تعمیر ساید بای ساید دوو

تعمیرات ساید بای ساید دوو در تهران، کرج و گیلان به صورت فوری و تضمینی در محل شما انجام می‌گیرد.

کافیست برای ثبت درخواست، با ما تماس بگیرید یا فرم آنلاین را پر نمایید. در کمتر از ۳۰ دقیقه بهترین تعمیرکار یخچال ساید دوو به منزل شما اعزام می‌شود.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

دکتر تعمیر تمامی خدمات نمایندگی تعمیرات ساید دوو را در منزل و حضور شما انجام می‌دهد. تعمیرات یخچال ساید دوو ۱۸۰ روز ضمانت دارد.

سعی بر این است که ایرادات به وجود آمده بدون تعویض قطعات فابریک روی دستگاه و تنها با تعمیرات رفع شود. اما چنانچه ناچار به تعویض یک قطعه شوید، تماماً اورجینال و تضمینی انجام می‌شود.

تعمیر ساید بای ساید دوو در تهران

مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو در تهران بوده که تمام نقاط تهران بزرگ را تحت پوشش قرار میدهد. فرقی ندارد که شما از کدام شهرستان تهران تماس می‌گیرید. ساکنین شهریار، اسلامشهر، شهر قدس و … می‌توانند برای تعمیر یخچال ساید دوو DAEWOO در تهران با ما تماس گیرند.

از آنجا که یخچال فریزر یکی از لوازم حیاتی و ضروری منزل یا محل کار شماست، تعمیرات آن به صورت فوری و امروز بعد از ثبت درخواست شما انجام می‌گیرد. در این صورت دیگر نگران فاسد شدن غذاهای داخل یخچال هم نخواهید بود.

بهتر است بعد از دیدن علائم خرابی مانند: خنک نبودن ساید بای ساید، خرابی درب یا حتی درب بار، خرابی یخساز، اتومات نکردن دستگاه و … هر چه سریع‌تر با مرکز نمایندگی تعمیرات یخچال ساید دوو در تهران تماس بگیرید.

هر کدام از مناطق تهران که باشید، بهترین متخصص تعمیر ساید بای ساید دوو در شرق، غرب، جنوب و شمال تهران که نزدیک‌ترین به شما هستند، اعزام خواهند شد.

چرا دکتر تعمیر را برای تعمیر یخچال ساید دوو انتخاب کنیم؟

دکتر تعمیر در طی سال‌ها تجربه، نیاز مشتریان را به خوبی شناخته و می‌داند که چه مسیری، راحت‌ترین و بهترین است.

ما در جریان هستم که خواسته‌های شما از یک مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو چیست؟ و تمام سعی ما بر این بوده که به خواسته‌ها و نیازهای شما به بهترین نحو پاسخ داده شود. چرا که تنها هدف ما جلب رضایت و اطمینان شماست.

با ثبت درخواست شما از طریق تماس تلفنی یا پر کردن فرم آنلاین، تکنسین برای هماهنگی با شما جهت آماده به خدمت شدن در محل، تماس می‌گیرد.

عیب یابی دقیق در منزل و حضور شما انجام گرفته و هزینه‌ تعمیر ساید دوو اعلام می‌شود.

تا زمانی که شما موافقت صد در صدی خود را اعلام نکنید، هیچ تعمیری انجام نمی‌گیرد. بعد از دریافت موافقیت شما، روند تعمیرات در حضورتان انجام گرفته و با ضمانت نامه کتبی به اتمام میرسد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در منزل

تصور کنید یخچال شما خراب شده و برای تعمیر نیاز است آن را به کارگاه منتقل کنید. حتی تصور آن هم عذاب آور است! حمل و نقل یخچال ساید بای ساید با آن وزن و ابعاد یک طرف، فاسد شدن مواد غذایی داخل آن طرف دیگر.

گذشته از تمام این‌ها، یخچال حین و بعد از جابجایی در شرایطی قرار می‌گیرد که شما برای برگشتن آن به حالت عادی، باید آن را مدتی بدون اتصال به برق قرار دهید. همینطور ممکن است در زمان جابجایی ضربه خورده و نه تنها از نظر فنی، بلکه ظاهری هم دچار مشکل شود. اما تمام این‌ها یک تصور بودند و تمام!

