نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی

تعمیر مایکروفر، سولاردم و مایکروویو ال جی LG در سریع‌ترین زمان و با مقرون به صرفه‌ترین هزینه توسط بهترین تعمیرکار مایکروفر با دکتر تعمیر.

برای ثبت درخواست تعمیرات تضمینی با گارانتی کتبی یکی از راه‌های ارتباطی با ما را انتخاب کنید.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

نظرات و سوالات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

هر چند کیفیت ساخت محصولات ال جی بسیار بالا هست و احتمال خراب شدن لوازم خانگی ال جی مثل مایکروفر نسبت به سایر وسایل کمتر هست.

با این حال مایکروفر هم مثل سایر وسایل لوازم خانگی در صورت استفاده‌ی نادرست دچار فرسودگی و خرابی میشه و باید هر از گاهی خدمات سرویس دوره‌ای و تعمیر را جهت بهبود کارکردش تجربه کنه.

برای تجربه‌ی بهترین خدمات تعمیر مایکروفر ال جی هیچ جا بهتر از نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی LG نیست. جهت آشنایی با انواع خدمات نمایندگی‌های تعمیر مایکروفر ال جی و ارتباط با واحدهای نمایندگی فقط کافیه که مقاله ما رو تا انتها با دقت کامل بخونید.

نمایندگی تعمیر سولاردام ال جی LG

سولاردم ال جی از پیشرفته ترین نوع مایکروفر ال جی می باشد که با قابلیت‌های بیشتری نسبت به مایکروویو و ماکروفر کار می کند.

تعمیرکاران نمایندگی دکتر تعمیر، به تمام تکنولوژی های بکار رفته در سولاردم مسلط هستند و شما می‌توانید روی بروزترین و ماهرترین تکنسین‌ها در نمایندگی تعمیر سولاردم ال جی حساب کنید.

اگر قیمت سولاردم ال جی خود را سرچ کنید متوجه خواهید شد که در هر صورت تعمیر سولاردم به صرفه‌تر است. به شرطی که توسط یک فرد مجرب و کار بلد انجام بگیرد.

اگر سولاردم گرم نمی‌کند یا سینی آن نمی‌چرخد، جرقه می‌زند یا خود به خود خاموش می‌شود، حتما در اولین فرصت با نمایندگی تعمیرات ال جی تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروویو ال جی

نمایندگی تعمیر سولاردم ال جی

خدمات نمایندگی تعمیر مایکروویو ال جی تنها به تعمیر ختم نمی‌شود. اگر نیاز به نصب و راه اندازی یا سرویس دارید، دکتر تعمیر از بهترین و حرفه‌ای ‌ترین نصاب و سرویسکار مایکروفر را به منزل شما اعزام می‌کند.

در هنگام نصب آموزش لازم کار با دستگاه و مراقبت‌هایی برای افزایش طول عمر مایکروفر شما ارائه می‌کنند. در ادامه به طور مفصل تمام خدمات نمایندگی سولاردم و مایکروفر ال جی را آورده ایم.

سرویس دوره ای مایکروفر و سولاردام ال جی

خدمات سرویس دوره‌ای به شکل مستقیم بر روی پیشگیری از خرابی مایکروفر ال جی، زیاد شدن طول عمر مفید مایکروفر، صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه‌های تعمیر مایکروفر ال جی تاثیر زیادی دارد. در ادامه با ذکر چند مثال اهمیت سرویس دوره‌ای را برای شما شرح می دهیم.

جلوگیری از خرابی مایکروفر ال جی

گاهی ممکنه که قطعات مایکروفر شما خراب باشه، مثلا سینی مایکروفر که خراب شده و نمی‌چرخه!

در این شرایط سرویس مایکروفر ال جی LG به شما کمک می‌کند؛ قطعات دستگاه پیش از اینکه به سایر اجزاء آسیب برسونه، رفع مشکل بشه.

چرا که ایرادی مانند: نچرخیدن سینی مایکروفر، به مرور زمان روی لامپ مگنترون اثر سوء می‌گذارد. لامپ مگنترون عامل گرم کردن، اصلی‌ترین و گران‌ترین قطعه‌ی مایکروفر شماست.

