تعمیر جاروبرقی بوش

تعمیر جاروبرقی بوش با دکتر تعمیر در هر نقطه‌ای از تهران، کرج و گیلان که باشید، امکان پذیر است. شما می‌توانید درخواست تعمیر جاروبرقی خود را به صورت آنلاین یا با تماس مستقیم ثبت کنید.

تمام مشکلات جاروبرقی بوش Bosch با کم‌ترین هزینه، فوری و تضمینی رفع می‌شود. کافیست دکتر تعمیر را باخبر کنید.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

تعمیر جاروبرقی بوش در دکتر تعمیر به دست ماهرترین و مجرب ‌ترین تعمیرکاران متخصص در زمینه‌ی لوازم خانگی بوش انجام می‌گیرد.

خدمات تعمیرات جاروبرقی بوش در دکتر تعمیر به همراه ضمانت نامه ۳۶۰-۱۸۰ روزه و فاکتور رسمی شرکت ارائه می‌شود.

هزینه‌ی تعمیرات جاروبرقی که از شما دریافت می‌شود، بعد از اعمال تخفیفات ویژه بر نرخ تعمیرات مشخص شده از سمت اتحادیه جاروبرقی است، که به صورت ویژه برای تعمیر جاروبرقی بوش در نظر گرفته شده است.

هدف دکتر تعمیر رضایت و راحتی کاربر است. طبق این هدف؛ با توجه به شرح مشکلی که شما از جاروبرقی به ما دادید، در صورت امکان راهنمایی لازم به صورت مشاوره تلفنی ارائه می‌شود تا چنانچه مشکل از سمت خودتان قابل حل بود، آن را با راهنمایی ما رفع کنید. حتی اگر دست به آچار نباشید.

تعمیر جاروبرقی بوش در تهران

اگر به دنبال نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در تهران هستید؛ دکتر تعمیر یکی از مراکز تخصصی تعمیرات بوش در تهران است که تعمیرات جاروبرقی را در تمامی نقاط تهران تحت پوشش قرار میدهد.

فرقی نمی‌کند از کدام منطقه برای تعمیر جاروبرقی بوش در تهران درخواست داده باشید. با پیک سریع دکتر تعمیر، زمان تعمیرات در شهر شلوغ تهران را به حداقل رسانده‌ایم.

شاید با یک جستجو در اینترنت، مراکز زیادی تحت عنوان نمایندگی جاروبرقی بوش در تهران را ببینید. فراموش نکنید که مهم‌ترین موضوع معتبر و مطمئن بودن مرکز تعمیرات بوش است.

خدمات یک مرکز تعمیرات نشان دهنده‌ی اعتبار و مطمئن بودن آن است. خدمات ارائه شده در دکتر تعمیر مهر تایید اعتبار ماست. جاروبرقی بوش شما در دکتر تعمیر مانند روز اول با ضمانت به شما تحویل داده می‌شود.

چرا دکتر تعمیر را برای تعمیر جاروبرقی بوش انتخاب کنیم؟

خدمات مراکز و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در همه جا یکسان نیست و هر کدام اهداف متفاوتی را دنبال می‌کنند. هدف دکتر تعمیر رضایت مشتری و تعمیر جاروبرقی مانند روز اول است.

خدمات مرکز تعمیر جاروبرقی بوش توسط دکتر تعمیر:

 • در صورت سطحی بودن مشکل؛ ارائه‌ مشاوره تلفنی رایگان برای حل مشکل توسط خودتان.
 • تعمیر جاروبرقی بوش در محل و حضور خودتان با توجه به مشکل ایجاد شده.
 • ارسال قطعات مورد نیاز مثل: لوله و اتصالات، پاکت و فیلتر و … با پست به سراسر کشور.
 • امکان مراجعه حضوری و تعمیر جاروبرقی بوش در کارگاه به صورت اساسی.
 • ارائه تضمین تعمیرات و تست نهایی در حضور شما.
 • هزینه‌ی تعمیر جاروبرقی بوش مقرون به صرفه طبق نرح مصوب اتحادیه
 • تمام خدمات دکتر تعمیر برای جاروبرقی بوش به همراه ۳۶۰-۱۸۰ روز ضمانت است

سرویس جاروبرقی بوش

نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش

سرویس جاروبرقی بوش یعنی تضمین سلامت جاروبرقی. سرویس جاروبرقی از جمله کارهایی هست که باعث می‌شود جاروبرقی شما همیشه با بازدهی بالا و مثل روز اول کار کند.

