ارور LE در ماشین لباسشویی ال جی

ارور LE ماشین لباسشویی ال جی از دسته کدهای رایجی بوده که ممکن است، برای هر کاربر لباسشویی ال جی اتفاق افتد.

در اکثر مواقع؛ خطای le لباسشویی ال جی به وجود مشکل در موتور یا اجزای آن اشاره دارد. ادامه‌ی مطلب را از دست ندهید. چرا که گاهاً این خطا از دل یک مشکل خیلی سطحی و ساده بیرون می‌آید!

که با راهنمایی‌های موجود در این مقاله، شما قادر به رفع آن خواهید بود. در هر قدم اگر احساس کردید به یک متخصص تعمیر لباسشویی ال جی نیازمند هستید، توصیه می‌کنیم با ما تماس بگیرید یا فرم آنلاین زیر را پر کنید.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

همگام با پیشرفت تکنولوژیِ لوازم خانگی، تغییراتی در لباسشویی‌های ال جی ایجاد شده است.  نمایش کد خطا، یکی از پرکاربردترین‌ روش‌های هوشمند و جدید برای عیب یابی لباسشویی بوده که توسط خودِ دستگاه گزارش داده می‌شود
 

در تمامی مدل‌های جدید لباسشویی ال جی یک پنل LCD وجود دارد که به عنوان رابط بین کاربر و دستگاه تعبیه شده است.

شما می‌توانید ارورها، وضعیت دستگاه، گزارش فعال یا غیر فعال بودن حالت‌های دستگاه را از طریق این پنل مشاهده کنید. این امر موجب سهولت عیب یابی و کمک به تعمیرکار هم شده است.

در ادامه به تمام دلایل ارور LE لباسشویی ال جی و راهکار رفع آن می‌پردازیم.

تجربه‌ی شما از مواجه با ارور LE لباسشویی LG چه بوده است؟
برای ما و کاربران دیگر بنویسید. یا اگر سوالی در این مورد دارید، از ما بپرسید.

علت نمایش ارور LE در لباسشویی ال جی LG

معنی ارور LE لباسشویی ال جی

اطلاعاتی که از لباسشویی LG به کاربر داده می‌شود؛ مانند یک گزارش است.

این گزارش شامل این است که دستگاه روی چه برنامه‌ای، با چه دمای آبی و در چه مرحله‌ای است. البته جدا از این گزارشات و مهم‌تر از همه، کدهایی هستند که با رمزگشایی این کدها می‌توانید لباسشویی را عیب یابی کنید.

به عنوان مثال؛ معنی کد خطای LE در لباسشویی ال جی چیست؟ چرا ارور LE ظاهر شده و برای رفع این ارور چه مراحلی را باید دنبال کرد؟!

البته این کد خطاها در دفترچه لباسشویی ال جی شما کاملا و با معنای آن نوشته شده است. دکتر تعمیر  دفترچه لباسشویی ال جی را برای شما قرار داده است تا در صورت لزوم به آن مراجعه کنید.

اما تفاوت این مقاله در این است که شما می‌توانید با راهکارهایی که یک متخصص مجرب به شما توصیه می‌کنید هم آشنا شوید. پس ادامه‌ی مطلب را از دست ندهید و با دقت بیشتری آن را مطالعه کنید.

چون معنی ارور LE لباسشویی ال جی به طور تخصصی و با توضیحات کامل گفته شده است و برای رفع خطای LE هم راه حل‌هایی ارائه شده است.

معنی خطای LE ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

معنی ارور LE لباسشویی ال جی به چندین مورد مربوط می‌شود که در ادامه تک تک این دلایل را توضیح میدهیم.

اما اگر بخواهیم معنی این ارور را در یک کلمه به شما انتقال دهیم؛ مربوط به مشکلات موتور دستگاه می‌شود.

قطعا گاهی این خطا از پسِ مشکلات ساده‌ای ظاهر می‌شود که ما هم با مشکلات ساده آن را شروع می‌کنیم.

 

شاید به محض روشن کردن و استارت برنامه‌ی مورد نظرتان با خطای LE لباسشویی ال جی مواجه شوید، یا علت کار نکردن ماشین لباسشویی شما، ارور LE لباسشویی باشد و اجازه ندهد دستگاه چرخه‌ی شستشو را کامل کند.

