدن ماشین لباسشویی به دلیل کارکرد پیوسته بوده که دمای دستگاه بالا رفته و باعث اختلالاتی در اتصالات و سیم کشی شده و دستور روشن شدن به برد یا تایمر ارسال نمیشه. اما شما چه کاری از دستتون برمیاد؟

کافیه پریز و دوشاخه و برق منزل رو چک کنید و مطمئن بشید که جریان برق به دستگاه وارد میشه. اما وقتی پای خرابی تایمر، موتور و برد الکترونیکی پیش میاد، به تخصص بالایی نیاز داره و دستکاری‌های یک آماتور یا فرد بی تجربه میتونه عواقب سنگینی رو رقم بزنه. فراموش نکنید که نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اسلامشهر آماده ی کمک به شماست.

ریست ماشین لباسشویی ال جی چطور انجام میشه؟

اما بعضی اوقات یه سری از مشکلات ماشین لباسشویی ال جی هم با یه ریست ساده حل میشن، مثلا اگه با یک ارور غیر مهم مواجه شده باشید و سایر موارد مربوط به تعمیر البته برای ریست کردن ماشین لباسشویی شما راه های زیادی وجود داره ولی ال جی اینجوری ریست میشه که پس از قطع برق فقط کافیه ۵ ثانیه دکمه استارت رو نگه دارین تا ماشین لباسشویی شما ریست بشه.

بدون مراجعه به دفترچه ی راهنما

بدون مراجعه به دفترچه ی راهنمای ماشین لباسشویی ال جی مشکلو حل کنین! چه طوری؟ ساده است، مثلا یه مشتری عزیز تو اسلامشهر داشتیم که ماشین لباسشویی ال جی قدیمی داشت، دفترچه‌ی راهنمای ماشین لباسشویی ال جی رو گم کرده بود و نمی دونست چطور میشه ریستش کرد، یه پیام برای پشتیبانی ما فرستاد و با رضایتشون ما رو هم خوشحال کردن که تونستیم مشکل رو بدون هیچ هزینه یا بازدیدی رفع کنیم. برای تعمیرکار خبره فرقی نداره قدیمی باشه یا جدید، حتی اگر گرفتار باز کردن قفل ماشین لباسشویی ال جی شدین با ما تماس بگیرین، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اسلامشهر آماده‌ی خدمت رسانی به شماست.

البته که دکتر تعمیر یک دفترچه راهنمای لباسشویی ال جی برای شما آماده کرده و این دفترچه میتونه اکثر مدل‌های لباسشویی قدیمی تا جدید رو تحت پوشش قرار بده و اکثر مشکلات شما رو به سادگی رفع کنه.

لباسشویی ال جی خودتون رو آنالیز کنید: دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی ال جی

خطاهای لباسشویی ال جی

یه موقعی هست که ماشین لباسشویی سعی داره با شما صحبت کنه! بالاخره این همه تکنولوژی تو طراحی و ساخت لباسشویی های الکترونیکی با صفحه نمایش دیجیتال که بی هدف نبوده!

بله منظور از صحبت کردن لباسشویی (!) نمایش کد خطای لباسشویی ال جی به کاربر عزیز هست. حالا این به علم شما از دستگاه خریداری شده برمیگرده که آیا میتونید تشخیص بدید این ارور به چه مشکلی اشاره داره یا نه!

شاید حتی با سرچ در دفترچه راهنما یا اینترنت نتونید به جواب مشخص و دقیقی برای تعمیر خود محور لباسشویی ال جی تون برسید. طبیعیه. چون نمایش ارور با یک هدفی ایجاد شده. مثل چی؟

  1. جلوگیری از شدت عیب و خرابی کامل (پیشگیری بهتر از درمانه)
  2. کمک به تعمیرکار نمایندگی لباسشویی ال جی در اسلامشهر برای عیب یابی دقیق‌‍تر
  3. ارتباط موثر با کاربر در مواردی که تنها یک اعلان از سمت دستگاه داده میشه
 