90% مشکلاتی که برای جاروبرقی شما به وجود می‌آید، حاصل سرویس نکردن یا پشت گوش انداختن این موضوع مهم است.

مخصوصا وقتی شما متوجه شدید که مکش جاروبرقی کم شده یا موتور داغ می‌کند و بعد از مدتی روشن گذاشتن جاروبرقی،خودبه‌خود خاموش می‌شود! تمام علائم نشان میدهد که به فکر سرویس جاروبرقی نبودید.

البته مشکلات جاروبرقی به همین موارد خلاصه نمی‌شود و برای اینکه با همچین ایرادهایی مواجه نشید، حتما این مقاله را تا انتها بخوانید تا از رعایت نکته‌های لازم برای نگهداری جاروبرقی کاملا مطلع شوید.

ضمناً سرویس جاروبرقی بوش در دکتر تعمیر به طور اساسی انجام می‌گیرد. اما شاید برای شما سوال باشد که سرویس جاروبرقی بوش دقیقا شامل چه کارهایی می‌شود؟!

 • خاک‌گیری داخل بدنه
 • تعویض پاکت و فیلتر
 • سرویس موتور جاروبرقی
 • تمیز کردن پروانه‌ی موتور

آموزش نگهداری از جاروبرقی بوش

Replacing the vacuum cleaner filter
نحوه نگهداری از جاروبرقی بوش می‌تواند تا حد بسیار زیادی شما را از نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش بی نیاز کند. تنها با سرویس‌ جاروبرقی و نکات گفته شده، سال‌ها با همان بازدهی اولیه از دستگاه خود نهایت بهره را ببرید.
همچنین می‌توانید مقاله‌ی تخصصی راجع به افزایش طول عمر جاروبرقی را مطالعه کنید.
 

اولین و مهم‌ترین نکته تعویض به موقع پاکت است. قبل از اینکه پاکت پر شود حتما آن را عوض کنید، یا اگر پاکت دائمی استفاده می‌کنید، پاکت را تخلیه کنید. بهترین زمان تعویض وقتی است که دو سوم از پاکت پر شده باشد.

 • حواس تان به سیم جاروبرقی باشد. هیچوقت سیم را تا انتها خارج نکنید و برای جابجا کردن جاروبرقی آن را نکشید. 
 • با اینکه لوله خرطومی جاروبرقی قابلیت انعطاف دارد، اما هنگام جابجایی جاروبرقی آن را با لوله خرطومی نکشید. اینکار موجب پاره شدن لوله خرطومی می‌شود که شما را مجبور به تعویض آن می‌کند.
 • جاروبرقی برس‌های مختلفی دارد که می‌توانید برای تمیز کردن سطوح مختلف از آن‌ها استفاده کنید. سعی کنید همیشه کرک و موهای چسبیده به برس را جدا کنید.
 • بهتر است برای جابجا کردن جاروبرقی به خصوص از پله‌ها با احتیاط آن را حمل کنید تا نه به سیم و نه چرخ‌ها، آسیب برسد.
 • استفاده‌ی پیوسته از جاروبرقی فشار زیادی به موتور وارد می‌کند در حدی که جاروبرقی به طور خودکار خاموش می‌شود.
  برای پیشگیری از چنین مشکلی، بیشتر از یک ربع جاروبرقی را روشن نذارید. بعد از استراحت پنج دقیقه‌ای دوباره دستگاه را روشن کنید.
 • برای روشن کردن جاروبرقی‌هایی که کلید پاور و سیم جمع کن آن روی بدنه تعبیه شده اند، از فشار پا استفاده نکنید. در این صورت دیر یا زود کلید جاروبرقی خراب می‌شود.
 • جاروبرقی خانگی فقط برای تمیز کردن آشغال‌های خانه است. نه برای خاک اره، ماسه و شن ریزه.
 • با جاروبرقی‌هایی که آب و خاک نیست، مکان‌های خیس و مرطوب را جارو نکشید.