با سپردن کار به مرکز تعمیر یخچال ساید دوو در منزل، هیچ نیازی به جابجایی و خارج کردن یخچال از منزل‌تان نیست. بعد از ثبت درخواست شما برای تعمیرات در محل حاضر شده و با توجه به وجود شعبه‌های فعال در سراسر تهران، کرج، گیلان، همان روز تعمیر یخچال ساید شما به صورت تضمینی انجام می‌گیرد.

تعمیر یخچال ساید دوو با ضمانت نامه

یکی از دغدغه‌های مشتریان که به خوبی توسط مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو شناخته شده است، کیفیت کار و ارائه تضمین بابت خدمات انجام شده می‌باشد.

از این رو؛ تصمیم بر این شده که تمامی خدمات ارائه شونده از مرکز تعمیرات ساید دوو، با گارانتی انجام شود، تا مُهر تاییدی بر کیفیت و تعهد کار باشد و از طرفی دیگر؛ مشتری از انتخاب خود مطئمن و راضی باشد.

این خدمات شامل: تعمیرات، سرویس و تعویض قطعات می‌باشد. به طور کلی شما هر یک از این خدمات را دریافت نمایید به مدت ۱۸۰ روز گارانتی تعلق می‌گیرد. چنانچه مشکلی مجدد از همان مورد رخ دهد، بدون نیاز به پرداخت هزینه، مجدد رفع خواهد شد.

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو

هزینه تعمیرات یخچال ساید دوو نمی‌تواند دارای یک جدول مشخص باشد چرا که با توجه به مشکل، عمق خرابی هزینه‌ی متفاوتی را شامل خواهد شد.

اما در این مرکز به شما اطمینان می‌دهیم که با مقرون به صرفه‌ترین هزینه تعمیرات دستگاه شما را انجام داده و در پایان کار جهت مهر تاییدی بر کیفیت، ضمانت‌ نامه خدمات ارائه می‌شود.

هر چند که قبل از انجام کار تعمیرات، در مرحله‌ای که تعمیرکار ساید دوو به محل شما آمده و عیب یابی دقیق را انجام داده، هزینه کار را اعلام می‌کند. در صورتی شما با هزینه موافق نباشید، صرفا ایاب و ذهاب جزئی را پرداخت کرده و کار را کنسلل خواهید کرد.

لازم به ذکر است که تعمیرات ساید دوو در این مرکز توسط بهترین و ماهرترین تعمیرکاران باتجربه انجام می‌گیرد و تمام سعی بر این است که بدون تعویض قطعات فابریکی، با تعمیرات کم هزینه مشکل دستگاه حل شود. اگر ناچار تعویض قطعه صورت گیرد، بدون شک قطعه‌ی اصلی و باکیفیت و به صورت تضمینی جایگزین خواهد شد.

تعمیر ساید بای ساید دوو در کرج

با وجود شعب فعال و گسترده، تعمیر یخچال ساید دوو در کرج هم به صورت فوری و تضمینی انجام می‌گیرد. اگر ساکن کرج هستید، با ما تماس بگیرید تا نزدیک‌ترین و بهترین تعمیرکار ساید دوو را به منزل شما اعزام کنیم.

مرکز تخصصی تعمیر ساید بای ساید دوو در کرج خدمات خود را با ۱۸۰ روز ضمانت ارائه می‌کند و شما با مقرون ترین هزینه می‌توانید بدترین و سخت‌ترین ایرادات ساید خود را بر طرف کنید. تعمیرکاران این مرکز از دانش فنی و مهارت بالایی برخوردارند و همین باعث شده تا تسلط کافی روی یخچال ساید دوو داشته باشند و در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه، تعمیرات را انجام دهند.

برای ثبت درخواست می‌توانید با ما تماس بگیرید یا فرم آنلاین موجود در سایت را پر کنید تا ما همین امروز تعمیرکار متخصص دستگاه شما را به محل‌تان اعزام کنیم.

تعمیر ساید بای ساید دوو در رشت

علاوه بر شعبات تهران و کرج مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در رشت هم آماده به خدمت گیلانی‌های عزیز است. در هر کدام از مناطق رشت و حتی استان گیلان که باشید می‌توانید با تماس مستقیم یا پر کردن فرم آنلاین، درخواست تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو خود را ثبت کنید.

