نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک

با ثبت درخواست آنلاین یا تلفنی در نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، در کوتاه‌ترین زمان یخچال خود را به بهترین و با تجربه‌ترین تعمیرکار یخچال ساید جنرال الکتریک بسپارید.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

برند جنرال الکتریک یکی از برندهای معتبر و با کیفیت یخچال است که در آمریکا طراحی و تولید می‌شود. البته که کیفیت یخچال و ساید جنرال الکتریک بسیار چنان بوده که کمتر دچار خرابی می‌شود.

اما گاهی شرایط نگهداری و سن دستگاه باعث می‌شود که شما با نمایندگی تعمیر ساید جنرال لکتریک تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک

پیش تر گفتیم؛ شرایط نگهداری دستگاه می‌تواند باعث خرابی آن شود. یک کاربر بعد از خرید دستگاه باید شرایط نگهداری صحیح از آن را هم آموزش ببیند.

بعد از تمیز کردن مرتب و اصولی از سرویس یخچال جنرال الکتریک خود غافل نشوید. سرویس می‌تواند شامل: تعویض فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک، شستشوی کندانسور، تمیز و بالانس کردن فن باشد.

البته مهم است بعد از دیدن هر گونه علائم غیر طبیعی از یخچال، با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس بگیرید و در رابطه با مشکل دستگاه مشورت کنید.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک به تعمیر خلاصه نمی‌شود. شما می‌توانید برای نصب و راه اندازی یا سرویس ساید جنرال الکتریک هم با نمایندگی تماس بگیرید.

تعمیر ساید جنرال الکتریک

طراحی ساید بای سایدها به گونه‌ای بوده که تمام افرادی که قصد خرید یخچال فریزر را دارند؛ انتخاب اول آنها ساید بای ساید خواهد بود. البته اگر مشکلی از نظر اقتصادی نداشته باشند.

یکی از با کیفیت‌ترین نوع یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک است. احتمالا خریداران آینده نگر این مدل از دستگاه، نگران قطعات و متخصص آن در ایران هستند. مرکزی که بتواند تمام خدمات جنرال الکتریک را تحت پوشش قرار دهد.

چنانچه مشکلی در آینده برای یخچال به وجود آمد، دغدغه‌ی یافتن متخصص تعمیر ساید جنرال الکتریک را نداشته باشند. البته که ساید بای سایدها در کل، سازوکاری مانند یخچال فریزرهای معمولی دارند.

اما در جزئیات کمی متفاوت هستند. به خصوص سیستم یخساز که تنها در مدل‌های ساید بای ساید، دور این دور، فرنچ و … دیده می‌شود. برای تعمیرات ساید جنرال الکتریک یا تعمیر یخساز ساید بای ساید نگران نباشید.

دکتر تعمیر با ارائه گارانتی کتبی، فوری یخچال شما را در محل به صورت تضمینی تعمیر می‌کند. برای ثبت درخواست کافیست تماس بگیرید.

نصب و راه اندازی یخچال ساید جنرال الکتریک

نصب یخچال جنرال الکتریک
شاید از نظر برخی افراد نصب و راه اندازی یخچال جنرال الکتریک نیازمند نصاب نباشد. اما نصب غیر اصولی یخچال می‌تواند باعث آسیب جدی یخچال شود. توصیه دکتر تعمیر به شما؛ حتما نصب را به یک نصاب حرفه‌ای بسپارید.
برای ثبت درخواست نصب، با نمایندگی جنرال الکتریک تماس بگیرید. اما فرایند نصب چیست و چرا تا این حد مهم است؟

نگهداری از یخچال به محض خرید از فروشگاه شروع می‌شود. حمل و نقل صحیح، یافتن محل مناسب برای نصب، تراز بودن و شیب مناسب دستگاه از نکات نصب اصولی می‌باشد.