تعمیر جاروبرقی بوش در محل

تعمیر جاروبرقی بوش در محل

این روزها تمامی مراکز سعی دارند که بدون کاهش کیفیت کار، تعمیرات را در منزل انجام دهند. چرا که این یک نیاز شناخه شده از سمت مشتری بوده و مشتریان عزیز تمایل دارند تمامی مراحل تعمیرات در حضور خودشان و منزل انجام گیرد.

تعمیر جاروبرقی بوش در محل مزایای زیادی از نظر مشتری دارد. اول اینکه برای رساندن جاروبرقی به مرکز تعمیرات بوش، نیازی به حمل و ماندن در ترافیک شهرهای شلوغ و بزرگ نیست.

از طرفی؛ به دلیل حضور برخی سودجویان و کلاهبرداران در حوزه تعمیرات، یافتن تعمیرکار منصف در این صنف کمی با دغدغه رو به رو شده است.

چرا که بارها مشتریان عزیز اشاره کرده‌اند که قطعه‌ای از دستگاه باز و برای تعمیر برده شده و بعد از آن با تماس‌های بی پاسخ رو به رو شده اند! اما تمام این مسائل با کمی دقت قابل پیشگیری است.

با در دست داشتن آدرس یک مکان فیزیکی از مرکز تعمیرات و شماره‌های در دسترس از شرکت، دیگر با چنین پدیده‌های رو به رو نخواهید شد.

دکتر تعمیر توصیه می‌کند که تعمیرات جاروبرقی بوش در کارگاه انجام شود تا هم از نظر نظافت و تمیزی منزل شما حفظ شود، هم تعمیرات و سرویس جاروبرقی بوش به صورت اساسی انجام گیرد.

از آنجا که بدنه‌ی جاروبرقی بعد از مدتی پر از گرد و خاک می‌شود، نیازی به نگرانی انتشار گرد و خاک بعد از باز شدن جاروبرقی در منزل نخواهید بود.

از طرفی تعمیر جاروبرقی بوش در منزل با هزینه‌ی بیشتر و در اکثر اوقات با تعویض قطعه همراه خواهد بود تا سریع‌تر انجام گیرد. اما با صبوری شما و دو تا سه روز زمان دادن، تعمیرات در کارگاه اساسی تر و کم هزینه خواهد بود که آن هم به دلیل جلوگیری از تعویض قطعات و تعمیر آن‌هاست.

هر چند که برخی مشکلات سطحی که سریعا قابل حل هستند، در منزل شما انجام می‌گیرند. برای ثبت درخواست تعمیرات جاروبرقی بوش با دکتر تعمیر تماس بگیرید.

نمایندگی قطعات جاروبرقی بوش

قطعات روی جاروبرقی بوش به مرور زمان فرسوده می‌شود یا آسیب می‌بیند. البته بعضی از قطعات جاروبرقی بوش مصرفی هستند و بعد از مدت زمان مشخصی نیاز به تعویض دارند. مثل پاکت، فیلترهای ورودی و خروجی.

یک سری از قطعات هم مثل: بدنه رویه، لوله خرطومی، برس و اتصالات ممکن است پاره یا شکسته شده باشند که نیاز است قطعه‌ی جدیدی تهیه کنید.

اما قطعات داخلی مثل: موتور، قطعات روی موتور و برد الکترونیک در اکثر مواقع قابل تعمیر هستند و دکتر تعمیر سعی میکند تا حد امکان، زمان تعمیر جاروبرقی بوش، قطعات فابریک جاروبرقی بوش شما را تعمیر و از تعویض قطعه خودداری کند.

اما اگر قطعه قابل تعمیر نباشد، ما قطعات اصلی جاروبرقی بوش را برای انواع مدل جاروبرقی بوش موجود داریم.

در صورت نیاز در هر نقطه‌ی ایران که باشید؛ هر نوع قطعه‌ای از جاروبرقی بوش برای شما ارسال می‌شود. البته اگر تمایل به خرید حضوری دارید، می‌توانید از پایین همین صفحه به آدرس ما مراجعه کنید. یا روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

گارانتی تعمیرات جاروبرقی بوش

یکی از خدمات ویژه‌ی دکتر تعمیر گارانتی تعمیرات جاروبرقی بوش است. یعنی هر خدماتی که روی جاروبرقی شما انجام گیرد به صورت تضمینی بوده و چنانچه بعد از مدتی مجدد با این مشکل مواجه شدید، می‌تواند بدون پرداخت هزینه‌ای آن را به دکتر تعمیر بسپارید.

