تعمیر لباسشویی ال جی

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی با ضمانت نامه کتبی دکتر تعمیر و در سریع‌ترین زمان. می‌تونید درخواست تعمیرات ظرفشویی ال جی خود را به صورت آنلاین یا تماس مستقیم ثبت کنید. بعد از هماهنگی و دریافت تایید شما، کمتر از ۶۰ دقیقه حرفه‌ای ترین متخصص ظرفشویی ال جی از دکتر تعمیر به محل شما اعزام میشه.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

منتظر نظرات شما بعد از گوش دادن به این پادکست از دکتر تعمیر هستیم.

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی با دکتر تعمیر

چطور درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را ثبت کنیم؟

 • برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی با دکتر تعمیر در ابتدا از یک روش با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست آنلاین را پر کنید.
 • بعد از ثبت درخواست یا تماس، همکاران ما سعی می‌کنن تا مشکل را به صورت تلفنی با مشاوره‌ی متخصص حل کنن.
 • در صورت پیچیده بودن مشکل، با دریافت مشخصات دقیق مانند شماره تماس و آدرس محل متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل شما انجام می‌گیره.
 • بعد از ثبت درخواست تعمیرکار با شما تماس گرفته می‌شه تا زمان حاضر شدن در منزل با شما هماهنگ بشه.
 • با عیب یابی مشکل دستگاه، اعلام هزینه تعمیرات، نیاز به دریافت دستور شما برای تعمیرات داریم تا در صورت موافقت، کار تعمیر شروع بشه.
 • بعد از تعمیرات فوری به شما فاکتور خدمات به همراه ضمانت نامه کتبی ارائه میشه تا نگرانی از بابت کیفیت ارائه شده نداشته باشید.

روند تعمیر ظرفشویی ال جی در تهران و در محل با دکتر تعمیر بلافاصله بعد از تماس شما شروع میشه. دکتر تعمیر به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تلاش میکنه تا با آسان‌ترین دسترسی، بهترین خدمات را به مشتریان ارائه بده. علاوه بر سهولت ارتباط و درخواست تعمیرات از دکتر تعمیر، خدماتی در این مرکز ارائه میشه تا بتونیم اعتماد و رضایت شما را از هر نظر دریافت کنیم.

تعمیرات ظرفشویی ال جی در دکتر تعمیر، علاوه بر اینکه در حضور شما بدون نیاز به حمل و نقل دستگاه صورت می‌گیره، شامل ضمانت‌نامه‌ی کتبی هم هست.

بعد از ثبت درخواست، اگر مشکل ظرفشویی ساده باشه، کارشناسان ما در دکتر تعمیر روند حل مشکل را با مشاوره‌ی تلفنی به شما منتقل می‌کنن تا خودتان تعمیر ظرفشویی ال جی را انجام بدید. اگر مشکل پیچیده و نیازمند بازدید متخصص باشه؛ بعد از هماهنگی ما برای اعزام تکنسین، یکی از حرفه‌ای و با تجربه‌ترین متخصصان ماشین ظرفشویی ال جی را به محل شما می‌فرستیم.

نمایندگی ظرفشویی ال جی در تهران

ماشین ظرفشویی یکی از لوازم محبوب آشپزخانه‌ی ماست. البته با توجه به کاربرد، راحتی کار و صرف جویی در مصرف آب و انرژی، این محبوبیت به منازل خلاصه نشده و شستن ظرف برای رستوران‌ها، هتل‌ها و سایر شرکت‌ها هم راحت شده. دکتر تعمیر نمایندگی انحصاری تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران نیست. با توجه به اینکه اکثر مراکز تعمیراتی، خود را نمایندگی معرفی می‌کنند، باید مراقب تعمیرگاه‌های غیرمجاز باشید تا در دام آن‌ها نیفتید. دکتر تعمیر مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی ال جی در تهران هست که تمام مجوزهای لازم از اتحادیه را داشته و خدماتی که به مشتریان ارائه میده، مستند این موضوع هست. فاکتور رسمی شرکت و ضمانت نامه‌ی خدمات دو اصل مهم و بدیهی در مراکز مجاز هست که دکتر تعمیر به مشتریان ارائه میده.

خدمات دکتر تعمیر تمام نقاط تهران را تحت پوشش قرار میده. پس تفاوتی نداره که شما شمال تهران هستید یا جنوب، غرب تهران سکونت دارید یا شرق. هر نقطه از تهران و حتی شهرستان‌های اطراف که باشید، تیم حرفه‌ای و متخصص دکتر تعمیر آماده‌ی خدمت رسانی سریع و باکیفیت در محل شماست.