افزایش عمر مفید مایکروفر

از اونجایی که مایکروفر مثل یک سیستم کار می‌کنه و اجزاش بهم پیوستگی کامل دارن قبل از اینکه خرابی یه قطعه روی کارکرد سایر قطعات اثر بذاره با تعمیر و تعویض قطعات می تونید عمر دستگاه مایکروفر خودتون رو افزایش بدید و راندمان کاری دستگاه رو بالا ببرید.

 

صرفه جویی در هزینه تعمیرات مایکروفر

قطع به یقین هزینه‌ی تعمیر قطعات خیلی کمتر از هزینه‌ی تعویض قطعات است. مگر اینکه برد الکترونیکی شما یک اشکال جدی داشته باشه که هزینه‌ی تعمیرات را به شکل نامعمولی بالا ببرد.

در نتیجه با استفاده از خدمات سرویس دوره‌ای در زمینه‌ی هزینه‌ تعمیرات مایکروفر ال جی هم صرفه جویی جدی صورت می گیرد.

کاهش مصرف انرژی مایکروفر

وقتی مایکروفر شما به درستی کار نکند، غذا به خوبی پخته نمیشود. مثلا در مورد نچرخیدن سینی مایکروفر یا گرم نکردن مایکروفر، وقتی غذا در مایکروفر پخته نمی‌شود؛ یا مجبور هستید که خودتون با اجاق گاز فرایند طبخ رو انجام بدین یا اینکه چند بار برنامه‌ی پخت و طبخ رو تکرار کنین.

در نتیجه انرژی زیادی مصرف میشه و اتلاف انرژی بوجود میاد. در صورتی که با انجام خدمات سرویس دوره ای باعث رفع ایرادات جزئی و مصرف بهینه مایکروفر می‌شوید.

تعمیرات فوری مایکروفر ال جی در محل

تعمیر مایکروفر ال جی در منزل

شاید دغدغه‌ی دوم کاربران پس از هزینه تعمیر مایکروفر یا سولاردم ال جی این باشد که تعمیر مایکروفر چه مدت طول می‌کشد؟

زمان تعمیر بستگی به این دارد که مشکل مایکروفر چیست!؟ اشکال مربوط به برد است یا قطعات مکانیکی.

به طور کلی خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی با دکتر تعمیر فوری، تضمینی و در منزل خواهد بود. تنها زمانی که برد دستگاه دچار مشکل شده باشد، نهایتا یک روز زمان تعمیر به طول می‌انجامد.

دکتر تعمیر در سراسر تهران، اسلامشهر، کرج و گیلان خدمات فوری خود را به کمک تعمیرکاران سیار و حرفه‌ای در تمام نقاط این مناطق ارائه می‌دهد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید تا روند تعمیرات هر چه سریع‌تر انجام گیرد.

برای ثبت درخواست تعمیرات فوری مایکروفر ال جی در تهران، می‌توانید فرم آنلاین را پر کنید یا دکمه‌ی زیر را برای تماس مستقیم بفشارید.

یک سال ضمانت تعمیر مایکروفر ال جی LG

تعمیر سولاردم ال جی با گارانتی

دکتر تعمیر با داشتن تعمیرکاران حرفه‌ای و مجرب با اطمینان خدمات تعمیرات سولاردم ال جی را به همراه ضمانت نامه 12-6 ماه انجام می‌دهد.

تمام تعمیرکاران در دکتر تعمیر با کسب نمرات بالا در دوره‌های عملی و تئوریِ تعمیرات مایکروفر ال جی توانسته توجه ما را جلب کنند.

ضمانت نامه خدمات دکتر تعمیر فقط در جهت کسب رضایت و اطمینان شماست و هدف دیگری جز این نبوده.

این ضمانت نامه تا یک سال نه تنها کارکرد و سلامت قطعه ی تعویض شده مایکروفر شما رو تضمین می کند، بلکه مسئولیت هر گونه اشتباه سهوی هنگام تعمیر را می پذیرد و در جهت کسب رضایت و اطمینان شما به صورت جدی عمل خواهد کرد.

