تعمیر لباسشویی ال جی

تعمیر ساید بای ساید دوو

درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید. فرقی نداره آنلاین یا از طریق تماس تلفنی مستقیم. زیر ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته میشه تا هر ساعتی که در نظر دارید، تکنسین متخصص تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در منزل شما حاضر بشه.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

دکتر تعمیر خدماتی برای مشتریان یخچال دوو در نظر گرفته تا بتونید به راحتی و بدون دردسر خدمات تعمیرات یخچال فریزر ال جی را با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین هزینه دریافت کنید.
با تماس شما و شرح مشکل یخچال‌تان، کارشناس تشخیص میده که ایراد سطحی بوده یا نیاز به بازدید و بررسی داره.
مشکلات ساده و سطحی را با راهنماییِ تلفنیِ کارشناس دکتر تعمیر خودتان حل می‌کنید.
برای بازدید و تعمیر یخچال ال جی شما در منزل، مشخصات‌تان ثبت و به تکنسین ارسال میشه. گفتنی هست که تمام خدمات دکتر تعمیر شش تا دوازده ماه ضمانت نامه کتبی داره و تمام هزینه‌های اعلام شده طبق نرخ مصوب اتحادیه بوده و بعد از اعمال تخفیفات ویژه برای شما که از این صفحه درخواست خود را ثبت کردید، دریافت میشه.

تعمیر یخچال فریزر دوو در تهران

دکتر تعمیر مرکز تعمیرات یخچال دوو در تهران بوده که تمام نقاط تهران بزرگ را تحت پوشش قرار میده. البته خدمات رسانی دکتر تعمیر برای تعمیرات ساید بای ساید دوو در کرج هم انجام می‌گیره. هم چنین اگر در شهرستان‌های اطراف تهران هستید و یافتن یک تعمیرگاه مجاز و معتبر برای یخچال دوو سخت و دشواره، دکتر تعمیر تعمیرکار متخصص یخچال شما را به محل‌تان اعزام میکنه. پس تعمیر یخچال دوو در شهریار، اندیشه، پردیس، پرند و … هم داریم.
پس دیگر نگرانی بابت دور بودن از مرکز شهر بی معنیه!
دکتر تعمیر از وجود ضروری یخچال در محل کار و منزل باخبره و میدونه که نه تنها خرابی آن نگران کننده ‌هست، بلکه دغدغه‌ی فاسد شدن مواد غذایی داخل آن هم نگرانی را دو چندان میکنه. به همین دلیل برای خدمات رسانی هر چه سریع‌تر، شعبه‌های فعالی برای تعمیر یخچال دوو در غرب تهران، شمال تهران، شرق تهران و جنوب تهران ایجاد کرده تا بعد از ثبت درخواست شما، به سرعت نزدیک‌ترین تعمیرکار به محل شما اعزام بشه.

چرا دکتر تعمیر را برای تعمیر یخچال دوو انتخاب کنیم؟

دکتر تعمیر در طی سال‌ها تجربه نیاز مشتریان را به خوبی شناخته و می‌دونیم که چه مسیری، راحت‌ترین و بهترین هست. ما در جریان خواسته‌های شما از یک مرکز تعمیرات یخچال هستیم و تمام سعی ما بر این بوده که به خواسته‌ها و نیازهای شما پاسخ داده بشه. چرا که تنها هدف ما جلب رضایت و اطمینان شماست. با ثبت درخواست شما قبل از حضور تکنسین، روز و زمان مورد نظر با یک تماس تلفنی هماهنگ میشه. عیب یابی دقیق در منزل و حضور شما انجام می‌گیره و هزینه‌ی مورد نیاز برای تعمیرات یخچال دوو اعلام میشه. تا زمانی که شما موافقت صد در صدی خود را اعلام نکنید، هیچ تعمیری انجام نمی‌گیره. با موافقیت شما روند تعمیرات در حضورتان انجام می‌گیره و با ضمانت نامه کتبی به اتمام میرسه.

تعمیر ساید بای ساید دوو در محل

تصور کنید یخچال شما خراب شده و برای تعمیر نیازه آن را به کارگاه منتقل کنید. حتی تصورش هم عذاب آوره! مگه میشه یک ساعت یخچال داخل خانه نباشه!
گذشته از تمام این‌ها، یخچال حین و بعد از جابجایی در شرایطی قرار می‌گیره که شما باید برای برگشتن آن به حالت عادی، یخچال را مدتی بدون اتصال به برق قرار بدید. همینطور ممکنه در زمان جابجایی ضربه بخوره و نه تنها از نظر فنی، بلکه ظاهری هم دچار مشکل بشه. اما تمام این‌ها یک تصور بودن و تمام.
با دکتر تعمیر یخچال دوو را در منزل تعمیر کنید. هیچ نیازی به جابجایی و خارج کردن یخچال از محل نیست. بعد از ثبت درخواست شما برای تعمیرات یخچال فریزر در محل و با توجه به وجود شعبه‌های دکتر تعمیر در سراسر تهران، همان روز تعمیر یخچال شما به صورت تضمینی انجام می‌گیره.