شیب نامناسب سطح می‌تواند به مرور باعث لرزش و صدای موتور یخچال شود. قرار دادن یخچال در کنار وسایل گرما زا نه تنها بازده‌ی موتور را کاهش می‌دهد، بلکه باعث می‌شود با هر بار باز کردن درب یخچال و ورود هوای بسیار گرم، برفک تولید شود.

گاهی این موضوع باعث یکسره شدن موتور یخچال می‌شود. در بعضی مدل یخچال‌ها برای اتصال به آب نیاز به انشعاب گرفتن از یک ورودی آب است. تمام این موارد نیاز به یک نصاب حرفه‌ای دارد. همین موضوع اگر به درستی اجرا نشود باعث نشت آب از یخچال جنرال الکتریک می‌شود.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در محل

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در محل و در حضور شما، فوری و تضمینی را تنها با دکتر تعمیر تجربه کنید. هرگز یخچال خود را برای تعمیرات از منزل خارج نکنید.

خروج دستگاه و تعمیر یخچال جنرال الکتریک دیگر یک محال است. به هیچ وجه نیازی نیست که یخچال با چنان ابعاد بزرگی از منزل خارج شود. تمام مشکلات، از آبریزی و نشت گرفته تا خنک نکردن یخچال فریزر به صورت فوری در منزل و جایگاه یخچال قابل تعمیر است.

اگر می‌خواهید بدون دشواری‌های خروج دستگاه از منزل و هزینه‌های اضافی حمل و نقل یخچال خود را تعمیر کنید؛ با نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در محل تماس بگیرید.

جابجایی یخچال و انتقال آن به کارگاه نه تنها زمان تعمیر را طولانی‌تر و هزینه‌ها را بیشتر می‌کند، بلکه احتمال ضربه خوردن دستگاه حین جابجایی و از دست رفتن شکل ظاهری آن هم خواهد شد.

تعمیر فوری یخچال جنرال الکتریک

اگر بگوییم که یخچال حیاتی‌ترین و واجب ‌ترین وسیله‌ی خانه است، بی جا نبوده. تعمیر فوری یخچال جنرال الکتریک در منزل یکی از نیازهای اولیه هر مشتری‌ می‌باشد.

به تعویق انداختن زمان تعمیر و تماس با نمایندگی تعمیرات ساید جنرال الکتریک می‌تواند مشکل را جدی و عمیق‌تر کند. تا آنجا که گاهی کار از تعمیر قطعه‌ی معیوب می‌گذرد و تعمیرکار ناچار به تعویض می‌شود.

در اینصورت نه تنها قطعه‌ی فابریک دستگاه خود را از دست داده‌اید، بلکه هزینه‌‌ی چندین برابری برای زنده کردن دستگاه داده‌اید و از طرفی مواد غذایی و یخچال شما هم فاسد شده است.

دکتر تعمیر با تعمیر فوری یخچال جنرال الکتریک در منزل شما، به صورت تضمینی خدمات را ارائه می‌دهد.خدمات دکتر تعمیر به تهران ختم نمی‌شود.

برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک در کرج، اسلامشهر و رشت هم می‌توانید تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاه‌ترین زمان به منزل شما اعزام شوند و تعمیرات را هر چه سریع‌تر آغاز کنند.

هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک

یکی از دغدغه‌های کاربران برای تعمیرات، هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک است. هزینه تعمیر بستگی به مدل، نوع و مشکل یخچال شما دارد. به عنوان مثال یخچالی که گرم است، می‌تواند به دلیل خرابی موتور باشد یا دیفراست و یا یک سنسور.

در هر صورت عیب یابی یخچال فریزر باید توسط تعمیرکار انجام گیرد. در نهایت با توجه به عیب یابی دقیق مشخص می‌شود که ایراد از کدام قسمت و قطعه می‌باشد و سپس هزینه‌ی آن به مشتری گرامی اعلام می‌شود.

برای کمتر شدن هزینه تعمیر ساید جنرال الکتریک، برای تعمیرات زودتر اقدام کنید چرا که اگر کار به تعویض قطعه برسد، هزینه‌ی بیشتری باید بسپارید.

