نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت

درخواست‌تان را ثبت کنید. هر طور که راحتید. آنلاین یا با تماس تلفنی. زیر ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته میشه تا هر ساعتی که در نظر دارید، بهترین تعمیرکار و متخصص دستگاه شما در رشت در منزل شما آماده به خدمت باشه.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

نظرات و سوالات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

خدمات ویژه نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت

مجموعه دکتر تعمیر به عنوان نمایندگی رسمی ال جی در رشت، انواع خدمات تعمیر لوازم خانگی مثل تعمیر ماشین ظرفشویی، لباسشویی، یخچال، مایکروفر، مایکروویو و سولاردم و کولر گازی رو به شما مشتری محترم ارائه می‌کند، در ادامه به دو بخش خدمات کلی نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت و بخش خدمات ویژه هر یک از محصولات لوازم خانگی می پردازیم.

نصب و راه اندازی با نمایندگی ال جی در رشت

repair center lg in rasht

فرقی نمی‌کند لوازم خانگی شما چه باشد، یخچال، ماشین لباسشویی یا ماشین ظرفشویی. رعایت اصول نصب صحیح در نهایت به نفع شماست، چون نصب غیر اصولی آسیب جدی به لوازم خانگی شما وارد می کند.

وسایل زودتر از حالت طبیعی خراب میشوند و در مواردی حتی مجبورید قطعه را عوض کنید، که تعویض قطعات فابریک هر دستگاهی توصیه نمیشود مگر در شرایط ناچاری، بنابراین قبل از نصب وسایل لوازم خانگی حتما اصول نصب آن را به دقت یاد بگیرید.

چون بعضی اوقات در بعضی از وسایل؛ مثل لباسشویی ممکن است حتی حادثه خطرناکی رخ دهد، هر جا نتوانستید فرایند نصب را پیش ببرید فقط کافیست با دکتر تعمیر، نمایندگی رسمی تعمیرات ال جی در رشت تماس بگیرید تا نصب و راه اندازی اصولی وسیله را برای شما به عهده بگیرند.

سرویس دوره ای نمایندگی ال جی در رشت

برای بهبود کارایی و افزایش بازده کاری لوازم خانگی، سرویس دوره‌ای بسیار مهم است، این سرویس‌ها در مورد لوازم خانگی مختلف، متفاوتند و هر کدام نیازمند بررسی خاص خودشان هستند. در ادامه برای هر یک از لوازم خانگی توضیح میدهیم که سرویس دوره‌ای شامل چه مواردی است.

اما تمام خدمات سرویس‌های دوره ای لوازم خانگی مختلف مثل لباسشویی و ظرفشویی در چهار نکته اشتراک دارند، یعنی تمام این سرویس ها باعث بهبود کارایی، افزایش عمر مفید دستگاه، کاهش هزینه‌های تعمیر، صرفه جویی در مصرف انرژی میشوند.

همچنین اگر قطعه‌ای خراب شود، قبل از اینکه اوضاعش خیلی وخیم شود و احتیاج به تعویض داشته باشد، قابل تعمیر خواهد بود و باعث افزایش عمر دستگاه لوازم خانگی می‌شود.

پس حتما اهمیت سرویس دستگاه را جدی بگیرید و اگر نیازمند سرویس لوازم خانگی ال جی در شهر رشت باشید، با نمایندگی رسمی تعمیرات ال جی در رشت یعنی دکتر تعمیر تماس بگیرید.

تعمیر فوری نمایندگی ال جی در رشت

یک خبر خوش برای ساکنین شهر رشت؛ نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت با دکتر تعمیر در تمام مناطق این شهر کاملا فعال هستند، هر زمان که در سایت فرم درخواست را پر کنید و با ما تماس بگیرید، درخواست شما ثبت میششود و در ادامه، تکنسین دکتر تعمیر به عنوان نماینده رسمی تعمیرات ال جی در شهر رشت با شما تماس می‌گیرند

تماس به منظور هماهنگی های لازم برای حاضر شدن در منزل‌تان طبق ساعتی که می‌فرمایید می‌باشد، به این صورت؛ لوازم خانگی شما طی همان روز تعمیر می‌شود.  از هر کجای رشت، چه مرکز و چه نقاط نسبتا دور افتاده‌ی رشت که باشید آماده‌ ارائه خدمات به شما خواهیم بود.

