تعمیر لباسشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت

درخواست‌تان را ثبت کنید. هر طور که راحتید. آنلاین یا با تماس تلفنی. زیر ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته میشه تا هر ساعتی که در نظر دارید، بهترین تعمیرکار و متخصص دستگاه شما در رشت در منزل شما آماده به خدمت باشه.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

محصولات ال جی اونقدر معروف و پر طرفدار هست که نیاز به معرفی ما نداره، امکان نداره تا به حال از محصولات لوازم خانگی ال جی استفاده نکرده باشین، هر چند که محصولات ال جی فوق العاده با دوام و با کیفیت هست، اما در هر حال مثل هر وسیله لوازم خانگی دیگری، ممکنه نیازمند به سرویس های دوره ای باشه یا دچار مشکل فنی جدی بشه.

در نتیجه تو این مقاله تصمیم داریم به شما یکی از نمایندگی‌های معتبر و رسمی ال جی در رشت رو معرفی کنیم، تا اگر روزی وسایل لوازم خانگی تون مثل یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی یا حتی مایکروفر دچار مشکل شد؛ با ما تماس بگیرین تا به سرعت مشکل شما رو حل کنیم. برای آشنایی با خدمات این نمایندگی‌ها و معرفی خطوط ارتباطی با ما همراه باشید.

خدمات ویژه نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت

مجموعه دکتر تعمیر به عنوان نمایندگی رسمی ال جی در شهر زیبای رشت، انواع خدمات تعمیر لوازم خانگی مثل تعمیر ماشین ظرفشویی، لباسشویی، یخچال، مایکروفر، مایکروویو و سولاردم و کولر گازی رو به شما مشتری محترم ارائه می‌کنه، در ادامه به دو بخش خدمات کلی نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت و بخش خدمات ویژه هر یک از محصولات لوازم خانگی می پردازیم.

نصب و راه اندازی با نمایندگی ال جی در رشت

repair center lg in rasht

فرقی نمی‌کنه لوازم خانگی شما چی باشه، یخچال، ماشین لباسشویی یا ماشین ظرفشویی رعایت اصول نصب صحیح در نهایت به نفع شماست، چون نصب غیر اصولی آسیب جدی به لوازم خانگی شما وارد می کنه، وسایل زودتر از حالت طبیعی خراب میشن و در مواردی حتی مجبورین قطعه رو عوض کنین، که تعویض قطعات فابریک هر دستگاهی توصیه نمیشه مگر در شرایط ناچاری، بنابراین قبل از نصب وسایل لوازم خانگی حتما اصول نصبش رو به دقت یاد بگیرین.

چون بعضی اوقات در بعضی از وسایل مثل لباسشویی ممکنه حتی حادثه خطرناکی رخ بده، هر جا نتونستین فرایند نصب رو پیش ببرین فقط کافیه با دکتر تعمیر، نمایندگی رسمی تعمیرات ال جی در رشت تماس بگیرین تا نصب و راه اندازی اصولی وسیله رو برای شما به عهده بگیرن.

سرویس دوره ای نمایندگی ال جی در رشت

برای بهبود کارایی و افزایش بازده کاری لوازم خانگی سرویس دوره‌ای بسیار مهم هستن، این سرویس‌ها که در مورد لوازم خانگی مختلف، متفاوتند و هر کدوم نیازمند بررسی خاص خودشون هستن، در ادامه برای هر یک از لوازم خانگی توضیح میدیم که سرویس دوره‌ای شامل چه مواردی هست.

