تعویض و تعمیر درب یخچال ال جی LG

تعویض یا تعمیر درب یخچال ال جی LG یکی از متداول ترین مشکلاتی است که مشتریان زیادی بابت آن با دکتر تعمیر تماس می‌گیرند.

مشکلاتی مانند: تعمیر فرورفتگی درب یخچال یا ضربه خوردگی آن حین جابجایی، پوسیدگی درب به خصوص اطراف آبریز یخچال، افتادگی درب و شکستگی لولا، از جمله مشکلاتی هستند که باعث می‌شود به فکر تعمیر درب یخچال ساید بای ساید ال جی خود باشید.

برای ثبت درخواست تعمیر درب ساید ال جی از طریق تماس مستقیم یا پر کردن فرم آنلاین با ما در ارتباط باشید.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

مشکلات درب یخچال فریزر و ساید ال جی به موارد ذکر شده ختم نمی‌شود. گاهی ممکن است رنگ یخچال تغییر کرده باشد و در نواحی مختلفی دچار زنگ زدگی شده باشد.

دستگیره درب یخچال شکسته باشد یا درب بار ساید ال جی شما بسته نشود!

یا به علت شکستگی لولا، درب یخچال بسته نمی‌شود. این مورد می‌تواند یکی از دلایل سرد نکردن یخچال فریزر باشد و به مرور موتور دستگاه در معرض خطر جدی خواهد بود.

اگر سریع‌تر مشکل را رفع نکنید، ناچار خواهید بود هزینه‌های زیادی برای زنده کردن یخچال خود بپردازید.

برای اینکه با تمامی موارد تعمیر درب یخچال ال جی آشنا شوید، حتما ادامه مقاله را دنبال کنید.

تجربه‌ی شما از خرابی درب یخچال ساید ال جی چه بوده؟
برای ما و کاربران دیگر بنویسید. یا اگر سوالی در این مورد دارید، از ما بپرسید.

تعمیر درب یخچال فریزر و ساید ال جی

تعمیر یا تعویض درب یخچال ال جی خود را به مراکز معتبر بسپارید. این کار بسیار تخصصی و حساس بوده و نمی‌توان آن را به افراد بی تجربه سپرد.

برای تعمیر درب ساید ال جی تضمینی و فوری، با ما تماس بگیرید. هر نوع مشکلی را رفع خواهیم کرد و بهتر از روز اول به شما تحویل خواهیم داد.

می‌خوایم درباره موارد زیر صحبت کنیم:

تعمیر شکستگی لولای درب یخچال و ساید ال جی

علت افتادگی درب یخچال و تعمیر لولای درب یخچال ال جی

درب یکی از مهم ترین اجزای کابین یخچال بوده و با نقش عایقی که دارد، می‌تواند از ورود هوای گرم و مرطوبِ بیرون، به فضای درون یخچال جلوگیری کند. همین موضوع باعث خنک ماندن وسایل داخل یخچال می‌شود.

اگر متوجه برفک زدن وسایل داخل یخچال شده اید، یکی از دلایل برفک زدن یخچال نوفراست وجود مشکل در درب است که می‌تواند خرابی لاستیک یا افتادگی درب یخچال باشد. افتادگی درب ناشی از شکستگی لولا است.

همانطور که واضح است، لولاهای درب باعث باز و بسته شدن درب یخچال می‌شوند و زمانی که درب به خوبی بسته نمی‌شود، برای تعمیر درب یخچال ال جی باید لولا ترمیم یا تعویض شود.

از آنجا که خرابی لولای درب ساید ال جی باعث باز ماندن درب شده است، اگر هر چه سریع‌تر برای تعمیر درب یخچال خود اقدام نکنید؛ مشکلات زیادی برای دستگاه به وجود می‌آید.

Fridge door hinge broken

راه های جلوگیری از شکستگی لولای درب یخچال

یکی از دلایل عمده‌ی شکستگی لولای درب یخچال، سنگین کردن درب است. زمانی که شما شیشه‌های سنگین و پر را روی درب قرار می‌دهید وزن زیادی را به درب وارد می‌کنید که به مرور زمان باعث آسیب دیدگی آن خواهد شد.

باز و بسته کردن درب یخچال بیش از اندازه هم می‌تواند باعث آسیب دیدن لولاها شود.

پس نه تنها از باز و بسته کردن های غیر ضروری درب باید خودداری کنید، بلکه تا حد ممکن از قرار دادن وسایل و بطری‌های سنگین روی درب یخچال جلوگیری کنید تا از بروز چنین مشکلی پیشگیری نمایید.

تعمیر افتادگی درب یخچال

Repairing the refrigerator door

اما افتادگی درب یخچال همیشه مربوط به خرابی لولا نمی‌باشد. ممکن است بعد از بررسی لولاها متوجه شوید که کاملا سالم هستند و تنها نیاز  است تنظیم شوند.