از آنجا که تعمیرکاران دکتر تعمیر در نمایندگی تعمیرات ال جی رشت به صورت سیار هستن، بعد از ثبت مشخصات و در جریان گذاشتن ما، نزدیک‌ترین تعمیرکار به محل سکونت شما به منزل اعزام میشود.

تعمیرات فوری دکتر تعمیر در رشت و حضور شما برای رفع سریع مشکل در همان روز، یکی از وجه تمایزهای این نمایندگی با سایر تعمیرگاه های ال جی در رشت بوده، حتی بابت کیفیت خدمات ضمانت نامه کتبی به شما ارائه میشود.

گارانتی نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت

گارانتی تعمیرات ال جی در رشت

ارائه گارانتی ۶ ماهه یکی از خدمات دکتر تعمیر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ال جی در رشت است. این گارانتی به شعار و ترفند‌های تبلیغاتی ختم نمیشود.

بلکه جنبه کاملا عملی دارد، پس از پایان تعمیرات گواهی ۱۸۰ روزه به مشتریان ارائه میشود که در صورت وقوع مجدد همان مشکل تمام  مسئولیت تعمیر مجدد آن را بدون دریافت هیچگونه هزینه قبول می‌کنیم.

البته در مجموعه دکتر تعمیر به کیفیت کار تعمیرکاران اطمینان داریم و فقط جهت جلب رضایت و حمایت شما مشتری محترم از خدمات گارانتی ۱۸۰ روزه استفاده می‌کنیم.

تمام تعمیرکاران دکتر تعمیر در آزمون‌های عملی و تئوری تعمیر لوازم خانگی ال جی با نمرات بالایی قبول شده‌اند و در صورت اعتماد شما کاملا آماده هستن تا مسئولیت تعمیر لوازم خانگی ارزشمند را بر عهده بگیرند.

نمایندگی خدمات پس از فروش ال جی در رشت

قبلا که کمپانی ال جی با نمایندگی‌های داخلی فروش و تعمیر ال جی ارتباط قوی تری داشت، طرحی مبنی بر ارائه خدمات پس از فروش ال جی در رشت به مشتریان بیان شد که نه تنها باعث می شد، مشتریان قدیمی از خدمات رضایت کافی داشته باشند بلکه باعث جذب مشتری جدید هم می شد و از این بابت برای مشتری و کمپانی استراتژی سودمندی به شمار می‌رفت.

اما پس از اعمال تحریم های شدید، ارتباط کمپانی ال جی با نمایندگی‌های رسمی به شدت کاهش پیدا کرد در نتیجه، مشتریان و خریداران کنجکاو بودند که مسئولیت خدمات پس از فروش ال جی با کجاست؟

در نتیجه دکتر تعمیر به عنوان نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت، خدمات پس از فروش ال جی را بر عهده گرفت، این خدمات شامل مواردی چون:

  • نصب و راه اندازی اولیه و مجدد لوازم خانگی مثل یخچال، ماشین ظرفشویی و مایکروفر و…..
  • سرویس منظم دوره ای لوازم خانگی ال جی شامل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و…..
  • تعمیرات فوری در هر محله از رشت، فرقی نداره کجا باشین مطهری، فلکه گاز و…..
  • تامین قطعات اصلی و با کیفیت برای لوازم خانگی
  • ارائه گارانتی ۶ ماهه همراه با تمام خدمات انجام شده …‌

مشاوره حرفه‌ای کارشناسان لوازم خانگی ال جی در رشت

در برخی موارد حتی احتیاجی به تعمیر و بازدید توسط تکنسین نیست، کافیست برای حل مشکل به مقالات عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی ال جی مراجعه کنید یا نهایتا با پشتیبانان ما تماس بگیرید و اگه مشکل حادی در میان نباشد، راهکار تعمیر به شما گفته میشود.

در اینصورت بدون صرف هیچ هزینه‌ای در منزل مشکل را حل می‌کنید، اما اگر باز هم مشکل به صورت غیر حضوری حل نشد، تعمیرکار متخصص دستگاه شما از دکتر تعمیر تماس می‌گیرد تا زمانی را برای بازدید و عیب یابی لوازم خانگی ال جی در منزل معین کنید.

