تعمیر لباسشویی ال جی

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی LG با دکتر تعمیر خدمات تعمیرات یخچال فریزر، ساید بای ساید، دوقلو را در منزل و حضور شما ارائه می‌کند.

خدمات تعمیرات یخچال ال جی در تهران، کرج، رشت و حومه‌ی این شهرها انجام می‌شود که مزایای آن‌ها با هم تفاوتی ندارند. در تمام این مناطق خدمات یخچال ال جی فوری و تضمینی با نازل‌ترین هزینه ارائه می‌شود.

برای ثبت درخواست کافیست که با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست آنلاین را پر کنید.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

منتظر نظرات شما بعد از گوش دادن به این پادکست از دکتر تعمیر هستیم.

خدمات تعمیرات یخچال ال جی

مراحل درخواست تعمیر یخچال ال جی

 • ارتباط با ما

  در ابتدا با یکی از شماره‌های موجود تماس بگیرید یا فرم درخواست آنلاین را پر کنید.
 • ثبت اطلاعات

  طی صحبت با کارشناس، مشکل دستگاه خود را به طور کامل توضیح دهید. در صورت نیاز به بازدید، آدرس دقیق از شما دریافت خواهد شد.
 • اعزام فوری تکنسین

  بعد از ثبت مشخصات، تماسی جهت هماهنگی با شما از سمت تعمیرکار گرفته خواهد شد. با توجه به دستور شما، تعمیرکار در ساعت مشخص شده، برای عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی به منزل شما خواهد آمد.

دکتر تعمیر می‌تونه یکی از بهترین انتخاب‌های شما برای تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی باشه. خدمات دکتر تعمیر خیال شما را از بابت سپردن دستگاه خراب و تحویل آن مثل روز اول، راحت می‍‌کنه. این فقط یک حرف و شعار نیست. دکتر تعمیر برای خدماتی که ارائه میده، ضمانت نامه ۶-۱۲ ماهه داره تا صداقت حرف و تعهد کار خود را به شما ثابت کنه.

تعمیرکاران و متخصصان دکتر تعمیر به تمام نقاط یخچال فریزر و ساید ال جی مسلط هستن و این تسلط با دیدن آموزش‌های مکرر و تجربه‌های عملی بی‌وقفه در طی ۱۵ سال سابقه کاری بدست آمده که در زمینه‌ی تعمیر انواع مدل‌های یخچال ال جی با مشکلات مختلف انجام گرفته. البته تجربه‌ی بعضی از تکنسین‌های دکتر تعمیر به بالاتر از ۱۵ سال هم میرسه. این یعنی تسلط تیم دکتر تعمیر روی نقاط ضعف و قوت یخچال‌های ال جی.

در تماس اول شما، با تشخیص کارشناس، اگر مشکل توسط خودتان حله بشه، با یک مشاوره تلفنی کاملا رایگان برای تعمیر دستگاه راهنمایی می‌شید. اما اگر نیاز به بازدید تکنسین بود، با ثبت مشخصات در کم‌ترین زمان، متخصص تعمیر یخچال ال جی به محل شما اعزام میشه.

تعمیر یخچال ساید با ساید ال جی

به مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی در یخچال‌های نسل جدید، با طراحی فوق العاده زیبایی از یخچال‌های ال جی روبرو شدیم که اگر محدودیتی از نظر اقتصادی وجود نداشته باشد، قطعا انتخاب هر خریداری خواهد بود.

اما تفاوت تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی با یخچال فریزرهای معمولی بالا و پایین در چیست؟

ساز و کار تمام یخچال‌ها از هر برندی، یکی بوده. تعمیر یخچال سامسونگ تفاوت چندانی با تعمیر یخچال ال جی ندارد تنها در برخی موارد به طور جزئی که از طراحی متفاوت نشئت می‌گیرد، کمی متفاوت است. به عنوان مثال در یخچال‌های ساید بای ساید، یخساز اتوماتیک را داریم که یک سیستم کاملا مجزا بوده و شخص تعمیرکار باید به ساز و کار و تعمیر و تعویض قطعات یخساز مسلط باشد.