هم اکنون می‌توانید با خیال راحت تعمیر مایکروفر، مایکروویو و سولاردام ال جی خود را به ما بسپارید.

خدمات پس از فروش مایکروفر ال جی

ال جی LG در اکثر کشورهای جهان دارای نمایندگی رسمی می‌باشد. اما چندی است به دلیل مشکلات و تحریمات بوجود آمده در ایران فعالیتی ندارد.

یکی از مزیت های ویژه استفاده از لوازم خانگی ال جی بهره مندی از خدمات پس از فروش است، در این یک دهه خیلی از کاربران کنجکاو بودن که چطور خدمات پس از فروش ال جی را دریافت کنند؟

دکتر تعمیر به عنوان یکی از نمایندگی های مایکروفر ال جی تصمیم گرفته، تمام خدمات پس از فروش قید شده در ضمانت نامه محصول ال جی را به مشتریان به صورت تضمینی ارائه دهد، خدمات پس از فروش مایکروفر ال جی به شرح زیر هست:

 • سرویس دوره ای مایکروفر ال جی
 • خدمات تعمیر فوری مایکروفر ال جی
 • تامین قطعه اصل+ارائه تضمین کیفیت
 • ضمانت نامه یکساله برای خدمات تعمیر مایکروفر ال جی

مشاوره رایگان تعمیرات مایکروفر ال جی

آنچه ما را از سایر مراکز تعمیر لوازم خانگی متمایز می‌کند، امکانات دریافت مشاوره رایگان تعمیر برای انواع مشکلات مایکروفر شماست.

در مواقعی که مشکل مایکروفر شما سطحی است می‌تونین از مجله‌ی دکتر تعمیر برای رفع ایراد مایکروفر کمک بگیرید و اگر مشکل جزئی و سطحی وجود داشت، راه حل آن در مقالات ما ذکر شده است.

البته به عنوان راه دوم می‌تونید با پشتیبانی دکتر تعمیر تماس بگیرین تا از راهنمایی‌های یک کارشناس تعمیر لوازم خانگی بهره مند بشید.

برخی مشکلات مثل نچرخیدن سینی مایکروفر امکان دارد توسط شما هم قابل حل باشد، چون ممکن است مشکل به دلیل کثیف بودن مسیر حرکت سینی مایکروفر باشد و تناه با تمیز کردن زیر سینی، مشکل را حل کنید.

اما اگر مشکل مایکروفر شما جدی باشد مانند: نچرخیدن سینی به دلیل خرابی موتور گردان، باید از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

برای عیب یابی و تعمیر مایکروفر ال جی دکتر تعمیر را انتخاب کنید. چرا که با اعزام بهترین تعمیرکار به منزل یا محل مورد نظر به صورت تضمینی و فوری مشکل دستگاه شما را رفع می‌کند.

تعمیرکار مایکروفر ال جی در تهران آماده‌ی خدمت رسانی سریع و تضمینی در محل شماست. برای ثبت درخواست با ما ارتباط بگیرید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی در تهران

شعبه مرکزی مجموعه دکتر تعمیر تحت عنوان نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی در تهران واقع می‌باشد. از هر محله‌ی تهران؛ شمال، جنوب، شرق یا غرب که تماس بگیرید، در خدمت شما مشتریان محترم هستیم.

زیرا تعمیرکار ما در تهران به صورت سیار فعالیت دارند و بسته به انتخاب شما در محل اقامت یا کارگاه به تعمیر مایکروفر شما می پردازند.

هر چند نرخ دقیق تعمیرات به صورت دقیق قابل استعلام نیست به دلیل اینکه هزینه تعمیرات قبل از عیب دقیق ممکن نخواهد بود؛ اما به شما اطمینان می‌دهیم که تمامی خدمات مطابق با نرخ اتحادیه است، خدمات نمایندگی تعمیر سولاردم ال جی در تهران شامل موارد زیر میشه:

 • تعمیرات فوری مایکروفر در محل یا کارگاه شما
 • سرویس دوره ای مایکروفر ال جی در محل اقامت شما
 • خدمات پس از فروش مایکروفر ال جی در تهران
 • ارائه ضمانت نامه یک ساله برای تعمیرات مایکروفر ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی در کرج

فرقی نداره اهل تهران باشید یا کرج، در هر مکانی به خدمات تخصصی و ضمانت شده برای تعمیر و سرویس مایکروفر ال جی دکتر تعمیر آماده به خدمت است.

