تعمیر لباسشویی ال جی

تعمیر جاروبرقی بوش

تعمیر جاروبرقی بوش با دکتر تعمیر در هر نقطه‌ای از تهران و حومه که باشید، امکان پذیره. شما می‌تونید درخواست تعمیر جاروبرقی خود را به صورت آنلاین یا با تماس مستقیم ثبت کنید. تا کم‌تر از از ۶۰ دقیقه برای هماهنگی با شما تعمیرکار متخصص جاروبرقی بوش را به محل اعزام کنیم.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

تعمیر جاروبرقی بوش در دکتر تعمیر به دست ماهرترین و مجرب ‌ترین تعمیرکاران متخصص در زمینه‌ی لوازم خانگی بوش انجام می‌گیره. خدمات تعمیرات جاروبرقی بوش در دکتر تعمیر به همراه ضمانت نامه ۳۶۰-۱۸۰ روزه و فاکتور رسمی شرکت ارائه میشه.

هزینه‌ی تعمیرات جاروبرقی که از شما دریافت میشه، بعد از اعمال تخفیفات ویژه بر نرخ تعمیرات مشخص شده از سمت اتحادیه جاروبرقی هست، که به صورت ویژه برای تعمیر جاروبرقی بوش در نظر گرفته شده.

هدف دکتر تعمیر رضایت و راحتی کاربر هست. طبق این هدف؛ با توجه به شرح مشکلی که شما از جاروبرقی به ما دادید، در صورت امکان راهنمایی لازم به صورت مشاوره تلفنی ارائه میشه تا به زحمت نیفتید و خودتان بتونید مشکلات سطحی را حل کنید. حتی اگر دست به آچار نباشید. 😉

تعمیر جاروبرقی بوش در تهران

اگر به دنبال نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در تهران هستید؛ دکتر تعمیر یکی از مراکز تخصصی تعمیرات بوش در تهران هست که تعمیرات جاروبرقی را در تمامی نقاط تهران تحت پوشش قرار میده. حتی اگر در شهرستان‌های تهران مانند: اسلامشهر، شهریار، اندیشه و … باشید. مراکز زیادی تحت عنوان نمایندگی جاروبرقی بوش در تهران وجود دارن. فراموش نکنید که به مجاز بودن مرکز تعمیرات توجه کنید.

خدمات یک مرکز تعمیرات نشان دهنده‌ی معتبر و مجاز بودن آن هست. خدمات ارائه شده در دکتر تعمیر مهر تایید اعتبار ماست. جاروبرقی بوش شما در دکتر تعمیر مانند روز اول با فاکتور رسمی و ضمانت نامه یک ساله تحول داده میشه.

چرا دکتر تعمیر را برای تعمیر جاروبرقی بوش انتخاب کنیم؟

خدماتی که در مراکز تعمیرات جاروبرقی بوش انجام میگیره متفاوت هست و هر کدام اهداف متفاوتی را دنبال می‌کنن. هدف دکتر تعمیر رضایت مشتری و تعمیر جاروبرقی مانند روز اوله.

خدمات مرکز تعمیر جاروبرقی بوش در دکتر تعمیر:

 • ارائه‌ مشاوره تلفنی رایگان برای حل مشکل جاروبرقی توسط خودتان. البته نه برای هر مشکلی.
 • تعمیر جاروبرقی بوش در محل و حضور خودتان در کمتر از ۶۰ دقیقه
 • ارسال قطعات مورد نیاز مثل: لوله و اتصالات، پاکت و فیلتر با پیک دکتر تعمیر به محل شما
 • امکان مراجعه حضوری و تعمیر جاروبرقی بوش در کارگاه به صورت اساسی
 • بعد از تعمیر و تست نهایی دستگاه به همراه فاکتور رسمی شرکت ارائه میشه
 • هزینه‌ی تعمیر جاروبرقی بوش طبق نرح تصویب شده از سمت اتحادیه جاروبرقیه
 • تمام خدمات دکتر تعمیر برای جاروبرقی بوش به همراه ۳۶۰-۱۸۰ روز ضمانته

سرویس جاروبرقی بوش

سرویس جاروبرقی بوش یعنی تضمین سلامت جاروبرقی. سرویس جاروبرقی از جمله کارهایی هست که باعث میشه جاروبرقی شما همیشه با بازدهی بالا و مثل روز اول کار کنه. هر مشکلی که برای جاروبرقی شما به وجود میاد، حاصل سرویس نکردن یا پشت گوش انداختن این موضوع مهمه.

