نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی LG با دکتر تعمیر خدمات تعمیرات یخچال فریزر، ساید بای ساید، دوقلو را در منزل و حضور شما ارائه می‌کند.

برای ثبت درخواست تعمیرات یخچال و ساید ال جی کافیست که با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست آنلاین را پر کنید.

زیر ۳۰ دقیقه بهترین تعمیرکار متخصص یخچال فریزر ال جی به منزل شما اعزام می‌شود.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

خدمات تعمیرات یخچال ال جی

مراحل درخواست تعمیر یخچال ال جی

 • ارتباط با ما

  در ابتدا با یکی از شماره‌های موجود تماس بگیرید یا فرم درخواست آنلاین را پر کنید.
 • ثبت اطلاعات

  طی صحبت با کارشناس، مشکل دستگاه خود را به طور کامل توضیح دهید. در صورت نیاز به بازدید، آدرس دقیق از شما دریافت خواهد شد.
 • اعزام فوری تکنسین

  بعد از ثبت مشخصات، تماسی جهت هماهنگی با شما از سمت تعمیرکار گرفته خواهد شد. با توجه به دستور شما، تعمیرکار در ساعت مشخص شده، برای عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی به منزل شما خواهد آمد.

یکی از بهترین انتخاب‌های شما برای تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی دکتر تعمیر است. خدمات تعمیر یخچال ال جی دکتر تعمیر خیال شما را از بابت سپردن دستگاه خراب و تحویل آن مثل روز اول، راحت میکند. این فقط یک حرف و شعار نیست. دکتر تعمیر برای خدماتی که ارائه میدهد، ضمانت نامه ۶-۱۲ ماهه دارد تا صداقت حرف و تعهد کار خود را به شما ثابت کند.

تعمیرکاران و متخصصان دکتر تعمیر به تمام مشکلات یخچال فریزر و ساید ال جی مسلط هستند و این تسلط با دیدن آموزش‌های مکرر و تجربه‌های عملی بی‌وقفه در طی ۱۵ سال سابقه کاری بدست آمده که در زمینه‌ی تعمیر انواع مدل‌های یخچال ال جی با مشکلات مختلف انجام گرفته است.

در تماس اول شما، با تشخیص کارشناس، اگر مشکل توسط خودتان حل شود، با یک مشاوره تلفنی کاملا رایگان برای تعمیر دستگاه راهنمایی خواهید شد. اما اگر نیاز به بازدید تکنسین بود، با ثبت مشخصات در کم‌ترین زمان، متخصص تعمیر یخچال ال جی به محل شما اعزام می‌شود.

تعمیر یخچال ساید با ساید ال جی

تعمیرات یخچال ساید ال جی

به مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی در یخچال‌های نسل جدید، با طراحی فوق العاده زیبایی از یخچال‌های ال جی روبرو شدیم که اگر محدودیتی از نظر اقتصادی وجود نداشته باشد، قطعا انتخاب هر خریداری خواهد بود.

اما تفاوت تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی با یخچال فریزرهای معمولی بالا و پایین در چیست؟

ساز و کار تمام یخچال‌ها از هر برندی، یکی بوده. تعمیر یخچال سامسونگ تفاوت چندانی با تعمیر یخچال ال جی ندارد تنها در برخی موارد به طور جزئی که از طراحی متفاوت نشئت می‌گیرد، کمی متفاوت است.

به عنوان مثال در یخچال‌های ساید بای ساید، یخساز اتوماتیک را داریم که یک سیستم کاملا مجزا بوده و شخص تعمیرکار باید به ساز و کار و تعمیر و تعویض قطعات یخساز مسلط باشد.

ما در دکتر تعمیر؛ متخصصانی داریم که برای تعمیرات یخچال الجی به تمام تکنولوژی‌ها روز به کار رفته در یخچال‌ها آشنا هستند و چنانچه مشکلی برای دستگاه شما پیش آمد، در دو قدمی شما هستیم تا به طور فوری مشکل را رفع کنیم.

چرا دکتر تعمیر را برای تعمیر یخچال ال جی خود انتخاب کنیم؟

تعمیری مطمئن با دکتر تعمیر، اما چطور؟ در دکتر تعمیر همه چیز همانطور که شما می‌خواهید پیش میرود.