از آنجا که تعمیر مایکروفر ال جی در کرج کاری تخصصی و نیازمند دانش فنی است، باید به مرکزی معتبر مانند نمایندگی ال جی سپرده شود.

اگر مایکروفر شما گرم نمی‌کند یا دستگاه روشن نمی‌شود، با یک تماس درخواست فوری خود را برای تعمیر سولاردم ال جی در کرج و منزل از دکتر تعمیر دریافت کنید. خدمات تعمیر مایکروفر ال جی در کرج به شرح زیر هست:

 • سرویس دوره ای مایکروفر ال جی در کرج
 • تعویض قطعات در صورت خرابی و تامین قطعه‌ی اصل
 • خدمات پس از فروش مایکروفر ال جی در کرج
 • ضمانت نامه یک ساله خدمات پس از فروش ال جی

نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی اسلامشهر

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی در اسلامشهر مانند تهران خدمات فوری و تضمینی در منزل شما ارائه می‌کند.

فرقی ندارد از کدام نقطه‌ی اسلامشهر با ما تماس می‌گیرید چرا که تعمیرکار مایکروفر ال جی در اسلامشهر به صورت سیار بوده و بعد از دریافت درخواست شما، نزدیک‌ترین تعمیرکار به محل سکونت تان اعزام خواهد شد.

اگه با مشکلاتی مثل: خاموش شدن مایکروفر حین کار یا روشن نشدن دستگاه مواجه شدین حتما در اسرع وقت با تعمیرکار مشورت کنید. خدمات دکتر تعمیر در اسلامشهر شامل موارد زیر است:

 • سرویس دوره ای مایکروفر ال جی
 • تعمیرات فوری و آنی مایکروفر ال جی
 • خدمات پس از فروش مایکروفر ال جی
 • ارائه‌ی یک ضمانت نامه یک ساله بابت تعمیر و تعویض قطعات
 • تامین قطعه اصل و تضمین کیفیت

نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی رشت

پوشش گسترده ی خدمات تعمیر مایکروفر به شهر رشت هم رسیده است و تمامی ساکنان شهر رشت از هر محله ای که باشند؛ می توانند از خدمات تعمیرات فوری و تضمینی با دکتر تعمیر بهره مند شوند.

دکتر تعمیر برای تعمیر مایکروفر ال جی در رشت می‌تواند بنا به درخواست شما، تعمیرکار متخصص را به منزل شما اعزام کند یا در صورت تمایل خودتان به کارگاه تعمیرات مایکروفر در رشت رفته تا تعمیر سولاردم ال جی در رشت و کارگاه انجام بگیرد. خدمات دکتر تعمیر در رشت به شرح زیر است:

 • سرویس های دوره ای مایکروفر ال جی در رشت
 • تعمیرات فوری مایکروفر ال جی در رشت
 • خدمات پس از فروش مایکروفر ال جی در رشت
 • ارائه ی ضمانت نامه ی یکساله برای مایکروفر ال جی
 • تامین قطعات اصل و با کیفیت

نمایندگی قطعات مایکروفر ال جی

نمایندگی تامین قطعات مایکروفر ال جی کار تامین و تعویض قطعات را برای شما بسیار آسان کرده است، زیرا می توانید بدون هیچگونه نگرانی از تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات، خدمات نصب، سرویس، تعمیر مایکروفر ال جی LG استفاده کنید.

بنابراین تا زمانی که مشکل قطعات مایکروفر شما چندان جدی نشده و به قطعات دیگر آسیب وارد نکرده، همین امروز می‌تونین از طریق دکتر تعمیر برای انجام خدمات تعمیر سولاردم ال جی LG اقدام کنید.