بعد از دریافت درخواست تان، کمتر از نیم ساعت بهترین تعمیرکار ساید دوو در رشت با شما تماس می‌گیرد تا هماهنگی‌های لازم برای حاضر شدن در محل شما را انجام دهد.

تعمیرکاران نمایندگی یخچال ساید دوو در رشت با گذراندن دوره‌های تئوری و عملی، دانش فنی بالایی را کسب کرده‌اند و با تجربه‌ی چندین ساله در این زمینه تسلط بسیار بالایی روی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو دارند.

از این رو با اطمینان، در پایان کار، خدمات انجام شده با ضمانت نامه ارائه می‌گردد تا به شما اطمینان دهیم که تعمیرات یخچال خود را به یک مرکز مطمئن، معتبر و با تعمیرکاران ماهر و کار درست سپرده‌اید.

سرویس یخچال ساید دوو DAEWOO

دیر یا زود کار شما به سرویس یخچال ساید دوو خواهد رسید و اگر توجهی به سرویس ساید بای ساید دوو ندارید، خواندن این متن میتواند نظر شما را عوض کند تا به سرویس لوازم خانگی خود اهمیت ویژه‌ای دهید.
سرویس کردن دستگاه یکی از راه‌های مراقبتی است که سرتاسر منفعت می‌باشد. شما با سرویس دوره‌ای یخچال خود، در خیلی از هزینه‌ها صرفه جویی می‌کنید. اما چطور؟ سرویس کردن یک راهکار برای پیشگیری از خرابی‌های عمیق است تا قطعات به نهایت فرسودگی نرسند.

با هر بار دست کشیدن به یخچال یک نفس تازه‌ای به آن میدهید که این باعث حفظ بازدهی یخچال طی طول عمر مفید آن خواهد شد.
سرویس دوره‌ای قطعات یخچال و ساید باعث سلامت طولانی مدت آن‌ها می‌شود. اگر مشکلی پیش آید قطعا مشکلات آنقدر پیچیده نبوده که نیاز به تعویض کامل باشد و تنها با تعمیر، بدون تعویض قطعه‌ی فابریکی دستگاه، مشکل قابل حل است.
اما سوالی که پیش می‌آید؛ خدمات سرویس دوره‌ای شامل چه مواردی است؟

 • شستشوری کندانسور و تمیز کردن گرد و خاک روی کویل‌های کندانسور.
 • در زمان روشن شدن چراغ فیلتر تصفیه آب، تعویض آن را به تعویق نیندازید.
 • تنظیم میزان گاز مبرد یخچال.
 • سرویس موتور.

سرویس یخچال ساید دوو حداقل سالی یکبار باید انجام گیرد تا شما بتوانید عمر دستگاه خود را بیشتر و بازدهی یخچال را در طولانی مدت حفظ کنید.

معنی کلمات روی یخچال فریزر دوو

برای استفاده‌ی درست و دریافت عملکرد بهینه‌ از یخچال، لازم است معنی کلمات روی صفحه نمایش یخچال ساید بای ساید دوو را بدانید و از کاربرد آن‌ها باخبر باشید.

کلمه معنی کلمه
Freezer / FRZ.SET با این کلید دمای بخش فریزر را تنظیم کنید
Refrigerator / REF.SET کلید تنظیم دمای بخش یخچال
Super Freezer رای انجماد سریع مواد غذایی می‌تونید این کلید را فعال کنید
Super Refrigerator برای خنک سازی سریع بخش یخچال
Filter نشان دهنده وضعیت فیلتر تصفیه آب
Ice Maker می‌توانید به دلخواه یخساز را خاموش یا روشن کنید
Lock فعال کردن قفل کودک
Sleep می‌توانید به مدت ۱۲ ساعت این حالت را فعال کنید و از سکوت شب لذت ببرید
Quick Ice فعالسازی یخسازی سریع
Light روشن کردن لامپ آبریز
Water/Ice تنظیم خروجی دیسپنسر برای خروج آب یا یخ

ارورهای ساید بای ساید دوو

ارور ساید بای ساید دوو یک سیستم عیب یاب خودکار است که به عنوان هشداری برای جلوگیری از خرابی‌های پیچیده‌تر ظاهر می‌شود. این کدخطاها به صورت مخفف یا ترکیبی از حروف و اعداد لاتین روی نمایشگر ساید دوو ظاهر می‌شوند.

