تعمیر لباسشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

تعمیر جاروبرقی ال جی در کوتاه ترین زمان و تخصصی ترین روش. تلاش حداکثری برای جلوگیری از تعویض قطعه فابریک دستگاه حین تعمیرات. یک سال ضمانت کتبی بابت تعمیرات انجام شده. همین امروز تماس بگیرید. با مشاوره‌ی دکتر تعمیر مکش و قدرت جاروی خود را چندین برابر افزایش دهید.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

جاروبرقی به یکی از لوازم ضروری و واجب در خانه تبدیل شده. جارو کشیدن به روش سنتی و دستی علاوه بر اینکه کار بسیار سختی هست؛ در طولانی مدت ممکن است اذیت کننده باشد. اما با وجود جاروبرقی تلاش برای جاروکشیدن و زحمت تمیزکردن خانه خیلی خیلی کم شده است.

البته یک جاروبرقی خراب یا اذیت کننده؛ زحمت کار را از جارو کشیدن به روش سنتی هم سخت می‌کند! حتی اگر فکری به حال خراب جاروبرقی نکنید، شرایط بدتر از وضعیت فعلی میشه.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی با دکتر تعمیر؛ خدمات فوق العاده‌ای به شما ارائه میده که یکی از اونها سرویس جاروبرقی و مشاوره‌ی رایگان به شما برای سرویس هست. هر چند لوازم خانگی ال جی عموما کمتر دچار خرابی میشن ولی به هر حال استفاده‌ی غیر اصولی از لوزام خانگی و فرسودگی قطعات دستگاه ممکنه جزء عوامل موردنیاز دستگاه شما به خدمات تعمیر فوری و سرویس دوره‌ای باشه.

در این مقاله تصمیم داریم به انواع خدمات یک نمایندگی معتبر تعمیر جاروبرقی ال جی و نحوه ارتباط با این نمایندگی ها بپردازیم پس اگه شما هم دغدغه‌ی خدمات مطلوب، تعمیر و نگهداری جاروبرقی خودتون رو دارین، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

خدمت ویژه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

اگر ساکن شهرهای تهران، کرج، اسلامشهر و رشت هستید؛ می‌تونین از خدمات نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی ال جی یعنی دکتر تعمیر بهره‌مند بشین، در ادامه‌ی مقاله می‌تونین فهرستی از خدمات نمایندگی معتبر ال جی رو مشاهده کنین، برای آگاهی از انواع خدمات و نحوه ارتباط با نمایندگی ها مقاله‌ی دکتر تعمیر را به دقت تا انتها بخوانید.

خدمات سرویس دوره ای جاروبرقی ال جی

به زبان ساده سرویس دوره ای خدمات تعمیر و نگهداری لوازم خانگی شما هستند، این خدمات کاملا مستقیم بر روی شاخص‌هایی مثل پیشگیری از خراب شدن دستگاه، افزایش موثر طول عمر مفید و کاهش هزینه‌های تعمیرات جاروبرقی اثر دارند، در ادامه با ذکر مثال‌هایی به شما اثبات می‌کنیم چرا به سرویس منظم و دوره ای برای جاروبرقی ال جی خود احتیاج دارید؟

جلوگیری از خراب شدن دستگاه

اولین فایده‌ی استفاده از خدمات منظم سرویس دوره‌ای این هست که اگه قطعه‌ای از جاروبرقی شما آسیب دیده باشه، پیش از اینکه کار از کار بگذره و حسابی خراب بشه توسط تکنسین تعمیر میشه و دیگه کار به تعویض قطعه نمیکشه، بنابراین قبل از اینکه به خاطر یک ایراد جدی جاروبرقی شما دچار مشکل بشه از خراب شدنش پیشگیری کردین.

بالارفتن عمر مفید دستگاه جاروبرقی

یکی از خدمات سرویس دوره ای جاروبرقی ال جی تخلیه کیسه زباله و فیلتر جاروبرقی شماست، این کار باعث میشه که جاروبرقی شما نفسی تازه کنه و در حین فرایند نظافت و جاروکشی موتور شما داغ نکنه که این امر مسلما نه تنها بر افزایش عمر دستگاه بلکه بر بهبود کارکرد جاروبرقی ال جی شما هم اثر دارد.

کاهش هزینه های تعمیرات جاروبرقی

همانطور که می‌دونید اولویت نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی ال جی تعمیر هست نه تعویض، چون تعویض نه تنها هزینه‌ی بسیار بالاتری داره و مشتری رو با دغدغه‌ی خرید قطعه با کیفیت مواجه می‌کنه، از نظر فنی هم تعویض قطعات فابریک کارخانه به صرفه نیست، در نتیجه استفاده از خدمات سرویس دوره ای باعث صرفه جویی و کاهش هزینه‌ی تعمیرات خواهد شد، چون قطعه شما رو قبل از اینکه کارش به تعویض بشکه تعمیر می‌کنه.

