نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی با ضمانت نامه کتبی دکتر تعمیر و در سریع‌ترین زمان.

می‌توانید درخواست تعمیرات ظرفشویی ال جی خود را به صورت آنلاین یا تماس مستقیم با ۰۲۱۴۷۶۳۹ ثبت کنید. بعد از هماهنگی و دریافت تایید شما، کمتر از ۳۰ دقیقه حرفه‌ای ترین متخصص ظرفشویی ال جی به محل شما اعزام خواهد شد.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی با دکتر تعمیر

تعمیر ظرفشویی ال جی

روند تعمیر ظرفشویی ال جی در محل با دکتر تعمیر، بلافاصله بعد از تماس شما شروع می‌شود. دکتر تعمیر به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تلاش می‌کند تا با آسان‌ترین دسترسی، بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. علاوه بر سهولت ارتباط و درخواست تعمیرات، خدماتی در این مرکز ارائه می‌شود تا بتوانیم اعتماد و رضایت شما را از هر نظر دریافت کنیم.

تعمیرات ظرفشویی ال جی در دکتر تعمیر، علاوه بر اینکه در حضور شما بدون نیاز به حمل و نقل دستگاه صورت می‌گیرد، شامل ضمانت‌نامه‌ی کتبی هم می‌باشد.

بعد از ثبت درخواست، اگر مشکل ظرفشویی سطحی باشد، کارشناسان ما در دکتر تعمیر روند حل مشکل را با مشاوره‌ی تلفنی به شما منتقل می‌کنند تا خودتان تعمیر ظرفشویی ال جی را انجام دهید. اگر مشکل پیچیده و نیازمند بازدید متخصص باشد؛ بعد از هماهنگی ما برای اعزام تکنسین، یکی از حرفه‌ای و با تجربه‌ترین متخصصان ماشین ظرفشویی ال جی را به محل شما می‌فرستیم.

چطور درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را ثبت کنیم؟

 • برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی با دکتر تعمیر در ابتدا با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست آنلاین را پر کنید.
 • بعد از ثبت درخواست آنلاین یا تماس شما، همکاران ما سعی می‌کنند تا مشکل را به صورت تلفنی با مشاوره‌ی متخصص حل کنند.
 • در صورت پیچیده بودن مشکل، با دریافت مشخصات دقیق مانند: شماره تماس و آدرس محل، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در منزل شما انجام خواهد گرفت.
 • بعد از ثبت درخواست، تعمیرکار با شما تماس گرفته تا زمان حاضر شدن در منزل را با شما هماهنگ کند.
 • با عیب یابی مشکل دستگاه و اعلام هزینه تعمیرات، نیاز به دریافت دستور شما برای تعمیرات داریم تا در صورت موافقت، کار تعمیر شروع شود.
 • بعد از تعمیرات فوری، به شما فاکتور خدمات به همراه ضمانت نامه کتبی ارائه می‌شود تا بابت کیفیت ارائه شده نگرانی نداشته باشید.

نمایندگی ظرفشویی ال جی در تهران

ماشین ظرفشویی یکی از لوازم محبوب آشپزخانه‌ است. البته با توجه به کاربرد، راحتی کار و صرف جویی در مصرف آب و انرژی، این محبوبیت به منازل خلاصه نشده و شستن ظرف برای رستوران‌ها، هتل‌ها و سایر شرکت‌ها هم راحت شده است.

خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در تهران توسط دکتر تعمیر قابل ارائه است و شما میتوانید برای دریافت خدماتی مانند سرویس یا تعمیر ظرفشویی ال جی در تهران با شماره‌ی ۰۲۱۴۷۶۳۹ بگیرید. با توجه به اینکه اکثر مراکز تعمیراتی، خود را نمایندگی معرفی می‌کنند، باید مراقب تعمیرگاه‌های غیرمجاز باشید تا در دام آن‌ها نیفتید.