برای اینکه بدانید مشکل ساید دوو شما چیست، باید با زبان آن آشنا باشید. پس ادامه‌ی مقاله را بخوانید تا معنی ارور یا کدخطاهای یخچال دوو را بدانید تا اگر با آن روبرو شدید، با آگاهی بیشتری عمل کنید.

ارور معنی ارور ارور معنی ارور
F1 خرابی سنسور فریزر R1 خرابی سنسور یخچال
RT خرابی سنسور دمای یخچال D1 خرابی سنسور دیفراست
F3 خرابی میکروسوئیچ یا باز بودن در یخچال F5 مشکل در موتور یخچال
C1 خطای برد الکترونیک E1 خطای سنسور یخساز
D2 اعلان دیفراست اجباری EF اتصال کوتاه در سنسور جریان
ET خطای سنسور توازن EA مشکل در سیستم یخساز
E01 خطای سنسور یخچال E02 خطای سنسور فریزر
E03 خطای سنسور اواپراتور یخچال E04 خطای سنسور اواپراتور فریزر
E6 خطای فن فریزر E9 خطای هیتر اواپراتور
E10 خطای سنسور دمای محیط یخچال E11 خطای فن کندانسور
E12 خرابی موتور یخچال EU ایراد در سنسور SW و نشان دهنده پر بودن یخ

برای برطرف کردن ارورها لازم است با یک متخصص تعمیر یخچال ساید دوو مشورت کنید. گاهی بعضی از ارورها به دلیل خطای ارتباطی برد الکترونیک ظاهر می‌شوند که با یک بار ریست کردن یخچال دوو پاک شده و مشکل حل خواهد شد. اما در اکثر موارد این ارورها منشاء دیگری دارند که حتما باید متخصص باشید تا عیب را پیدا کنید.

تعمیر یخساز ساید دوو

تعمیر یخساز یخچال ساید دوو زمانی لازم است که یخساز روشن نشود، کار نکند، یخ نسازد یا حتی یخ بسازد، اما نتواند یخ‌ها را بیرون دهد. در چنین شرایطی که یخساز ساید شما خراب شده است، باید با نمایندگی تعمیرات ساید دوو تماس بگیرید.

دکتر تعمیر به عنوان یک مرکز معتبر؛ تعمیرات یخساز ساید بای ساید دوو را در منزل و حضورتان انجام می‌دهد و چنانچه نیاز به تعویض قطعه‌ی خاصی باشد، با تضمین، قطعه‌ی اصلی و با کیفیت را روی دستگاه‌تان جایگزین می‌کند.

یخساز به عنوان یک سیستم مجزا اما هماهنگ با کل یخچال فریزر، دارای قطعاتی است که آب شهری را گرفته و بعد از انجماد آن را توسط یک اهرم به مخزن یخ ریخته و با فشردن کلید یخ ریز می‌توانید یخ‌ها را به شکل دلخواه‌تان بردارید.

چنانچه هر یک از این مراحل دچار مشکل شود، باید به طور دقیق عیب یابی و بررسی گردد تا مشکل اصلی آن پیدا و رفع شود. از این رو؛ تعمیر یخساز ساید دوو یک کار کاملاً تخصصی است و بدون دانش فنی نمی‌توانید مشکل را به تنهایی رفع کنید. برای ثبت درخواست تعمیرات ساید بای ساید دوو با ما تماس بگیرید تا همین امروز بهترین تعمیرکار به محل شما اعزام شود.

تعمیر برد یخچال ساید دوو

برد یخچال از قطعاتی مانند خازن، IC و … تشکیل شده و یک شبکه است که مدیریت عملیات ساید بای ساید شما را انجام می‌دهد و کار آن کنترل بخش‎های بسیار مهم مانند: موتور، سنسورها، فن‌ها، یخساز و … می‌باشد. در واقع پیام‌هایی را از بخش‌های مختلف دریافت کرده و بعد از تایید، دستور انجام را صادر می‌کند.