کاهش در زمینه ی مصرف انرژی جاروبرقی

یک مثال ساده، همونطور که گفتیم یکی از خدمات مخصوص سرویس دوره ای ما تخلیه کیسه و فیلتر تخلیه جاروبرقی شماست، در نتیجه‌ی این کار، موتور دیگه امکان نداره داغ کنه، چون داغ کردن موتور و حتی نیم سوز شدنش باعث یکسره شدن موتور جاروبرقی ال جی شما میشه، که یکسره شدن باعث میشه جاروبرقی انرژی زیادی مصرف کنه در نتیجه با استفاده از خدمات سرویس دوره ای در زمینه مصرف انرژی هم صرفه جویی خواهید داشت.

تعمیر فوری جاروبرقی ال جی در خانه

دومین دغدغه‌ی کاربران جاروبرقی پس از تعیین نرخ خدمات، مربوط به فوری بودن خدمات تعمیر جاروبرقی هست، از اونجا که نظافت به شیوه‌ی قدیمی کاری طاقت فرسا هست، تمام کاربران اصرار دارند هر چه سریعتر جاروبرقی خودشون رو تعمیر کنن تا خانه‌ی تمیز و مرتبی رو داشته باشن، در نتیجه برای تعمیر فوری هیچ جایی بهتر از نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی یعنی دکتر تعمیر نیست.

تمام خدمات تعمیر فوری به سرعت در محل اقامت شما انجام می‌گیره و فرقی نداره کاربر خانگی باشید یا هتل و اداره جات، با استفاده از خدمات دکتر تعمیر می‌تونین هر چه سریعتر جاروبرقی خودتون رو سالم و تمیز تحویل بگیرین و همراه با تمامی خدمات از یک ضمانت نامه 180 روزه تعمیرات جاروبرقی هم بهره‌مند بشین.

همچنین در مواقعی که جاروبرقی شما مشکل خاصی نداره و ممکنه تعمیراتش بدون احتیاج به تکنسین توسط خود شما حل بشه، می‌تونین از طریق تماس با ما از یک مشاوره رایگان تعمیر جاروبرقی ال جی بهره‌مند بشین.

یک سال ضمانت تعمیرات جاروبرقی ال جی

تعمیرکار جاروبرقی مجموعه‌ی دکتر تعمیر بر روی تعمیرات قسمت های مختلف جاروبرقی ال جی شما تسلط کامل داره و خدمات تعمیر رو با دقت و تسلط کامل انجام میده، ارائه گواهی ضمانت نامه یکساله تعمیر جاروبرقی فقط جهت جلب رضایت شما مشتری محترم به شما ارائه می‌شود.

در کیفیت کار و صحت خدمات ما هیچ شکی وجود نداره، زیرا تیم تعمیرکاران مجموعه دکتر تعمیر جزء افراد با تجربه و متخصص در حوزه‌ی تعمیرات جاروبرقی هستند و با سال‌ها سابقه در زمینه‌ی تعمیر جاروبرقی رزومه‌ی قوی در زمینه‌ی تعمیر و سرویس جاروبرقی دارند، بنابراین برای تعمیر دستگاه خود کاملا می‌تونید به ما اعتماد و اطمینان داشته باشید.‌

خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی

شاید قبلا نمایندگی‌های رسمی برند ال جی در ایران وجود داشتن و خدماتی رو به کاربران لوازم خانگی مثل جاروبرقی ارائه می‌کردن اما امروز دیگه خبری از نمایندگی‌ انحصاری نیست و با توجه به اوضاع شدید تحریم، خیلی از نمایندگی ها از ایران رفتن، حالا شاید بپرسید که تکلیف خدمات پس از فروش ال جی مثل جاروبرقی چی میشه؟ چطور میشه از این خدمات بهره مند شد؟ یک خبر خوب برای ساکنان تهران، کرج، اسلامشهر و رشت اینه که دکتر تعمیر تو این شهرها ارائه دهنده خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی هست و این خدمات شامل موارد زیر هست:

 • سرویس دوره ای جاروبرقی ال جی
 • تعمیر فوری جاروبرقی ال جی
 • تامین یا تعویض قطعه اصل و با کیفیت
 • یک سال ضمانت بابت ارائه خدمات تعمیرات

استفاده از خدمات مشاوره رایگان تعمیر جاروبرقی ال جی

یک ویژگی دکتر تعمیر که آن را نسبت به سایر تعمیرگاه‌های لوازم خانگی متفاوت می‌کنه، امکان دریافت مشاوره تعمیر رایگان برای مشتریان هست، اگه دستگاه شما مشکلات جزئی و سطحی داشته باشه دیگه نیازی نیست که تکنسین رو برای حل مشکل شما اعزام کنیم، بلکه فقط کافیه قدم به قدم طبق راهنمایی‌های کارشناسان مشاور دکتر تعمیر عمل کنین و مشکل رو خودتون به راحتی و بدون صرف حتی یک ریال هزینه تعمیر کنید.