نصب و راه اندازی یخچال و ساید بای ساید دوو

خدمات دکتر تعمیر تنها به تعمیرات یخچال دوو خلاصه نمیشه. نصب یخچال و ساید بای ساید دوو را به دکتر تعمیر بسپارید. البته اگر دستگاه شما کارت گارانتی نداره، گم شده یا زمان آن به پایان رسیده.
نصب یخچال یک کار تخصصیه که اگر اصولی انجام نگیره، می‌تونه آسیب زیادی به دستگاه وارد بشه. حتما در زمان نصب و راه‌اندازی یخچال دوو توجه کنید تا در جای مناسبی قرار بگیره. مکان مناسب از چه نظر؟
مکانی به دور از وسایل تولید کننده‌ی گرما که در ارتباط مستقیم با یخچاله، سطح صافی که دستگاه به طور تراز روی آن قرار بگیره، مکانی که برای یخچال خیلی کوچیک نباشه. حداقل ۱۰ سانتی متر از طرفین و بالا فاصله ایجاد بشه. یا اگر نیازه تا به آب شهری متصل بشه، این کار به درستی انجام بگیره.
نصاب یخچال دوو در دکتر تعمیر بعد از یک نصب اصولی و صحیح به شما نحوه‌ی استفاده و توصیه‌هایی برای استفاده‌ی بهتر ارائه میده. اگر نقل مکان کردید نیاز به نصب مجدد یا اولیه دارید، دکمه‌ی زیر را فشار دهید و درخواست خود را ثبت کنید.

معنی کلمات روی یخچال فریزر دوو

برای استفاده‌ی درست و دریافت عملکرد بهینه‌تر از یخچال، لازمه تا معنی کلمات روی صفحه نمایش یخچال ساید بای ساید دوو را بدونید و از کاربرد آن‌ها باخبر باشید.

Freezer / FRZ.SET: با این کلید دمای بخش فریزر را تنظیم کنید.
Refrigerator / REF.SET: کلید تنظیم دمای بخش یخچال
Super Freezer: برای انجماد سریع مواد غذایی می‌تونید این کلید را فعال کنید.
Super Refrigerator: برای خنک سازی سریع بخش یخچال
Filter: نشان میده وضعیت فیلتر تصفیه آب که نرمال هست یا نیاز به تعویض داره.
Ice Maker: می‌تونید به دلخواه یخساز را خاموش یا روشن کنید
Lock: قفل کودک را فعال کنید، تا کودک شما با فشردن کلیدها باعث بهم ریختن برنامه‌ها نشه.
Sleep: می‌تونید به مدت ۱۲ ساعت این حالت را فعال کنید و از سکوت شب لذت ببرید.
Quick Ice: فعالسازی یخسازی سریع
Light: روشن کردن لامپ آبریز
Water/Ice: می‌تونید خروجی دیسپنسر را تنظیم کنید که آب خارج بشه یا یخ و همینطور یخ به شکل خرد شده باشه یا قالبی.

ارورهای ساید بای ساید دوو

ارور ساید بای ساید دوو یک سیستم عیب یاب خودکاره که هشداری برای جلوگیری از خرابی‌های پیچیده‌تره. این کدخطاها به صورت مخفف یا ترکیبی از حروف و اعداد لاتین روی نمایشگر ساید دوو ظاهر میشن. برای فهمیدن درد ساید بای ساید باید زبان آن را متوجه بشید. پس ادامه‌ی مقاله را بخونید تا معنی ارور یا کدخطاهای یخچال دوو را بدونید تا اگر با آن روبرو شدید، با آگاهی بیشتری عمل کنید.