اما دکتر تعمیر شما رو تنها نمیذاره. ما یه بانک از معنی خطای ماشین لباسشویی ال جی قبلا آماده کردیم. اگر به دنبال ارور خاصی هستید، کافیه قبل از تماس نگاهی به این مقاله بیندازید. به هر حال برای اطلاعات عمومی شما درباره‌ی لباسشویی ال جی منزلتون که یکی از اعضای خانواده‌ی شما شده، بد نیست. اما اگه بازم خطا یا اشکال نامفهومی روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی تون ظاهر شد، ساده است فقط کافیه یه عکس از اون خطا رو برای ما ارسال کنین تا راهنمایی بشین، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اسلامشهر آماده ی راهنمایی شماست.
برای ارسال عکس کافیه در مرحله‌ی نهایی از فرم درخواست عکس مورد نظرتون رو آپلود کنید. 

علت ارور چشمک زن ماشین لباسشویی ال جی

ال جی یه برند ماشین لباسشویی کره‌ایه که تو ایران طرفداران زیادی داره، بی دلیل هم نیست. اگر یکبار با لذت کار با این دستگاه رو چشیده باشید، حتما متوجه وجه تمایزش با سایر لباسشویی های بازار رو متوجه خواهید شد. معمولا کسایی که به دنبال دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی ال جی هستن، در پیدا کردن معنی ارورهای ماشین لباسشویی به مشکل خوردن و نمی دونن این ارور ها نشون دهنده چی می تونه باشه. اما اگر لباسشویی شما شروع به چشمک زدن کرد، بی توجه از کنارش رد نشید، دستگاه شما نیاز به عیب یابی فوری داره چرا که هر نوع چشمک زدن یا اروری در لباسشویی ال جی میتونه به ۳ علت عمده رخ بده:

1-قطعی اتصالات الکتریکی:

قطع شدن اتصال های الکتریکی در ماشین لباسشویی یکی از علت های رایج ارور چشمک زن هست، اتصالات الکتریکی هم مثل سایر بخش‌های ماشین لباسشویی دچار فرسودگی میشن و بعد از مدتی احتیاج به سرویس یا تعویض دارن.

2-نوسانات جریان برق:

نوسان برق یکی دیگه از علت های رایج ارور چشمک زن ماشین لباسشویی هست، وقتی جریان برق نوسان داشته باشه مستقیم روی برد کنترلی ماشین لباسشویی اثر میذاره و برد رو خراب می کنه، یه توصیه جدی داریم و اونم اینه که هیچوقت از ماشین لباسشویی در ساعات پیک مصرف برق استفاده نکنین.

3-خرابی برد:

ماشین لباسشویی هایی ال جی دو تا برد دارن که هر کدوم آسیب ببینه باعث ایجاد ارور چشمک زن ماشین لباسشویی میشه، اکثر اوقات این بردا تعمیر میشن و نیازی به تعویضش نیست، بنابراین اگه متوجه شدین که مشکل از برد کنترلیه بهتره هر چه سریعتر با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اسلامشهر یعنی دکتر تعمیر تماس بگیرین تا مشکل شما به سرعت حل بشه.

اپلیکیشن عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی

اپلیکیشن عیب یابی لباسشویی ال جی

با دکتر تعمیر به روز باشین. می دونستین که اخیرا با نصب یه برنامه ساده هم می‌تونید عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی خودتون انجام بدین، اسم این برنامه smart Diagnosis LG هست، نرم افزار هوشمند عیب یاب خودکار که به شما توی تفسیر انواع ارورهای ماشین لباسشویی مثل ارور CL یا LE کمک می کنه، اما خب به هر حال ممکنه مشکلات زیادی پیش بیاد که شما نتونین حلش کنین و قاعدتا نباید از یک نرم افزار ساده انتظار تعمیرکار باتجربه‌ی ۲۰ سال رو داشت!