از صفر تا صد تعمیر و تعویض قطعات مایکروفر LG را به دکتر تعمیر بسپارید، همراه با تعویض قطعات یک ضمانت نامه تعمیر هم به شما اعطا میشود تا خیال تان از بابت تعمیر مایکروویو ال جی کاملا راحت باشد.

چون اطمینان پیدا می‌کنید که قطعات تعویض شده توسط دکتر تعمیر کاملا اصلی بوده و در آینده مشکلی را به همراه نخواهند داشت.

اگه برای تامین قطعات اصل مایکروفر ال جی احتیاج به کمک داشتید حتما با پشتیبانی دکتر تعمیر تماس حاصل کنین.

تعمیر مایکروفر ال جی که گرم نمی‌کند

یکی از رایج‌ترین و مهم‌ترین اشکلاتی که کاربران مایکروفر و سولاردم با آن روبه رو می‌شوند، گرم نکردن است. گرم نکردن یعنی؛ بلا استفاده شدن دستگاه!

این مشکل برای کسانی که به شدت در پخت و پز وابسته‌ی مایکروفر هستند، دغدغه می‌باشد. احتمالا در وهله‌ی اول کنجکاوید بدانید مشکل گرم نکردن مایکروفر شما از چیست و به چه علت این اتفاق افتاده است؟!

حتی برخی افراد سعی دارند خودشان، بدون اینکه دانشی در رابطه با مایکروفر و تعمیرات آن داشته باشند، دستگاه را تعمیر کنند! اما دلایلی که امکان دارد غذا دیرتر از تصور شما در مایکروفر گرم شود را آورده‌ایم.

دلایل زیر را می‌توانید خودتان بدون نیاز به تعمیرکار مایکروویو حل کنید.

 • افت ولتاژ در ساعت اوج مصرف در نحوه گرم کردن دستگاه شما تاثیر گذار خواهد بود چرا که مایکروویو برای گرم کردن، نیازمند ولتاژ بالاست.
 • کثیف بودن محفظه داخلی مایکروویو. حداقل هر ماه یکبار مایکروویو خود را تمیز کنید. آن هم با یک دستمال نرم و اسپری پاک کننده چربی.
 • حجم زیادِ غذا، زمان بیشتری برای گرم کردن نیاز دارد. همینطور؛ بهتر است برای گرم شدن غذاهایی در حجم زیاد، چند بار حین گرم کردن آن را زیر و رو کنید. البته نکته‌ی جالب توجه اینجاست که غذاهای آبدار زودتر از غذاهای چرب و چیلی گرم می‌شوند.
 • غذا در ظروف ضخیم‌تر، دیرتر گرم می‌شود.

دلایل فنی و تخصصی گرم نکردن مایکروویو ال جی

 1. خرابی لامپ مگنترون
 2. خرابی دیود
 3. خرابی خازن
 4. خرابی بردالکترونیک
 5. خرابی ترانس ولتاژ بالا
 6. خرابی فیوز ولتاژ بالا
 7. اشکال در اتصالات داخلی
 8. خرابی میکروسوئیچ

موارد بالا احتیاج به بازدید و عیب یابی مایکروفر دارد. اگر به دنبال رفع خرابی دستگاه هستید و به یک تعمیرکار مطمئن و کاربلد نیازمندید، دکتر تعمیر نزدیک‌ترین و بهترین تعمیرکار را به منزل شما اعزام می‎‌کند. برای تعمیرات سولاردم ال جی به صورت فوری و تضمینی در محل روی دکمه‌ی زیر بزنید.

تست سلامت مایکروفر: اگر مایکروفر شما قادر به گرم کردن یک لیوان آب در عرض 3 دقیقه با توان 900 وات باشد، از نظر فنی سالم است.

تعمیر مایکروفر ال جی که نمی‌چرخد

اگرمایکروفر شما روشن می‌شود، تمام قابلیت‌ها و برنامه‎‌ها قابل اجرا هستند و حتی می‌توانید عمل گرم کردن را در آن انجام دهید بدون اینکه سینی مایکروفر بچرخد، بدانید که در حق دستگاه‌تان ظلم می‌کنید. چرا؟

علاوه بر اینکه عمل پخت در مایکروفر بدون گردش سینی، کامل انجام نخواهد گرفت و شما یک غذای نیم پز یا سوخته شده تحویل می‌گیرید؛ به لامپ مگنترون که عامل گرم کردن دستگاه است هم آسیب می‌زنید.