F1: خرابی سنسور فریزر
R1: خرابی سنسور یخچال
RT: خرابی سنسور دمای یخچال
D1: خرابی سنسور دیفراست
F3: خرابی میکروسوئیچ یا باز بودن در یخچال
F5: مشکل در موتور یخچال
C1: خطای برد الکترونیک
E1: خطای سنسور یخساز
D2: اعلان دیفراست اجباری
EF: اتصال کوتاه در سنسور جریان
ET: خطای سنسور توازن

EA: مشکل در سیستم یخساز
E01: خطای سنسور یخچال
E02: خطای سنسور فریزر
E03: خطای سنسور اواپراتور یخچال
E04: خطای سنسور اواپراتور فریزر
E6: خطای فن فریزر
E9: خطای هیتر اواپراتور
E10: خطای سنسور دمای محیط یخچال
E11: خطای فن کندانسور
E12: خرابی موتور یخچال

برای برطرف کردن ارورها لازمه تا با یک متخصص تعمیر یخچال فریزر دوو مشورت کنید. گاهی بعضی از ارورها به دلیل خطای ارتباطی برد الکترونیک ظاهر میشن که با یک بار ریست کردن یخچال دوو پاک شده و مشکل حل میشه. اما در اکثر موارد این ارورها منشاء دیگری دارن که حتما باید متخصص باشید تا عیب را پیدا کنید.

سرویس یخچال فریزر دوو

دیر یا زود کار شما به سرویس یخچال دوو میرسه و اگر توجهی به سرویس ساید بای ساید دوو ندارید، خوندن این متن میتونه نظر شما را عوض کنه تا به سرویس لواز خانگی خود اهمیت ویژه‌ای بدید.
سرویس کردن دستگاه یکی از راه‌های مراقبتیه که سرتاسر منفعته. شما با سرویس دوره‌ای یخچال خود، در خیلی از هزینه‌ها صرفه جویی می‌کنید. اما چطور؟ سرویس کردن یک راهکار برای پیشگیری از خرابی‌های عمیقه تا قطعات به نهایت فرسودگی نرسن. با هر بار دست کشیدن به یخچال یک نفس تازه‌ای به آن میدید که این باعث حفظ بازدهی یخچال طی طول عمر مفید آن میشه.
سرویس دوره‌ای قطعات یخچال و ساید باعث سلامت طولانی مدت آن‌ها میشه. اگر مشکلی پیش بیاد قطعا مشکلات آنقدر پیچیده نبوده که نیاز به تعویض کامل باشه و تنها با تعمیر، بدون تعویض قطعه‌ی فابریکی دستگاه، مشکل قابل حله.
اما سوالی که پیش میاد خدمات سرویس دوره‌ای شامل چه مواردیه؟

 • شستشوری کندانسور و تمیز کردن گرد و خاک روی کویل‌های کندانسور.
 • در زمان روشن شدن چراغ فیلتر تصفیه آب، تعویض آن را به تعویص نیندازید.
 • تنظیم میزان گاز مبرد یخچال.
 • سرویس موتور.

سرویس دوره‌ای حداقل سالی یکبار باید انجام بگیره تا شما بتونید عمر دستگاه خود را بیشتر و بازدهی یخچال را در طولانی مدت حفظ کنید.

چرا یخچال دوو سرد نمی کند؟

اگر دمای یخچال دوو شما طوری هست که به اندازه‌ی کافی سرما نداره، باید دلیل‌هایی که میتونه باعث این عدم سرما باشه را تک به تک بررسی کنید.

 1. اتصال برق منزل و یخچال را چک کنید.
 2. فعال بودن وضعیت vacation سرمای کمتری از حالت معمول تولید میکنه.
 3. تنظیم نبودن دمای یخچال فریزر دوو متناسب با فصل فعلی میتونه در خنک سازی باعث اختلال بشه.
 4. پرکردن بیش از حد به خصوص قرار دادن ظروف خیلی بزرگ جلوی دریچه‌های داخل یخچال، از گردش هوا جلوگیری میکنه و اجازه نمیده سرمای کافی تولید و پخش بشه.
 5. عایق یا همان لاستیک دور در یخچال از ورود و خروج هوا جلوگیری میکنه. خرابی این لاستیک باعث نفوذ هوای گرم محیط به داخل و خروج هوای خنک یخچال به بیرون میشه.
 6. خراب شدن ترموستات باعث میشه زمان روشن شدن موتور و خنک سازی آن مشخص نباشه.
 7. تجمع مقدار زیادی از گرد و خاک روی لوله‌های کندانسور و سرویس نشدن یخچال در طولانی مدت.
 8. خرابی فن کندانسور و داغ شدن کمپرسور که باعث میشه خنک سازی به درستی انجام نگیره.
 9. خرابی فن اواپراتور که معمولا در این حالت یخچال گرمه اما فریزر سرمای خوبی و قابل قبولی داره.
 10. کمبود گاز یخچال که این هم به دلیل گذشت زمان زیادی از آخرین سرویس یخچال شماست.
 11. خرابی رله استارت یا کمپرسور.
 12. خرابی برد الکترونیک یخچال ساید بای ساید دوو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

02144380835

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کنه.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.