تراز و تنظیم کردن لولا برای بسته شدن کامل درب یخچال نیازمند فردی متخصص و با تجربه است و اگر تجربه و مهارتی در این زمینه ندارید، سعی نکنید به تنهایی آن را تنظیم کنید. ممکن است مشکل بدتر از حالت فعلی شود.

اما اگر لولاها در اثر پوسیدگی و شکستگی خراب شده باشند، حتما باید تعمیر شوند که در ادامه مراحل تعمیر لولا را برای تعمیر درب یخچال ساید ال جی شرح می‌دهیم.

چگونگی تعمیر لولای درب یخچال ال جی

Replacing the refrigerator door hinge

لوازم مورد نیاز برای تعمیر درب یخچال ال جی که لولای آن خراب شده است: پیچ گوشتی، دم باریک، کاردک، چاقو، آچار فرانسه، دریل مخصوص.

 1. برای شروع کار باید درب یخچال را کاملا باز و از بدنه جدا کنید.
 2. از جایی که لولا شکسته است، محتویات را به اندازه‌ی 5cm جدا کنید.
 3. برای اینکه کار را تمیز و بدون رنگ درآورید، با کمک آچار و دم باریک، ناهمواری‌های آن قسمت را صاف کنید.
 4. یک مخلوط نیاز داریم که به محل لولای درب بزنیم. این مخلوط شامل: پلی وینیل کلراید و پلی پروپیلن است. این مرحله را باید به گونه‌ای ترمیم کنید که در نهایت لولا به صورت تراز قرار گیرد.
 5. اگر لولا تراز نباشد مجبور می‌شوید مخلوط را با دریل از آن خارج کنید.
 6. صبر کنید تا محلول خشک و سفت شود.
 7. در نهایت که لولا در محل خود سفت و محکم شد، درب را روی بدنه قرار دهید.
توصیه می‌کنیم بعد از ترمیم لولا از قرار دادن وسایل و بطری‌های سنگین روی درب خودداری نمایید تا مجدد دچار چنین مشکلی نشوید.
برای تعمیر درب یخچال ساید ال جی با مقرون به صرفه ترین هزینه و به صورت تضمینی کار را به یک متخصص با تجربه در این زمینه بسپارید.

رفع فرو رفتگی درب یخچال ال جی

تعمیر و رفع فرو رفتگی در یخچال و ساید ال جی

فرو رفتگی درب یخچال ال جی یا به اصطلاح عامیانه غر شدن درب در اثر جابجایی و ضربه‌هایی که به دستگاه وارد شده است اتفاق می‌افتد.

اگر یخچال شما بر اثر ضربه و فرورفتگی‌های متعدد جلوه ی خود را از دست داده است و به دنبال تعویض درب یخچال ال جی خود هستید، باید این خبر خوش را به شما بدهیم که با هزینه‌ی خیلی کمتر از تعویض یک درب جدید، می‌توانید آن را ترمیم کنید.

برای تعمیر درب یخچال فریزر ال جی خود بسته به اینکه درب آن از چه جنسی باشد، می‌توانید چند روش خانگی را بکار گیرید و در صورت جواب نگرفتن با نمایندگی تعمیرات ال جی تماس و از یک متخصص با تجریه کمک بگیرید.

چند راه حل برای رفع فرو رفتگی درب ساید ال جی

Methods of fixing the dent in the body of the refrigerator at home

چند راه برای صاف کردن درب غر شده یخچال وجود دارد که اگر کمی مهارت و دقت داشته باشید خودتان می‌توانید آن را رفع کنید.

 • به کمک سشوار و اسپری هوای فشرده

یکی از راه های رفع فرو رفتگی درب یخچال ال جی به کمک سشوار و اسپری هوای فشرده است. به این صورت که محل فرو رفته را با حرارت بالا سشوار بگیرید و بعد با اسپری خنک کنید.

با انقباض ناشی از هوای خنک، سطح به حالت اول برمیگردد. اگر جواب نگرفتید چندین بار اینکار را تکرار کنید تا سطح فرو رفته صاف شود.

مراحل را به درستی انجام دهید. زیرا یک خطا می‌تواند باعث خرابی درب یخچال شما شود و اگر مهارتی در این زمینه ندارید کار را به تعمیرکار متخصص بسپارید.

 • به کمک تلمبه دستی آشپزخانه

به یک تلمبه‌ی تمیز و با لبه‌ی صاف نیاز داریم. ابتدا سطح غر شده را با الکل ایزوپروپیل تمیز کنید و سپس کمی آب روی آن محدوده اسپری کنید و تلمبه را بچسبانید.