سرویس دوره ای یخچال جنرال الکتریک

به صورت خلاصه سرویس های دوره ای شامل مجموعه خدماتی هست که وظیفه تعمیر و نگهداری موثر برای یخچال جنرال الکتریک هست، این موارد که بر روی افزایش راندمان و عمر مفید محصولات اثر گذارند، به چهار جهت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار هستند که در ادامه با ذکر مثال این اهمیت را توضیح می‌دهیم:

افزایش راندمان یخچال جنرال الکتریک

با انجام سرویس دوره‌ای خیلی کمتر به تعمیرات یخچال جنرال الکتریک نیاز پیدا می‌کنید. پیش از اینکه یخچال شما آسیب بیشتری ببیند و آسیب به وجود آمده به سایر بخش‌های یخچال هم سرایت کند، تعمیر می‌شود و نیاز به تعویض قطعه و هزینه‌ی سنگین آن نیست.

به عنوان مثال: در مورد نوارهای درزگیر یخچال. اگر به موقع تعویض یا تعمیر نشود، مشکلات فراوانی بوجود می‌آورند و با نفوذ هوای گرم به داخل یخچال فشار وارده به موتور را دو چندان می‌کند، در نتیجه ممکن است یخچال یکسره شود و این باعث سوختن موتور می‌شود.

افزایش عمر یخچال جنرال الکتریک

اگر سرویس قطعات یخچال جنرال الکتریک پیش از خرابی جدی انجام شود، دیگر نیازی به تعویض و تعمیر پر هزینه‌ی قطعات فابریک یخچال جنرال الکتریک شما نیست.

در نتیجه وقتی قطعات کارخانه‌ای دستگاه شما تعویض نشود، مسلما یخچال عمر بیشتری خواهد داشت. پیش از اینکه خرابی جدی به سایر اجزای یخچال وارد شود، تعمیر شده و مشکلات کمتری بوجود می‌آید.

صرفه جویی در مصرف انرژی

در مواردی مثل تعویض لاستیک دور درب یا سرویس لوله‌های کندانسور مشاهده می‌کنین که لازم نیست یخچال چند برابر حالت عادی کار کند تا به دمای مطلوب برسه در نتیجه، برای مواردی مانند تمیز کردن کویل‌های کندانسور؛ یخچال برای رساندن دما به حد نرمال انرژی کمتری مصرف می‌کند. در نتیجه در مصرف انرژی صرفه جویی می‌شود.

کم شدن هزینه‌ی تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اولین فرصت از هزینه‌های سنگین تعویض قطعات جلوگیری می‌کند. با تعمیر قطعات فابریک می‌توانید با هزینه‌ای کمتر یخچال خود را مانند روز اول تحویل بگیرید.

همچین سرویس دوره‌ای دستگاه از خرابی یخچال جلوگیری می‌کند و باعث سالم ماندن دستگاه در زمان طولانی‌تری می‌شود. در اینصورت شما هزینه‌ای بابت تعمیر هم پرداخت نمی‌کنید.

ضمانت نامه تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر ساید جنرال الکتریک با ضمانت نامه کتبی

اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک هستید که مطمئن باشد و شما خیال‌تان از بابت سپردن دستگاه به آنجا راحت باشد، دکتر تعمیر بهترین انتخاب است.

با دکتر تعمیر می‌توانید تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک خود را با ضمانت نامه کتبی به صورت فوری و در محل انجام دهید.

ضمانت نامه کتبی از سمت دکتر تعمیر به این دلیل است که بتوانیم از اعتمادتان به تیم دکتر تعمیر قدردانی کنیم و همینطور اطمینان خاطر شما را جلب کنیم.

تمام تعمیرکاران مشغول به کار در این تیم، دوره‌های تئوری و عملی را با کسب بالاترین نمره کسب کرده اند. از این رو تسلط کامل روی قطعات و کار تعمیرات یخچال جنرال الکتریک را دارند.

خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک

تحریمات خارجی باعث شده است که ارتباط نمایندگی جنرال الکتریک با نمایندگی های داخلی قطع شود. از این خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک هم محدود شده است.