اما تمام خدمات سرویس‌های دوره ای لوازم خانگی مختلف مثل لباسشویی و ظرفشویی در چهار نکته اشتراک دارن، یعنی تمام این سرویس ها باعث بهبود کارایی، افزایش عمر مفید دستگاه، کاهش هزینه‌های تعمیر، صرفه جویی در مصرف انرژی میشن. همچنین اگه قطعه‌ای خراب بشه قبل از اینکه اوضاعش خیلی خراب بشه و احتیاج به تعویض داشته باشه تعمیر میشه و خودش باعث افزایش عمر دستگاه لوازم خانگی شماست، پس حتما اهمیت این خدمات رو جدی بگیرین و اگه نیازمند سرویس لوازم خانگی ال جی در شهر رشت بودین، با نمایندگی رسمی تعمیرات ال جی در رشت یعنی دکتر تعمیر تماس بگیرین.

تعمیر فوری نمایندگی ال جی در رشت

یک خبر خوش برای شما ساکنین شهر رشت؛ نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت با دکتر تعمیر در تمام مناطق این شهر کاملا فعال هستن، هر زمان که در سایت فرم درخواست رو پر کنین و با ما تماس حاصل کنین، درخواست شما ثبت میشه و در ادامه، تکنسین دکتر تعمیر به عنوان نماینده رسمی تعمیرات ال جی در شهر رشت با شما تماس می‌گیرن، تا با انجام هماهنگی های لازم، لوازم خانگی شما رو طی همون روز تعمیر کنن،  از هر کجای رشت چه مرکز و چه نقاط نسبتا دور افتاده‌ی رشت که باشین آماده‌ ارائه خدمات به شما خواهیم بود.

از آنجا که تعمیرکاران دکتر تعمیر در نمایندگی تعمیرات ال جی رشت به صورت سیار هستن، بعد از ثبت مشخصات و در جریان گذاشتن ما، نزدیک‌ترین تعمیرکار به محل سکونت شما به منزل اعزام میشه. تعمیرات فوری دکتر تعمیر در رشت و حضور شما برای رفع سریع مشکل در همان روز یکی از وجه تمایزهای این نمایندگی با سایر تعمیرگاه ال جی در رشت بوده که حتی بابت کیفیت خدمات ضمانت نامه کتبی به شما ارائه میشه.

گارانتی نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت

ارائه گارانتی ۶ ماهه یکی از خدمات دکتر تعمیر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ال جی در رشت هست، این گارانتی به شعار و ترفند‌های تبلیغاتی ختم نمیشه. بلکه جنبه کاملا عملی داره، پس از پایان تعمیرات گواهی ۱۸۰ روزه به مشتریان ارائه میشه که در صورت وقوع دوباره همان مشکل تمام  مسئولیت تعمیر مجدد آن را بدون دریافت هیچگونه هزینه قبول می‌کنیم.

البته ما در مجموعه دکتر تعمیر به کیفیت کار خودمون اطمینان داریم و فقط جهت جلب رضایت و حمایت شما مشتری محترم از خدمات گارانتی ۱۸۰ روزه استفاده می‌کنیم، تمام تعمیرکاران دکتر تعمیر در آزمون‌های علمی و تئوری تعمیر لوازم خانگی ال جی با نمرات بالایی قبول شده‌اند و در صورت اعتماد شما کاملا آماده هستن تا مسئولیت تعمیر لوازم خانگی ارزشمند رو بر عهده بگیرن.

نمایندگی خدمات پس از فروش ال جی در رشت

قبلا که کمپانی خارجی با نمایندگی‌های داخلی فروش و تعمیر ال جی ارتباط قوی تری داشت، طرحی مبنی بر ارائه خدمات پس از فروش ال جی در رشت به مشتریان بیان شد که نه تنها باعث می شد، مشتریان قدیمی از خدمات رضایت کافی داشته باشند بلکه باعث جذب مشتری جدید هم می شد و از این بابت برای مشتری و کمپانی استراتژی سودمندی به شمار می‌رفت.