با یک نیروی متمرکز تلمبه را به سمت خود بکشید. نباید آنقدر محکم کشیده شود که درآید.

اینکار را آنقدر تکرار کنید تا صدای بازگشتِ قسمت فرورفته به حالت اولیه را بشنوید.

 • یخ خشک

برای اجرای این روش ابتدا دستکش بپوشید و یخ خشک را به قسمت فرو رفته بمالید. یخ خشک را کنار گذاشته و با زمان دادن و گرم شدن آن ناحیه، فرو رفتگی رفع خواهد شد.

اگر مهارت کافی نداشته باشید ممکن است حین تعمیر درب یخچال ال جی آن را بدتر کرده و درب را خراب تر کنید. بهتر است از ابتدا آن را به یک تعمیرکار کاربلد بسپارید.

ترمیم پوسیدگی درب یخچال

تعمیر پوسیدگی درب یخچال و ساید بای ساید ال جی

پوسیدگی درب یخچال معمولا در اثر تمیز نگه نداشتن آن است که بعد ا زچندین سال استفاده متوجه‌ی آن خواهید شد.

به عنوان مثال زمانی که آب روی بدنه ریخته آن را خشک نمی‌کنید یا اطراف دیسپنسر آب در یخچال های ساید بای ساید که دائما در معرض رطوبت قرار دارند را تمیز نمی‌کنید!

اگر یخچال شما ساید بای ساید باشد احتمالا بخش عمده‌ی پوسیدگی اطراف دیسپنسر آب بوده و در یخچال فریزرهای معمولی، اغلب پوسیدگی در کناره‌های درب اتفاق می‌افتد.

شاید با دیدن پوسیدگی و زنگ زدگی‌ به فکر تعویض درب یخچال و ساید ال جی خود باشید. اما دکتر تعمیر با هزینه‌ی خیلی کمتر از تعویض درب، آن را ترمیم کرده و مانند روز اول به شما تحویل می‌دهد.

راه حل پیشگیری از زنگ زدگی درب یخچال ال جی

همانطور که اشاره کردیم، تمیز نگه داشتن درب و خشک کردن هر نقطه‌ی خیس شده از درب یخچال می‌تواند تا حد زیادی از زنگ زدکی درب یخچال جلوگیری کند.

البته ساکنین مناطق شرجی و مرطوب کشور بیشتر و زودتر با این مشکل روبرو می‌شوند. بهتر است در صورت دیدن کوچکترین محل پوسیدگی آن را رفع کنید.

زیرا این خوردگی تمام قسمت یخچال شما را فراگرفته و در آن زمان مجبور به تعویض درب یخچال ال جی خود می‌شوید که باید گفت خرید درب جدید ساید ال جی در ایران کاری به شدت دشوار و در برخی موارد محال است.

روش‌ ترمیم پوسیدگی درب یخچال ساید ال جی

بسته به حجم پوسیدگی و زنگ زدگی درب یخچال، می‌توان آن را با صافکاری و رنگ زدن ترمیم کرد. اما اگر شما مدت زیادی پوسیدگی درب یخچال تان را نادیده گرفتید و اکنون این پوسیدگی پیشروی کرده است، امکان ترمیم آن وجود نخواهد داشت.

در واقع ترمیم درب با حجم زیاد پوسیدگی مقرون به صرفه و عاقلانه نمی‌باشد. پس باید به دنبال یک درب جدید باشید که از مشکلات یافتن درب جدیدصحبت کرده ایم و امکان دارد هرگز نتوانید آن را پیدا کنید!

 • برای تعمیر درب یخچال ال جی که پوسیده شده است، ابتدا دستگاه را از برق بکشید.
 • محل پوسیده شده را سمباده زده و صاف کنید.
 • با کمی آب قسمت سمباده زده را تمیز نمایید.
 • با یک مخلوط مناسب قسمت پوسیدگی را بپوشانید.
 • در پایان کار نقاشی و رنگ کاری را چندین مرتبه انجام دهید.

تعویض درب یخچال و ساید ال جی LG

تعمیر یا تعویض درب یخچال ال جی

گاهاً آسیب دیدگی درب یخچال به گونه‌ای بوده که تعمیر درب یخچال عملا بیهوده می‌باشد. به خصوص زمانی که حجم زیادی از درب دچار زنگ زدگی شده ترمیم آن زمان و هزینه‌ی زیادی را می‌طلبد.

در چنین مواردی انتخاب شما تعویض درب یخچال و ساید ال جی است و شاید تصور می‌کنید که با یک تماس و چند مراجعه می‌توانید یک درب جدید برای مدل یخچال ال جی خود پیدا کنید.

اما متاسفانه با وجود تحریمات، امکان یافتن درب جدید وجود ندارد. مگر اینکه با احتمال 0/001% بتوانید یک درب استوک سالم پیدا کنید.