خدمات دکتر تعمیر تمام نقاط تهران را تحت پوشش قرار میدهد. پس تفاوتی ندارد که شما شمال تهران هستید یا جنوب، غرب تهران سکونت دارید یا شرق. هر نقطه از تهران و حتی شهرستان‌های اطراف که باشید، تیم حرفه‌ای و متخصص دکتر تعمیر آماده‌ی خدمت رسانی سریع و باکیفیت در محل شماست.

حرف دکتر تعمیر در عمل ثابت می‌شود. برای این عمل تضمین هم داده می‌شود. تا خیال شما از بابت تعمیرات اعمال شده روی دستگاه راحتِ راحت باشد. برای ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی ال جی در تهران، کافیست روی دکمه‌ی زیر بزنید تا به کارشناسان ما وصل شوید.

چرا دکتر تعمیر را برای تعمیر ظرفشویی ال جی انتخاب کنیم؟

همانطور که گفته شد، تعداد زیادی از تعمیرگاه‌های متفرقه وجود دارد که با عنوان تعمیرگاه مجاز یا نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی درخواست تعمیرات شما را بدون هیچ فاکتور رسمی و ضمانت نامه‌ای انجام میدهند.

یعنی اگر یک روز بعد، یک هفته بعد، یا یک ماه بعد همان مشکل مجد ایجاد شود، شما هیچ مدرکی برای اثبات درست تعمیر نشدن دستگاه ندارید و باید مجدد هزینه کنید و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را به جای دیگری بسپارید. پس قبل از ثبت درخواست حتما حواس‌تان به این باشد که یک مرکز معتبر و مجاز برای تعمیر ظرفشویی باید مثل دکتر تعمیر:

 • بعد از ثبت درخواست برای بازدید دستگاه در محل با شما هماهنگ باشد.
 • بعد از عیب یابی دقیق، کاربر را در جریان مشکل ایجاد شده قرار دهد.
 • تعمیرکار باشد نه تعویض کار! یعنی اگر قطعه‌ای با تعمیر درست می‌شود از تعویض آن برای راحتی کار خودداری کند.
 • قبل از هر تعمیر یا تعویضی، شما را در جریان هزینه‌ی کلی قرار دهد.
 • بعد از دریافت توافق شما برای تعمیرات، در حد ممکن دستگاه را در حضور شما تعمیر کند و اگر نیاز به انتقال قطعه‌ای به کارگاه باشد حتما رسید داده شود.
 • بعد از تحویل دستگاه و تست نهایی فاکتور معتبر ارائه شود.
 • در نهایت تمامی خدمات را با ضمانت نامه انجام دهد.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی یکی از مراکز خدمات دهنده بعد از فروش محصول است. این مرکز با هدف و استراتژی جذب مشتریان جدید و حفظ رابطه‌ با مشتریان فعلی و قدیمی است.

هر چند که هدف اصلی از ارائه‌ی خدمات پس از فروش برای اثبات کیفیت بالای محصولات کمپانی ال جی بوده. این خدمات شامل چه مواردی می‌شود؟

نصب و راه اندازی اولیه و مجدد، تعمیر یا تعویض قطعات با کمترین هزینه یا رایگان. از آنجا که درگیر تحریم از سمت کره هستیم از این خدمات هم محروم هستیم. اما تکلیف ماشین ظرفشویی ال جی شما چه می‌شود؟

دکتر تعمیر با ارائه تمام خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی این کمبود را برای ساکنین تهران، گیلان و کرج رفع کرده تا در صورت نیاز به نصاب، تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی و یا قطعه، نگرانی نداشته باشید.

شما می‌توانید برای دریافت خدمات پس از فروش در مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی درخواست خود را به صورت آنلاین با پر کردن فرم، یا تماس مستقیم ثبت کنید.

نصب ماشین ظرفشویی ال جی

نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

نصب ظرفشویی ال جی باید اصولی انجام گیرد تا بعد دچار مشکل نشوید. اما نصب اصولی چطور است؟

نصب ماشین ظرفشویی اصولی دارد که باید رعایت شود. مثل: بهترین مکان برای نصب ظرفشویی، فاصله‌ی شلنگ تخلیه از زمین، سطحی که ظرفشویی روی آن قرار می‌گیرد و اتصالات.