مخصوصا وقتی شما متوجه شدید که مکش جاروبرقی کم شده یا موتور داغ می‌کنه و بعد از مدتی روشن گذاشتن جارو خودبه‌خود خاموش میشه؛ نشون میده که به فکر سرویس جاروبرقی نبودید.

البته مشکلات جاروبرقی به همین موارد خلاصه نمیشه و برای اینکه با همچین ایرادهایی مواجه نشید، حتما این مقاله را تا انتها بخونید تا از رعایت نکته‌های لازم برای نگهداری جاروبرقی کاملا مطلع بشید.

ضمناً سرویس جاروبرقی بوش در دکتر تعمیر به طور اساسی انجام می‌گیره. اما شاید برای شما سوال باشه که سرویس کردن دقیقا شامل چه کارهایی میشه؟!

 • خاک‌گیری داخل بدنه
 • تعویض پاکت و فیلتر
 • سرویس موتور جاروبرقی
 • تمیز کردن پروانه‌ی موتور

آموزش نگهداری از جاروبرقی بوش

اولین و مهم‌ترین نکته تعویض به موقع پاکته. قبل از اینکه پاکت پر بشه حتما آن را عوض کنید، یا اگر پاکت دائمی استفاده می‌کنید، پاکت را تخلیه کنید. بهترین زمان تعویض وقتیه که دو سوم از پاکت پر شده باشه.

 • حواستون به سیم جاروبرقی باشه. هیچوقت سیم را تا انتها خارج نکنید و برای جابجا کردن جاروبرقی آن را نکشید. 
 • با اینکه لوله خرطومی جاروبرقی قابلیت انعطاف داره، اما باید مراقب باشید تا خیلی پیچ نخوره. اینکار موجب پاره شدن لوله خرطومی میشه که شما را مجبور به تعویض لوله خرطومی میکنه.
 • جاروبرقی برس‌های مختلفی داره که می‌تونید برای تمیز کردن سطوح مختلف از آن‌ها استفاده کنید. سعی کنید همیشه کرک و موهای چسبیده به برس را جدا کنید.
 • بهتره برای جابجا کردن جاروبرقی به خصوص از پله‌ها با احتیاط آن را حمل کنید تا نه به سیم و نه به چرخ‌ها آسیب برسه.
 • استفاده‌ی پیوسته از جاروبرقی فشار زیادی به موتور وارد می‌کنه در حدی که جارو به طور خودکار خاموش میشه. برای پیشگیری از چنین مشکلی، بیشتر از یک ربع جاروبرقی را روشن نذارید. بعد از استراحت پنج دقیقه‌ای دوباره دستگاه را روشن کنید.
 • برای روشن کردن جاروبرقی‌هایی که کلید پاور و سیم جمع کن آن روی بدنه تعبیه شده، از فشار پا استفاده نکنید. اینجوری دیر یا زود کلید جاروبرقی خراب میشه.
 • جاروبرقی خانگی فقط برای تمیز کردن آشغال‌های خانه هست. نه برای خاک اره، ماسه و شن ریزه.
 • با جاروبرقی‌هایی که آب و خاک نیست، مکان‌های خیس و مرطوب را جارو نکشید.

نمایندگی قطعات جاروبرقی بوش

قطعات روی جاروبرقی بوش به مرور زمان فرسوده میشه یا آسیب میبینه. البته بعضی از قطعات جاروبرقی بوش مصرفی هستن و بعد از مدت زمان مشخصی نیاز به تعویض دارن. مثل پاکت، فیلترهای ورودی و خروجی.