معمولا گارانتی تعمیر جاروبرقی بوش به مدت شش تا دوازده ماه می‌باشد. اگر هنگام تعمیرات به ناچار قطعه‌ای نیاز به تعویض داشته باشد، بهترین و با کیفیت ترین قطعه به همراه گارانتی تعویض خواهد شد.

ضمانت نامه تعمیرات جاروبرقی به شما این اطمینان را می‌دهد که تعمیر دستگاه تان به بهترین شکل انجام گرفته و جاروبرقی شما به دست متخصص و مجرب ترین تکنسین تعمیر شده است.

هزینه تعمیر جاروبرقی بوش

مهم ترین بخش تعمیرات جاروبرقی بوش هزینه‌ی آن است. گاها هزینه آنقدر بالا بوده که مشتریان عزیز تصمیم می‌گیرند یک جاروبرقی جدید خریداری کنند.

هزینه تعمیر جاروبرقی بوش توسط دکتر تعمیر آنقدر به صرفه بوده که هرگز چنین تصمیمی نخواهید گرفت. چرا که امروزه یافتن جاروبرقی با کیفیتی مانند برند بوش، با هزینه‌ای تقریبا نزدیک به هزینه تعمیرات محال است.

توصیه می‌کنیم تمام نکات نگهداری و استفاده صحیح از جاروبرقی بوش را مطالعه و اجرا کنید تا کمتر به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش نیازمند شوید.

اما گاهی ناچارا کار به تعمیر جاروبرقی کشیده می‌شود. اینکه هزینه‌ی آن چقدر است، تنها با بازدید و عیب یابی دقیق دستگاه قابل براورد است.

تمام عوامل مانند مدل جاروبرقی، نوع و میزان خرابی، قابل تعمیر بودن یا نیاز به تعویض قطعه و … در هزینه تعمیر جاروبرقی بوش تاثیر گذار است.

اما تمامی هزینه‌های تعمیرات جاروبرقی بوش قبل از آغاز کار (اما بعد از عیب یابی دقیق)، توسط دکتر تعمیر با اعمال تخفیف ویژه خدمت مشتریان عزیز اعلام می‌گردد. ضمناً هزینه‌ها کمتر از نرخ مصوب اتحادیه براورد می‌شوند.

تعمیر موتور جاروبرقی بوش

گاهی مشکل دستگاه شما مربوط به موتور آن می‌شود و برای تعمیر جاروبرقی بوش نیاز است موتور بررسی و تست شود. ابتدا شما را با موتور جاروبرقی بوش و اجزای آن آشنا می‌کنیم:

 • روتور؛ که شامل کلکتور و هسته‌ی شفت و قطعه‌ی گرداننده در موتور است.
 • استاتور که قطعه‌ی ثابتی در موتور است.
 • زغال
 • بدنه
 • پروانه

تعمیر موتور جاروبرقی بوش در اکثر مواقع امکان پذیر است. البته موتور جاروبرقی بوش در دکتر تعمیر همیشه قابل تعمیر است. اما گاهی، تعمیر موتور مقرون به صرفه نیست و عاقلانه‌تر این است که موتور تعویض شود.

وقتی بلبرینگ‌ها و پروانه‌ی موتور جاروبرقی آسیب ببینند با تعمیر و تعویض بلبرینگ و سرویس زغال‌ها خرابی موتور حل خواهد شد. 

همینطور؛ گاهی موتور به دلیل تمام شدن زغال‌های روی آن خاموش است. با تعویض زغال موتور جاروبرقی احیا می‌شود. برای اینکه بدانید چه موقع ذغال جاروبرقی تمام شده است، مقاله‌ی تخصصی راجع به علائم تمام شدن ذغال جاروبرقی را مطالعه کنید.

ولی زمانی که قسمت سیم‌پیچ یا کلکتور موتور جاروبرقی خراب شده باشد، ارزش تعمیر ندارد و لازم است تا با یک موتور نو جایگزین شود.

برای آشنایی با علائم سوختگی موتور جاروبرقی پیشنهاد می‌کنیم لینک را باز کرده و مقاله‌ی مربوط به این موضوع را تخصصی تر مطالعه کنید.

یکی از مشکلات شایع که صدای زیاد جاروبرقی است، با تعمیر موتور قابل حل است.