این خدمات شامل نصب و راه اندازی رایگان، تعویض قطعات تحت گارانتی، تامین قطعات اصلی و سرویس های دوره‌ای بوده که اکنون کمی با محدودیت ارائه می‌شود.
البته نیازی به نگرانی نیست. برای دریافت خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک می‌توانید دکتر تعمیر را انتخاب کنید.
تمام خدمات از سرویس، تعویض و تامین قطعات تا تعمیر یخچال و ساید جنرال الکتریک خود را از دکتر تعمیر دریافت کنید.
دکتر تعمیر خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک را در شهرهای تهران، کرج، رشت و اسلامشهر ارائه می‌دهد. اگر در ساکن این شهرها یا محدوده‌ی آن هستید، در اولین فرصت متخصص مورد نظرتان را به منزل و محل شما اعزام می‌کنیم.
برای دریافت این خدمات کافیست با ما تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش جنرال الکتریک شامل موارد زیر میشه:

 • نصب فوری و تضمینی یخچال جنرال الکتریک
 • انجام سرویس دوره ای یخچال جنرال الکتریک
 • تامین قطعات اصل همراه با ارائه‌ی تضمین کیفیت بالا
 • ارائه ضمانت نامه کتبی ۶ ماه برای تمام خدمات ارائه شده

مشاوره پیش از تعمیر یخچال جنرال الکتریک

امکان خطای جزئی و خرابی سطحی، در هر دستگاهی وجود دارد. شاید خطای ایجاد شده تنها با یک راهنمایی تلفنی قابل حل باشد.

برای دریافت راهنمای حل مشکل می‌توانید روی دکتر تعمیر حساب باز کنید. گاهی مشکلات به گونه‌ای هستند که خودتان می‌توانید آن را حل کنید حتی اگر خانه دار باشید و هیچ تجربه‌ای نداشته باشید.

اما اگر مشکل از نظر متخصص نیاز به بازدید داشته باشد، اعتماد کنید و اجازه دهید تا با عیب یابی تخصصی و دقیق تعمیرکار مشکل حل شود.

برای دربافت مشاوره تعمیرات یخچال جنرال الکتریک ابتدا با دکتر تعمیر تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را به طور کامل شرح دهید. با توجه به تشخیص تکنسین به شما گفته می‌شود چه کاری انجام دهید و اگر نیاز به بازدید باشد، زمان لازم برای عیب یابی یخچال جنرال الکترکی در منزل هماهنگ می‌شود.

تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک  آماده‌ی خدمت رسانی سریع و تضمینی در محل شماست. برای ثبت درخواست با ما ارتباط بگیرید.

تامین قطعات اصل یخچال جنرال الکتریک

اولویت اول دکتر تعمیر به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک، تعمیر قطعات است نه تعویض. تعویض به عنوان آخرین راه در نظر گرفته می‌شود.

یک تعمیرکار واقعی تا جای ممکن سعی دارد با تعمیر کردن قطعات یخچال را به حالت اول خود برگرداند. چرا که تعویض کردن قطعات کاری ساده‌تر و پر هزینه‌تر است.

اما اینکه قطعه‌ی آسیب دیده با تعمیر درست می‌شود یا خیر باید تعمیرکار تشخیص دهد. گاهی ناچار به تعویض می‌شود که ممکن است تقصیر از سمت شما باشد. مانند زمانی که دستگاه نشانه‎‌هایی از خرابی به شما می‌دهد ولی به آن بی اعتنا هستید.

تا زمانی که آسیب به حدی جدی می‌شود که دیگر نمی‌توانید از یخچال استفاده کنید. پس به محض دیدن ایراد و خرابی حتما ب دکتر تعمیر تماس بگیرید.

در این صورت مراحل تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما نه تنها سریع‌تر انجام می‌گیرد، بلکه با هزینه‌ی کمتری انجام می‌شود. قطعات فابریک دستگاه‌تان هم تعویض نمی‌شود.