تامین قطعات لوازم خانگی ال جی در رشت

یکی دیگر از خدمات ویژه‌ی دکتر تعمیر تحت عنوان نمایندگی رسمی تعمیر ال جی در رشت، تامین قطعات اصل و با کیفیت در شهر رشت هست، پیش تر گفتیم: تعویض قطعات در اولویت تکنسین‌های دکتر تعمیر قرار دارد.

اما اگر احتیاج به تعویض قطعات وجود داشت، مفتخریم تا قطعات اصل و با کیفیتی را برای لوازم خانگی ال جی شما تهیه کنیم تا شما مجبور نباشین چالش تامین قطعات و تشخیص قطعات بی‌کیفیتی از اصل را تجربه کنید.

در نتیجه برای تهیه قطعات اصل و با کیفیت در شهر رشت می توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات تعمیر و تعویض در صورت لزوم استفاده کنید.

دکتر تعمیر بابت تضمین کیفیت قطعات تعویضی به شما ضمانت نامه کتبی میدهد تا خیال شما از بابت کیفیت کار و قطعه راحت باشد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در رشت

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در رشت

اما وقتش رسیده است که در مورد نمایندگی‌های لوازم خانگی و خدمات خاص آن‌ها صحبت کنیم و به شما نشان بدهیم چطور می‌توانید با نمایندگی های فعال در تماس باشید.

اول از همه نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی رشت را معرفی می کنیم، در ادامه خدمات این مرکز را برای شما شرح میدهیم و چنانچه به هر یک از خدمات احتیاج مبرمی داشتید از طریق خطوط ارتباطی با ما درتماس باشید. خدمات دکتر تعمیر در شهر رشت شامل موارد زیر هست:

نصب و راه اندازی اولیه و مجدد ماشین لباسشویی ال جی در رشت

نصب لوازم خانگی، مثل ماشین لباسشویی ال جی بسیار حساس و تخصصی است، به دو جهت؛ اول از این نظر که اگر سیم ندانید چطور سیم ارت را وصل کنید، برق گرفتگی ناشی از وصل کردن ماشین لباسشویی خطر جانی برای شما دارد!

دوم از این بابت که اگر ماشین لباسشویی شما تراز نباشد، قطعات داخلی اش آسیب جدی می بینند و هزاران مشکل ناگوار را برای شما بوجود میاورند پس بهتر است که با کمک دکتر تعمیر خدمات حرفه ای نصب ماشین لباسشویی راتجربه کنید.

سرویس دوره ای ماشین لباسشویی ال جی در رشت

سرویس‌های دوره‌ای برای هر مدل ماشین لباسشویی بسیار مهم و حائر اهمیت است.

 سرویسکاران مجموعه دکتر تعمیر با انجام تست‌های کیفیت به صدای ماشین لباسشویی با دقت گوش داده، سپس دیگ و سایر اجزای ماشین لباسشویی شما را به دقت بررسی می کنند و هر قسمتی که خراب باشد و قطعه احتیاج به تعمیر داشته باشد برای جلوگیری از تشدید شدن مشکل، سرویس لازم رو انجام میدهند.

اما یک سری موارد هست که خودتان می‌توانید هر شش ماه یکبار برای سرویس لباسشویی انجام دهید، جرمگیری دیگ لباسشویی با استفاده از پودرهای مخصوص جرمگیر، پاک کردن لاستیک دور درب، شستن جا پودری، تمیز کردن فیلتر پمپ تخلیه.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی در رشت

از آنجا که ارتباط بین ایران و شرکت ال جی کمتر شده، خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی از جمله تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی ال جی، نصب و راه اندازی لباسشویی و …. توسط نمایندگی تعمیرات ال جی در شهر رشت یعنی دکتر تعمیر انجام میشود.

به همراه خدمات انجام شده گارانتی تعمیر ۶ ماهه برای جلب امنیت خاطر و قدردانی از اعتماد مشتریان عزیز ارائه خواهد شد.

repair center lg dishwasher in rasht

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در رشت

ماشین های ظرفشویی در خانه‌ها، هتل، رستوران و سالن‌های پذیرایی روز به روز بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

با توجه به کاربرد و سهولت استفاده از این دستگاه، طرفداران زیادی در تمام اصناف خدماتی، پیدا کرده اند.