اما پس از اعمال تحریم های قوی ارتباط کمپانی ال جی با نمایندگی‌های رسمی به شدت کاهش پیدا کرد در نتیجه، مشتریان و خریداران کنجکاو بودند که مسئولیت خدمات پس از فروش ال جی با کجاست؟ در نتیجه دکتر تعمیر به عنوان نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت خدمات پس از فروش ال جی رو بر عهده گرفت، این خدمات شامل مواردی چون:

  • نصب و راه اندازی اولیه و مجدد لوازم خانگی مثل یخچال، ماشین ظرفشویی و مایکروفر و…..
  • سرویس منظم دوره ای لوازم خانگی ال جی شامل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و…..
  • تعمیرات فوری در هر محله از رشت، فرقی نداره کجا باشین مطهری، فلکه گاز و…..
  • تامین قطعات اصلی و با کیفیت برای لوازم خانگی
  • ارائه گارانتی ۶ ماهه همراه با تمام خدمات انجام شده …‌

مشاوره حرفه‌ای کارشناسان لوازم خانگی ال جی در رشت

در برخی موارد حتی احتیاجی به تعمیر و بازدید توسط تکنسین نیست، کافیه برای حل مشکلتون به مقالات عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی ال جی مراجعه کنید یا نهایتا با پشتیبانان ما تماس بگیرین و اگه مشکل حادی در میون نباشه، راهکار تعمیر به شما گفته میشه و بدون صرف هیچ هزینه‌ای تو خونه مشکل رو حل می‌کنین، اما اگه بازم مشکل به صورت غیر حضوری حل نشد، تعمیرکار متخصص دستگاه شما از دکتر تعمیر تماس می‌گیره تا زمانی رو برای بازدید و عیب یابی لوازم خانگی ال جی در منزل معین کنین.

تامین قطعات لوازم خانگی ال جی در رشت

اما یکی دیگه از خدمات ویژه‌ی دکتر تعمیر تحت عنوان نمایندگی رسمی تعمیر ال جی در رشت، تامین قطعات اصل و با کیفیت در شهر رشت هست، پیش تر گفتیم: تعویض قطعات در اولویت تکنسین‌های دکتر تعمیر قرار داره. اما اگه احتیاج به تعویض قطعات وجود داشت، مفتخریم به این که قطعات اصل و با کیفیتی را برای لوازم خانگی ال جی شما تهیه کنیم تا شما مجبور نباشین چالش تامین قطعات و تشخیص قطعات بی‌کیفیتی از اصل را تجربه کنید. در نتیجه برای تهیه قطعات اصل و با کیفیت در شهر رشت می تونین با ما تماس بگیرین و از خدمات تعمیر و تعویض ما در صورت لزوم استفاده کنین.

دکتر تعمیر بابت تضمین کیفیت قطعات تعویضی به شما ضمانت نامه کتبی میده تا خیال شما از بابت کیفیت کار و قطعه راحت باشه.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در رشت

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در رشت

اما الان وقتش رسیده که در مورد نمایندگی‌های لوازم خانگی و خدمات خاص اون‌ها صحبت کنیم و به شما نشون بدیم چطور می‌تونین با این نمایندگی های فعال در تماس باشین، اول قراره بریم سراغ نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی رشت، در ادامه خدمات این مرکز رو برای شما شرح میدیم و چنانچه احتیاج بود که به هر یک از خدمات احتیاج مبرمی داشتین از طریق خطوط ارتباطی با ما درتماس باشین اما خدمات دکتر تعمیر در شهر رشت شامل موارد زیر هست:

نصب و راه اندازی اولیه و مجدد ماشین لباسشویی ال جی در رشت

خب نصب هیچ وسیله‌ی لوازم خانگی مثل ماشین لباسشویی حساس و تخصصی نیست، به دو جهت اول از این نظر که اگه سیم ارت رو بلد نباشین نصب کنین، برق گرفتگی ناشی از وصل کردن ماشین لباسشویی خطر جانی برای شما داره و دوم از این بابت که اگر ماشین لباسشویی شما تراز نباشه، قطعات داخلی اش آسیب جدی می بینن و هزاران مشکل ناگوار رو برای شما بوجود میاره پس بهتره که با استفاده از دکتر تعمیر خدمات حرفه ای نصب ماشین لباسشویی رو تجربه کنین.