اگر ماشین ظرفشویی جدید با گارانتی خریداری کردید، برای نصب حتما از شرکت گارانتی کننده درخواست کنید تا نصب ظرفشویی شما را انجام دهند. اما اگر نیاز به نصب مجدد ظرفشویی ال جی دارید یا دستگاه شما بدون گارانتی است، دکتر تعمیر با داشتن نصاب کار درست در هر جای تهران که باشید؛ نصب ظرفشویی ال جی شما را به اصولی‌ترین و تمیزترین شکل انجام میدهد.

اگر نصب به درستی انجام نگیرد، به مرور شما متوجه‌ی مشکلاتی در عملکرد ماشین ظرفشویی خواهید شد که می‌تواند به دلیل نصب نادرست باشد. به عوان مثال: اگر طول شلنگ تخلیه استاندارد نباشد، پمپ تخلیه تحت فشار قرار می‌گیرد. اگر تراز قرار نگیرد؛ درب ماشین ظرفشویی ال جی آسیب میبیند. ممکن است به مرور میکروسوئیچ بشکند و مشکلات دیگری که میتواند از نصب نادرست ایجاد شود.

سرویس ماشین ظرفشویی ال جی

در حالت طبیعی؛ ماشین ظرفشویی آبگیری میکند و با گرم کردن آب و حل کردن مواد شوینده که می‌تواند قرص یا مایع باشد؛ ظروف را شستشو داده و بعد از چند مرحله آبگیری و تخلیه آب کثیف، ظرف‌ها را خشک کرده و تمام.

حالا هر کدام از این مراحل به درستی یا کلاً انجام نگیرد، به این معنی است که زمان سرویس ظرفشویی ال جی رسیده است. مشکلاتی مثل: تمیز شسته نشدن ظرف‌ها در ظرفشویی، حل نشدن قرص در ماشین ظرفشویی، آبکشی نکردن، خشک نشدن ظرف‌ها، بوی بد در ظرفشویی و مشکلات دیگری که همگی باید بررسی شوند و طبق ایراد تعمیر ظرفشویی ال جی به طور دقیق انجام گیرد.

دکتر تعمیر سرویس ماشین ظرفشویی ال جی را در منزل شما انجام میدهد. هر جا که باشید، ما سرویسکار متخصص دستگاه شما را به محل‌تان اعزام می‌کنیم تا با بررسی مشکل ایجاد شده و تعمیر و سرویس، دستگاه را مثل روز اول به شما تحویل دهیم.

البته لازم است که به عنوان مصرف کننده یا کاربر ظرفشویی، نکاتی را رعایت کنید تا با رعایت همین نکات ساده، بازدهی و سلامت ماشین ظرفشویی خود را حفظ کنید و کمتر به مراکز تعمیرات نیازمند شوید.

تعمیر ظرفشویی ال جی در محل

تعمیر ظرفشویی ال جی در محل یکی از اولین خواسته‌های مشتری است که ما توانسته‌ایم به خوبی از پس از آن برآییم. هدف دکتر تعمیر ارائه بهترین خدمات با کمترین دردسر برای مشتریان است. چرا که دغدغه‌ی خرابی ماشین ظرفشویی به خودیِ خود بر دوش کاربر است و مشکلات و دشواری‌های حمل و نقل ظرفشویی از منزل به کارگاه تنها این دشواری‌ها را زیادتر کرده و حتی ممکن است در زمان جابجایی آسیب‌های بیشتری چه ظاهری و چه فنی به ظرفشویی وارد شود.

مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی ال جی در منزل:

 • بعد از تماس شما با دکتر تعمیر، همکاران ما آدرس شما را برای بازدید دستگاه ثبت خواهند کرد.
 • مشخصات شما به تکنسین متخصص ظرفشویی ال جی منتقل می‌شود.
 • کمتر از ۳۰ دقیقه تعمیرکار ظرفشویی ال جی برای هماهنگی زمان حضور، با شما تماس می‌گیرند.
 • بعد از عیب یابی و در جریان گذاشتن شما از مشکل و هزینه‌ی کلی برای تعمیرات نیاز است تا توافق شما برای تعمیر اعلام شود و سپس تعمیر دستگاه شما انجام گیرد.