تعمیر موتور جاروبرقی بوش کار تخصصی و حساسی است که با خواندن تئوری‌های موجود در اینترنت، نمی‌توان بدون تجربه و مهارت خودسر دست به کار شد.

گاهی با این اقدامات خودسرانه، خرج زیادی برای خودتان می‌تراشید و یک تعمیر اساسی و کم هزینه را به تعویض قطعه‌ و تعمیرات پرهزینه تبدیل می‌کنید. بهتر است از ابتدا کار را به کاردان بسپارید.

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی بوش

سیم جمع کن جاروبرقی بوش از یک قرقره و پایه ثابت تشکیل شده که این دو قطعه با پلاتین به هم وصل شده اند که برق را به جاروبرقی منتقل می‌کنند. اما چه چیزی باعث خرابی سیم جمع کن جاروبرقی می‌شود؟

 • شکستن شفتِ پایه سیم جمع کن. این قطعه‌ پلاستیکی بوده و در اثر استفاده‌ی نادرست می‌شکند.
 • ضعیف شدن یا شکستن فنر سیم جمع کن.
 • شکستن جای فنر سیم جمع کن.
 • قطع شدن کانکتورهای برق روی سیم جمع کن.
 • خراب شدن ترمز سیم جمع کن.

اگر تنها علت مراجعه شما به نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش، سیم جمع کن جاروبرقی شماست، نیازی به تعویض کامل و پرداخت هزینه‌ی زیاد بابت آن نیست. تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی بوش خود را به دکتر تعمیر بسپارید.

تعمیر جاروبرقی بوش به علت بوی سوختگی

علت بوی سوختگی جاروبرقی بوش به دلیل رعایت نکردن یک سری نکات است که به مرور موتور جاروبرقی آسیب می‌بیند و ممکن است با بوی سوختگی و دود همراه باشد.

اگر بعد از احساس بوی سوختگی جاروبرقی را خاموش کنید و دیگر از آن استفاده نکنید؛ تعمیر جاروبرقی بوش امکان پذیر است. 

چه چیزی باعث بوی سوختگی از جاروبرقی بوش می‌شود؟

 • ورود آب، مایعات و رطوبت به داخل موتور
 • فشار آوردن به جاروبرقی به دلیل استفاده‌‌ی طولانی مدت از آن
 • جارو کشیدن حجم زیادی از گرد و خاک ساختمانی مثل: خاک ارّه و خاک بنّایی
 • عوض نکردن به موقعِ فیلترها و پاکت

همه‌ی موارد بالا باعث آسیب دیدن جاروبرقی بوش می‌شود که با دود غلیظ و بوی سوختگی همراه است و این دود از پشت جاروبرقی بیرون می‌آید!

البته در ۹۹% مواقع بوی سوختگی و دود جاروبرقی مربوط به موتور است و گاهی مربوط به اتصالی قطعات روی برد الکترونیک.

پس نگران تعویض موتور جاروبرقی بوش نباشید. اگر به محض احساس کردن بوی سوختگی و دود، جاروبرقی را خاموش کنید و در اولین فرصت به دکتر تعمیر برسانید؛ ما جاروبرقی را با تعمیر “نه تعویض” مثل روز اول تقدیم شما می‌کنیم.

علت داغ کردن موتور جاروبرقی بوش

به دلیل عوض نکردن فیلترها و مسدود شدن آن‌ها، مسیر ورود و خروج هوای موتور بسته شده و تحت فشار قرار می‌گیرد و داغ می‌کند.

گاهی آسیب جدی به موتور وارد می‌شود که این حرارت دو چندان شده و دائما همراه جاروبرقی خواهد بود، که نیاز به سرویس و تعمیر موتور جاروبرقی بوش است. دلایل داغ کردن موتور جاروبرقی متفاوت و زیاد بوده که در یک مقاله به صورت جدا به آن پرداخته‌ایم.

اما دلیل اصلی داغ کردن موتور جاروبرقی عوض نکردن فیلترها، پر بودن پاکت، مسدود بودن لوله‌ها و اتصالات یا استفاده‌ی مداوم از جاروبرقی است.

اگر نکات نگهداری از جاروبرقی را خوانده باشید، اشاره کردیم که بعد از یک ربع جارو کشیدن، پنج دقیقه استراحت لازم است.