سرویس دوره ای ماشین لباسشویی ال جی در رشت

سرویس‌های دوره‌ای برای هر مدل ماشین لباسشویی بسیار مهم و حائر اهمیت هست، سرویسکاران مجموعه دکتر تعمیر با انجام تست‌های کیفیت به صدای ماشین لباسشویی با دقت گوش میدن، سپس دیگ و سایر اجزای ماشین لباسشویی شما رو به دقت بررسی کرده و هر قسمتی که خراب باشه و قطعه احتیاج به تعمیر داشته باشه برای جلوگیری از تشدید شدن مشکل، سرویس لازم رو انجام میدن. اما یک سری موارد هست که خودتون می‌تونید هر شش ماه یکبار برای سرویس لباسشویی انجام بدین، جرمگیری دیگ لباسشویی با استفاده از پودرهای مخصوص جرمگیر، پاک کردن لاستیک دور درب، شستن جا پودری، تمیز کردن فیلتر پمپ تخلیه.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی در رشت

از اونجا که ارتباط بین ایران و شرکت ال جی کمتر شده، خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی از جمله تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی ال جی، نصب و راه اندازی لباسشویی و …. توسط نمایندگی تعمیرات ال جی در شهر رشت یعنی دکتر تعمیر انجام میشه و به همراه خدمات انجام شده یک گارانتی تعمیر ۶ ماهه به تمام مشتری محترم ارائه میشه.

repair center lg dishwasher in rasht

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در رشت

استفاده از ماشین های ظرفشویی در خانه‌ها، هتل، رستوران و سالن‌های پذیرایی داره روز به روز بیشتر میشه، باتوجه به کاربرد و سهولت استفاده از این دستگاه، طرفداران زیادی در تمام اصناف خدماتی پیدا کرده اما نگهداری و تعمیرات این دستگاه هم باید به وقتش انجام بگیره و برای دریافت خدمات سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی حتما از مرکز معتبر و نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در رشت استفاده کنید. خدمات این نمایندگی از دکتر تعمیر شامل موارد زیر هست:

نصب و راه اندازی مجدد و اولیه ماشین ظرفشویی ال جی در رشت

برای نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی ال جی در رشت باید موارد خاصی رو رعایت کنین، چون هر نوع نصب غیر اصولی، خسارات زیادی به بار میاره، این موارد شامل تعیین فواصل ایمنی دستگاه، تعیین محل ماشین ظرفشویی که باید نزدیک سینک باشه و انجام خدمات لوله کشی و سیم کشی دستگاه ماشین ظرفشویی ال جی شماست، چنانچه از این موارد سر رشته ای ندارین حتما با دکتر تعمیر تماس بگیرین.

انجام خدمات سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

سرویس دوره ای ظرفشویی ال جی در رشت بیشتر به مواردی مثل سطح جلا دهنده و سختی آب، بررسی پودر ماشین ظرفشویی، ایجاد فاصله‌ی ایمن با سایر دستگاه‌ها و نسبت به دیوار، تراز بودن ماشین ظرفشویی، در نتیجه این سرویس ‌های دوره‌ای با کاهش هزینه‌های تعمیر احتمالی در آینده برای صحت و کارکرد صحیح ماشین ظرفشویی شما بسیار مفید هستن، در نتیجه با دکتر تعمیر نماینده رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی  برای انجام خدمات سرویس های دوره ای تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی در رشت

خدمات پس از فروش ظرفشویی ال جی در رشت توسط دکتر تعمیر به تمام کاربران ماشین ظرفشویی ال جی ارائه میشه، در نتیجه کاربران ظرفشویی ال جی به خاطر نبودن ارتباط رسمی بین کمپانی ال جی و ایران دچار مشکل نمیشه، خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی در رشت شامل همین مواردی هست که تا اینجا گفتیم یعنی؛ سرویس های منظم، نصب، راه اندازی ماشین ظرفشویی و ارائه ضمانت نامه ۱۸۰ ماهه به تمام مشتریان است.