البته اگر کار از کار گذشته باشد، تعویض قطعات با ضمانت نامه انجام می‌گیرد. قطعات تامین شده از دکتر تعمیر، اصل و با بالاترین کیفیت بوده که اگر خودتان بخواهید آن را از بیرون تهیه کنید، امکان دارد قطعه‌ای فیک با همان قیمت یا بالاتر از آن را تحویل گیرید.

برای اینکه در دام افراد سودجو و متقلب نیفتید، کار را به متخصص بسپارید تا مجبور به هزینه‌ای گزاف و چندین برابری نشوید.

قابل ذکر است که تمام خدمات دکتر تعمیر با شش تا دوازده ماه ضمانت نامه کتبی ارائه می‌شود.

نمایندگی تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک

بیشتر کاربران لوازم خانگی به علت طراحی زیبا و جادار بودن یخچال های ساید بای ساید جنرال الکتریک ترجیح می دهند در صورت داشتن بودجه کافی یخچال ساید بای ساید خریداری کنن و از این یخچال ها برای خانه یا سایر مکان ها استفاده کنن، برای تعمیرکار نمایندگی رسمی یخچال جنرال الکتریک یعنی دکتر تعمیر فرقی ندارد یخچال شما معمولی باشد یا دوقلو، از آنجا که تیم تعمیرکاران ما دوره دیده اند و در تعمیر انواع یخچال ساید جنرال الکتریک تبحر دارن، ماموریت سرویس و تعمیر این یخچال ها رو به خوبی انجام میدن و در ازای انجام تمام خدمات پس از فروش یک گواهی ضمانت نامه ۶ ماهه به شما ارائه می کنن.

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران

شعبه‌ی اصلی نمایندگی رسمی یخچال جنرال الکتریک در تهران، پوشش خدمات این مجموعه با نام دکتر تعمیر بسیار گسترده هست، فرقی نداره جزو اهالی شمال تهران باشین، جنوب یا شرق و غرب، از هر جای تهران که با ما تماس حاصل کنین، می تونین از خدمات دکتر تعمیر بهره مند بشین این خدمات شامل:

 • نصب و راه اندازی حرفه ای یخچال جنرال الکتریک
 • تنظیم برنامه سرویس های دوره ای منظم یخچال جنرال الکتریک
 • تامین قطعه و گواهی تضمین کیفیت
 • انجام خدمات تعمیر فوری
 • ارائه خدمات پس از فروش
 • ارائه ی گارانتی تعمیر ۱۸۰ روزه

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در کرج

یکی دیگه از مناطق تحت پوشش دکتر تعمیر تحت عنوان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در کرج هست، از هر کجای کرج که باشین کافیه از طریق خطوط ارتباطی با ما در تماس باشین اونوقت درخواست شما رو بررسی می کنیم و به سرعت تکنسین خبره برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما اعزام میشه، خدمات نمایندگی یخچال جنرال الکتریک شما شامل موارد زیر هست:

 • نصب و راه اندازی اولیه/مجدد حرفه ای یخچال جنرال الکتریک
 • خدمات سرویس دوره ای یخچال جنرال الکتریک
 • تامین قطعه اصل+ تضمین کیفیت
 • ارائه خدمات پس از فروش
 • تعمیرات فوری یخچال جنرال الکتریک در هر نقطه ای از شهر کرج
 • ضمانت نامه ۶ ماهه تعمیر یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اسلامشهر

یک خبر بسیار خوب برای ساکنان اسلامشهر این هست که پوشش خدمات دکتر تعمیر شامل این ناحیه هم میشه و نمایندگی رسمی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اسلامشهر هم به صورت جدی فعالیت داره، فرقی نمی کنه از کجا زنگ بزنین چون دیگه واقعا لازم نیست معطل اعزام یه تعمیرکار از تهران باشین، از هر کجا که باشین دکتر تعمیر خودش به امور تعمیر شما رسیدگی می کنه و توی همون روز یخچال جنرال الکتریک شما تعمیر میشه، خدمات نمایندگی تعمیر یخچال اسلامشهر در کرج با دکتر تعمیر به شرح زیر هست:

 • سرویس های دوره ای یخچال جنرال الکتریک
 • تعمیرات فوری یخچال جنرال الکتریک
 • ضمانت نامه ۱۸۰ روزه تعمیرات جنرال الکتریک
 • تامین قطعه اصل و تضمین  کیفیت قطعات یخچال جنرال الکتریک
 • انجام کلیه خدمات پس از فروش

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک رشت

خدمات مجموعه دکتر تعمیر روز به روز در حال گسترش هست از همین رو، چندی پیش نمایندگی رسمی یخچال جنرال الکتریک در شهر رشت افتتاح شد و اکنون آماده ارائه ی خدمات به شما مشتریان محترم هستیم، از هر جا که زنگ بزنید فرقی نمی کنه حتی مناطق اطراف رشت هم تحت پوشش ما هست، خدمات نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک به شرح زیر هست:

 • سرویس دوره ای یخچال جنرال الکتریک
 • تعمیرات فوری جنرال الکتریک در سطح رشت
 • انجام خدمات پس از فروش برای یخچال جنرال الکتریک
 • برخورداری از ضمانت نامه ۶ ماهه رسمی
 • تامین قطعات اصل به همراه ارائه تضمین عملی کیفیت

سوالات متداول

شماره نمایندگی یخچال جنرال الکتریک برای ثبت درخواست تعمیرکار:

۰۲۱۳۳۳۳۵۸۸۹

۰۲۱۴۴۳۸۰۸۳۵

۰۲۱۵۶۱۴۷۳۴۷

۰۲۱۴۴۰۲۶۸۸۰

اگر یخچال بدونی برفک برفک بزنه، خب دیگه به چه دردی میخوره. علت برفک زدن یخچال جنرال الکتریک بدون برفک تون رو از این مقاله پیدا و حل کنید.

روشن نشدن یخچال جنرال الکتریک شاید نگران کننده تر از هر مشکل دیگه ای باشه. اما با خوندن این مقاله میتونید تمام دلایل روشن نشدن یخچال رو پیدا کنید و حتی پاها خودتون حل کنید.

اعلام هزینه تعمیر یخچال و ساید جنرال الکتریک قبل از بازدید و تست تکنسین امکان پذیر نبوده. اما تمام هزینه ها طبق نزخ مصوب اتحادیه و حتی با اعمال تخفیفات ویژه دکتر تعمیر در پایان کار از شما دریافت میشه.

ارتباط با نمایندگی رسمی یخچال جنرال الکتریک در ایران

با توجه به این مزیت که نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در سطح شهرهای تهران، کرج و اسلامشهر به صورت کاملا سیار فعالیت می کنن، پس برای هر چه سریعتر پیش رفتن خدمات درخواستی فقط کافیه که با دکتر تعمیر تماس بگیرین، به سرعت درخواست شما رسیدگی میشه و تکنسین برای انجام هماهنگی های لازم با شما تماس می گیره تا به محل اقامت یا منزل شما بیاد و خدماتی رو اعم از تعمیر، سرویس های دوره ای و … به شما ارائه بده، تمام خدمات دکتر تعمیر همراه با یک گواهی ضمانت ۱۸۰ روزه به شما رائه میشن و این خدمات به تمام کاربران اعم از خانگی ،هتل یا رستوران ارائه میشن، پس برای انجام امور با ما در تماس باشین.

‫2 نظر

 • sara گفت:

  سلام من نمیتونم علت برفک زدن ساید جنرال الکتریک ام را بفهمم. علت چیه و آیا نیاز به تعمیر دارد؟

  • سلام. علت برفک زدن ساید جنرال شما می‌تونه خرابی سیستم دیفراست، برد، هیتر، ترمودیسک، سنسور و … باشه. این مورد تخصصی بوده و نیاز به بازدید تعمیرکار هست.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  6 + دوازده =

  دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

  دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

  سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.