بعد از تماس شما و شرح دقیقی از مشکل دستگاه، با توجه به تشخیص کارشناس ما یک مشاوره تلفنی رایگان دریافت می‌کنید.

در این مشاوره به شما گفته می‌شود که مشکل سطحی است و خودتان می‌توانید با راهنمایی ما آن را رفع کنید یا پیچیده بوده و نیاز به تخصص و تجربه دارد.

در صورت نیاز برای حضور تکنسین به محل شما، مشخصات شما ثبت می‌شود و در کمتر از نیم ساعت، برای هماهنگی زمان حاضر شدن در محل شما تماسی از سمت تعمیرکار گرفته می‌شود.  

با اعزام تکنسین در محل، تست‌های اولیه و یافتن مشکل دقیق، شما را از ایراد یخچال‌تان مطلع میکنند و میزان هزینه لازم برای تعمیر هم گفته می‌شود.

بعد از اعلام توافق شما با هزینه‌ تعمیر یخچال ال جی، روند تعمیر شروع خواهد شد و در محل شما و حضورتان انجام می‌گیرد.

دکتر تعمیر سعی دارد تا حد امکان هیچ قطعه‌ی فابریکی از روی یخچال جایگزین نشود و تمامی مشکلات با تعمیر و حداقل هزینه انجام گیرد.

گاهی ناچاراً به دلیل غیرقابل تعمیر بودن قطعه، مجبور به تعویض قطعه خواهیم شد که ضمانت دکتر تعمیر بر روی اصل بودن قطعات جایگزین شده به مدت شش تا دوازده ماه به صورت کتبی داده می‌شود.

در نهایت با تست و اطمینان از سلامت دستگاه، فاکتور رسمی و کتبی دکتر تعمیر ارائه می‌شود و مبلغ با اعمال تخفیفات ویژه حتی پایین تر از نرخ مصوب اتحادیه دریافت می‌شود. 

نمایندگی یخچال ال جی در تهران

اگر در اینترنت سرچ کنید، مراکز زیادی تحت عنوان نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران نمایش داده می‌شود. اول باید بدانید که نمایندگی چیست؟! یک نماینده با نقش معاونت از صاحب کمپانی، خدماتی را ارائه میدهد.

این موضوع برای شما پوشیده نیست که ارتباط ما از زمان تحریم، با ال جی در کشور کره قطع شده و نماینده‌ی انحصاری یخچال ال جی در تهران و به طور کلی ایران، وجود ندارد. به همین دلیل شما برای انتخاب یک مرکز تخصصی تعمیر یخچال ال جی در تهران، باید مراقب تر عمل کنید. چرا که مراکز غیرمجاز زیادی در سطح استان در حال ارائه خدمات هستند.

دکتر تعمیر یکی از تعمیرگاه‌های مجاز و تخصصی یخچال ال جی در تهران است که تمامی خدمات خود را به صورت تضمینی و در محل شما انجام میدهد. دکتر تعمیر شعبات زیادی را در سراسر تهران، از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق افتتاح کرده تا سریع‌ترین خدمات رسانی را به شما مشتریان و ساکنین تهران ارائه دهد.

 برای ثبت درخواست تعمیر یخچال یا سایدبای ساید ال جی در تهران بر روی دکمه‌ی زیر بزنید.

نمایندگی یخچال ال جی در کرج

اگر ساکن کرج هستید و به دنبال نمایندگی یخچال ال جی در کرج هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید یا فرم آنلاین را پر کنید.

نزدیک‌ترین تعمیرکار یخچال ساید ال جی در کرج به منزل شما اعزام خواهد شد تا با عیب یابی دقیق و فوری، مشکل دستگاه شما را تشخیص داده و بعد از دریافت دستورتان، تعمیرات را به صورت تضمینی و حرفه‌ای به انجام رساند.

دیگر نیازی نیست تا برای یافتن مرکز تعمیرات یخچال ساید ال جی در کرج سردرگم شوید و زمان زیادی را صرف کنید.

دکتر تعمیر یکی از معتبرترین نمایندگی یخچال ساید ال جی در کرج بوده که می‌توانید با خیال راحت تعمیرات یخچال ال جی در کرج را به آن بسپارید و در نهایت بابت خدمات ارائه شده ضمانت نامه دریافت کنید.