یک سری از قطعات هم مثل: بدنه رویه، لوله خرطومی، برس و اتصالات ممکنه پاره یا شکسته شده باشن که باید قطعه‌ی جدید تهیه کنید. اما قطعات داخلی مثل: موتور، قطعات روی موتور و برد الکترونیک در اکثر مواقع قابل تعمیر هستن و دکتر تعمیر سعی میکنه تا حد ممکن قطعات فابریک جاروبرقی بوش شما را تعمیر و از تعویض قطعه خودداری کنه. اما اگر قطعه قابل تعمیر نباشه، ما قطعات اصلی جاروبرقی بوش را برای انواع مدل جاروبرقی بوش داریم.

در صورت نیاز در هر نقطه‌ی ایران که باشید؛ هر نوع قطعه‌ای از جاروبرقی بوش برای شما ارسال می‌کنیم. البته اگر مایل به خرید حضوری دارید، می‌تونید از پایین همین صفحه به آدرس ما مراجعه کنید. یا روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

تعمیر موتور جاروبرقی بوش

موتور جاروبرقی بوش از قطعات زیر تشکیل شده.

 • روتور؛ که شامل کلکتور و هسته‌ی شفت و قطعه‌ی گرداننده در موتوره
 • استاتور که قطعه‌ی ثابتی در موتوره.
 • زغال
 • بدنه
 • پروانه

تعمیر موتور جاروبرقی بوش در اکثر مواقع ممکنه. البته موتور جاروبرقی بوش در دکتر تعمیر همیشه قابل تعمیره. اما گاهی تعمیر موتور مقرون به صرفه نیست و عاقلانه‌تر هست که موتور تعویض بشه.

وقتی بلبرینگ‌ها و پروانه‌ی موتور جاروبرقی آسیب ببینه با تعمیر و تعویض بلبرینگ و سرویس زغال‌ها خرابی موتور حل میشه. 

همینطور؛ گاهی موتور به دلیل تمام شدن زغال‌های روی آن خاموشه. با تعویض زغال موتور جاروبرقی احیا میشه.

ولی زمانی که قسمت سیم‌پیچ یا کلکتور موتور جاروبرقی خراب شده باشه، ارزش تعمیر نداره و لازمه تا با یک موتور نو جایگزین بشه.

اگر جاروبرقی بوش شما صدای زیادی داره این کار با تعمیر موتور قابل حله.

تعمیر موتور جاروبرقی بوش کار تخصصی و حساسی هست که با خواندن تئوری‌های موجود در اینترنت، نمیشه بدون تجربه و مهارت خودسر دست به کار شد. گاهی با این اقدامات خرج زیادی برای خودتان می‌تراشید و یک تعمیر اساسی و کم هزینه را به تعویض قطعه‌ی و تعمیرات پرهزینه تبدیل می‌کنید.

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی بوش

سیم جمع کن جاروبرقی بوش از یک قرقره و پایه ثابت تشکیل شده که این دو قطعه با پلاتین به هم وصل شدن که برق را به جاروبرقی منتقل میکنن. اما چی باعث خرابی سیم جمع کن میشه؟

 • شکستن شفتِ پایه سیم جمع کن که یک قطعه‌ی پلاستیکیه و در اثر استفاده‌ی نادرست میشکنه
 • ضعیف شدن یا شکستن فنر سیم جمع کن
 • شکستن جای فنر سیم جمع کن
 • قطع شدن کانکتورهای برق روی سیم جمع کن
 • خراب شدن ترمز سیم جمع کن

اگر سیم جمع کن جاروبرقی شما خراب شده، نیازی به تعویض کامل و پرداخت هزینه‌ی زیاد بابت آن نیست. تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی بوش خود را به دکتر تعمیر بسپارید.

علت بوی سوختگی جاروبرقی بوش

علت بوی سوختگی جاروبرقی بوش به دلیل رعایت نکردن یک سری نکاته که به مرور موتور جاروبرقی آسیب میبینه و ممکنه با بوی سوختگی و دود همراه باشه.

اگر بعد از احساس بوی سوختگی از جاروبرقی دیگر از آن استفاده نکنید؛ تعمیر جاروبرقی بوش ممکنه. 

