تعمیرات لوازم خانگی بوش

تعمیرات ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید، جاروبرقی و مایکروفر بوش در رشت را به نمایندگی تعمیرات بوش در رشت؛ دکتر تعمیر بسپارید.

برای دریافت مشاوره یا ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی بوش در رشت یکی از روش‌های زیر را انتخاب کنید و با ما ارتباط بگیرید.

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

مشاوره تلفنی تعمیرات

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

تعمیرات سریع در محل

warranty

تعمیرات با ضمانت

تعمیرات با ضمانت نامه

چرا دکتر تعمیر؟

نمایندگی تعمیرات بوش در رشت با دکتر تعمیر

منتظر نظرات شما بعد از گوش دادن به این پادکست از دکتر تعمیر هستیم.

نمایندگی تعمیر بوش در رشت با ارائه خدمات زیر خیال شما را از بابت یک تعمیرگاه مجاز با تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص راحت می‌کند:

 • تعمیرات بوش در منزل شما به صورت فوری بعد از ثبت درخواست
 • اعزام بهترین و متخصص‌ترین تعمیرکار بوش در رشت به منزل شما
 • هزینه تعمیر لوازم خانگی بوش در رشت با نازل‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین هزینه
 • پشتیبانی و مشاوره تعمیرات بوش در رشت به صورت تلفنی
 • ارائه فاکتور معتبر خدمات تعمبرات بوش در حضور شما و با ارائه گارانتی کتبی

 

۰۲۱-۴۷۶۳۹

۰۲۱-۴۴۳۸۰۸۳۵

۰۲۱-۳۳۳۳۵۸۸۹

۰۲۱-۶۶۰۰۷۹۸۰

مراحل درخواست تعمیرات بوش در منزل

 • ارتباط با ما

  از طریق فرم درخواست آنلاین یا تماس تلفنی، مشکل دستگاه خود را با ما در جریان بگذارید.
 • ثبت مشخصات

  اگر مشکل سطحی باشد، در همان تماس به صورت تلفنی سعی بر حل مشکل داریم. اما در صورت صلاحدید برای اعزام تعمیرکار، آدرس دقیق از شما دریافت خواهد شد.
 • تعمیر در محل

  با هماهنگی قبلی، تعمیرکار متخصصی به منزل شما جهت عیب یابی اعزام خواهد شد. با اعلام هزینه بعد از عیب یابی و دریافت دستور شما، کار تعمیرات بوش انجام می‌گیرد.

هزینه تعمیرات بوش در رشت

یکی از ابتدایی‌ترین دغدغه‌های شناخته شده از سوی مشتریان عزیز، بحث هزینه تعمیرات بوش در رشت است.

در چنین بحران اقتصادی، کاملا قابل درک بوده که هزینه‌ی تمام شده باید مقرون به صرفه و در توان مشتری باشد.

دکتر تعمیر در نظر دارد که در کنار ارائه‌ی کاری باکیفیت همراه با استفاده‌ از قطعات اصلی، باید هزینه‌ی تعمیرات را منصفانه تمام کند.

با اینکه تمام هزینه‌های تعمیرات بوش در نهایت با اعمال تخفیفات دکتر تعمیر و زیر نرخ مصوب اتحادیه است، نمی‌توان قبل از بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه، هزینه تعمیر را اعلام کرد.

بسته به اینکه مشکل ایجاد شده از کدام قسمت و با چه شدتی از خرابی ایجاد شده، هزینه تعمیر قبل از شروع، به شما اعلام خواهد شد و در صورت کسب اجازه، تعمیر انجام خواهد گرفت.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در رشت

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در رشت

به جرات می‌شه گفت که بوش یکی از بهترین‌ برندها در ماشین ظرفشویی است و شما به ندرت با این دستگاه دچار مشکل خواهید شد.

اما خرابی ماشین ظرفشویی بوش، به نوع استفاده‌ی شما و عمر دستگاه برمیگرده. به کار نگرفتن نکات لازم برای افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی، سرویس نکردن آن و حتی غیر اصلی بودن دستگاه! می‌تونه باعث خرابی‌های متعدد یا زودهنگام بشه.

برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در رشت و منزل، باید بهترین تعمیرکار را پیدا کنید!

بهترین تعمیرکاران بوش در رشت، در مجموعه بزرگ و حرفه‌ای دکتر تعمیر جمع شده‌اند. از کار نکردن ماشین ظرفشویی بوش گرفته تا خرابی درب آن، با متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی بوش رشت؛ دکتر تعمیر قابل رفع است.

اگر عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش بدون دانش فنی، مهارت و تجربه لازم انجام بگیره، نه تنها مشکل شما پیدا نمیشه، بلکه امکان خراب تر شدن ماشین ظرفشویی هم وجود داره.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بوش در رشت

خدمات پس از فروش بوش در رشت با خدمات ارائه شونده از سمت دکتر تعمیر در اختیار شما قرار می‌گیرد. خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بوش در رشت شامل موارد زیر می‌باشد:

 • نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی بوش در رشت
 • تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در رشت
 • ارائه گارانتی خدمات تعمیرات
 • توصیه‌های لازم برای نگهداری درست و کار با ماشین ظرفشویی
 • سرویس‌ ماشین ظرفشویی بوش

البته قابل ذکر هست که سرویس دستگاه در مواردی توسط خود شما قابل انجام است و در صورت نادیده گرفتن یک سری نکات مراقبتی، کار از سرویس به تعمیر ظرفشویی بوش در منزل رشت شما کشیده می‌شود.

سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی بوش که خود شما هم می‌تونید اون رو انجام بدید:

تمیز کردن مرتب فیلتر کف، چک کردن مخزن نمک، استفاده از مواد شوینده‌ی مرغوب، باز گذاشتن درب دستگاه برای خشک شدن رطوبت داخل آن، توجه به صداهای عجیب و غیرعادی که در صورت لزوم حتما باید با یک متخصص تعمیر ظرفشویی بوش در رشت مشورت کنید.

مشکلات ماشین ظرفشویی بوش

علت ارور ماشین ظرفشویی بوش را از مقاله‌ی تخصصی آن مطالعه کنید.

هر کد خطایی که ظاهر میشود، به معنی وجود یک مشکل است که باید ابتدا آن را رمزگشایی و سپس حل کنید.

تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی بوش را می‌تونید به طور کامل در مقاله‌ی نوشته شده توسط متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی بوش رشت مطالعه کنید.

در مواردی خود شما می‌تونید بررسی کنید. مثلا امکان مسدود شدن فیلتر کف وجود داره که ناشی از تمیز نکردن ظروف و به دنبال آن تمیز نکردن مرتب فیلتر کف ماشین ظرفشویی بوده.

 

گاها مشتریان عزیز با نمایندگی بوش در رشت تماس می‌گیرند و به دنبال علت آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی خود هستن.

این مشکل باید توسط متخصص بازدید بشه. اما برای بالا بردن آگاهی خودتون می‌تونید مقاله‌ی مربوط به اون رو به طور کامل مطالعه کنید.

اگر قرص در ماشین ظرفشویی حل نمیشه توصیه می‌کنیم مقاله‌ی تخصصی دکتر تعمیر در این باره رو به دقت مطالعه کنید.

 علت حل نشدن قرص در ماشین ظرفشویی

نشت آب از ماشین ظرفشویی باید مورد بازدید تعمیرکار ماشین ظرفشویی بوش رشت قرار بگیره.

اما ما دلایل آبریزی از ماشین ظرفشویی را در یک مقاله تخصصی توضیح دادیم.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در رشت

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در رشت

اگر روزی دچار خرابی دستگاه خود شدید و به دنبال نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش رشت بودید، حتما به خدمات و سوابق دکتر تعمیر توجه کنید.

این مرکز برای تعمیر لوازم خانگی بوش شما؛ بهترین و حرفه‌ای ترین تعمیرکار را به منزل‌تان اعزام می‌کند. بابت تمام خدمات تعمیرات لباسشویی بوش در رشت گارانتی کتبی ارائه می‌کند.

در گام اول یک تعمیرکار حرفه‌ای و متخصص زمانی شناخته می‌شود که عیب یابی ماشین لباسشویی را به درستی انجام دهد و در همان ابتدا به کار بداند مشکل از کجاست!