در تمامی ارورهای ماشین لباسشویی ال جی، روال به این صورت است که؛ بعد از ظاهر شدن ارور، لباسشویی در هر مرحله‌ای که باشد، متوقف خواهد شد.

این امر از دو دیدگاه حائز اهمیت است. ابتدا با توقف در زمان مشخص، عیب یابی را برای تعمیرکار آسان‌تر خواهد کرد. از دیدگاه دیگر؛ از خرابی بیشتر و سرایت مشکل به دیگر قطعات جلوگیری خواهد کرد.

ممکن است شما بدون توجه به ارور LE لباسشویی ال جی، دستگاه را برای ادامه‌ی کار تنظیم کنید. در حالیکه با اینکار درصد خرابی لباسشویی را زیاد و زیادتر می‌کنید.

تا جایی که لباسشویی ناگهان ارور میدهد و حتی با خاموش و روشن کردن هم قادر به اجرای برنامه نخواهد بود. در چنین مواقعی کار از پیشگیری گذشته و باید به فکر درمان باشید.

لباسشویی را مدام روشن کنید تا ارور LE را ببینید!

اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که همه‌ی لباس‌های طول هفته را در یک روز می‌شورید، یا در طول روز چندین بار بلافاصله از لباسشویی استفاده می‌کنید، بدانید خودتان مقصر ارور LE لباسشویی LG هستید!

شما با این کار فشار زیادی به لباسشویی وارد می‌کنید و احتمال ظاهر شدن خطای LE روی لباسشویی ال جی شما دور از تصور نیست.

البته این تنها یکی مشکلات است. ممکن است آسیب‌های خیلی بیشتری به لباسشویی وارد کنید. که عمدتا به قسمت موتور و برد (قلب و مغز دستگاه)! وارد می‌شود. پس یکی از راه‌های جلوگیری از ارور LE استراحت دادن به لباسشویی و روشن کردن آن طی یک برنامه‌ی خاص و بهینه است.

مثل: استفاده در خارج از ساعت اوج مصرف برق و وقفه‌ی دو ساعتی بین هر بار روشن کردن لباسشویی.

البته طبق مراقبت‌های لازم برای حفظ بازدهیِ عملکرد لباسشویی؛ بهتر است که دستگاه را روزی یکبار روشن کنید و شستن لباس‌ها را در طول هفته انجام دهید نه به طور متمرکز در یک روز!

در این صورت کمتر به نمایندگی و تعمیرکار نیاز پیدا می‌کنید.

حجم لباس‌ها را کم کنید تا با ارور LE مواجه نشوید!

علت هشدار le لباسشویی ال جی حجم زیاد لباس ها است

اگر لباسشویی را بیشتر از ظرفیت آن پر کنید؛ قطعا دارید با دست خودتان مرگ تدریجی دستگاه را رقم می‌زنید!

همیشه یک وجب از بالای دیگ را خالی بگذارید. در این صورت؛ هم لباس‌ها بهتر شسته و هم به خوبی خشک می‌شوند.

پر کردن درام لباسشویی تا خِرخِره، فقط باعث نمایش خطای LE در ماشین لباسشویی ال جی نمی‌شود! اگر ماشین لباسشویی تمیز نمی‌شورد یا به دنبال علت خشک نکردن ماشین لباسشویی هستید، به حجم لباس‌هایی که داخل دیگ قرار داده اید نگاهی بیندازید.

آیا طبق ظرفیت مشخص شده روی لباسشویی چنین انتظاری میرود که دستگاه ۷ کیلویی بتواند ۹ کیلو لباس را تمیز و کامل بشورد و خشک کند و هیچ مشکلی هم ایجاد نشود؟!

قاعدتا برای شستن لباسِ بیشتر، موتور به قدرت بیشتری نیاز دارد و قطعا این کار فشار زیادی را به موتور وارد می‌کند که می‌تواند با پیغام LE به شما هشدار داده شود.

کف زیاد و هشدار LE لباسشویی ال جی

البته این موضوع به ندرت پیش می‌آید که به دنبال کف زیاد، ارور LE در لباسشویی ال جی ظاهر شود. ولی به عنوان یک نکته‌ی مراقبتی، کف بیشتر به معنای شستشوی بهتر نیست.

با توجه به مخزن جاپودری شما باید از مقدار استانداردی مایع یا پودر وارد دستگاه کنید. بیشتر از مقدار استاندارد باعث می‌شود دستگاه ارور داده و حین کار متوقف شود.