حرف دکتر تعمیر در عمل ثابت میشه. برای این عمل تضمین هم میدیم تا خیال شما از بابت تعمیرات اعمال شده روی دستگاه راحتِ راحت باشه. برای ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی ال جی در تهران، کافیه روی دکمه‌ی زیر بزنید تا به کارشناسان ما وصل بشید.

چرا دکتر تعمیر را برای تعمیر ظرفشویی ال جی انتخاب کنیم؟

همانطور که گفتیم، تعداد زیادی از تعمیرگاه‌های متفرقه وجود داره که با عنوان تعمیرگاه مجاز یا نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی درخواست تعمیرات شما را بدون هیچ فاکتور رسمی و ضمانت نامه‌ای انجام میدن. این یعنی اگر یک روز بعد، یک هفته بعد، یا یک ماه بعد همان مشکل مجد ایجاد بشه، شما هیچ مدرکی برای اثبات درست تعمیر نشدن دستگاه ندارید و باید مجدد هزینه کنید و تعمیر ماشین ظرفشویی را به جای دیگری بسپارید. پس قبل از ثبت درخواست حتما حواستان به این باشه که یک مرکز معتبر و مجاز برای تعمیر ظرفشویی باید مثل دکتر تعمیر:

 • بعد از ثبت درخواست برای بازدید دستگاه در محل با شما هماهنگ باشه.
 • بعد از عیب یابی دقیق، کاربر را در جریان مشکل ایجاد شده قرار بده.
 • تعمیرکار باشه نه تعویض کار و اگر قطعه‌ای با تعمیر درست میشه از تعویض آن برای راحتی کار خوداری کنه.
 • قبل از هر تعمیر یا تعویضی، هزینه‌ی کلیِ تعمیر ماشین ظرفشویی را اعلام کنه.
 • بعد از دریافت توافق شما برای تعمیرات، در حد ممکن دستگاه را در حضور شما تعمیر کنه و اگر نیاز به انتقال قطعه‌ای به کارگاه باشه حتما رسید داده بشه.
 • بعد از تحویل دستگاه و تست نهایی فاکتور رسمی شرکت با مهر و امضای تکنسین ارائه بشه.
 • بر روی خدمات ضمانت نامه کتبی داده بشه.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی یکی از مراکز خدمات دهنده بعداز فروش محصول است. این مرکز با هدف و استراتژی جذب مشتریان جدید و حفظ رابطه‌ با مشتریان فعلی قدیمی است.

هر چند که هدف اصلی از ارائه‌ی خدمات پس از فروش برای اثبات کیفیت بالای محصولات کمپانی ال جی بوده. این خدمات شامل چه مواردی می‌شود؟

نصب و راه اندازی اولیه و مجدد، تعمیر یا تعویض قطعات با کمترین هزینه یا رایگان. از آنجا که درگیر تحریم از سمت کره هستیم از این خدمات هم محروم هستیم اما تکلیف ماشین ظرفشویی ال جی شما چی میشه؟

دکتر تعمیر با ارائه تمام خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی این کمبود را برای ساکنین تهران، گیلان و کرج رفع کرده تا در صورت نیاز به نصاب، تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی و یا قطعه نگرانی نداشته باشید.

نصب ماشین ظرفشویی ال جی

نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

نصب ظرفشویی ال جی باید اصولی انجام بگیره تا بعد دامن‌گیر نشه. می‌پرسید یعنی چی دامن‌گیر نشه؟! نصب اصولی چطوره؟!

بله. نصب ماشین ظرفشویی اصولی داره که باید رعایت بشه مثل: بهترین مکان برای نصب ظرفشویی، فاصله‌ی شلنگ تخلیه از زمین، سطحی که ظرفشویی روش قرار می‌گیره و اتصالات.

اگه ماشین ظرفشویی جدید با گارانتی خریداری کردید، برای نصب حتما از شرکت گارانتی کننده درخواست کنید تا نصب ظرفشویی شما را انجام بدن. اما اگر نیاز به نصب مجدد ظرفشویی ال جی دارید یا دستگاه شما بدون گارانتی هست، دکتر تعمیر با داشتن نصابان کار درست در هر جای تهران که باشید؛ نصب ظرفشویی ال جی شما را به اصولی‌ترین و تمیزترین شکل انجام میده.