به طور کلی، برد فرمانده‌ی دستگاه شماست و در صورت آسیب دیدن، تمام قطعات دیگر را تحت تاثیر قرار داده و کل مجموعه مختل خواهد شد. همچنین تعمیر برد یخچال ساید دوو daewoo کاری بسیار تخصصی بوده و حتما باید به دست تعمیرکار برد الکترونیک انجام شود.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو، بهترین تعمیرکار برد یخچال ساید دوو را به محل‌تان اعزام می‌کند. تعمیر برد باید توسط یک فرد کاربلد و با تجربه‌ی بسیار بالا انجام گیرد. چرا که یک خطای کوچک می‌تواند مشکلات جبران ناپذیر و پرهزینه‌ای را رقم زند.

برای دریافت خدمات تضمینی تعمیر برد ساید بای ساید دوو می‌توانید با ما تماس بگیرید یا فرم آنلاین را پر کنید.

تعمیر درب بار یخچال ساید دوو

درب بار در طراحی اکثر ساید بای ساید‌ها اجرا شده است و برای سهولت برداشتن آب و نوشیدنی‌هایی که در طول روز مکرر از آن‌ها استفاده می‌کنید، است. دیگر نیازی نیست که برای برداشتن آب، بارها درب یخچال خود را باز و بسته کنید.

با اینکار انرژی بسیار زیادی را ذخیره می‌کنید. زیرا با هر بار باز کردن درب یخچال، حجم زیادی از هوای گرم به محفظه‌ی خنکِ یخچال وارد شده و موتور مجبور است بار دیگر با توان بیشتر، درون یخچال را به دمای مورد نظر برساند. درب بار این موضوع حل کرده است.

اما مسئله‌ای که وجود دارد، خرابی درب بار ساید دوو است. بسته نشدن درب بار، ضربه دیدن و غر شدن بخشی از آن، زرد شدن، پوسیدگی یا زنگ زدگی و … از مشکلاتی است که در نمایندگی تعمیر ساید دوو به سادگی و با کمترین هزینه قابل حل است.

ما در دکتر تعمیر بدون تعویض درب بار، با کمترین هزینه، آن را تعمیر می‎کنیم و مانند روز اول به شما تحویل خواهیم داد. برای ثبت درخواست تعمیر درب بار یخچال ساید دوو می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید یا فرم آنلاین موجود در این صفحه را پر کنید.

نصب و راه اندازی ساید بای ساید دوو

خدمات دکتر تعمیر تنها به تعمیرات یخچال ساید دوو خلاصه نمی‌شود. نصب یخچال و ساید بای ساید دوو را به دکتر تعمیر بسپارید. البته اگر دستگاه شما کارت گارانتی ندارد، گم شده یا زمان آن به پایان رسیده باشد.

نصب یخچال یک کار تخصصی بوده که اگر اصولی انجام نگیرد، می‌تواند آسیب زیادی به دستگاه وارد شود. حتما در زمان نصب و راه‌اندازی یخچال دوو توجه کنید تا در جای مناسبی قرار گیرد. مکان مناسب از چه نظر؟

مکانی به دور از وسایل گرمازا که در ارتباط مستقیم با یخچال است، سطح مناسب که دستگاه به طور تراز روی آن قرار گیرد، مکانی که برای یخچال خیلی تنگ و کوچک نباشد. حداقل ۱۰ سانتی متر از طرفین و بالا فاصله داشته باشد. و به درستی و بدون نشتی به آب شهری متصل شود.

نصاب یخچال ساید دوو در دکتر تعمیر بعد از یک نصب اصولی و صحیح به شما نحوه‌ی استفاده و توصیه‌هایی برای استفاده‌ی بهتر ارائه میدهد. اگر نقل مکان کردید نیاز به نصب مجدد یا اولیه دارید، دکمه‌ی زیر را فشار دهید و درخواست خود را ثبت کنید.

تعویض فیلتر یخچال ساید دوو

تعویض فیلتر یکی از کارهای مهم است که مستقیما با سلامتی شما در ارتباط بوده و اکثرا آن را پشت گوش می‌اندازند و ممکن است سال‌ها نسبت به تعویض فیلتر ساید دوو خود بی توجه باشید در صورتی که فیلتر از میکروارگانیسم‌ها اشباع شده و باعث آلوده شدن آب آشامیدنی شما شده است.