اما نگهداری و تعمیرات این دستگاه هم باید به وقتش انجام بگیرد و برای دریافت خدمات سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی، حتما از مرکز معتبر و نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در رشت استفاده کنید. خدمات این نمایندگی از دکتر تعمیر شامل موارد زیر است:

نصب و راه اندازی مجدد و اولیه ماشین ظرفشویی ال جی در رشت

برای نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی ال جی در رشت باید موارد خاصی رو رعایت کنید.

چون هر گونه نصب غیر اصولی، خسارات زیادی به بار میاورد، این موارد شامل تعیین فواصل ایمنی دستگاه، تعیین محل ماشین ظرفشویی که باید نزدیک سینک باشد و انجام خدمات لوله کشی و سیم کشی دستگاه ماشین ظرفشویی ال جی شماست.

چنانچه از این موارد سر رشته ای ندارید حتما برای نصب ماشین ظرفشویی ال جی در رشت با دکتر تعمیر تماس بگیرید.

انجام خدمات سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

سرویس دوره ای ظرفشویی ال جی در رشت بیشتر به مواردی مثل سطح جلا دهنده و سختی آب، بررسی پودر ماشین ظرفشویی، ایجاد فاصله‌ی ایمن با سایر دستگاه‌ها و نسبت به دیوار، تراز بودن ماشین ظرفشویی مربوط می‌شود.

این سرویس ‌های دوره‌ای با کاهش هزینه‌های تعمیر احتمالی در آینده برای صحت و کارکرد صحیح ماشین ظرفشویی شما بسیار مفید هستن.

در نتیجه با دکتر تعمیر نماینده رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی  برای انجام خدمات سرویس های دوره ای تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی در رشت

خدمات پس از فروش ظرفشویی ال جی در رشت توسط دکتر تعمیر به تمام کاربران ماشین ظرفشویی ال جی ارائه میشود.

در نتیجه کاربران ظرفشویی ال جی به خاطر نبودن ارتباط رسمی بین کمپانی ال جی و ایران دچار مشکل نمیشوند.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی در رشت شامل همین مواردی است که تا اینجا گفتیم یعنی؛ سرویس های منظم، نصب، راه اندازی ماشین ظرفشویی و ارائه ضمانت نامه ۱۸۰ ماهه به تمام مشتریان است.

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در رشت

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در رشت

یخچال یکی از حیاتی‌ترین لوازم خانگی منزل شماست و حتما برای انتخاب آن حساسیت زیادی به خرج داده اید.

میدانید که یکی از با کیفیت ترین و بهترین برند یخچال، ال جی است و طبیعتا استقبال از این یخچال ها در ایران هم بسیار بالاست، دکتر تعمیر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی در رشت خدمات فراوانی را به مشتریان ارائه می کند که شامل این موارد هست:

نصب و راه اندازی مجدد و اولیه یخچال ال جی در رشت

زمان نصب یخچال حتما به این موارد دقت کنید، اول اینکه یخچال را در محل مناسب قرار دهید، از تراز بودنش اطمینان حاصل کنید.

هنگام نصب دقت کنید که یخچال در محیط گرم و مرطوبی نباشد، چون موجب برفک زدن یا یک سره شدن موتور خواهد شد.

همچنین بهتر است که شلنگ ها و مخزن آب یخچال را هم به دقت بررسی کنید تا یک وقت با نشت آب از یخچال ال جی مواجه نشید.

اگر هم از مواردی که گفتیم هیچ سر رشته ای ندارید، حتما با دکتر تعمیر نماینده رسمی یخچال ال جی در تهران تماس بگیرید.

خدمات سرویس دوره ای یخچال ال جی در رشت

سرویس دوره ای برای یخچال هم بسیار حائز اهمیت است، تکنسین دکتر تعمیر موارد خاصی را برای سرویس دوره ای یخچال ال جی شما بررسی می کند.

این موارد شامل: انجام تست کیفیت، گوش دادن به سر و صدای یخچال ال جی، بررسی تراز بودن یا تراز نبودن یخچال، تعویض فیلتر تسویه آب، بررسی شلنگ های ورودی آب، عوض کردن درزگیرهای یخچال درصورت خراب شدن، شستشوی کندانسور و شارژ گاز می باشد.

خدمات پس از فروش یخچال ال جی در رشت

با حضور کمپانی ال جی در ایران، نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ال جی در رشت یعنی؛ دکتر تعمیر وظیفه‌ ارائه خدمات پس از فروش را به تمام متشریان بر عهده گرفته است.