اگر نصب به درستی انجام نگیره، به مرور شما متوجه‌ی مشکلاتی در عملکرد ماشین ظرفشویی میشید که میتونه به دلیل نصب نادرست باشه. مثلا: اگر طول شلنگ تخلیه استاندارد نباشه، پمپ تخلیه تحت فشار قرار می‌گیره. اگر تراز قرار نگیره؛ درب ماشین ظرفشویی ال جی آسیب میبینه. ممکنه به مرور میکروسوئیچ بشکنه و مشکلات دیگه‌ای که میتونه از نصب نادرست ایجاد بشه.

 

سرویس ماشین ظرفشویی ال جی

در حالت طبیعی؛ ماشین ظرفشویی آبگیری میکنه و با گرم کردن آب و حل کردن مواد شوینده که می‌تونه قرص یا مایع باشه؛ ظروف را شستشو میده و بعد از چند مرحله آبگیری و تخلیه آب کثیف، ظرف‌ها را خشک کرده و تمام. حالا هر کدام از این مراحل به درستی یا کلاً انجام نگیره، به این معنیه که ظرفشویی باید سرویس بشه. مشکلاتی مثل: تمیز شسته نشدن ظرف‌ها در ظرفشویی، حل نشدن قرص در ماشین ظرفشویی، آبکشی نکردن، خشک نشدن ظرف‌ها، بوی بد در ظرفشویی و مشکلات دیگری که همگی باید بررسی بشن و نیاز به سرویس ماشین ظرفشویی ال جی داره.

دکتر تعمیر سرویس ماشین ظرفشویی ال جی را در منزل شما انجام میده. هر جا که باشید، ما سرویسکار متخصص شما را به محل اعزام می‌کنیم تا با بررسی مشکل ایجاد شده و تعمیر و سرویس دستگاه را مثل روز اول به شما تحویل بدیم.

البته لازمه که بگیم یک سری نکات ساده هست که شما مصرف کننده‌ی ظرفشویی باید همیشه رعایت کنید تا با رعایت همین نکات ساده، بازدهی و سلامت ماشین ظرفشویی خود را حفظ کنید و کمتر به مراکز تعمیرات نیازمند بشید.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل

با دکتر تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود را در منزل خودتان تعمیر کنید. هدف دکتر تعمیر ارائه بهترین خدمات با کمترین دردسر برای مشتریان هست. چرا که دغدغه‌ی خرابی ماشین ظرفشویی به خودیِ خود بر دوش کاربر هست و مشکلات و دشواری‌های حمل و نقل ظرفشویی از منزل ب کارگاه تنها این دشواری‌ها را زیادتر میکنه و حتی ممکنه در زمان جابجایی آسیب‌های بیشتری چه ظاهری و چه فنی به ظرفشویی وارد بشه.

مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی در منزل:

 • بعد از تماس شما با دکتر تعمیر، همکاران ما آدرس شما را برای بازدید دستگاه ثبت می‌کنن.
 • مشخصات شما به تکنسین متخصص ظرفشویی ال جی منتقل میشه.
 • کمتر از ۳۰ دقیقه تعمیرکار ظرفشویی ال جی برای هماهنگی زمان حضور موردنظر، با شما تماس می‌گیرن.
 • بعد از عیب یابی و در جریان گذاشتن شما از مشکل و هزینه‌ی کلی برای تعمیرات نیاز هست تا توافق شما برای تعمیر اعلام بشه تا تعمیر دستگاه شما انجام بگیره.

دکتر تعمیر هر نوع مشکلی را برای شما در حضورتان حل میکنه و بابت تعمیرات اعمال شده ضمانت نامه کتبی میده تا بدونید حرف و عمل دکتر تعمیر یکیه.

یکی از ویژگی‌های برجسته‌ی دکتر تعمیر؛ تعمیرکار بودن متخصصان این تیم هست و تمام تلاش خود را می‌کنن تا هیچ قطعه‌ی فابریکی از روی دستگاه عوض نشه. اما اگر عمر مفید قطعه تمام شده، یا برای تعمیر دیر اقدام کرده باشید و کار از تعمیر گذشته باشه، نقص قطعه آنقدر بالاست که قابل تعمیر نیست یا به عبارتی ارزشی برای تعمیر نداره و عاقلانه هست که قطعه‌ی جدیدی جایگزین بشه.