اما چه چیزی باعث بوی سوختگی از جاروبرقی بوش میشه؟

ورود آب، مایعات و رطوبت به داخل موتور

فشار آوردن به جاروبرقی با استفاده‌ی آن در زمان طولانی

جارو کشیدن حجم زیادی از گرد و خاک ساختمانی مثل: خاک ارّه و خاک بنّایی

عوض نکردن به موقعِ فیلترها و پاکت

همه‌ی موارد بالا باعث آسیب رسیدن به جاروبرقی بوش میشه که با دود غلیظ و بوی سوختگی همراهه و از پشت جاروبرقی بیرون میاد

البته این هم بگیم که در ۹۹% مواقع بوی سوختگی و دود جاروبرقی مربوط به موتوره و گاهی مربوط به اتصالی قطعات روی برد الکترونیکه.

پس نگران تعویض موتور جاروبرقی بوش نباشید. اگر به محض احساس کردن بوی سوختگی و دود، جاروبرقی را خاموش کنید و در اولین فرصت به دکتر تعمیر برسانید؛ ما جاروبرقی را با تعمیر “نه تعویض” مثل روز اول تقدیم شما می‌کنیم.

علت داغ کردن موتور جاروبرقی

به دلیل عوض نکردن فیلترها و مسدود شدن آن‌ها، مسیر ورود و خروج هوای موتور بسته میشه و تحت فشار قرار می‌گیره و داغ می‌کنه. گاهی آسیب جدی به موتور وارد میشه که این حرارت دو چندان میشه و دائما همراه جاروبرقی خواهد بود، که نیاز به سرویس و تعمیر موتور جاروبرقی داره. پس دلیل اصلی داغ کردن موتور جاروبرقی عوض نکردن فیلترها، پر بودن پاکت، مسدود بودن لوله‌ها و اتصالات یا استفاده‌ی مداوم از جاروبرقی هست.

اگر نکات نگهداری از جاروبرقی را خوانده باشید، اشاره کردیم که هر یک ربع جارو کشیدن، پنج دقیقه استراحت. اینجوری به موتور جاروبرقی فشار نمیاد و مشکلاتی مثل داغ کردن و سوختگی هم برای جاروی شما پیش نمیاد. البته در کنارش نکات دیگری که گفتیم هم رعایت کنید.

برای سرویس و تعمیر جاروبرقی بوش که موتور داغ میکنه، می‌تونید با دکتر تعمیر تماس بگیرید. تعمیر جاروبرقی شما با ضمانت نامه کتبی در دکتر تعمیر به بهترین شکل انجام می‌گیره. برای ثبت درخواست می‌تونید روی دکمه‌ی زیر بزنید. 

 

تعمیر صدای زیاد جاروبرقی بوش

علت صدای زیاد جاروبرقی بوش می‌تونه از خرابی موتور یا قطعات روی آن مثل: بلبرینگ‌های موتور، پروانه‌ی موتور، زغال‌ها باشه.

دلیل دیگر سر و صدای ناهنجار جاروبرقی فیلتر خروجیه که به صورت هپا هست. کیپ شدن یا سوراخ شدن این فیلتر می‌تونه صدای سوت مانندی را ایجاد کنه.

گیر کردن جسم خارجی در لوله و اتصالات هم می‌تونه صداهای عجیبی در جاروبرقی تولید کنه. مورد داشتیم که نایلون را با جارو کشیدن و به داخل پاکت رفته و باعث سر و صدا شده.

علت یکسره شدن جاروبرقی بوش

یکسره شدن جاروبرقی بوش یعنی روشن شدن خودبه‌خود جاروبرقی بوش، در واقع وقتی جاروبرقی را به برق می‌زنید، خودکار روشن میشه. اینکه چی باعث شده تا جاروی شما به این روز بیفته همان کلیدهای روشن و خاموشه. احتمالا رفتار درستی با این کلیدها نداشتید یا کنجکاویِ کودک شما باعث خرابی اتصالات این کلیدها و یکسره شدن آن‌ها شده.

دلیل دیگر روشن شدن خودکار جاروبرقی؛ روشن گذاشتن مداوم جاروبرقی و جارو کشیدن مکان بزرگی به صورت پیوسته‌س. اینکار علاوه بر اینکه به موتور فشار میاره، به قطعات حساس جاروبرقی هم آسیب میرسونه.