در این شرایط به موتور جاروبرقی فشاری نمی‌آید و مشکلاتی مثل داغ کردن و سوختگی هم برای جاروی شما پیش نخواهد آمد. البته در کنار آن نکات دیگری که گفتیم را هم رعایت کنید.

برای سرویس و تعمیر جاروبرقی بوش که موتور آن داغ می‌کند، می‌توانید با دکتر تعمیر تماس بگیرید. تعمیر جاروبرقی بوش با ضمانت نامه کتبی در دکتر تعمیر به بهترین شکل انجام می‌گیرد. برای ثبت درخواست روی دکمه‌ی زیر بزنید. 

 

تعمیر صدای زیاد جاروبرقی بوش

علت صدای زیاد جاروبرقی بوش می‌تواند از خرابی موتور یا قطعات روی آن مثل: بلبرینگ‌های موتور، پروانه‌ی موتور، زغال‌ها باشد.

دلیل دیگر سر و صدای ناهنجار جاروبرقی فیلتر خروجی است که به صورت هپا بوده. کیپ شدن یا سوراخ شدن این فیلتر باعث ایجاد صدایی شبیه سوت می‌شود.

گیر کردن جسم خارجی در لوله و اتصالات هم صداهای عجیبی در جاروبرقی تولید می‌کند. موردی داشتیم که نایلون را با جارو کشیدن و به داخل پاکت رفته و باعث سر و صدا شده است!

علت یکسره شدن جاروبرقی بوش

یکسره شدن جاروبرقی بوش یعنی روشن شدن خودبه‌خود جاروبرقی بوش، در واقع وقتی جاروبرقی را به برق می‌زنید، قبل از اینکه کلید پاور را فشار دهید، خودکار روشن می‌شود!

علت یکسره شدن جاروبرقی بوش می‌تواند همان کلید روشن و خاموش باشد. احتمالا رفتار درستی با این کلیدها نداشتید یا کنجکاویِ کودک شما باعث خرابی اتصالات این کلیدها و یکسره شدن آن‌ها شده است.

دلیل دیگر روشن شدن خودکار جاروبرقی؛ روشن گذاشتن مداوم جاروبرقی و جارو کشیدن مکان بزرگی به صورت پیوسته‌ است. اینکار علاوه بر اینکه به موتور فشار میاورد، به قطعات حساس جاروبرقی هم آسیب میرساند.

علت

کلید پاور جاروبرقی بوش عمل نمی‌کند

وقتی کلیدهای روی جاروبرقی کار نمی‌کنند، ممکن است مشکل از کلید باشد یا با توجه به مدل جاروبرقی کلید روی برد قرار گرفته و برد آسیب دیده و کلید عمل نمی‌کند.

برای تعمیر جاروبرقی بوش زمانی که کلید‌های روی آن عمل نمی‌کنند، باید به دست متخصص باز و به طور دقیق بررسی شود که مشکل کلید است یا برد الکترونیک جاروبرقی.

متخصصان دکتر تعمیر تسلط کاملی روی قطعات و تعمیرات جاروبرقی بوش دارند که می‌توانند سریع و حرفه‌ای جاروبرقی شما را هر جا که باشید تعمیر کنند و با ضمانت نامه شش تا دوازده ماه به شما تحویل دهند.

علت کم شدن مکش جاروبرقی بوش

هر موقع مکش جاروبرقی بوش شما ضعیف شد و مثل قبل آشغال‌ها را جمع نکرد، قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش موارد زیر را بررسی کنید:

 • اول فیلترهای ورودی و خروجی چک کنید
 • پاکت را چک کنید تا پر نشده باشد
 • گیر کردن زباله‌ها در لوله و اتصالات جاروبرقی
 • خرابی لوله و اتصالات مثل پارگی لوله یا شکستگی برس و به طور کلی هر چیزی که باعث نشت هوا شده مکش را ضعیف می‌کند
 • موتور جاروبرقی؛ که در اثر ورود گرد و خاک زیاد داخل آن، قدرت مکش موتور کم شده و نیاز به سرویس دارد. البته این کار و سایر موارد زیر را به سرویسکار بسپارید.
 • واشر عایق درب جاروبرقی جدا شده، تغییر حالت گرفته یا پاره شده و باعث نشت هوا می‌شود
 • بعضی اوقات ولوم جاروبرقی خراب شده و دستگاه روی حالت مکشِ کم (min) گیر کرده و بیشتر نمی‌شود و در واقع اینجا چون تغییر مکش نداریم، کاربر فکر می‌کند مکش جارو کم شده در صورتی که مشکل از خرابی ولوم است.
دکتر تعمیر در مقاله‌ای جدا به صورت تخصصی به دلایل کم شدن مکش و قدرت جاروبرقی پرداخته است.