اگر از خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی دکتر تعمیر در محل استفاده کنید تمامی خدمات و قطعات مشمول گارانتی کتبی هستن تا خیال شما از بابت دریافت خدمات دکتر تعمیر آسوده باشه. برای ثبت درخواست کافیه انگشتتان را روی دکمه‌ی زیر فشار دهید.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

هزینه تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی ال جی به چندین مورد بستگی داره. هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی با دکتر تعمیر طبق نرخ مصوب و حتی با اعمال تخفیفات ویژه می‌باشد. مشکلاتی مثل خاموش شدن ماشین ظرفشویی میتونه از یک اتفاق ساده مثل خرابی دوشاخه یا قطع شدن برق باسه یا حتی از برد الکترونیک که مغز دستگاه هست. این مشکل جز با بازدید و عیب و یابی دقیق قابل تشخیص نیست. به همین دلیل قبل از بازدید دستگاه خراب شما، امکان اعلام هزینه وجود ندارد. بعد از درخواست تعمیرات و اعزام تعمیرکار عیب یابی در حضور شما انجام می‌گیره و هزینه‌ی لازم برای تعمیرات ماشین ظرفشویی اعلام میشه.

در این زمان باید موافقت شما را دریافت کنیم تا تعمیرات آغاز بشه. در پایان تعمیرات فاکتور کتبی با ضمانت نامه خدمت شما ارائه میشه.

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی ال جی

شما به عنوان یک کاربر، باید از خرابی‌های رایج ماشین ظرفشویی ال جی مطلع باشید تا اگر روزی با آن روبه‌رو شدید، با آگاهی کامل اقدام به عیب یابی مشکلات ماشین ظرفشویی کنید. بعضی از مشکلات ساده و سطحی هستن. آنقدر که با مطالعه‌ی مجله‌ی دکتر تعمیر یا یک تماس با کارشناسان ما خودتان آن را رفع می‌کنید.

اما همیشه اینطور نیست. مخصوصا اگر چندین سال از عمر دستگاه شما گذشته باشه، حتما مشکل را جدی بگیرید و با یک مشاوره و متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید. مشکلاتی باید با آن‌ها آشنا باشید:

رفع ارور ماشین ظرفشویی ال جی

dishwasher error

ماشین ظرفشویی‌های هوشمند برای اخطار خرابی و جلوگیری از پیچیده شدن مشکل با یک سری علائم که شامل حروف و اعداد هست، کاربر را از مشکل باخبر می‌کنه. شما باید در قدم اول معنی کد خطا را بدونید. بهترین کار مراجعه به دفترچه راهنما هست. ممکنه دفترچه‌ی دستگاه شما در دسترس نباشه یا گم شده باشه. در اینصورت می‌تونید مقاله‌ی تخصصی دکتر تعمیر را برای رفع ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی مطالعه کنید و با آگاه شدن از معنی کد خطای ظاهر شده، نحوه‌ی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خودتون رو پیدا کنید.

ریست ماشین ظرفشویی ال جی

بعضی اوقات ممکنه با ریست کردن ماشین ظرفشویی ال جی مشکل ظرفشویی حل بشه. اما چه مواقعی و چه مشکلاتی با ریست قابل حل هستن؟ یا به طور کلی چه زمانی لازمه تا ظرفشویی ال جی ریست بشه؟

قطعا می‌دونید که وقتی مشکل کارکرد ظرفشویی از خرابی یک قطعه باشه، نباید امیدی به تغییر وضعیت با ریست کردن ظرفشویی باشه. اگر دستگاه ارور داده باشه یا برنامه به درستی کار نکنه، دو حالت داره که یا مشکل از خرابی قطعه و برد هست، یا خطای ارتباطی بین قطعه و برد.

احتمال اینکه مشکل در حالت دوم؛ (خطای ارتباط و پردازش آن توسط برد)، با ریست کردن برطرف بشه، وجود داره.

پس تا به اینجا متوجه شدیم ریست کردن برای مواقع خاص کاربرد داره. اما چگونه ماشین ظرفشویی ال جی را ریست کنیم؟

 1. با کشیدن دوشاخه‌ی دستگاه، برق آن را قطع کنید.
 2. سپس به مدت پنج ثانیه کلید pause/start را فشار دهید.
 3. دستگاه را به برق متصل کنید.