دکتر تعمیر هر نوع مشکلی را برای شما در حضورتان حل میکند و بابت تعمیرات اعمال شده ضمانت نامه کتبی میدهد تا بدانید حرف و عمل دکتر تعمیر یکی است.

یکی از ویژگی‌های برجسته‌ی دکتر تعمیر؛ تعمیرکار بودن متخصصان این تیم است و تمام تلاش خود را می‌کنند تا هیچ قطعه‌ی فابریکی از روی دستگاه عوض نشود. اما اگر عمر مفید قطعه تمام شده، یا برای تعمیر دیر اقدام کرده باشید و کار از تعمیر گذشته باشد، نقص قطعه آنقدر بالاست که قابل تعمیر نیست یا به عبارتی، ارزشی برای تعمیر ندارد و عاقلانه است که قطعه‌ی جدیدی جایگزین شود.

اگر از خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی دکتر تعمیر در محل استفاده کنید، تمامی خدمات و قطعات مشمول گارانتی کتبی هستند تا خیال شما از بابت دریافت خدمات دکتر تعمیر آسوده باشد. برای ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی ال جی در منزل کافیست با شماره ۰۲۱۴۴۳۸۰۸۴۹ تماس بگیرید.

بهترین تعمیرکار ظرفشویی ال جی

برای حل مشکلات پیچیده که برای عیب یابی، خودتان از پس آن برنمی‌آیید، باید از یک تعمیرکار کمک بگیرید. یک تعمیرکار می‌تواند مبتدی و آماتور باشد و با تشخیص اشتباه، مشکل را دو چندان کند یا اینکه آنقدر حرفه‌ای و با تجربه باشد که در کوتاه‌ترین زمان مشکل را تشخیص دهد و  تعمیر ظرفشویی ال جی فوری انجام گیرد.

دکتر تعمیر این تضمین را به شما میدهد که در صورت خرابی دستگاه، بهترین و باتجربه‌ترین تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی را به منزل شما اعزام کند. این موضوع با ضمانت نامه کتبی که در پایان کار به شما ارائه می‌شود اثبات خواهد شد. برای ثبت درخواست تعمیرات فوری، تخصصی و تضمینی با همکاران ما در دکتر تعمیر در ارتباط باشید.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی به چندین مورد بستگی دارد. هزینه تعمیر ظرفشویی ال جی با دکتر تعمیر طبق نرخ مصوب و حتی با اعمال تخفیفات ویژه می‌باشد.

مشکلاتی مثل: خاموش شدن ماشین ظرفشویی می‌تواند از یک اتفاق ساده مانند خرابی دوشاخه یا قطع شدن برق باشد یا حتی از برد الکترونیک که مغز دستگاه است.

این مشکل جز با بازدید و عیب و یابی دقیق قابل تشخیص نیست. به همین دلیل قبل از بازدید دستگاه خراب شما، امکان اعلام هزینه وجود ندارد.

بعد از درخواست تعمیرات و اعزام تعمیرکار عیب یابی در حضور شما انجام می‌گیرد و هزینه‌ تعمیر ظرفشویی ال جی اعلام می‌شود.

در این زمان باید موافقت شما را دریافت کنیم تا تعمیرات آغاز بشه. در پایان تعمیرات، فاکتور کتبی با ضمانت نامه خدمت شما ارائه خواهد شد.

مشکلات رایج برای تعمیر ظرفشویی ال جی

شما به عنوان یک کاربر، باید از خرابی‌های رایج ماشین ظرفشویی ال جی مطلع باشید تا اگر روزی با آن روبه‌رو شدید، با آگاهی کامل اقدام به عیب یابی مشکلات ماشین ظرفشویی کنید.