ما در دکتر تعمیر؛ متخصصانی داریم که به تمام تکنولوژی‌ها روز به کار رفته در یخچال‌ها آشنا هستن و چنانچه مشکلی برای دستگاه شما پیش آمد، در دو قدمی شما هستیم تا به طور فوری مشکل را رفع کنیم.

چرا دکتر تعمیر را برای تعمیر یخچال ال جی خود انتخاب کنیم؟

تعمیری مطمئن با دکتر تعمیر، اما چطور؟ در دکتر تعمیر همه چیز همانطور که شما می‌خواید پیش میره.

بعد از تماس شما و شرح دقیقی از مشکل دستگاه، با توجه به تشخیص کارشناس ما یک مشاوره تلفنی رایگان دریافت می‌کنید.

در این مشاوره به شما گفته میشه که مشکل سطحیه و خودتان می‌تونید با راهنمایی ما آن را رفع کنید یا پیچیده بوده و نیاز به تخصص و تجربه داره.

در صورت نیاز برای حضور تکنسین به محل شما، مشخصات شما ثبت میشه و در کمتر از نیم ساعت، برای هماهنگی زمان حاضر شدن در محل شما تماسی از سمت تعمیرکار گرفته میشه.  

با اعزام تکنسین در محل، تست‌های اولیه و یافتن مشکل دقیق، شما را از ایراد یخچال‌تان مطلع میکنن و میزان هزینه لازم برای تعمیر هم گفته میشه.

بعد از اعلام توافق شما با هزینه‌ تعمیر یخچال، روند تعمیر شروع میشه و در محل شما و حضورتان انجام می‌گیره.

دکتر تعمیر سعی داره تا حد امکان هیچ قطعه‌ی فابریکی از روی یخچال جایگزین نشه و تمامی مشکلات با تعمیر و حداقل هزینه انجام بگیره.

گاهی ناچاراً به دلیل غیرقابل تعمیر بودن قطعه، مجبور به تعویض قطعه خواهیم شد که ضمانت دکتر تعمیر بر روی اصل بودن قطعات جایگزین شده به مدت شش تا دوازده ماه به صورت کتبی داده میشه.

در نهایت با تست و اطمینان از سلامت دستگاه، فاکتور رسمی و کتبی دکتر تعمیر ارائه میشه و مبلغ با اعمال تخفیفات ویژه حتی پایین تر از نرخ مصوب اتحادیه دریافت میشه. 

نمایندگی یخچال ال جی در تهران

اگر در اینترنت سرچ کنید، مراکز زیادی تحت عنوان نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران نمایش داده میشه. اول باید بدانید که نمایندگی چیست؟! یک نماینده با نقش معاونت از صاحب کمپانی، خدماتی را ارائه میده. این موضوع برای شما پوشیده نیست که ارتباط ما از زمان تحریم، با ال جی در کشوره کره قطع شده و نماینده‌ی انحصاری یخچال ال جی در تهران و به طور کلی ایران، وجود نداره. به همین دلیل شما برای انتخاب یک مرکز تخصصی تعمیر یخچال ال جی در تهران، باید مراقب تر عمل کنید. چرا که مراکز غیرمجاز زیادی در سطح استان در حال ارائه خدمات هستن.

دکتر تعمیر یکی از تعمیرگاه‌های مجاز و تخصصی یخچال ال جی در تهران هست که تمامی خدمات خود را به صورت تضمینی و در محل شما انجام میده. دکتر تعمیر شعبات زیادی را در سراسر تهران، از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق افتتاح کرده تا سریع‌ترین خدمات رسانی را به شما مشتریان و ساکنین تهران ارائه بده.