بعضی از مشکلات مثل مکش ضعیف جاروبرقی یا روشن شدن شدن چراغ قرمز جاروبرقی ممکن به خاطر پر بودن پاکت جاروبرقی باشه و تخلیه کردنش هم کار راحتی هست، تو این موارد دکتر تعمیر به شما کمک می‌کنه خودتون جاروبرقی رو تعمیر کنین و در مواقعی که یک مشکل حاد مثل یکسره شدن موتور جاروبرقی، لازمه که تکنسین بیاد و در محل خدمات عیب یابی و تعمیر جاروبرقی شما رو انجام بده.

تعمیرکار جاروبرقی ال جی در تهران آماده‌ی خدمت رسانی سریع و تضمینی در محل شماست. برای ثبت درخواست با ما ارتباط بگیرید.

نمایندگی قطعات جاروبرقی ال جی

یکی از خدمات نمایندگی جاروبرقی ال جی تامین قطعه اصل و با کیفیت جاروبرقی ال جی هست، از اونجا که ممکنه توی بازار سودجویان غافلگیر بشین و قطعات تقلبی رو با قیمت بالایی به شما بفروشن؛ دکتر تعمیر برای شما این امکان رو فراهم کرده که قطعات جاروبرقی اصل رو با بهترین قیمت از طریق ما بخرید، جاروبرقی هم مثل هر وسیله‌ی لوازم خانگی دیگه‌ای پس از مدتی قطعاتش به خاطر فرسودگی از بین میده و چه بهتر که برای تامین این قطعات به نمایندگی ال جی مراجعه کنین.

از صفر تا صد تعمیر قطعات جاروبرقی ال جی رو به نمایندگی جاروبرقی ال جی یعنی دکتر تعمیر بسپارین، تمام قطعاتی که در جاروبرقی شما تعویض میشه یک ضمانت نامه 12 ماهه داره، این یعنی ما به کیفیت قطعات اطمینان قطعی داریم و این مسلما برای شما انتخاب بهتریه تا خودتون مستقیم به بازار عرضه قطعات مراجعه کنین و قطعه‌ی نامناسبی رو خریداری کنید و ضمانتی هم بابت کیفیتش نداتشه باشید، پس چنانچه به هر نوع قطعه‌ای حتی پاکت یا فیلتر احتیاج داشتین برای تامین قطعه می‌تونین با دکتر تعمیر در ازتباط باشید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران به راحتی تمام خدمات تعمیر جاروبرقی ال جی شما رو چه از شمال، جنوب، شرق یا غرب تهران که باشین انجام میده، تکنسین‌های ماهر و دوره دیده دکتر تعمیر هر مشکلی برای جاروبرقی شما ایجاد شده باشه رو در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل می‌کنن و همراه با تمام خدمات ارائه شده به شما یه ضمانت نامه کتبی هم ارائه می‌کنند، خدمات جاروبرقی دکتر تعمیر تحت عنوان نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران شامل موارد زیر هست:

 • تعمیر فوری جاروبرقی شما بسته به درخواست شما، در محل یا کارگاه
 • ارائه خدمات سرویس های دوره ای جاروبرقی ال جی
 • انجام خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی
 • ضمات نامه تعمیر جاروبرقی ال جی

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در کرج

اگه با مشکلاتی مثل روشن نشدن جاروبرقی ال جی یا داغ کردن موتور جاروبرقی مواجع شدین، حتما با ما تماس حاصل کنین چون تعمیر جاروبرقی کار مشکل تخصصی هست و باید توسط یه تعمیرکار ماهر صورت بگیره، در نتیجه با یک تماس ساده می‌تونین خدمات رو از نزدیک‌ترین نمایندگی جاروبرقی ال جی در کرج دریافت کنید، از اونجا که نمایندگی‌ها نزدیک شماست، خدمات تعمیر هم مدت زیادی طول نمی‌کشه، این خدمات شامل موارد زیر هست:

 • خدمات سرویس دوره‌ای جاروبرقی ال جی در کرج
 • تعویض و تامین قطعات اصل و با کیفیت در کرج
 • انجام کلیه امور خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی در کرج
 • اعطای ضمانت نامه یک ساله تعمیر به مشتریان