بعضی از مشکلات ساده و سطحی هستند. آنقدر که با مطالعه‌ی مجله‌ی دکتر تعمیر یا یک تماس با کارشناسان ما خودتان آن را رفع می‌کنید.

اما همیشه اینطور نیست. مخصوصا اگر چندین سال از عمر دستگاه شما گذشته باشد، حتما مشکل را جدی بگیرید و با یک مشاوره و متخصص تعمیر ظرفشویی ال جی تماس بگیرید. مشکلاتی که باید با آن‌ها آشنا باشید:

تعمیر ظرفشویی ال جی به نشتی و آبریزی دستگاه

دلایلی که باعث آبریزی می‌شوند شامل:

خرابی پمپ، استهلاک واشر دور درب ظرفشویی، خرابی شیر ورودی، خرابی بازوی آبپاش، خرابی شناور، ایراد در بست و شلنگ‌ها و حتی نصب نادرست دستگاه می‌باشد. برخی از این دلایل نیاز به تعمیرکار دارد تا به طور تخصصی و فنی مشکل را حل کنید.

حتی گاها با توجه به خرابی قطعه، باید یک قطعه‌ی جدید جایگزین شود که توصیه می‌کنیم اگر مهارت و تجربه کافی ندارید، این کار را به متخصص بسپارید. برای تعمیر ظرفشویی ال جی که مشکل آبریزی دارد می‌توانید با ما تماس بگیرید.

تعمیرات فوری و تضمینی ظرفشویی ال جی در محل انجام می‌گیرد و در صورت نیاز به تعویض قطعه، با کیفیت ترین قطعه‌ با گارانتی، روی دستگاه‌تان نصب خواهد شد.

اگر نشتی و آبریزی ظرفشویی از زیر و بعد از جابجایی دستگاه ایجاد شده باشد، حتما ویدیو زیر را ببینید تا بدون نیاز به تعمیرکار خودتان آن را رفع نمایید.

 

تعمیر ظرفشویی ال جی به علت صدای زیاد دستگاه

صدای زیاد ماشین ظرفشویی ال جی می‌تواند در شرایطی طبیعی باشد. آن هم زمانی که دستگاه در حال آبگیری و تخلیه است.

اما گاهی صداهای غیر طبیعی و زیادی از دستگاه به گوش می‌رسد که باید به فکر علت باشید.

قبل از اینکه با نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی تماس بگیرید، مواردی مانند: چیدن صحیح ظروف، تراز بودن دستگاه، نبود کف زیادی در آن، نصب صحیح شلنگ تخلیه را بررسی کنید. اگر مشکلی وجود نداشت؛ حتما در سریع‎ترین زمان این موضوع را با متخصص تعمیر ظرفشویی ال جی در جریان بگذارید.

صدای غیر طبیعی ممکن است از پمپ تخلیه، موتور، خرابی بازوی آبپاش و … باشد که باید توسط تعمیرکار با تجربه عیب یابی و رفع شود.

تعمیر ظرفشویی ال جی به علت مشکلات تخلیه

مشکلی مانند تخلیه نکردن ظرفشویی ال جی، باعث می‌شود برنامه به طور کامل اجرا نشود و حتی در مواقعی ارور دهد.

برای بررسی این مشکل ابتدا عواملی که در تخلیه نقش دارند را چک کنید. فیلتر کف، شلنگ تخلیه، لوله فاضلاب و پمپ. قبل از اینکه با مرکز تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید، ابتدا فیلتر کف ظرفشویی را خارج کرده و آن را تمیز نمایید. شلنگ تخلیه را بررسی کنید. ممکن است پیچ خورده باشد و مانع عبور آب شود.

و همچنین انسداد لوله فاضلاب دستگاه باعث می‌شود که آب به درستی تخلیه نشود. اما برای عیب یابی سایر دلایل تخلیه نشدن آب ظرفشویی، از یک متخصص تعمیر ظرفشویی ال جی در تهران کمک بگیرید. برای ثبت درخواست خود می‌توانید با ما تماس بگیرید.