تمام مراحل لباسشویی متناسب با کثیفی لباس‌ها، دمای آب و مقدار کافی از مایع، در زمان مشخص و حجم معینی از آب اجرا می‌شود.

اگر زمان ظاهر شدن کد خطای LE لباسشویی ال جی احساس کردید کف زیادی داخل درام جمع شده است، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. دستگاه را به مدت ۴۵ دقیقه خاموش کنید تا کف‌ها به‌ طور کامل حل شوند.
 2. بعد از روشن کردن مجدد، برنامه‌ی آبکشی (Rinse) ماشین لباسشویی را فعال کنید.
 3. اجازه دهید که لباس‌های داخل مخزن کاملاً آبکشی و خشک شوند.

کد خطای LE به دلیل گرمای زیاد لباسشویی ال جی

یکی دیگر از دلایلی که میتواند باعث نمایش ارور LE ماشین لباسشویی ال جی شود، بالا رفتن دمای موتور دستگاه است.

وقتی موتور بیش‌ از حد گرم شود، می‌تواند باعث سوختن آن و ایجاد آسیب‌های دیگری برای دستگاه شود. پس نمایش ارور LE باعث می‌شود تا با اقدام به‌ موقع، مانع آسیب دیدن ماشین لباسشویی شوید.

اگر این خطا به دلیل بالا رفتن دمای موتور ظاهر شده باشد، بعد از استراحت دادن به لباسشویی و خنک شدنِ دستگاه، ارور پاک حواهد شد و دستگاه با حالت طبیعی برنامه را اجرا کرده و به پایان می‌رساند.

اما چه دلیلی می‌تواند باعث داغ شدن موتور لباسشویی ال جی شود؟

استفاده‌ی بیش از حد یا فرسودگی موتور و قطعات دستگاه. به راحتی نباید از این ارور بگذرید و حتما برای رفع و عیب یابی ارور لباسشویی ال جی با تعمیرکار متخصص مشورت کنید.

خطای le لباسشویی ال جی به دلیل عدم ارتباط برد و دیسپلی

خطای ارتباط بین صفحه نمایش و موتور

اگر به تازگی دستگاه را خریداری و راه اندازی کرده باشید؛ ممکن است با ارور LE لباسشویی ال جی روبرو شوید. برای خلاص شدن از این ارور می‌توانید از ریست کردن لباسشویی کمک بگیرید.

برای ریست لباسشویی ال جی کافی است دستگاه را از برق بکشید و کلید pause/start را نگه دارید. سپس مجددا کابل لباسشویی را به برق متصل کنید.

اگر حتی با ریست کردن، هشدار le لباسشویی ال جی را مشاهده کردید، از یک متخصص تعمیر لباسشویی ال جی در تهران کمک بگیرید. چرا که این مشکل از سمت برد یعنی؛ مغز دستگاه شماست و برای رفع ارور حتما باید متخصص و با تجربه باشید.

ارور LE و خرابی سنسور تشخیص دور لباسشویی

سنسور تشخیص دور موتور لباسشویی ال جی، جزئی از سیستم خودکار ماشین لباسشویی است.

این سنسور به‌طور مداوم عملکرد ماشین لباسشویی را کنترل می‌کند و نقش نظارتی روی عملکرد موتور دارذ.

اگر سنسور تشخیص دور موتور یا سیستم روتر که از قطعات اصلی لباسشویی هستند دچار مشکل شوند، ارور LE ماشین لباسشویی ال جی به نمایش در می‌آید.

این قطعات ممکن است به دلیل نوسانات برق، فرسودگی و یا استفاده نادرست، دچار اشکال شوند. در این حالت برای رفع ارور LE ماشین لباسشویی ال جی لازم است از تکنسین متخصص کمک بگیرید تا در صورت نیاز قطعات معیوب تعمیر یا تعویض شوند.

ارور LE؛ خرابی در سیم‌پیچی ماشین لباسشویی

Washing machine winding

در نهایت ممکن است نمایش ارور LE ماشین لباسشویی ال جی به دلیل سوختگی سیم‌پیچ یا فرسودگی آن باشد.

در این حالت دستگاه اجازه راه‌اندازی و شست‌وشو را به کاربر نمیدهد. می‌توان گفت بدترین حالت در زمان نمایش ارور LE، خرابی سیم‌پیچ است که می‌تواند منجر به تعویض سیم‌پیچ و یا تعویض موتور ماشین لباسشویی شود.