مثلا اگه علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی شما خرابی برد کنترلی باشه، درست کردنش کار کامل تخصصیه و اگه سر رشته ای از تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ندارین، ممکنه وضعیت خراب تر هم بشه، پس با نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در اسلامشهر در تماس باشین، خدمات ما به روز و کاملا موثره در صورت امکان با راهنمایی‌های تلفنی شما رو کمک میکنیم و در صورت نیاز هم تکنسین متخصص رو به منزل شما اعزام میکنیم.

خدمات حرفه ای و دقیق دکتر تعمیر

چرا بیهوده راهنمای فارسی ماشین لباسشویی ال جی رو بالا و پایین می‌کنید؟! وقتی که خیلی راحت میشه از یه کارشناس خبره در موردش سوال کنین، مثلا چند وقت پیش یه مشتری از اسلامشهر داشتیم که نمی دونست چرا ماشین لباسشویی بوش بوق اخطار میزنه و هیچ برنامه شست و شویی رو اجرا نمی کنه با کمک کارشناس ما پی برد که مشکل مربوط به یه قطعه به اسم میکروسوییچ هست، البته قبلش بررسی کردیم که مشکل از برد اصلی هست یا نه؟ در نتیجه با یه تماس و مشورت ساده، تعمیر کار خبره دکتر تعمیر مشکل ایشون رو حل کرد، برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اسلامشهر انتخاب ما فواید زیادی داره، حتی به شما گارانتی تعمیر میدیم، چه چیزی از این بهتر؟

ال جی برند رایج ماشین لباسشویی

ال جی برند رایج و شناخته شده ای هست، کاربرا همیشه دنبال یه نمایندگی معتبر تعمیر ماشین لباسشویی ال جی هستن، یه خبر خوب داریم و اینه که برای شما که تو اسلامشهر هستین، تسهیلاتی فراهم کردیم که خیلی راحت و با صرف کمترین هزینه توی اسلامشهر مشکل رو حل کنین، حتی برای موارد نسبتا ساده‌ای مثل باز کردن قفل درب ماشین لباسشویی ال جی هم می تونی از کمک کارشناسای ما استفاده کنین، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی آماده است به شما کمک کنه.

۳ مشکلی که با کارشناسان خبره دکتر تعمیر به سادگی حل میشه!

این سه مورد، از موارد پر تکرار و رایج مراجعان به دکتر تعمیر بوده و مشتریان زیادی بابت این ایرادات با دکتر تعمیر تماس گرفتن و به صورت تضمینی لباسشویی خودشون و صحیح و سالم تحویل گرفتن. تعمیرات این مشکلات به سادگی در حضور شما و منزل تان قابل حل هست. به شرطی که به درستی عیب یابی بشه و به دست یک تعمیرکار کار بلد انجام بگیره.

علت وجود علامت قفل روی ماشین لباسشویی ال جی

child lock in lg washing machine

خب این علامت معمولا سه علت عمده داره اول اینکه ممکنه درب ماشین لباسشویی شما بسته نباشه، درب ماشین لباسشویی اگه بسته نباشه، پیام به برد مخابره نمیشه که شست و شو رو شروع کنه، در نتیجه روی نمایشگر علامت قفل ظاهر میشه و بهتره که اط کامل بسته بودن درب مطمئن بشید.

بعضی از مراجعان ما که کودکان خردسال و بازیگوش توی خونه داشتن برای حفاظت از ماشین لباسشویی از قبل کودک استفاده می کردن، علامت قفل گاهی مربوط به فعالسازی قفل کودکه و برای رفعش باید ماشین لباسشویی قفل کودک رو به همون صورت که فعال کردید، غیر فعال کنین.

اما یه مواردی مثل خرابی میکروسوییچ یا ایرادهای مربوط به نرم افزار ماشین لباسشویی شما هست که برای حل کردنش می تونین از کمک یک تعمیر کار خبره استفاده کنین.