تعمیرات ظرفشویی ال جی به علت آبگیری نکردن دستگاه

یکی دیگر از مشکلات جدی که ممکن است با آن روبرو شوید، آبگیری نکردن ظرفشویی ال جی است. این ایراد در اغلب موارد با ارور به شما خبر داده می‌شود.

قبل از تماس با نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی، آب ساختمان و واحد تان را بررسی کنید. اگر آب در لوله وجود داشته باشد، ایراد دستگاه باید توسط یک متخصص پیدا شود.

البته گاهی وارد علت نشدن آب به ظرفشویی ال جی، درب است احتمالا درب به درستی بسته نشده یا حتی یک مشکل فنی در آن وجود دارد.

برای ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی ال جی می‌توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت تعمیرکار با تجربه‌ای را به محل شما اعزام کنیم.

رفع ارور ماشین ظرفشویی ال جی

dishwasher error

ماشین ظرفشویی‌های هوشمند برای اخطار خرابی و جلوگیری از پیچیده شدن مشکل با یک سری علائم که شامل حروف و اعداد است، کاربر را از مشکل باخبر می‌کند.

شما باید در قدم اول معنی کد خطا را بدانید. بهترین کار مراجعه به دفترچه راهنما است. ممکن است دفترچه‌ی دستگاه شما در دسترس نباشد یا گم شده باشد. در اینصورت می‌توانید مقاله‌ی تخصصی دکتر تعمیر را برای رفع ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی مطالعه کنید و با آگاه شدن از معنی کد خطای ظاهر شده، نحوه‌ی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خودتان را پیدا کنید.

ریست ماشین ظرفشویی ال جی

بعضی اوقات ممکن است با ریست کردن ماشین ظرفشویی ال جی مشکل حل شود. اما چه مواقعی و چه مشکلاتی با ریست قابل حل هستند؟ یا به طور کلی چه زمانی لازم است تا ظرفشویی ال جی ریست شود؟

قطعا می‌دانید که وقتی مشکل کارکرد ظرفشویی از خرابی یک قطعه باشد، نباید امیدی باشد که با ریست، وضعیت دستگاه تغییر کند. اگر دستگاه ارور داده باشد یا برنامه به درستی کار نکند، دو حالت دارد که یا مشکل از خرابی قطعه و برد است، یا خطای ارتباطی بین قطعه و برد.

احتمال اینکه مشکل در حالت دوم؛ (خطای ارتباط و پردازش آن توسط برد)، با ریست کردن برطرف شود، وجود دارد.

پس تا به اینجا متوجه شدیم ریست کردن برای مواقع خاص کاربردی است. اما چگونه ماشین ظرفشویی ال جی را ریست کنیم؟

 1. با کشیدن دوشاخه‌ی دستگاه، برق آن را قطع کنید.
 2. سپس به مدت پنج ثانیه کلید pause/start را فشار دهید.
 3. دستگاه را به برق متصل کنید.

اگر با ریست کردن ماشین ظرفشویی ال جی مشکل نمایش ارور یا اجرای صحیح برنامه حل نشد؛ نیاز است تا از یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی کمک بگیرید و عیب یابی دقیق روی آن انجام بگیرد.

معنی کلمات ماشین ظرفشویی ال جی

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

انتخاب درست برنامه نیاز به شناخت کامل دستگاه دارد. وقتی شما یک ماشین ظرفشویی ال جی خریداری کردید، برای اینکه بتوانید بهترین عملکرد را از آن دریافت کنید؛ باید از دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی کمک بگیرید.

از آنجا که این دفترچه‌ها با زبان اصلی نوشته شده‌اند، ممکن است برای بعضی از کاربران سخت باشد و بارها متوجه شدیم که کاربر حتی یکبار هم این دفترچه را مطالعه نکرده و بر اساس توضیحات و تجربیات اطرافیان یا کسانی که قبلاً توصیه‌ها و نکات این دفترچه را مطالعه کرده اند، از ظرفشویی استفاده می‌کنند.

اما ما کار را برای شما راحت کردیم تا بتوانید شما هم بخش‌های ضروری این دفترچه را به زبان خودتان در اختیار داشته باشید.