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در رشت

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در رشت

یخچال یکی از حیاتی‌ترین لوازم خانگی منزل شماست و حتما برای انتخاب اون حساسیت زیادی به خرج میدید. میدونید که یکی از با کیفیت ترین و بهترین برند یخچال، ال جی هست و طبیعتا استقبال از این یخچال ها تو ایران هم بسیار بالاست، دکتر تعمیر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی در رشت خدمات فراوانی رو به مشتریان ارائه می کنه که شامل این موارد هست:

نصب و راه اندازی مجدد و اولیه یخچال ال جی در رشت

وقت نصب یخچال حتما به این موارد دقت کنین، اول اینکه یخچال رو تو محل مناسب قرار بدین، از تراز بودنش اطمینان حاصل کنین، هنگام نصب دقت کنین که یخچال توی محیط گرم و مرطوبی نباشه، چون موجب برفک زدن یا یک سره شدن موتور میشه، همچنین بهتره که شلنگ ها و مخزن آب یخچال رو هم به دقت بررسی کنین تا یه وقت با نشت آب از یخچال ال جی مواجه نشید. اگه هم از مواردی که گفتیم هیچ سر رشته ای ندارین، حتما با دکتر تعمیر نماینده رسمی یخچال ال جی در تهران تماس حاصل کنین.

خدمات سرویس دوره ای یخچال ال جی در رشت

سرویس دوره ای برای یخچال هم بسیار حائز اهمیته، تکنسین دکتر تعمیر موارد خاصی رو برای سرویس دوره ای یخچال ال جی شما بررسی می کنه که این موارد شامل: انجام تست کیفیت، گوش دادن به سر و صدای یخچال ال جی، بررسی تراز بودن یا تراز نبودن یخچال، بررسی شلنگ های ورودی آب، عوض کردن درزگیرهای یخچال درصورت خراب شدن، شستشوی کندانسور و شارژ گاز می باشد.

خدمات پس از فروش یخچال ال جی در تهران

با حضور کمپانی ال جی در ایران، نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ال جی در شهر رشت یعنی دکتر تعمیر وظیفه‌ ارائه خدمات پس از فروش رو به تمام متشریان بر عهده گرفت، این خدمات پس از فروش شامل تمام خدماتی هست که تا کنون از آن نام بردیم یعنی تعمیر فوری یخچال در منزل، سرویس دوره‌ای، راه اندازی و نصب یخچال در ضمن تمام این موارد با یک گارانتی رسمی ۶ ماه به شما ارائه میشه.

نمایندگی ال جی در رشت

هدف از انتشار این مقاله معرفی نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت بود، همانطور که گفتیم هم اکنون تعمیرکاران مشغول در شعبات فعال این نمایندگی در شهر رشت به صورت سیار فعالیت دارن و خدمات شامل مواردی مثل تعمیرات، سرویس دوره ای، تامین قطعات، اهدای گارانتی تعمیر و … هست، پس برای اینکه مشکلات لوازم خانگی تون رو در رشت به صورت کامل حل کنین فقط کافیه که با ما تماس بگیرن و ما هم تکنسین‌های ماهری رو برای حل مشکل شما اعزام می کنیم.

تمام خدمات ذکر شده توسط این نمایندگی با یک گواهی ضمانت ۱۸۰ روزه به مشتریان اهدا می‌شوند و دکتر تعمیر مسئولیت خرابی احتمالی مجدد رو در طی مدت مشخص بر عهده می‌گیره.

به این مقاله چند امتیاز میدین؟
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + یازده =

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کنه.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.