تمرکز پرتاب اشعه تنها به یک قسمت، باعث ضعیف شدن لامپ اشعه می‌شود. از آنجا لامپ اشعه از قطعات مهم و گران مایکروویو است، حتما نچرخیدن سینی سولاردم خود را جدی گرفته و از نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی کمک بگیرید. حالا که از اهمیت این مشکل با خبر شدید، باید علت این نوع خرابی را برایتان بیاوریم:

حل مشکل چرخش سینی مایکروفر توسط خودتان:

یکی از دلایل نچرخیدن سینی گردان،کثیف بودن زیر سینی و مانع برای ریل و چرخ آن است. سینی را برداشته و زیر آن را کامل تمیز کنید.

دلایل فنی نچرخیدن سینی مایکروفر ال جی

 1. خرابی کوپل سینی
 2. خرابی موتور گردان کف
 3. خرابی برد الکترونیک
 4. خرابی میکروسوئیچ
 5. مشکل در اتصالات داخلی

اگر سینی با یک ظرف سبک قادر به چرخش است، اما؛ ظرف سنگین مانند: پیرکس ِ پر از آب را نمی‌تواند بچرخاند، نیاز به تعویض قطعه‌ای به نام شفت دارد. حتما برای تعویض شفت از نمایندگی تعمیرات سولاردم ال جی کمک بگیرید.

تست سلامت مایکروفر: زمانی که دستگاه خاموش است، سینی به هیچ وجه چرخانده نمی‌شود. اما اگر توانستید سینی را با دست بچرخانید، این نقص فنی را به دکتر تعمیر بسپارید.

تعمیر درب ماکروفر ال جی

می‌دانید بدون بسته شدن درب دستگاه شروع به کار نمی‌کند. از طرفی همیشه مشکل بسته شدن نیست. گاهی با مشکل باز نشدن درب ماکروفر ال جی مواجه می‌شوید!

اگر درب به خوبی بسته نمی‌شود، قبل از تعمیر درب مایکروفر، به هیچ عنوان آن را روشن و استفاده نکنید و حتما برق دستگاه را قطع کنید.

باز یا بسته نشدن درب ماکروفر در هر صورت نیازمند عیب یابی تعمیرکار متخصص خود می‌باشد. بهتر است در اولین فرصت برای رفع خرابی با نمایندگی تعمیرات مایکروویو ال جی تماس بگیرید.

تعمیر مایکروفر ال جی که جرقه می‌زند

جرقه زدن مایکروویو یا سولاردم ال جی می‌تواند خیلی جدی یا از روی ناآگاهی شما باشد. چطور؟

می‌دانید که مایکروفر ظروف مخصوص به خود را دارد. ظروفی که تحمل دمای حداقل 250 درجه سانتی گراد را بدون واکنش داشته باشد. حتما به آیتم مایکروویو زیر ظروفی که برای استفاده در دستگاه خریداری می‌کنید؛ توجه کنید.

ظرف‌های لعاب کاری شده با فلزات مانند، نقره، لب طلایی، مس، روی و … به هیچ عنوان مناسب مایکروفر نمی‌باشند. این ظروف باعث ایجاد جرقه در دستگاه می‌شوند.

فضای کثیف و پر از چربی داخل مایکروفر جرقه ایجاد می‌کند. حتما برای جلوگیری از پرت شدن ذرات غذا به سقف و اطراف محفظه‌ی داخلی از درپوش مخصوص مایکروفر استفاده کنید. این درپوش‌ها را می‌توانید از لوازم پلاسکو تهیه کنید.

پاک کردن داخل مایکروفر با سیم یاعث کنده شدن لعاب محفظه و رسیدن به فلز می‌شود. برخورد اشعه با فلز باعث جرقه می‌شود.