قبل از هر کاری باید معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی ال جی را بدانید تا از هر کدام، در زمان مشخص آن استفاده کنید. البته ممکن است برنامه‌های روی ظرفشویی‌های مختلف کمی متفاوت باشد. اما به صورت کلی شما در هر مدل ظرفشویی ال جی که داشته باشید، این کلید‌ها را خواهید دید.

Power: برای روشن و خاموش کردن ماشین ظرفشویی.

Delay start: شروع با تاخیر؛ که همان تایمر است. یعنی میتوانید زمان موردنظر برای شروع کار را تنظیم کنید.

Half load: با انتخاب این گزینه مصرف آب و انرژی را کم کنید. اما در صورتی که، نصف ظرفیت دستگاه، ظرف چیده باشید.

Spray: اگر می‌خواهید شدت آبپاش را بیشتر کنید، این کلید را فشار دهید.

Child Lock: با فشردن این کلید، همه‌ی برنامه‌ها غیرفعال می‌شوند و فقط می‌توانید از کلید پاور برای روشن و خاموش کردن ظرفشویی استفاده کنید.

Rinse: این کلید مربوط به آبکشی اضافه‌ی ماشین ظرفشویی است.

Extra Dry: این کلید برای خشک کردن بهتر ظروف است که با انتخاب آن ۶۰ دقیقه به زمان چرخه‌ اضافه می‌شود.

برنامه‌های شستشوی ماشین ظرفشویی ال جی

Normal: این برنامه مناسب ظروف کثیف و روزانه‌س شماست.

Quick: یک برنامه برای ظروفی که خیلی کثیف نشدند و می‌خواهید سریع شسته شوند. حواستان باشد که این برنامه ظرف‌ها را خشک نمیکند.

Delicate: برای شستشوی ظروف چینی و حساس مناسب است.

Eco: این برنامه مخفف واژه‌ی economical است که برای شستشوی اقتصادی با مصرف کمتر آب و انرژی می‌باشد.

Auto: برنامه‌ای برای شستشوی ظروف تقریبا چرب که با تشخیص میزان چربی ظروف دما و زمان شستشو را تعیین می‌کند.

Heavy: برای شستشوی ظروف سنگین مانند ماهیتابه و قابلمه‌های چرب.

Care: برای شستشوی ظروف کریستال و بلور. 

تعمیر ظرفشویی ال جی در شمال تهران

مناطق زیادی در موقعیت شمالی استان تهران قرار گرفته اند، نیاوران، تجریش، چیذر، دزاشیب و … . یکی از درخواست‌های فراوان مشتریان، تعمیر ظرفشویی ال جی در شمال تهران است، در واقع مشتریانی که در شمال تهران ساکن هستند، برای تعمیر ظرفشویی ال جی در منزل، با ما تماس می‌گیرند.

از آنجا که نمایندگی ظرفشویی ال جی در تهران و شمال تهران تعمیرکاران فعال و سیار زیادی دارد، نیازی به انتظار شما نیست.

کافیست با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت، متخصص تعمیر ظرفشویی ال جی در شمال تهران را به منزل شما اعزام کنیم. نزدیک ترین تعمیرکار به محل سکونت شما خواهد آمد تا با عیب یابی و بررسی دقیق ایراد، دستگاه را به طور تخصصی و با مقرون به صرفه ترین هزینه تعمیر کند.

برای ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی ال جی در شمال تهران می‌توانید با ما تماس بگیرید یا فرم آنلاین را پر کنید.

 

تعمیر ظرفشویی ال جی در غرب تهران

تعمیر ظرفشویی ال جی در صادقیه، مرزداران، شهرآرا، ستارخان، زیبا شهر، طرشت و … از جمله خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در غرب تهران است.

اگر ساکن غرب تهران هستید و دستگاه شما با مشکل مواجه شده است، کافیست با ما تماس بگیرید تا بهترین متخصص تعمیر ظرفشویی ال جی در غرب تهران را به محل شما اعزام کنیم. در هر منطقه که باشید، نزدیک‌ترین تعمیرکار به محل شما خواهد آمد.