دکتر تعمیر با اعزام تکنسین تعمیر لباسشویی ال جی به منزل شما و عیب یابی تخصصی، سعی دارد تا لباسشویی شما را بدون تعویض قطعه تعمیر کند. اما گاهی با توجه به نقص قطعه؛ کار از تعمیر گذشته و نیاز به تعویض قطعه است.

دکتر تعمیر روی قطعات جایگزین شده به شما ضمانت نامه کتبی ۱۸۰ روزه میدهد تا خیال شما بابت اصل و با کیفیت بودن قطعات تعویضی راحت باشد.

راه‌های پیشگیری از ارور LE لباسشویی ال جی

اگر تمام نکات زیر را همیشه رعایت کنید، نه تنها با ارور LE لباسشویی ال جی روبرو نمی‌شوید؛ بلکه بازدهی دستگاه خودتان را در طول عمر مفید آن حفظ می‌کنید.

 1. همیشه یک وجب از بالای دیگ دستگاه را خالی بگذارید تا بار داخل لباسشویی در حد ظرفیت درام باشد و دستگاه فشار زیادی را متحمل نشود.
 2. سعی کنید لباسشویی را در یک روز چند مرتبه روشن نکنید و اگر در مواقع ضروری مجبور به روشن کردن بیشتر از یک مرتبه شدید، حتما اینکار را با فاصله‌ی ۲ تا ۳ ساعته انجام دهید تا موتور دچار خرابی نشود.
 3. حجم مایع یا پودر را به صورت کنترل شده استفاده کنید. شما می‌توانید با توجه به حجم لباس‌های نیاز به شستشو از راهنمای پشت ظرف شوینده کمک بگیرید.
 4. از شستن اقلام یک تکه‌ای و سنگین مثل پتو یا روفرشی و … داخل لباسشویی خودداری کنید.
 5. هر موردی که باعث تحمیل فشار زیاد روی موتور و لباسشویی می‌شود، موجب تحریک دستگاه و بروز خطای LE در لباسشویی خواهد شد. 

چطور ارور LE لباسشویی ال جی را پاک کنیم؟

اولین قدم برای رفع ارور LE لباسشویی ال جی مثل تلاش برای رفع هر ارور دیگری ریست کردن ماشین لباسشویی است.

گاهی ارورها بر حسب اتفاق و یک خطا بین برد الکترونیک و موتور ایجاد می‌شوند که با یکبار راه اندازی مجدد دستگاه می‌توانید به راحتی مشکل را رفع کنید. تست این کار نه هزینه‌ای دارد و نه ضرری! کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. دستگاه را خاموش کنید.
 2. دوشاخه برق ماشین لباسشویی را از پریز خارج کنید.
 3. دکمه pause/start را به مدت ۵ ثانیه نگه دارید تا دستگاه ری‌ استارت شود.
 4. مجدداً دو شاخه دستگاه را به برق بزنید و ماشین لباسشویی را روشن کنید.

اگر بعد از ریست کردن بار دیگر؛ ابتدا یا حین برنامه‌ی اجرا شده با ارور LE مواجه شدید، باید قدم دوم را برای رفع خطا بردارید.

قدم دوم برای پاک کردن کدخطای LE لباسشویی ال جی تماس با تعمیرکار متخصص و با تجربه است.

همانطور که می‌دانید لوازم خانگی مثل لباسشویی از قطعات مختلفی تشکیل شده اند و اگر بخواهیم تشبیهی برای دستگاهی مثل لباسشویی با انسان بیاوریم؛ موتور لباسشویی در نقش قلب انسان عمل میکند. حساس و مهم بودن این قطعه با این تشبیه بدون توضیح باقی می‌ماند.

رفع کد خطای LE لباسشویی ال جی در 3 گام

اگر بخواهید در سه گام ارور le لباسشویی ال جی را بررسی کنید و رفع کنید، به طور کاملا مفید و مختصر به شما توضیح داده‌ایم.

بهتر است برای اجرای این سه گام، تجربه و مهارت لازم در تعمیر لباسشویی ال جی را دارا باشید. بدون دانش فنی و تجربه، صرفا با توجه به تئوری نه تنها مشکل حل نمی‌شود، بلکه احتمال آسیب رسیدن بیشتر به دستگاه وجود دارد.