 برای ثبت درخواست تعمیر یخچال یا سایدبای ساید ال جی در تهران بر روی دکمه‌ی زیر بزنید.

تعمیر یخچال ال جی در محل

یخچال‌های ال جی از طراحی فوق العاده‌ای برخوردارند و امروزه می‌بینیم که یخچال‌های ساید بای ساید، دور این دور، فرنچ و … در اندازه‌های خیلی بزرگ و جادار تولید و عرضه میشن. درسته که یخچال‌های ال جی از کیفیت بالایی برخوردارن. اما طبیعیه که دچار مشکلاتی بشن، به خصوص اگر به درستی استفاده نشده باشن. حالا این عاقلانه هست که برای تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی، آن را به کارگاه منتقل کنن؟ 

خیر؛ با دکتر تعمیر بدون هیچ دردسر و هزینه‌ی اضافی برای حمل و نقل، تعمیر یخچال فریزر ال جی را در منزل خود انجام دهید. با تعمیر یخچال ال جی در محل و منزل، آن هم در سریع‌ترین زمان ممکن، دیگر نگران خرابی و فاسد شدن مواد غذایی داخل یخچال‌تان نخواهید بود. بعد از ثبت درخواست تعمیرات در محل، همان روز تعمیرکار متخصص یخچال شما با تجهیزات و ابزار لازم به منزل‌تان اعزام میشن.

نصب و راه اندازی یخچال ال جی

نصب یخچال ال جی یکی از مهم‌ترین اقدامات شما برای شروع مراقبت بعد از خرید آن هست. نصب و راه اندازی لوازم خانگی از اهمیت بالایی برخوردارن که اگر نسبت به آن‌ها بی توجه باشید، مشکلاتی را به همراه داره.

اگر یخچال شما گارانتی داره، حتما قبل از هر کاری برای نصب با شماره‌ی روی کارت تماس بگیرید. در غیر اینصورت دستگاه از ضمانت شرکت گارانتی کننده خارج میشه.

در صورتی که به هر دلیلی بخواید از خدمات نصب شرکتی غیر از شرکت گارانتی کننده استفاده کنید، دکتر تعمیر با فرستادن نصاب مجرب و کاردست به محل شما، نصب اصولی یخچال ال جی شما را به همراه آموزش و ارائه نکات و توصیه‌های مهم انجام میده.

هنگام نصب باید حواستان باشه که مکان درستی را انتخاب کرده باشید. یک مکان به دور از اجاق گاز، پکیح و هر وسیله‌ی گرمازای دیگری. با فاصله‌ی ۱۰ سانتی متری از طرفین و بالا. همینطور سطح صافی که یخچال بتونه تراز قرار بگیره.

همه‌ی این نکات توسط نصاب یخچال دکتر تعمیر بررسی میشه و در نهایت بهترین مکان برای نصب یخچال فریزر ال جی شما انتخاب میشه.

برای افزایش طول عمر مفید یخچال خود حتما مقاله‌ی تخصصی دکتر تعمیر را به دقت مطالعه و اجرا کنید.

هزینه تعمیرات یخچال ال جی

هزینه تعمیر یخچال ال جی در دکتر تعمیر با توجه به چارچوبی هست که از سمت اتحادیه تعمیر لوازم خانگی اعلام شده، می‌باشد. دکتر تعمیر هم موظف هست تا شما را از تمام هزینه‌های لازم برای تعمیر یخچال و ساید ال جی مطلع کند.

قبل از هر تعمیر یا تعویض قطعه‌ای، هزینه‌ی یخچال شما گفته میشه و در صورت دریافت صد در صدی شما، تعمیرات انجام میشه.

اینکه ما نمی‌تونیم تو این صفحه لیستی از هزینه بیاریم، به این خاطره که هزینه تعمیرات و تعویض قطعات گسترده بوده و به مدل یخچال، میزان خرابی و نوع قطعه بستگی داره. مسلم هست که تعمیر قطعه بسیار کم هزینه تر از تعویض آن است.