اگر لعاب سینی مایکروویو یا سه پایه فلزی خراشیده شده باشد، یکی از عوامل جرقه است.

تمام موارد گفته شده در بالا توسط خودتان قابل حل است. اگر جایی از محفظه یا متعلقات خراشیده شده باشد، با یک برق ناخن روی آن را بکشید تا دیگر دستگاه جرقه نزند. اما دلایل فنی برای جرقه زدن مایکروفر وجود دارد که باید توسط تکنسین نمایندگی تعمیرات سولاردم ال جی عیب یابی شود.

تست سلامت مایکروفر: تمام متعلقات فلزی دستگاه را بیرون بگذارید. یک لیوان آب را در مایکروفر گرم کنید. اگر حین گرم کردن جرقه نزند، دستگاه از نظر فنی سالم است.

سوالات متداول

برای تماس با شماره نمایندگی مایکروفر ال جی در هر استان یا شهرستانی که باشید می‌تونید درخواست خودتون رو از نمایندگی تهران ثبت کنید:

۰۲۱۳۳۳۳۵۸۸۹

۰۲۱۴۴۳۸۰۸۳۵

۰۲۱۶۶۰۰۷۹۸۰

۰۲۱۶۶۸۴۱۸۵۵

مایکروویو توسط چربی و قند موجود در غذاها جذب می شود. اگر فلز در دستگاه قرار داده شود، امواج مایکروویو باعث می شود که الکترون ها به اطراف حرکت کنند و جرقه و گرما تولید کنند. جرقه ها صرفاً به دلیل تجمع ذرات باردار ایجاد می شوند که یک میدان الکتریکی متمرکز در لبه جسم فلزی ایجاد می کنند.

اگر صفحه گردان مایکروویو شما کار نمی کند، ممکن است تکیه گاه سینی شیشه ای شکسته یا کنده شده باشد. راه حل: برای بررسی این موضوع، شفت موتور محرک را به آرامی بیرون بکشید تا تکیه گاه سینی را برای هر نوع آسیبی بررسی کنید. اگر معلوم شد که آسیب دیده است، ممکن است لازم باشد آن را تعویض کنید.

هزینه تعمیر مایکروفر ال جی بعد از باز شدن دستگاه و عیب یابی دقیق آن امکان پذیر بوده. چرا که هزینه تعمیرات دستگاه ارتباط مستقیمی با مدل و میزان خرابی دستگاه شما دارد. به طور کلی هزینه‌ی تمام شده برای مایکروفر شما زیر نزخ مصوب اتحادیه بوده و با اعمال تخفیف فوق العاده دکتر تعمیر می‌باشد.

ارور E10 مایکروویو ال جی به اشکال کلید یا صفحه تاچ اشاره داره. زمانی که یک کلید مدت زیادی فشرده بشه، بر اثر چربی و چسبندگی گیر کرده باشه یا صفحه‌ی زیر اون و برد خراب شده باشه، این کد خطا روی نمایشگر ظاهر میشه و برای تعمیرات و رفع ارور مایکروفر ال جی حتما از تکنسین کمک بگیرید.

ارتباط با نمایندگی تعمیر مایکروویو ال جی

از آن جایی که تمام نمایندگی های دکتر تعمیر به صورت فعال و با شعب متعدد در تهران، رشت، کرج و اسلامشهر مشغول به کارند، کافیست برای دریافت خدمات تعمیرات مایکروفر به نمایندگی های معتبر دکتر تعمیر در این شهرها مراجعه کنین یا با تماس بگیرید.

پس از ثبت درخواست تعمیرکار متخصص دستگاه تان با شما تماس می‌گیرد و برای عیب یابی و تعمیر مایکروویو ال جی با تجهیزات لازم به محل شما اعزام می‌شود.

تمام خدمات دکتر تعمیر با ضمانت یکساله به شما ارائه میشوند تا از کیفیت کار تعمیرکار و قطعات تعمیر شده اطمینان حاصل کنید.

ضمنا می‌توانید از طریق تماس مستقیم یا پر کردن فرم آنلاین درخواست تعمیر خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 19 =

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.