گام اول: بررسی بار درام ماشین لباسشویی

همانطور که گفته شد، ممکن است بروز خطای LE در لباسشویی ال جی تنها ناشی از بار بیش از حد داخل درام یا وجود اقلام سنگین و یک تکه‌ای مانند: یک پتو، روفرشی و … باشد.

در چنین شرایطی باید بار داخل درام را بررسی کنید. توصیه می‌کنیم اقلامی مانند پتو، روفرشی را در لباسشویی های درب از بالا بشورید یا به خشکشویی‌های بیرون بسپارید.
 
چرا که به هیچ عنوان لباسشویی‌های درب از جلو برای شستشوی چنین اقلامی طراحی نشده اند. بعد از یکنواخت کردن لباس‌های داخل درام و جدا کردن پتو و روفرشی و حوله‌های خیلی بزرگ، یکبار دستگاه را ریست کنید و مجدد برنامه را اجرا نمایید.
 
اگر بار دیگر با ارور LE ماشین لباسشویی ال جی مواجه شدید، احتمالاً مشکل جدی‌تر بوده و نیاز است برای بررسی گام دوم اقدام نمایید.
خرابی روتور و نمایش ارور le لباسشویی ال جی

گام دوم: بررسی روتور ماشین لباسشویی

علاوه بر نمایش کد خطای LE روی لباسشویی LG، یک علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی، خرابی روتور دستگاه می‌باشد.
 
در گام اول شما بدون نیاز به تعمیرکار درام را بررسی کردید و بار داخل آن را بالانس نمودید. اما این گام نیاز به تخصص و تجربه دارد. اگر هیچگونه تخصصی در این زمینه ندارید به هیچ عنوان مراحل زیر را انجام ندهید.
 
برای بررسی واحد روتور راه حل زیر را دنبال کنید. لازم به ذکر است که در مدل‌های مختلف ماشین لباسشویی‌های ال جی، موقعیت روتور متفاوت بوده و برای دسترسی به آن باید تخصص لازم را داشته باشید.
 
1.برق ماشین لباسشویی را قطع کنید و آن را از فیش بکشید.
2.آب ورودی را ببندید و شلنگ‌ها را جدا نمایید.
3.لباسشویی را به جلو بکشید تا بتوانید به راحتی به پشت آن دسترسی داشته باشید.
4.پیچ‌های پشت را باز نمایید تا بتوانید پانل پشتی لباسشویی را از کابین آن جدا کنید.
5.بعد از پیدا کردن روتور، پیچ محل اتصال روتور به محور درام را باز کنید.
6.روتور را برداشته و از نظر ظاهری آن را بررسی نمایید. امکان دارد دندانه‌های آن خورده شده باشد.
7.با توجه به سلامت یا خرابی روتور در صورت نیاز آن را تعویض کنید.
8.بعد از مونتاژ قطعات باز شده، یکبار دیگر از لباسشویی تست بگیرید.
9.اگر همچنان در اجرای برنامه با ارور LE روی لباسشویی ال جی مواجه شدید، به سراغ گام 3 بروید.
خرابی تاخو علت کد خطای LE در ماشین لباسشویی ال جی

گام سوم: بررسی سنسور موقعیت روتور ماشین لباسشویی

سنسور موقعیت روتور (RPS) با انتقال سیگنال به برد، عملکرد صحیح دستگاه را کنترل می‌کند. بررسی این سنسور هم نیاز به تخصص و تجربه دارد پس در صورت داشتن مهارت کافی مراحل زیر را برای عیب یابی این مرحله دنبال کنید:

 1. برق ماشین لباسشویی را قطع کنید.
 2. اگر پانل پشتی را از کابین جدا نکرده‌اید، با باز کردن پیچ‌های پشتی آن را بردارید و مجدد پیچ محل اتصال روتور به محور درام را باز نمایید.
 3. روتور را بردارید.
 4. دو کانکتور برق روی آن وجود دارد که با باز کردن پیچ‌های روی آن می‌توانید کانکتور را جدا نمایید.
 5. پیچ های محل اتصال استاتور را باز کنید.
 6. وقتی استاتور به اندازه کافی شل شد، می‌توانید آن را تا کنید و در چنین حالتی شما به سنسور موقعیت روتور دسترسی خواهید داشت.
 7. دو دسته سیم را از کلیدها جدا کنید.
 8. تمامی سیم‌ها و اتصالات را علائم بررسی کنید. در صورت خرابی، آن‌ها را تعمیر یا تعویض نمایید. 
 9. سنسور موقعیت روتور را از استاتور برداشته و قطعه‌ی جدید را در همان جا قرار دهید.
 10. کار تمام است. مجدد قطعات را مونتاژ کرده و از دستگاه تست بگیرید.
 11. بعد از اتصال شلنگ‌ها و روشن کردن دستگاه برنامه مورد نظر را اجرا نمایید.
اگر در این گام هم با ارور LE لباسشویی ال جی مواجه شدید، در اسرع وقت با یک متخصص با تجربه‌ی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید.