لازم هست تا یادآور بشیم دکتر تعمیر سعی داره در وهله‌ی اول با کم‌ترین هزینه دستگاه شما را تعمیر کنه نه با تعویض یک قطعه و هزینه‌ی بالا!

خدمات پس از فروش ال جی

سرمایه‌ی هر کمپانی، مشتریان آن است. برای داشتن مشتریان زیاد با رضایت بالا، نیاز به تعهدات و خدماتی هست که بتونن با جلب اطمینان مشتری، ارتباط خود را حتی بعد از فروش محصول حفظ کنند. این یک رابطه‌ی دو سر بُرد هست. هم برای مشتریان ال جی هم برای شرکت تولید کننده و فروشنده.
خدمات پس از فروش یخچال ال جی یک بازه‌ی زمانی را مشخص کرده و طی این بازه، خدماتی به صورت رایگان یا هزینه‌ی خیلی کم ارائه میشه. هر نوع یخچالی بعد از خرید باید به درستی نصب بشه. این نیاز مشتریان از سمت مرکز خدمات پس از فروش ال جی شناسایی شده و یکی از ابتدایی‌ترین خدمات شامل نصب و راه اندازی رایگان یخچال ال جی هست. در ادامه هم ممکنه دستگاه شما به مروز زمان با گذراندن عمر مفیدش، به تعمیر یا تعویض قطعاتی نیاز پیدا کنه که اگر از بازه‌ی زمانی خدمات پس از فروش نگذشته باشه. به طور رایگان یا هزینه‌ی خیلی کمی مشکل تمام دستگاه شما برطرف میشه.

 اما اگر گارانتی یخچال ال جی تمام شده، دکتر تعمیر تمام خدمات پس از فروش ال جی را با هزینه‌ای مقرون به صرفه و ضمانت نامه برای یخچال شما ارائه میده. نصب و راه اندازی، سرویس، تعمیر و تعویض قطعات یخچال خود را از دکتر تعمیر بخواید تا با سریع‌ترین و راحت‌ترین شکل ممکن درخواست شما انجام بگیره.

نکات نگهداری از یخچال ال جی

آینده نگر باشید تا کمتر تو خرج بیفتید. از قدیم گفتن پیشگیری بهتر از درمانه. وقتی میشه با رعایت یک سری کارهای ساده و نه چندان سخت جلوی خرابی یخچال را گرفت، چرا انجام ندید!
ما این موضوع را میذاریم پای آگاهی نداشتن شما و خودمان را موظف نبض منظم لوارم خانگی میدونیم و شما را از این نکات مطلع می‌کنیم تا بتونید به درستی از یخچال خود مراقبت کنید.

 • یخچال باید جای مناسبی از نظر شرایط دمایی و سطح صاف قرار بگیره.
  یخچال را از طرفین و بالا حداقل ده سانتی متر فاصله بدید.
 • اگر به مسافرت میرید، دمای یخچال را در کم‌ترین حالت قرار بدید.
 • با توجه به فصل فعلی، دمای استانداردی برای یخچال تنظیم کنید.
  همیشه یخچال را تمیز نگه دارید. به خصوص واشر دور درب و داخل آن.
 • حداقل هر سال یکبار لوله‌های کندانسور را تمیز کنید.
 • برای عملکرد بهینه یخچال طبق ظرفیت آن مواد غذایی بچینید. نه خیلی پر نه خیلی خالی!
 • ظرف‌های خیلی بزرگ را در جلوی هواساز‌های داخل یخچال قرار ندید.
 • هیچ وقت ظرف غذای داغ را در یخچال و فریزر نذارید.
 • اگر زمانی خواستید به صورت دستی برفک زدایی کنید، هیچوقت چاقو و اجسام تیز بکار نبرید.
 • اگر یخچال شما سیستم یخساز اتوماتیک داره و در زمستان نیازی به یخ ندارید، آن را خاموش کنید.
 • در اثاث کشی و جابجایی‌ها هرگز یخچال را افقی یا خم نکنید. به همان شکل ایستاده و با احتیاط آن را حمل کنید.
 • برای تمیز کردن یخچال به طور مستقیم شلنگ آب را نگیرد و به آن از یک دستمال مرطوب شده استفاده کنید.
 • برای دور نگه داشتن یخچال از آسیب‌های احتمالی نوسان برق، از یک ترانس استابلایزر استفاده کنید.