اگر عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بوش رشت تخصصی پیش برود، نه تنها زمان تعمیر دستگاه شما کمتر خواهد شد، بلکه هزینه‌ی تعمیر هم کمتر خواهد شد.

چرا که تعمیرکار دچار آزمون و خطا یا تست قطعات روی دستگاه شما نشده است و با اولین تشخیص دستگاه شما را به سلامت اولیه برگردانده است.

برای ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی بوش در رشت می‌تونید روی دکمه‌ی زیر بزنید و درخواست خودتون رو هم اکنون ثبت کنید تا تعمیرکار حرفه‌ای ما زودتر کار تعمیرات لباسشویی بوش شما را شروع کند.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بوش در رشت

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بوش در رشت تنها شامل تعمیر لباسشویی بوش در رشت نمی‌شود.

دکتر تعمیر با خدمات ویژه‌ای که برای شما ساکنین شهر رشت و استان گیلان گرفته است؛ خدمات پس از فروش لباسشویی بوش رشت را به طور کامل ارائه می‌کند. این خدمات شامل:

 • نصب فوری ماشین لباسشویی بوش 
 • ارائه نکات بعد از نصب لباسشویی بوش
 • سرویس دوره‌ای ماشین لباسشویی بوش
 • توصیه‌های نگهداری صحیح و کار با لباسشویی
 • تعمیر ماشین لباسشویی بوش در منزل
 • ارائه گارانتی کتبی خدمات تعمیرات
 • تامین قطعات اصلی و اورجینال با گارانتی 


البته دکتر تعمیر برای شما مقاله‌ای به صورت مجزا درباره‌ی طرز کار با ماشین لباسشویی بوش نوشته است تا با خواندن آن، بتونید بهینه‌ترین استفاده را از ماشین لباسشویی داشته باشید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بوش رشت با دکتر تعمیر تنها به خدمات حضوری در منزل ختم نمیشه.

شما می‌تونید با مطالعه‌ی مقالات تخصصی به آگاهی بالایی از سیستم و کارکرد دستگاه خود برسید و درنتیجه؛ کمتر کارتون به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش میفته!

مشکلات ماشین لباسشویی بوش

روشن شدن چراغ ماشین لباسشویی بوش یا بوق زدن لباسشویی و در مدل‌های جدید و دیجیتالی؛ ارور ماشین لباسشویی بوش می‌خواهد به نوعی خطای در لباسشویی را به شما اطلاع دهد.

اما هر ارور معنی خاص خودش را دارد. ارورها در مدل‌‌های مختلف ماشین لباسشویی معانی مختلفی دارند. بعضی مدل‌ها با چراغ چشمک زن، بعضی دیگر بوق زدن و در مدل‌های با صفحه نمایش؛ نشان دادن حروف و اعداد لاتین در کنار همدیگر یک ارور است.

با توجه به ارور دستگاه معنی آن را از میان ارورهای ماشین لباسشویی بوش پیدا کنید.

یکی از مشکلات شایع؛ لرزش ماشین لباسشویی هست که میتونه بعد از چندین سال استفاده‌ ظاهر بشه! معمولا لرزش از استفاده‌ی نادرست و فرسوده شدن قطعات داخلی ایجاد میشه که با خوندن دلایل آن، می‌تونید قبل از وقوع لرزش‌های شدید و حرکت کردن دستگاه، پیشگیری کنید.

علت صدای لباسشویی بوش باید با شناخت منشاء پیدا بشه. یعنی صدا از کدام قسمت و شبیه به چه صدایی به گوش میرسه!

ما در مقاله‌ی تخصصی سر و صدای لباسشویی تمام دلایل را بررسی کردیم.

جرخش لباسشویی یکی از مهم‌ترسن مراحل چرخه‌ی شستشو هست. اگر لباسشویی روشن میشه و کار میکنه، علت نچرخیدن لباسشویی را از مقاله‌ی تخصصی آن مطالعه‌ کنید.