کلید پاور جاروبرقی بوش عمل نمیکنه

وقتی کلیدهای روی جاروبرقی کار نمیکنن، ممکنه مشکل از کلید باشه یا با توجه به مدل جاروبرقی کلید روی برد قرار گرفته و برد آسیب دیده و کلید عمل نمیکنه. برای تعمیر جاروبرقی بوش زمانی که کلید‌های روی آن عمل نمیکنن، باید به دست متخصص باز بشه و به طور دقیق بررسی بشه تا مشخص بشه مشکل کلیده یا برد الکترونیک جاروبرقی.

متخصصان دکتر تعمیر تسلط کاملی روی قطعات و تعمیرات جاروبرقی بوش دارن که می‌تونن سریع و حرفه‌ای جاروبرقی شما را هر جا که باشید تعمیر کنن و با ضمانت نامه شش تا دوازدهه ماه به شما تحویل بدن.

علت کم شدن مکش جاروبرقی بوش

هر موقع مکش جاروبرقی بوش شما ضعیف شد و مثل قبل آشغال‌ها را جمع نکرد، باید موارد زیر بررسی بشه:

 • اول فیلترهای ورودی و خروجی
 • پاکت را چک کنید تا پر نشده باشه
 • گیر کردن زباله‌ها در لوله و اتصالات جاروبرقی
 • خرابی لوله و اتصالات مثل پارگی لوله یا شکستگی برس و به طور کلی هر چیزی که باعث نشت هوا میشه مکش را ضعیف میکنه
 • موتور جاروبرقی که در اثر ورود گرد و خاک زیاد داخل آن، قدرت مکش موتور کم شده و نیاز به سرویس داره
 • واشر عایق درب جاروبرقی جدا شده، تغییر حالت گرفته یا پاره شده و باعث نشت هوا میشه
 • بعضی اوقات ولوم جاروبرقی خراب میشه و دستگاه روی حالت مکشِ کم (min) گیر کرده و بیشتر نمیشه و در واقع اینجا چون تغییر مکش نداریم، کاربر فکر میکنه مکش جارو کم شده در صورتی که مشکل از خرابی ولوم هست.

علت روشن نشدن جاروبرقی بوش

وقتی جاروبرقی بوش خاموشه و روشن نمیشه؛ اول باید از رسیدن برق به جاروبرقی مطمئن بشید.

از پریزی که دوشاخه‌ی جاروبرقی به آن متصله گرفته تا قطعات مختلفی که برق از آن‌ها عبور میکنه. همه باید بررسی بشه و مطمئن بشید که سالمه و جریان برق را به درستی عبور میدن.

به طور کلی مواردی که باعث روشن نشدن جاروبرقی بوش میشه:

 • خرابی کابل ورودی
 • خرابی پلاتین‌های سیم جمع کن
 • خرابی کلید پاور
 • خرابی برد الکترونیک
 • خرابی موتور یا قطعات روی آن

اگر می‌خواید جاروبرقی خاموش شما به طور تظمینی و تا جای ممکن بدون تعویض قطعه تعمیر بشه؛ اینکار را به دکتر تعمیر بسپارید.

علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی بوش

خاموش شدن جاروبرقی حین کار دلایل مختلفی داره. وقتی جاروبرقی به دلیل پر بودن پاکت، کیپ شدن فیلترهای ورودی و خروجی، گیر کردن اجسام داخل لوله و اتصالات یا یکسره کار کردن، داغ میکنه؛ با دستور ترموستات جاروبرقی برای خنک شدن خاموش میشه. این یک عمل حفاظتی از جاروبرقیه که ممکنه خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی از خرابی ترموستات هم باشه.

ممکنه به دلیل جریان زیادی که موتور جاروبرقی میکشه؛ یک سری قطعات معیوب بشن. مثل برد الکترونیک، موتور یا قسمتی از سیم کشی داخل دستگاه آسییب ببینه و باعث خاموشی جاروبرقی حین کار بشه.

برای تعمیر جاروبرقی بوش که دچار خاموشی ناگهانی شده، می‌تونید روی ما حساب کنید. تعمیرات سریع و تضمینی جاروبرقی با دکتر تعمیر در تمام نقاط تهران انجام میگیره. برای ثبت درخواست با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 12 =

02147639

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کنه.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.