اگر با ریست کردن ماشین ظرفشویی ال جی مشکل نمایش ارور یا اجرای صحیح برنامه حل نشد؛ نیازه تا از یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی کمک بگیرید و عیب یابی دقیق انجام بگیره.

معنی کلمات ماشین ظرفشویی ال جی

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

انتخاب درست برنامه نیاز به شناخت کامل دستگاه داره. وقتی شما یک ماشین ظرفشویی ال جی خریداری کردید، برای اینکه بتونید بهترین عملکرد را از آن دریافت کنید؛ باید از دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی کمک بگیرید. از آنجا که این دفترچه‌ها با زبان اصلی نوشته شدن، ممکنه برای بعضی از کاربران سخت باشه و بارها متوجه شدیم که کاربر حتی یکبار هم این دفترچه را مطالعه نکرده و بر اساس توضیحات و تجربیات اطرافیان یا کسانی که قبلاً توصیه‌ها و نکات این دفترچه را مطالعه کردن، از ظرفشویی استفاده میکنن.

اما ما کار را برای شما راحت کردیم تا بتونید شما هم بخش‌های ضروری این دفترچه را به زبان خودتان در اختیار داشته باشید.

قبل از هر کاری باید معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی ال جی را بدانید تا از هر کدام در زمان مشخص آن استفاده کنید. البته ممکنه برنامه‌های روی ظرفشویی‌های مختلف کمی متفاوت باشه اما به صورت کلی شما در هر مدل ظرفشویی ال جی که داشته باشید، این کلید‌ها را خواهید دید.

Power: خب مشخصه، برای روشن و خاموش کردن ماشین ظرفشویی.

Delay start: معنیش میشه؛ شروع با تاخیر که همان تایمره یعنی میتونید زمان موردنظر برای شروع کار را تنظیم کنید.

Half load: با انتخاب این گزینه مصرف آب و انرژی را کم کنید. اما در صورتی که نصف ظرفیت دستگاه ظرف چیده باشید.

Spray: اگر می‌خواید شدت آبپاش را بیشتر کنید، ازین کلید را فشار دهید.

Child Lock: با فشردن این کلید، همه‌ی برنامه‌ها غیرفعال میشن و فقط می‌تونید از کلید پاور برای روشن و خاموش کردن ظرفشویی استفاده کنید.

Rinse: این کلید مربوط به آبکشی اضافه‌ی ماشین ظرفشوییه.

Extra Dry: این کلید برای خشک کردن بهتر ظروف هست که با انتخاب آن ۶۰ دقیقه به زمان چرخه‌ اضافه میشه.

برنامه‌های شستشوی ماشین ظرفشویی ال جی

Normal: این برنامه مناسب ظروف کثیف و روزانه‌س شماست.

Quick: یک برنامه برای ظروفی که خیلی کثیف نشدن و می‌خواید سریع شسته بشن. حواستان باشه که این برنامه ظرف‌ها را خشک نمیکنه.

Delicate: برای شستشوی ظروف چینی و حساس مناسبه.

Eco: این برنامه مخفف واژه‌ی economical هست که برای شستشوی اقتصادی با مصرف کمتر آب و انرژی.

Auto: برنامه‌ای برای شستشوی ظروف تقریبا چرب که با تشخیص میزان چربی ظروف دما و زمان شستشو را تعیین میکنه.

Heavy: برای شستشوی ظروف سنگین مانند ماهیتابه و قابلمه‌های چرب.

Care: برای شستشوی ظروف کریستال و بلور. 

تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی

برای حل مشکلات پیچیده که برای عیب یابی آن، خودتان از پسش برنمی‌آیید، باید از یک تعمیرکار کمک بگیرید. یک تعمیرکار می‌تونه مبتدی و آماتور باشه و تشخیص اشتباه مشکل را دو چندان کند یا اینکه آنقدر حرفه‌ای و با تجربه باشه در کوتاه‌ترین زمان مشکل را تشخیص دهد و دستگاه را در زمان کوتاهی تعمیر کند.

دکتر تعمیر این تضمین را به شما میده که در صورت خرابی دستگاه، بهترین و باتجربه‌ترین تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی را به منزل شما اعزام کنه. این موضوع با ضمانت نامه کتبی که در پایان کار به شما ارائه میشه اثبات خواهد شد. برای ثبت درخواست تعمیرات فوری، تخصصی و تضمینی با همکاران ما در دکتر تعمیر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

02144380835

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کنه.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.