تعمیر یخچال ال جی در محل

تعمیر یخچال ال جی در محل

یخچال‌های ال جی از طراحی فوق العاده‌ای برخوردارند و امروزه می‌بینیم که یخچال‌های ساید بای ساید، دور این دور، فرنچ و … در اندازه‌های خیلی بزرگ و جادار تولید و عرضه می‌شوند. درست است که یخچال‌های ال جی از کیفیت بالایی برخوردارند.

اما طبیعی است که دچار مشکلاتی شوند، به خصوص اگر به درستی استفاده نشده باشند. آیا این عاقلانه است که برای تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی، آن را به کارگاه منتقل کنند؟ 

خیر؛ با دکتر تعمیر بدون هیچ دردسر و هزینه‌ی اضافی برای حمل و نقل، تعمیر یخچال فریزر ال جی را در منزل خود انجام دهید.

با تعمیر یخچال ال جی در محل و منزل، آن هم در سریع‌ترین زمان ممکن، دیگر نگران خرابی و فاسد شدن مواد غذایی داخل یخچال‌تان نخواهید بود. بعد از ثبت درخواست تعمیر یخچال ال جی در محل، همان روز تعمیرکار متخصص یخچال شما با تجهیزات و ابزار لازم به منزل‌تان اعزام می‌شوند.

نصب و راه اندازی یخچال ال جی

نصب یخچال ال جی یکی از مهم‌ترین اقدامات شما برای شروع مراقبت بعد از خرید آن است. نصب و راه اندازی لوازم خانگی از اهمیت بالایی برخوردارند که اگر نسبت به آن‌ها بی توجه باشید، مشکلاتی را به همراه دارد.

اگر یخچال شما گارانتی دارد، حتما قبل از هر کاری برای نصب با شماره‌ی روی کارت تماس بگیرید. در غیر اینصورت دستگاه از ضمانت شرکت گارانتی کننده خارج می‌شود.

در صورتی که به هر دلیلی بخواهید از خدمات نصب شرکتی غیر از شرکت گارانتی کننده استفاده کنید، دکتر تعمیر با فرستادن نصاب مجرب و کاردست به محل شما، نصب اصولی یخچال ال جی شما را به همراه آموزش و ارائه نکات و توصیه‌های مهم انجام میدهد.

هنگام نصب باید حواستان باشد که مکان درستی را انتخاب کرده باشید. یک مکان به دور از اجاق گاز، پکیج و هر وسیله‌ی گرمازای دیگری. با فاصله‌ی ۱۰ سانتی متری از طرفین و بالا. همینطور سطح صافی که یخچال بتواند تراز قرار گیرد.

همه‌ی این نکات توسط نصاب یخچال دکتر تعمیر بررسی می‌شود و در نهایت بهترین مکان برای نصب یخچال فریزر ال جی شما انتخاب خواهد شد.

برای افزایش طول عمر مفید یخچال خود حتما مقاله‌ی تخصصی دکتر تعمیر را به دقت مطالعه و اجرا کنید.

تعمیرات یخچال ال جی با گارانتی

تعمیرات یخچال ال جی با ضمانت نامه

گارانتی تعمیرات یخچال ال جی یکی از خدمات لازم است که هر مرکز معتبر و مجازی برای کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود در نظر گرفته است.

گارانتی به شما این اطمینان را می‎‌دهد که تعمیرات دستگاه به دست یک تعمیرکار با تجربه و حرفه‌ای انجام می‌گیرد و نیازی به نگرانی نیست که دستگاه انتخاب شما از چنین مرکزی درست بوده. تعهد و صداقت تعمیرکار با یک ضمانت نامه اثبات می‌شود.

اگر در موارد نادر، مجدداً با مشکل فعلی روبرو شوید، بدون پرداخت هزینه، عیب یابی مجدد و تعمیر تا رفع مشکل انجام می‌گیرد. اگر برای سپردن تعمیرات یخچال ال جی به نمایندگی معتبر و مجازی دچار دغدغه شده‌اید.

بدون نیاز به نگرانی اتلاف وقت پیشنهاد ما دکتر تعمیر است که نه تنها فوری و تضمنی مشکل را حل کرده، بلکه تعمیرات یخچال ساید ال جی در محل و حضور شما انجام می‌گیرد تا از هر نظر خیال شما راحت باشد.