دکمه تخلیه آب ماشین لباسشویی ال جی کجاست؟

البته ال جی یه ماشین لباسشویی فوق پیشرفته و مدرن هست که عمل تخلیه آب رو به صورت خودکار انجام میده و اگه این تخلیه به صورت خودکار انجام نشه، مسلما یه مشکلی توی ماشین لباسشویی شما ایجاد شده، اما اگه با مشکل عدم تخلیه دیگ ماشین لباسشویی تون مواجه شدین، کافیه که دکمه‌ی Rinse  رو فشار بدین، بعضی اوقات دکمه ی spin هم این وظیفه رو به عهده داره. به طور کلی ممکنه روی مدل مشخص لباسشویی ال جی شما دکمه تخلیه آب لباسشویی به صورت Drain موجود باشه. این دکمه آب لباسشویی شما رو تخلیه میکنه.

شاید این مقاله بتونه مشکل شما رو حل کنه: علت تخلیه نکردن آب ماشین لباسشویی

علت کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی ال جی چیه؟

از کار افتادن خشک کن ماشین لباسشویی ال جی علت های زیادی داره، ولی عموما اگه پس از فرایند شست و شو لباس ها نم دارن و حسابی خیسن، نشون میده که ماشین لباسشویی شما دچار یه مشکل فنی شده، بعضی موارد مربوط به استفاده ی نادرست از دستگاه هست مثلا بیش از حد لباس توی ماشین لباسشویی تون قرار دادین و درست کار نمی کنه، یه چیزی رو برای برنامه شست و شو اشتباه تنظیم کردین و خشک کن از کار افتاده یا برق قطع شده، اینا چیزایی هست که بدون کمک تعمیر کار ماهر و زبده هم می تونین از پسش بربیایین، اما یه سری موارد دیگه مثل خراب شدن بخش تهویه ماشین لباسشویی، خراب شدن کلید خشک کن، مشکل قطعات و خرابی فیوز حرارتی، که تعمیرش کار آسونی نیست. باید در مورد یه سری قطعا الکترونیکی مثل خازن یا قطعات مکانیکی مثل هیتر آشنایی داشته باشین.

این مقاله میتونه اطلاعاتی بیشتر به شما بده: علت خشک نشدن لباس در لباسشویی

مهم نیست کی یا کجا باشه؟

اما هر جا توی تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی با مشکل مواجه شدین، کارشناس دکتر تعمیر آنلاین هست تا به شما جواب بده و نزدیک ترین تعمیرکاران ماهر اسلامشهر رو برای حل مشکل به محل شما بفرسته، پس برای ارتباط با نمایندگی معتبر تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اسلامشهر با ما تماس بگیرین.

تعمیر لباسشویی ال جی در اسلامشهر

دکتر تعمیر به عنوان نماینده‌ی رسمی ال جی در اسلامشهر علاوه بر تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی ل جی شما، تعمیرات سایر لوازم خانگی ال جی مثل یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین ظرفشویی مایکروفر و سولاردم ال جی و جاروبرقی را انجام میده.

تمام خدمات ارائه شده از سمت نمایندگی لباسشویی ال جی در اسلامشهر توسط دکتر تعمیر و تیم حرفه‌ای و مجرب با ضمانت نامه کتبی انجام میگیره. دیگه نیاز نیست نگران پیدا کردن نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز برای لوازم خونگی خودتون در اسلامشهر و اطراف اون باشید. دکتر تعمیر در چند قدمی شماست.

پس اگه ساکن اسلامشهر تهران هستین و ماشین لباسشویی تون دچار مشکل شده، با ما برای مشاوره و حل مشکل تماس بگیرین، معمولا ۹۰ درصد اوقات تعمیرات ما در محل انجام می‌گیره مگه اینکه مشکل آنقدر حاد و خاص باشه و لازم بشه که برای عیب یابی به تعمیرگاه انتقال داده بشه، هدف ما چیزی جز آسایش و رفاه شما نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 7 =

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.