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در اسلامشهر

یکی دیگه از نمایندگی های جاروبرقی ال جی که امور تعمیرات رو انجام میده در شهر اسلامشهر قرار داره و ساکنین این شهر می‌تونین از تمام خدمات سرویس و تعمیر جاروبرقی ال جی در اسلامشهر بهره مند بشن، اگه به قطعه خاصی از جاروبرقی احتیاج دارین یا حتی برای جاروبرقی نیازمند پاکت هستین، کافیه که با نمایندگی جاروبرقی ال جی در اسلامشهر تماس حاصل کنین، خدمات تعمیر جاروبرقی ال جی در اسلامشهر شامل موارد زیر هست:

 • خدمات سرویس دوره ای جاروبرقی ال جی
 • تعمیرات فوری جاروبرقی ال جی
 • خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی
 • ارائه ضمانت نامه 365 روزه بابت تعمیرات جاروبرقی ال جی
 • تامین قطعات اصل و تضمین کیفیت جاروبرقی ال جی

نمایندگی تعمیر جارو برقی کنوود در رشت

اما دامنه‌ی خدمات تعمیر جاروبرقی ال جی به شهرستان ها هم رسیده و کافیه که از شهرستان رشت برای تعمیر جاروبرقی ال جی خودتون با ما تماس حاصل کنین، بهترین تعمیرکاران جاروبرقی رو به محل اقامت شما اعزام می‌کنیم و این خدمات به تمام کاربران موجود در شهر رشت ارائه میشه خدمات نمایندگی جاروبرقی ال جی در رشت به شرح زیر هست:

 • سرویس دوره ای نمانیدگی جاروبرقی ال جی
 • تعمیرات فوری جاروبرقی ال جی در محل یا کارگاه بسته به درخواست شما
 • ارائه تمامی خدمات پس از فروش ال جی
 • ضمانت نامه 365 روزه ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی ال جی
 • تامین قطعات اصل و با کیفیت جاروبرقی ال جی

سوالات متداول

برای تماس با شماره نمایندگی جاروبرقی ال جی در هر استان یا شهرستانی که باشید می‌تونید درخواست خودتون رو از نمایندگی تهران ثبت کنید:

۰۲۱۳۳۳۳۵۸۸۹

۰۲۱۴۴۳۸۰۸۳۵

۰۲۱۵۶۱۴۷۳۴۷

۰۲۱۴۴۰۲۶۸۸۰

اگه جاروبرقی روشن کردین و بدون فشردن کلید روشن شد و با کلید خاموش نمی شد یکسره شده و علتش این موارد هستن:

 • ایراد کلید روشن و خاموش جاروبرقی
 • استفاده از جاروبرقی به مدت بسیار طولانی
 • داغ کردن موتور جاروبرقی
 • کشیده شدن سیم جاروبرقی
 • نیم سوز شدن موتور جاروبرقی
 • خراب شدن رله جارو برقی

اگه جاروبرقی رو به برق متصل کردین و بعد از زدن کلید روشن باز هم روشن نشد، علتش می تونه این موارد باشه:

 • قطع شدن برق
 • خراب شدن پریز برق
 • قطعی و اتصالی سیم رابط جارو برقی
 • خراب شدن سیم جمع کن
 • خراب شدن کلید روشن و خاموش شدن جاروبرقی
 • خرابی رله جاروبرقی
 • ایراد برد الکترونیکی
 • ایراد موتور جاروبرقی

هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی بعد از باز شدن دستگاه و عیب یابی دقیق آن امکان پذیر بوده. چرا که هزینه تعمیرات دستگاه ارتباط مستقیمی با مدل و میزان خرابی دستگاه شما دارد. به طور کلی هزینه‌ی تمام شده برای جاروبرقی شما زیر نرخ مصوب اتحادیه بوده که بعد از اعمال تخفیف ویژه دکتر تعمیر با فاکتور رسمی و ضمانتنامه از شما اخذ خواهد شد.

ارتباط با نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی

تقریبا تمام نمایندگی های جاروبرقی ال جی که در مورد آن‌ها در این مقاله صحبت کردیم به صورت سیار در سطح شهرهای تهران، کرج، رشت و اسلامشهر فعالیت دارن. بنابراین برای تماس با آن‌ها کافیه از طریق تماس یا پر کردم فرم درخواست اینترنتی اقدام کنین تا تکنسین به محل اقامت شما بیاد و خدمات عیب یابی و تعمیر رو بسته به درخواست شما در محل انجام بده، تمام خدمات نمایندگی رسمی جاروبرقی ال جی با 365 روز ضمانت نامه رسمی به شما ارائه میشه و فرقی نداره که کاربر خانگی باشین، هتل یا اداره تمام خدمات با نرخ مصوب اتحادیه به شما ارائه خواهد شد.

به این مقاله چند امتیاز میدین؟
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو − یک =

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کنه.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.