هزینه تعمیرات یخچال ال جی

تعمیر یخچال ساید ال جی با کمترین هزینه

هزینه تعمیر یخچال ال جی در دکتر تعمیر با توجه به چارچوبی است که از سمت اتحادیه تعمیر لوازم خانگی اعلام شده، می‌باشد. دکتر تعمیر هم موظف است تا شما را از تمام هزینه‌های لازم برای تعمیر یخچال و ساید ال جی مطلع کند.

قبل از هر تعمیر یا تعویض قطعه‌ای، هزینه‌ی یخچال شما گفته میشود و در صورت دریافت صد در صدی شما، تعمیر یخچال ال جی انجام خواهد شد.

اینکه ما نمی‌توانیم در این صفحه لیستی از هزینه بیاوریم، به این خاطر است که هزینه تعمیرات و تعویض قطعات گسترده بوده و به مدل یخچال، میزان خرابی و نوع قطعه بستگی دارد. مسلم است که تعمیر قطعه بسیار کم هزینه تر از تعویض آن است.

لازم است تا یادآور شویم دکتر تعمیر سعی دارد در وهله‌ی اول با کم‌ترین هزینه دستگاه شما را تعمیر کند نه با تعویض یک قطعه و هزینه‌ی بالا!

خدمات پس از فروش ال جی

سرمایه‌ی هر کمپانی، مشتریان آن است. برای داشتن مشتریان زیاد با رضایت بالا، نیاز به تعهدات و خدماتی است که بتوانند با جلب اطمینان مشتری، ارتباط خود را حتی بعد از فروش محصول حفظ کنند. این یک رابطه‌ی دو سر بُرد است. هم برای مشتریان ال جی هم برای شرکت تولید کننده و فروشنده.

خدمات پس از فروش یخچال ال جی یک بازه‌ی زمانی را مشخص کرده و طی این بازه، خدماتی به صورت رایگان یا هزینه‌ی خیلی کم ارائه می‌شود. هر نوع یخچالی بعد از خرید باید به درستی نصب شود.

این نیاز مشتریان از سمت مرکز خدمات پس از فروش ال جی شناسایی شده و یکی از ابتدایی‌ترین خدمات شامل نصب و راه اندازی رایگان یخچال ال جی است. در ادامه هم ممکن است دستگاه شما به مروز زمان با گذراندن عمر مفید آن، به تعمیر یا تعویض قطعاتی نیاز پیدا کند که اگر از بازه‌ی زمانی خدمات پس از فروش نگذشته باشد. به طور رایگان یا هزینه‌ی خیلی کم مشکل تمام دستگاه شما برطرف می‌شود.

 اما اگر گارانتی یخچال ال جی تمام شده، دکتر تعمیر تمام خدمات پس از فروش ال جی را با هزینه‌ای مقرون به صرفه و ضمانت نامه برای یخچال شما ارائه میدهد. نصب و راه اندازی، سرویس، تعمیر و تعویض قطعات یخچال خود را از دکتر تعمیر بخواهید تا با سریع‌ترین و راحت‌ترین شکل ممکن درخواست شما انجام گیرد.

نکات نگهداری از یخچال ال جی

آینده نگر باشید تا هزینه‌های کمتری پرداخت کنید. از قدیم گفته اند پیشگیری بهتر از درمان است. وقتی میتوانید با رعایت یک سری کارهای ساده و نه چندان سخت جلوی خرابی یخچال را بگیرید، چرا انجام ندهید!
ما این موضوع را می‌گذاریم پای آگاهی نداشتن شما و خودمان را موظف میدانیم و شما را از این نکات مطلع می‌کنیم تا بتونید به درستی از یخچال خود مراقبت کنید.