همچنین اگر فشار آب آبریز یخچال شما کم شده باشد، یکی از دلایل اصلی آن، تعویض نکردن به هنگام فیلتر است. تعویض فیلتر یک کار بسیار ساده بوده و با دیدن آموزشی که در مقاله‌ی مختص به آن برای شما قرار داده‌ایم می‌توانید از پس آن برآیید.

تنها قسمت چالشی تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید، تهیه‌ی یک فیلتر با کیفیت و با عمر بالاست که دکتر تعمیر این کار را برای شما ساده کرده و کافیست با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. تا بهترین فیلتر موجود برای ساید دوو را برای شما ارسال کنیم.

همچنین اگر به هر دلیلی نتوانستید تعویض فیلتر ساید دوو خود را انجام دهید کافیست ما را در جریان قرار دهید تا به منزل‌تان آمده و با مقرون به صرفه‌ترین هزینه تعویض فیلترتان را انجام دهیم.

ایرادات رایج در تعمیرات یخچال ساید دوو

مشکلات شایعی که ممکن است شما به عنوان کاربر این دستگاه به آن برخورد کنید و با نمایندگی تعمیر ساید دوو تماس بگیرید، شامل: خنک نکردن یخچال فریزر، خنک نبودن یخچال و سرد بودن فریزر، روشن نشدن دستگاه، یکسره کار کردن ساید بای ساید، یخ نساختن یخساز، نشتی دستگاه، برفک زدن وسایل داخل فریزر، روشن نشدن صفحه نمایش، بسته نشدن درب یا سفت باز شدن درب، نیاز به شارژ گاز بودن، کم بودن فشار آب آبریز، یخ زدن وسایل سمت یخچال، ارور دادن، بوق زدن دستگاه، جمع شدن آب زیر کشوی جا میوه‌ای، یخ زدن زیر کشوی فریزر، سوختن لامپ داخل دستگاه، خرابی درب یا شکستگی لولای درب،سر و صدای زیاد و غیر طبیعی و … می‌باشد.

فرقی نمی‌کند شما برای کدام علت با ما تماس گرفته اید، تمامی مشکلات رایج و غیر رایج دستگاه شما با تجربه و مهارت بالای تعمیرکاران فعال در مرکز تعمیر یخچال ساید دوو به صورت حرفه‌ای و تضمینی رفع خواهد شد.

چرا یخچال دوو سرد نمی کند؟

اگر دمای یخچال دوو شما طوری است که به اندازه‌ی کافی سرما ندارد، باید علت خنک نکردن یخچال فریزر را تک به تک بررسی کنید.

 1. اتصال برق منزل و یخچال را چک کنید.
 2. فعال بودن وضعیت vacation سرمای کمتری از حالت معمول تولید می‌کند. چک کنید و اگر فعال است این حالت را غیر فعال کنید.
 3. تنظیم نبودن دمای یخچال فریزر دوو متناسب با فصل فعلی میتواند در خنک سازی باعث اختلال شود.
 4. پرکردن بیش از حد به خصوص قرار دادن ظروف خیلی بزرگ جلوی دریچه‌های داخل یخچال، از گردش هوا جلوگیری می‌کند و اجازه نمی‌دهد سرمای کافی تولید و پخش شود.
 5. عایق یا همان لاستیک دور درب یخچال از ورود و خروج هوا جلوگیری می‌کند. خرابی این لاستیک باعث نفوذ هوای گرم محیط به داخل و خروج هوای خنک یخچال به بیرون می‌شود.
 6. خراب شدن ترموستات باعث می‌شود زمان روشن شدن موتور و خنک سازی آن مشخص نباشد.
 7. تجمع مقدار زیادی از گرد و خاک روی لوله‌های کندانسور و سرویس نشدن یخچال در طولانی مدت.
 8. خرابی فن کندانسور و داغ شدن کمپرسور که باعث می‌شود خنک سازی به درستی انجام نگیرد.
 9. خرابی فن اواپراتور که معمولا در این حالت یخچال گرم است اما فریزر سرمای خوب و قابل قبولی دارد.
 10. کمبود گاز یخچال که این هم به دلیل گذشت زمان زیادی از آخرین سرویس یخچال شماست.
 11. خرابی رله استارت یا کمپرسور.
 12. خرابی برد الکترونیک یخچال ساید بای ساید دوو.