علت روشن نشدن جاروبرقی بوش

وقتی جاروبرقی بوش خاموش است و روشن نمی‌شود؛ اول باید از رسیدن برق به جاروبرقی مطمئن شوید.

از پریزی که دوشاخه‌ی جاروبرقی به آن متصل است گرفته تا قطعات مختلفی که برق از آن‌ها عبور می‌کند، همه باید بررسی شوند و اطمینان حاصل کنید که جریان برق به درستی به جاروبرقی می‌رسد.

به طور کلی دلایل روشن نشدن جاروبرقی بوش شامل موارد زیر می‌شوند:

 • خرابی کابل ورودی
 • خرابی پلاتین‌های سیم جمع کن
 • خرابی کلید پاور
 • خرابی برد الکترونیک
 • خرابی موتور یا قطعات روی آن

اگر می‌خواهید جاروبرقی خاموش شما به طور تضمینی و تا جای ممکن بدون تعویض قطعه تعمیر شود؛ اینکار را به دکتر تعمیر بسپارید. تعمیرات جاروبرقی بوش در تهران با تضمین کیفیت کار و مقرون به صرفه ترین هزینه انجام می‌گیرد.

علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی بوش

خاموش شدن جاروبرقی حین کار دلایل مختلفی دارد. وقتی جاروبرقی به دلیل پر بودن پاکت، کیپ شدن فیلترهای ورودی و خروجی، گیر کردن اجسام داخل لوله و اتصالات یا یکسره کار کردن، داغ می‌کند؛ دستوری از ترموستات صادر می‌شود تا جاروبرقی برای خنک شدن خاموش شود.

این یک عمل حفاظتی در جاروبرقی می‌باشد. البته ممکن است خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی، به دلیل خرابی ترموستات هم باشد.

ممکن است به دلیل جریان زیادی که موتور جاروبرقی می‌کشد؛ یک سری قطعات معیوب شوند. مثل برد الکترونیک، موتور یا قسمتی از سیم کشی داخل دستگاه آسییب ببیند و باعث خاموشی جاروبرقی حین کار شود.

برای تعمیر جاروبرقی بوش که دچار خاموشی ناگهانی شده، می‌توانید روی ما حساب کنید. تعمیرات سریع و تضمینی جاروبرقی با دکتر تعمیر در تمام نقاط تهران و حتی استان گیلان انجام می‌گیرد. برای ثبت درخواست با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش

در این مقاله به تمامی دلایل خرابی جاروبرقی بوش و شایع‌ترین مشکلات آن پرداختیم. با خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که در اکثر مواقع استفاده‌ی نادرست کاربر است که موجب خرابی دستگاه می‌شود.

زمانی که دستگاهی را خریداری می‌کنید باید نحوه‌ی استفاده و نگهداری از آن را هم بدانید. معمولا خرید و استفاده از آن چالشی ندارد و همه‌ی افراد بعد از خرید جاروبرقی توانایی کار با آن را دارند.

اما بخش مهم داستان نحوه نگهداری و استفاده صحیح از جاروبرقی بوش است. بعد از خرابی کار از کار گذشته است. دکتر تعمیر نکات بسیار مهمی برای استفاده از جاروبرقی ارائه کرده است که به تمام آن‌ها را در مقاله پرداختیم.

چنانچه کار از کار گذشته و حالا دغدغه‌ی شما تعمیرکار مطمئن، کاربلد و منصف جاروبرقی است، باز هم روی دکتر تعمیر حساب باز کنید.

علاوه بر تعمیرات جاروبرقی بوش به صورت تضمینی و تخصصی، تمامی قطعات جاروبرقی بوش را هم می‌توانید به شرط و تضمین کیفیت از هر جای ایران که هستید، تهیه کنید.

برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی بوش در تهران و گیلان می‌توانید با یکی از شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید یا فرم درخواست زیر را پر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 7 =

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.