 • یخچال باید جای مناسبی از نظر شرایط دمایی و سطح صاف قرار گیرد.
  یخچال را از طرفین و بالا حداقل ده سانتی متر فاصله دهید.
 • اگر به مسافرت می‌روید، دمای یخچال را در کم‌ترین حالت قرار دهید.
 • با توجه به فصل فعلی، دمای استانداردی برای یخچال تنظیم کنید.
  همیشه یخچال را تمیز نگه دارید. به خصوص واشر دور درب و داخل آن.
 • حداقل هر سال یکبار لوله‌های کندانسور را تمیز کنید.
 • برای عملکرد بهینه یخچال طبق ظرفیت آن مواد غذایی بچینید. نه خیلی پر نه خیلی خالی!
 • ظرف‌های خیلی بزرگ را در جلوی هواساز‌های داخل یخچال قرار ندهید.
 • هیچ وقت ظرف غذای داغ را در یخچال و فریزر نگذارید.
 • اگر زمانی خواستید به صورت دستی برفک زدایی کنید، هیچوقت چاقو و اجسام تیز بکار نبرید.
 • اگر یخچال شما سیستم یخساز اتوماتیک دارد و در زمستان نیازی به یخ ندارید، آن را خاموش کنید.
 • در اثاث کشی و جابجایی‌ها هرگز یخچال را افقی یا خم نکنید. به همان شکل ایستاده و با احتیاط آن را حمل کنید.
 • برای تمیز کردن یخچال به طور مستقیم شلنگ آب را نگیرد و به آن از یک دستمال مرطوب شده استفاده کنید.
 • برای دور نگه داشتن یخچال از آسیب‌های احتمالی نوسان برق، از یک ترانس استابلایزر استفاده کنید.

طرز کار با یخچال ال جی

یکی از دلایل خرابی و تعمیر یخچال ال جی، عدم آگاهی از طرز کار با یخچال ال جی است. زمانی که شما بدانید هر کلید برای چه کاری است و چگونه می‌توانید از استهلاک زودهنگام دستگاه جلوگیری کنید، کمتر به نمایندگی تعمیرات ال جی نیازمند خواهید شد.

یخچال‌های جدید نمایشگرهای دیجیتال دارند و یک سری کلید روی این صفحه نمایش قرار دارند که ممکن است معنای آن‌ها را ندانید. برای معنای کلمات روی صفحه نمایش یخچال ال جی و کاربرد آن‌ها باید به دفترچه راهنمای یخچال ال جی مراجعه کنید.

اگر به دفترچه دسترسی ندارید یا مطالعه‌ی آن به زبان اصلی برای شما دشوار است، ادامه‌ی این مقاله را از دست ندهید چون که قرار است معنی کلمات روی یخچال ال جی را در اختیار شما قرار دهیم.
البته صفحه نمایش‌ها در مدل‌های مختلف یخچال ال جی کلیدهای مختلفی دارند اما کلمات زیر را در تمام مدل‌ها کم یا زیاد می‌بینید.

On/Off: روشن خاموش کردن یخچال
Freezer: تنظیم دمای فریزر
Fridge/Refrigerator: تنظیم دمای یخچال
Express Freeze: انجماد سریع
Express Cool: سرمایش سریع
‌Lock: قفل کودک
Hygiene Fresh/ Fresh Air Filter: فیلتر هوای تازه
Eco Friendly: حالت کم مصرف و اقتصادی
Door Alarm: هشدار باز بودن درب
Ice Plus: تولید یخ بیشتر
‌Water Filter: وضعیت فیلتر تصفیه آب یخچال
‌Ice Type: انتخاب نوع یخ خارج شده به صورت قالبی یا خرد شده
Ice On/Off: حالت خاموش یا روشن بود یخساز

ارورهای یخچال فریزر ال جی

یخچال‌های نسل جدید که دارای صفحه نمایش دیجیتال هستند، در هنگام بروز یک مشکل، به سرعت این هشدار را از طریق یک علامت به کاربر اطلاع میدهد. ارورهای یخچال ال جی را در زیر مشاهده می‌کنید که در صورت مشاهده باید آن‌ها را تفسیر و عیب یابی کنید. البته با خواندن مقاله‌ی تخصصی درباره‌ی کدخطاهای یخچال ال جی به توضیحات بیشتری درباره‌ی این هشدارها دست پیدا می‌کنید.