علت خاموش شدن یخچال ساید دوو

اگر به دنبال علت خاموش شدن یخچال ساید دوو هستید و بعد از اتومات دستگاه شما دیگر روشن نشده است، باید موارد زیر توسط متخصص تعمیر ساید دوو بررسی و حل شود.

 • بررسی محافظ برق (ممکن است سوخته باشد)
 • بررسی جریان برق ورودی به دستگاه
 • خرابی تایمر دیفراست
 • خرابی ترموستات
 • خطای برد الکترونیک
 • خراب شدن موتور یخچال ساید بای ساید

  بعد مواجه شدن با چنین مشکلی، ابتدا محافظ برق و پریز و دوشاخه‌ی یخچال فریزر را چک کنید. اگر مشکل از آن‌ها نیست؛ بهتر است هر چه سریع‌تر با مرکز معتبر تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو تماس بگیرید و از یک تعمیرکار با تجربه کمک بگیرید تا مشکل را حل کند.

علت یخ نزدن فریزر ساید دوو

یخ نزدن فریزر ساید دوو می‌تواند یکی از مشکلات رایج باشد که برای رفع آن باید از ابتدای کار تعمیرکار باتجربه و ماهری باشید. دلایل مختلفی وجود دارد که شامل موارد زیر است:

 • تنظیمات نادرست دمای فریزر
 • خرابی ترموستات یا سنسور دمای فریزر
 • کثیفی کویل‌های کندانسور
 • خرابی رله استارت
 • خرابی موتور فن
 • خرابی فن اواپراتور
 • خرابی برد الکترونیک

  همانطور که مشخص است اکثر علت های یخ نزدن فریزر ساید دوو فنی بوده و برای عیب یابی و رفع مشکل به یک فرد با دانش فنی و تجربه‌ی بالا نیازمند است. بدون اعمال خودسرانه، در همان ابتدای کار با مرکز تعمیر یخچال ساید دوو تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان، بهترین تعمیرکار ساید دوو را به منزل شما اعزام کنند.

علت روشن نشدن یخچال ساید دوو

علت روشن نشدن یخچال ساید دوو هم به مشکلات فنی و تخصصی مانند موارد زیر مربوط می‌شود:

 • قطعی یا اتصالی جریان برق یخچال
 • خرابی کمپرسور
 • خرابی برد الکترونیک
 • وجود مشکل در اتصالات سیم کشی
 • خرابی ترموستات
 • خرابی رله استارت
 • خراب شدن تایمر دیفراست

برای رفع مشکل در اولین فرصت با مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید تا عیب دستگاه شما به صورت تخصصی توسط تعمیرکار با تجربه ساید دوو رفع شود.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید دوو DAEWOO

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو در تمامی استان‌های تهران، البرز و گیلان آماده به خدمت است تا مشکلات دستگاه شما را فوری و تضمینی رفع کند.

به عنوان مثال؛ اگر صدا دادن یخچال ساید دوو، شما و اهالی خانه را آزرده کرده است، قبل از عادت کردن به صداهای ناهنجار دستگاه باید آن را رفع کنید. زیرا ممکن است یک مشکل به قطعات سالم دیگر هم سرایت کرده و هزینه تعمیرات را چندین برابر کند.

بعد از تماس مستقیم یا پر کردن فرم آنلاین، درخواست شما در نمایندگی تعمیر ساید دوو ثبت شده و جهت هماهنگی، تماسی برقرار می‌شود تا در زمان هماهنگ شده، با تجهیزات لازم جهت عیب یابی و تعمیر ساید دوو در منزل، حاضر شوند.

بعد از اعلام هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو، نیاز است تا توافق یا عدم توافق شما را برای ادامه‌ی کار دریافت کنیم. بعد از کسب رضایت و درخواست شما برای انجام کار، تعمیرات آغاز شده و در نهایت با ارائه ضمانت نامه، مبلغ اخذ می‌گردد.

در هر نقطه از مناطق تحت پوشش ما که باشید، نزدیکترین تعمیرکار سیار به منزل شما اعزام می‌شود و همین موضوع سبب بالا رفتن سرعت تعمیرات خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.