تعمیر ارور ماشین لباسشویی ال جی

دکتر تعمیر سعی کرده است در این مقاله شما را با معنی، نحوه‌ی پیشگیری و رفع ارور LE لباسشویی ال جی به طور کامل آشنا کند اما به طور کلی؛ در اکثر مواقع برای رفع این ارور به یک تعمیرکار متخصص نیاز پیدا می‌کنید.

اگر می‌خواهید تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی شما به تخصصی‌ترین شکل و سریع‌ترین زمان در حضور خودتان انجام گیرد، کافیست فرم درخواست آنلاین را پر کنید یا از طریق تماس مستقیم با همکاران ما در دکتر تعمیر ارتباط برقرار کنید.

‫12 نظر

 • رونقی گفت:

  با سلام ارور LE لباسشویی ما در همان دقایق اولیه ظاهر میشود. ممنون خواهم شد راهنمایی بفرمایید علت از چیست؟

  • سلام. توضیحات و راهنمایی های لازم در رابطه با خطای le لباسشویی ال جی در این مقاله گفته شده. لطفا با دقت مطالعه کنید اگر جای ابهامی بود و نتونستید مشکل رو شناسایی کنید با ما تماس بگیرید.

 • کیاقاسمی گفت:

  سلام. لباسشویی ال جی داریم ارور ال ای میداد. یک تعمیرکاری آمد و یک قطعه روی موتور را تعویض کرد و رفت. وقتی تست گرفت سالم بود. اما دوباره امروز لباسشویی ارور ال ای میده.

  • سلام. ارور le لباسشویی ال جی تنها به معنی خرابی موتور و اجزاء اون نیست. باید برد و اتصالات و سیم کشی ها هم بررسی بشه تا مشکل دقیق پیدا بشه.

 • اسکوئی گفت:

  سلام دیگ لباسشویی ال جی ما نمیچرخه اما صدای خالی چرخیدن موتور میاد بعد از چند دقیقه خطای LE میده ایراد از موتور یا برد

 • rima گفت:

  سلام
  سه چهار دفعه هست ماشین لباسشویی رو روشن میکنم یک دقیقه که کار میکنه خطای le میده یه صدای ویز هم داره
  البته مثلا دو دفعه که ماشین رو روشن میکنم یه دفعه اینجوری میشه هر دفعه نیست
  بعد ماشین رو که خاموش میکنم صدا همچنان هست وقتی از برق میکشم صدا قطع میشه
  علت چیه؟

  • سلام. برای عیب یابی دقیق، لباسشویی باید بازدید بشه، توصیه می‌کنیم با چنین مشکلی از ماشین استفاده نکنید. چون امکان بدتر شدن شرایط و خرابی بیشتر وجود داره.

 • کاظمی فرد گفت:

  سلام من یک بار دیدم لباسشویی خطای LE میده بی توجهی کردم. لباسارو دراوردم با دست شستم فکر کردم بعد چند روز برای خودش درست میشه امروز دوباره لباس انداختم که بشوره باز خطا داد فکر کنم دیگه تعمیرکار باید بیاد چطوری میتونم کمک بگیرم از شما؟

  • سلام بله برای رفع ارور le لباسشویی می‌تونید درخواست ثبت کنید تا تعمیرکار متخصص دستگاه شما را به منزل اعزام کنیم. برای ثبت درخواست با شماره 02147639 تماس بگیرید یا فرم آنلاین موجود در ابتدا یا انتهای صفحه را پر کنید.

 • فاطمه مقدم گفت:

  سلام لباسشویی ال جی ما ارور le میداد لطف کردید تعمیرکار فرستادید و خیلی سریع آمدن و مشکل را حل کردند خواستم از تیم حرفه‌ای شما تشکر کنم.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نه + 18 =

  دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

  دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

  سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.