1S/15: عدم ارتباط سنسور یخساز یا خرابی موتور فن یخساز
67: مشکل در بسته نشدن یا عایق نبودن درب
22: مشکل در رله‌ی موتور
CO: عدم ارتباط بین برد اصلی و نمایشگر
dH: خطای هیتر دیفراست
dS: خطای سنسور دیفراست
FF: خطای فن فریزر
FS: خطای سنسور فریزر
gF: خطای شیربرقی یخساز
‌HS: خطای سنسور رطوبت
IF: خطای فن یخساز

IT: خطای یخساز
‌rF: خطای فن موتور
‌rS: خطای سنسور یخچال
rt: خطای سنسور دما
SS: خطای سنسور دمای کشوی یخچال
E1: خطای سنسور فریزر
E2: خطای سنسور یخچال
E4: خطای سنسور محیط
E5: خطای سنسور دیفراست
E6: خطای دیفراست
E7: خطای موتور فن
E8: خطای موتور فن کندانسور

تعمیرات یخچال ال جی

تعمیرات یخچال ال جی در هر صورت بسیار مقرون به صرفه تر از خرید یک یخچال جدید ال جی است. آن هم در بازار تقلبی امروزه که یافتن یک یخچال اصلی از برند ال جی کار بسیار دشواری می‌باشد.

زمانی که با یکی از ارورهای یخچال ال جی مواجه شده‌اید، یخچال اتومات نمی‌کند و مداوم در حال کار کردن است، درب آن خراب شده و به دنبال تعویض درب یخچال ال جی هستید، می‌توانید تمام این مشکلات بدون چالش و دغدغه رفع کنید.

کافیست با تعمیرات یخچال ال جی تماس گرفته تا برای عیب یابی به منزل شما آمده و مشکل دستگاه را در محل و حضورتان بررسی و رفع کنند.

همانطور که می‌دانید هر چه سریع‌تر برای تعمیر یخچال ال جی اقدام کنید، مشکل با هزینه‌ی کمتر و سریع‌تر رفع خواهد شد. بهتر است این کار را به تعویض نینداخته و هر چه سریع‌تر با تعمیرات یخچال ال جی تماس بگیرید.

منتظر نظرات شما بعد از گوش دادن به این پادکست از دکتر تعمیر هستیم.

تعمیرات یخچال ساید ال جی LG

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید ال جی در تهران، کرج و اکثر شهرستان های ایران با ضمانت نامه کتبی و در محل و حضور شما انجام می‌گیرد.

اگر ناچار به تعویض قطعه‌ی فابریک یخچال شوید، ما بهترین و با کیفیت ترین قطعه را با ضمانت جایگزین می‌کنیم تا بار دیگر کیفیت و بازدهی یخچال تان بازگردد.

برای ثبت درخواست تعمیرکار در محل، کافیست با ما تماس بگیرید یا فرم آنلاین را پر کنید.

در سریع‌ترین زمان ممکن با تجربه‌ترین و بهترین تعمیرکار یخچال ال جی به محل شما اعزام خواهد شد تا تعمیرات فوری و تضمینی در حضور و  منزل شما انجام گیرد.

‫4 نظر

 • اسکوئی گفت:

  سلام ما یک یخچال فریزر دو در داریم بالا فریزر و پایین یخچال هست. مدتی است که متوجه شدیم فریزر خوب کار می کند اما یخچال گرم است. آیا شارژ گاز نیاز دارد؟ هزینه شارژ گاز چقدر است؟

  • سلام بله. یکی از احتمالات می‌تواند شارژ گاز باشد. هزینه شارژ گاز بستگی به مقدرا گاز مورد نیاز، سوراخ بودن یا نبودن لوله ها، تعداد سوراخ های ایجاد شده و … متفاوت باشد. در هر صورت مشکل دستگاه شما باید توسط تعمیرکار یخچال ال جی بازدید و عیب یابی شود. در صورت نیاز از طریق تماس یا پر کردن فرم آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

 • نزهتی گفت:

  سلام یخچال ساید ال جی دارم که مدتیه سمت یخچال سرمای کافی نداره و تقریبا همه چیز داخلش زود خراب میشه تا امروز چنین مشکلی ندیده بودم به نظر شما خراب شده یا خوبخود درست میشه؟

  • سلام. خیر این مشکل جدی بوده و خود به خود حل نمیشه. برای عیب یابی علت خنک نکردن یخچال ال جی نیاز هست که تکنسین از دستگاه بازدید کنه. برای ثبت درخواست میتونید فرم آنلاین داخل سایت رو پر کنید یا مستقیما تماس بگیرید.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  3 × چهار =

  دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

  دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

  سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.