همانطور که می‌دانید تعمیر ظرفشویی ال جی در صادقیه و تمامی مناطق غرب تهران، فوری و تضمینی انجام می‌گیرد تا خیال شما بابت کیفیت کار راحت باشد. دکتر تعمیر تعمیرکاران فعال و سیار زیادی در غرب تهران دارد که می‌تواند سرعت ارائه‌ی خدمات را چندین برابر بیشتر کند.

برای ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی ال جی در صادقیه علاوه بر تماس مستقیم، می‌توانید فرم آنلاین موجود در سایت را هم پر کنید.

 

تعمیر ظرفشویی ال جی در شرق تهران

تعمیر ظرفشویی ال جی در مجیدیه یکی دیگر از خدمات نمایندگی ظرفشویی ال جی در تهران است. اگر ساکن مناطق شرقی تهران هستید، نگران نباشید ما در سریع‌ترین زمان، بهترین تعمیرکار را به محل شما اعزام می‌کنیم.

خدمات سرویس و تعمیر ظرفشویی ال جی در رسالت، تهرانپارس، حکیمیه، پیروزی، نارمک و … به صورت فوری و تضمینی انجام می‌گیرد. کافیست برای ثبت درخواست خود با ما تماس بگیرید یا فرم انلاین موجود در سایت را پر کنید.

نزدیک ترین و بهترین تعمیرکار ظرفشویی ال جی به محل شما خواهد آمد تا مشکل دستگاه‌تان به صورت تضمینی و با مقرون به صرفه ترین هزینه رفع شود.

تعمیر ظرفشویی ال جی در جنوب تهران

خدمات تعمیر ظرفشویی ال جی در جنوب تهران هم مانند سایر مناطق و با همان کیفیت انجام می‌گیرد.

اگر ظرفشویی شما خاموش شده، تمیز نمی‌شورد، ارور می‌دهد یا سر و صدای غیر طبیعی دارد، می‌توانید روی تعمیرکاران فعال در مجموعه‌ی دکتر تعمیر حساب باز کنید.

تعمیر ظرفشویی ال جی در جنوب تهران به صورت تضمینی و فوری توسط بهترین تعمیرکار در محل شما انجام می‌گیرد. این مرکز تخصصی، تعمیرکاران زیادی را به صورت سیار در مناطق جنوبی تهران دارد که بعد از ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی ال جی از سمت شما، در کمترین زمان به محل تان اعزام خواهند شد.

پس اگر ساکن مناطق جنوبی مانند: افسریه، جوادیه، راه آهن، رباط کریم و … هستید، نگران نباشید شما هم می‌توانید از خدمات فوری و تضمینی تعمیر ظرفشویی ال جی در جنوب تهران بهره مند شوید.

 

منتظر نظرات شما بعد از گوش دادن به این پادکست از دکتر تعمیر هستیم.

تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیر ظرفشویی ال جی زمانی با موفقیت انجام می‌گیرد که شما به عنوان کاربر چند نکته را مورد نظر قرار دهید.

سپردن تعمیر ظرفشویی ال جی به مرکز معتبر و شناخته شده که متخصص دستگاه شما را دارد.

تنها یک تعمیرکار با تجربه و ماهر است که تسلط لازم برای حل مشکل با کمترین هزینه و زمان را دارد.

تضمین خدمات از جمله مواردی است که می‌تواند خیال شما را از بابت کیفیت کار و صداقت تعمیرکار راحت کند.

در صورت نیاز برای تعویض قطعه، قطعات اصلی و با بالاترین کیفیت را به صورت تضمینی جایگزین کند.

فراموش نکنید که دکتر تعمیر تمامی این خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهد.  برای ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی ال جی در تهران، در منزل و حضورتان، تماس بگیرید یا فرم آنلاین را پر کنید.

بعد از دریافت درخواست و هماهنگی، در اولین فرصت، بهترین تعمیرکار ظرفشویی ال جی در منزل شما آماده به خدمت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − سه =

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.