اما نگران نباشید با دکتر تعمیر هر کاری چاره دارد. اگر دیگر مراکز تعمیرات، درب یخچال تان را جواب کرده اند. کافیست با ما تماس بگیرید تا با مشاوره‌ی رایگان راه حلی برای درب یخچال ال جی شما بیابیم.

در نهایت هزینه‌ی تعمیر از تعویض درب یخچال ال جی بسیار پایین تر خواهد بود و از نظر اقتصادی نیز به نفع شما تمام می‌شود.

تعمیر پارگی و پوسیدگی شلنگ های آبسردکن و یخساز

تعمیر درب ساید ال جی lg

اگر متوجه آبریزی از درب یخچال ساید ال جی شده اید، این اتفاق در ساید بای ساید و یخچال هایی دیده می‌شود که آبریز آن‌ها مستقیماً به آب منزل وصل و شلنگ آب داخل درب تعبیه شده است و در مواردی ممکن است آسیب دیده باشد.

مثل: زیاد باز و بسته کردن درب در طول زمان که باعث فرسودگی لوله می‌شود، یا در مواردی که برای اثاث کشی و جابجایی ناچارید درب یخچال ساید خود را باز کنید؛ اگر فرد ناشی باشد، احتمالا شلنگ آب را از بیخ پاره کند!

گاهی علت نشت آب از یخچال فریزر سوراخ شدگی شلنگ است که احتمال دارد داخل بدنه باشد و باید توسط تعمیرکار تعویض شود.

هزینه تعمیر درب یخچال و ساید ال جی

تعمیر درب یخچال ساید ال جی LG تعرفه‌ی مشخصی ندارد. چرا که باید ابتدا مشکل و عمق خرابی درب بررسی شود.

اما قبل از تعمیر با دیدن یک عکس از محل خرابی درب یا مراجعه حضوری می‌توان هزینه‌ی لازم برای تعمیر درب یخچال ساید ال جی را اعلام کرد.

زمانی که درخواست خود را برای تعمیر ثبت می‌کنید. در کوتاه ترین زمان با شما تماس گرفته می‌شود و مشاوره‌ی لازم و هزینه تعمیر درب ساید ال جی به شما ارائه خواهد شد.

به طور کلی در صورت افتادگی درب، پوسیدگی و زنگ زدگی، خرابی درب بار و بسته نشدن آن و رفع فرو رفتگی های ناشی از ضربه های روی درب یخچال فریزر با تعمیر مقرون به صرفه تر بوده و بهترین و عاقلانه‌ترین انتخاب تعمیر درب ساید ال جی است.

واضح است اگر اقدامی برای تعمیر نکنید، مشکل بد و بدتر شده و هزینه‌های بیشتری برای خود رقم می‌زنید.

در چنین موقعیتی نه تنها از لحاظ اقتصادی متضرر می‌شوید، بلکه روند تعمیرات نیازمند زمان بیشتری است و مواد غذایی داخل یخچال تان نیز فاسد خواهد شد.

سوالات متداول

یکی از دلایل بسته نشدن درب بار ساید بای ساید ال جی باز و بسته کردن بیش از حد آن بوده که با تعمیر قابل حل است. با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

یخچال‌هایی که رنگ بدنه ی سفید داشته باشند با تکنیک های نقاشی قابل ترمیم هستند.

این مشکل شایع تنها با یکی از محصولات موجود در فروشگاه دکتر تعمیر قابل رفع است. با تهیه این محصول می‌توانید خودتان در منزل زردی درب بار را برطرف نمایید.

کافیست با ما تماس بگیرید.

تعمیر درب ساید ال جی LG

خط و خش، غر شدگی، زرد شدن درب بار و دستگیره، پوسیدگی یا زنگ زدگی درب یخچال باعث خرابی جلوه و ظاهر یخچال می‌شوند.

از طرف دیگر خرابی لولا و افتادگی درب و بسته نشدن درب بار می‌تواند علاوه بر مشکلی که دارند، باعث برفک زدن مواد داخل فریزر، خنک نکردن یخچال و تحت فشار قرار گرفتن سیستم خنک سازی دستگاه به خصوص کمپرسور شوند.

بهتر است همان ابتدای باخبر شدن از مشکل، با نمایندگی تعمیرات ال جی تماس بگیرید و هر چه سریع‌تر مشکل را حل کنید.

تعمیرات فوری و در منزل، تضمینی و مقرون به صرفه را با دکتر تعمیر؛ نمایندگی تعمیر یخچال ال جی تجربه کنید. برای ثبت درخواست و بهره مندی از خدمات با ما تماس بگیرید یا فرم آنلاین را پر نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − یک =

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.