طرز کار با یخچال ال جی

یخچال‌های جدید نمایشگرهای دیجیتال دارن و یک سری کلید روی این صفحه نمایش قرار دارن که ممکنه معنای آن‌ها را ندونید. برای معنای کلمات روی صفحه نمایش یخچال ال جی و کاربرد آن‌ها باید به دفترچه راهنمای یخچال ال جی مراجعه کنید. اگر به دفترچه دسترسی ندارید یا مطالعه‌ی آن به زبان اصلی برای شما دشواره، ادامه‌ی این مقاله را از دست ندین چون که قراره معنی کلمات روی یخچال ال جی را به شما بگیم.
البته صفحه نمایش‌ها در مدل‌های مختلف یخچال ال جی کلیدهای مختلفی دارن اما کلمات زیر را در تمام مدل‌ها کم یا زیاد می‌بینید.

On/Off: روشن خاموش کردن یخچال
Freezer: تنظیم دمای فریزر
Fridge/Refrigerator: تنظیم دمای یخچال
Express Freeze: انجماد سریع
Express Cool: سرمایش سریع
‌Lock: قفل کودک
Hygiene Fresh/ Fresh Air Filter: فیلتر هوای تازه
Eco Friendly: حالت کم مصرف و اقتصادی
Door Alarm: هشدار باز بودن درب
Ice Plus: تولید یخ بیشتر
‌Water Filter: وضعیت فیلتر تصفیه آب یخچال
‌Ice Type: انتخاب نوع یخ خارج شده به صورت قالبی یا خرد شده
Ice On/Off: حالت خاموش یا روشن بود یخساز

ارورهای یخچال فریزر ال جی

یخچال‌هی نسل جدی که دارای صفحه نمایش دیجیتال هستن، در هنگام بروز یک مشکل، به سرعت این هشدا را از طریق یک علامت به کاربر اطلاع میدهد. ارورهای یخچال ال جی را در زیر مشاهده می‌کنید که در صورت مشاهده باید آن‌ها را تفسیر و عیب یابی کنید. البته با خواندن مقاله‌ی تخصصی درباره‌ی کدخطاهای یخچال ال جی به توضیحات بیشتری درباره‌ی این هشدارها دست پیدا می‌کنید.

1S/15: عدم ارتباط سنسور یخساز یا خرابی موتور فن یخساز
67: مشکل در بسته نشدن یا عایق نبودن درب
22: مشکل در رله‌ی موتور
CO: عدم ارتباط بین برد اصلی و نمایشگر
dH: خطای هیتر دیفراست
dS: خطای سنسور دیفراست
FF: خطای فن فریزر
FS: خطای سنسور فریزر
gF: خطای شیربرقی یخساز
‌HS: خطای سنسور رطوبت
IF: خطای فن یخساز

IT: خطای یخساز
‌rF: خطای فن موتور
‌rS: خطای سنسور یخچال
rt: خطای سنسور دما
SS: خطای سنسور دمای کشوی یخچال
E1: خطای سنسور فریزر
E2: خطای سنسور یخچال
E4: خطای سنسور محیط
E5: خطای سنسور دیفراست
E6: خطای دیفراست
E7: خطای موتور فن
E8: خطای موتور فن کندانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 3 =

02144380835

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کنه.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.