این خدمات پس از فروش، شامل تمام خدماتی هست که تا کنون از آن نام بردیم یعنی تعمیر فوری یخچال در منزل، سرویس دوره‌ای، راه اندازی و نصب یخچال.

در ضمن تمام این موارد با یک گارانتی رسمی ۶ ماه به شما ارائه میشود.

repair center lg microwave in rasht

نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی در رشت

بعضی از کاربران چنان به ماکروفر و سولاردم خود برای پخت غذا وابسته شده‌اند که در صورت خرابی مایکروفر، دچار  دغدغه و نگرانی برای تعمیر آن هستند.

در شهرستانی مانند رشت، احتمال یافتن یک مرکز برای دریافت خدمات مایکروفر ال جی کمی دشوار به نظر می‌رسد اما با دکتر تعمیر نیازی به نگرانی نیست.

خدمات دکتر تعمیر؛ نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی در رشت چه می‌باشد؟

نصب مایکروفر ال جی در رشت

از نظر اکثر خریداران ماکروفر و سولاردم، نصب سولاردم ال جی کار ساده‌ای است و تنها با زدن دوشاخه به پریز برق می‌توان از آن استفاده کرد!

اما اینطور نیست بعد از مدتی متوجه خواهید شد با دست به بدنه دستگاه دچار یک برق گرفتگی خفیف می‌شوید! برق داشتن بدنه ماکروفر ال جی به این دلیل است که سیم ارت دستگه قطع نشده.

اینکار را می‌توانید به نمایندگی دکتر تعمیر برای نصب ماکروفر ال جی خود بسپارید. البته با سپردن نصب به نصاب از آموزش کار با مایکروفر و نکات مهم برای نگهداری هم برخوردار خوهید شد.

سرویس دوره ای مایکروفر ال جی در رشت

سرویس دوره ای ماکروفر ال جی می تواند جان تازه ای به دستگاه شما ببخشد. در واقع سرویس کردن به معنای پیشگیری از ایجاد مشکل بزرگ می‌باشد.

تمیز کردن داخل و خارج ماکروفر، استفاده از ظروف مخصوص ماکروفری، استفاده از برنامه‌ی مناسب با پخت یا گرم کردن و … تمام نکاتی است که خودتان می‌توانید آن ها را رعایت کرده و دیگر نیازمند نمایندگی تعمیرات ال جی رشت نشوید.

اما رفع مشکلاتی مانند داغ نکردن مایکروفر، نچرخیدن سینی، صدا دادن، خود به خود خاموش شدن و … را به یک تعمیرکار متخصص ماکروفر و سولاردم بسپارید.

خدمات پس از فروش مایکروفر ال جی در رشت

خدمات پس از فروش ماکروفر ال جی در رشت، شامل انجام تمام خدمات سرویس دوره‌ای، نصب و تعمیرات تخصصی در منزل و حضور شما به همراه ضمانت نامه کتبی می‌باشد.

اگر ماکروفر شما روشن نمی‌شود یا می چرخد و گرم نمی‌کند، دچار یک مشکل فنی و جدی شده است اگر به دنبال معنای ارورهای ماکروفر ال جی هستید، باید با مرکز تعمیرات ماکروفر در رشت تماس بگیرید.

نمایندگی ال جی در رشت

هدف از انتشار این مقاله معرفی نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت بود، همانطور که گفتیم هم اکنون تعمیرکاران مشغول در شعبات فعال این نمایندگی در شهر رشت به صورت سیار فعالیت دارند و خدمات شامل مواردی مثل تعمیرات، سرویس دوره ای، تامین قطعات، اهدای گارانتی تعمیر و … است.

پس برای اینکه مشکلات لوازم خانگی تان را در رشت به صورت کامل حل کنید فقط کافیست با ما تماس بگیرید و ما هم تکنسین‌های ماهری را برای حل مشکل شما به منزل تان اعزام می کنیم.

تمام خدمات ذکر شده توسط این نمایندگی با یک گواهی ضمانت ۱۸۰ روزه به مشتریان اهدا می‌شوند و دکتر تعمیر مسئولیت خرابی احتمالی مجدد را در طی مدت مشخص بر عهده می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.