برای مطالعه‌ی علت قفل شدن درب لباسشویی حتما مقاله‌ی لینک شده را مطالعه کنید. گاهی خواندن همین مقاله می‌تونه به شما کمک کنه تا بعد از مواجه با چنین مشکلی، خودتون درب لباسشویی را باز کنید.

تعمیر مایکروفر بوش در رشت

شاید شما کمتر کسی را بشناسید که متخصص تعمیر مایکروفر بوش در رشت باشد.

تعمیرات مایکروفر بوش کار بسیار تخصصی بوده که تنها باید به نمایندگی تعمیرات بوش در رشت بسپارید. چرا که تمام متخصصان فعال در این مرکز آموزش‌های فوق تخصصی حول تعمیر این دستگاه را گذراندن.

به دلیل مشغله کاری این روزها، مایکروفر نقش اساسی در تسریع پخت و پز دارد و دیگر برای پختن غذا نیازی به صرف زمان زیاد ندارید و وقت کمی از شما گرفته می‌شود.

همین موضوع باعث وابستگی افراد به مایکروفر شده است. برای تعمیر فوری مایکروفر بوش خود کافیست که با دکتر تعمیر؛ نمایندگی تعمیرات بوش در رشت ارتباط بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

خدمات ارائه شده از سمت دکتر تعمیر با ضمانت نامه کتبی و فاکتور معتبر می‌باشد.

خدمات پس از فروش مایکروفر بوش در رشت

خدمات پس ار فروش مایکروفر بوش در رشت چه خدماتی به شما ارائه می‌کند؟

علاوه بر تعمیرات بوش در رشت، خدماتی مانند؛ نصب و راه اندازی، طرز کار با مایکروفر بوش، توصیه‌ها و نکات مراقبتی از مایکروفر، تعمیر فوری در محل، تامین قطعات اصلی، گارانتی خدمات تعمیرات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مشکلات مایکروفر بوش

اگر مایکروفر روشن میشه و کار میکنه ولی سینی نمیچرخه، علت نچرخیدن سینی مایکروفر رو از اینجا بخونید.

مایکروفر شما روشن میشه و کار میکنه اما بعد از چند ثانیه خودبه خود خاموش میشه؟!

علت خاموش شدن ناگهانی مایکروفر رو از اینجا بخونید.

اگر از داخل مایکروفر صدا و نور اضافی احساس می‌کنید؛ یعنی دستگاه شما جرقه داره! علت جرقه زدن مایکروفر بوش رو از اینجا بخونید و سریعا آن را رفع کنید چرا که جرقه زدن مایکروفر روی سایر اجزای دستگاه تاثیر سوء دارد.

تعمیر یخچال فریزر بوش در رشت

یخچال یکی از حیاتی‌ترین دستگاه‌ موجود در منزل است که در صورت خرابی، تمامی دغدغه‌های شما به تعمیر یخچال بوش در رشت خلاصه می‌شود.

خرابی یخچال دلایل متفاوتی می‌تواند داشته باشد که در ادامه از مشکلات متداول آن گفته‌ایم.

همانطور که می‌دانید تعمیر ساید بای ساید بوش در منزل باید انجام گیرد. ابعاد بزرگ و جابجایی پر دردسر آن به هیچ کاربری اجازه نمی‌دهد که برای تعمیر آن را به نمایندگی تعمیرات بوش در رشت منتقل کند.

دکتر تعمیر بهترین و متخصص‌ترین تکنسین یخچال بوش را فوری به محل شما اعزام می‌کند و در همان روز دستگاه را به طور تضمینی تعمیر می‌کند.

اگر به دنبال بهترین تعمیرکار یخچال نمایندگی بوش در رشت هستید، کافیست تا با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

خدمات پس از فروش یخچال بوش در رشت

دکتر تعمیر علاوه بر تعمیرات فوری یخچال بوش در محل، تمامی خدمات پس از فروش بوش در رشت را خدمت شما ارائه می‌کند.

این خدمات شامل:

 • نصب و راه اندازی یخچال و ساید
 • آموزش کار با یخچال‌های دارای نمایشگر دیجیتال
 • سرویس دوره‌ای و تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال
 • توصیه‌های مراقبتی برای افزایش عمر یخچال
 • گارانتی خدمات 

مشکلات یخچال فریزر بوش

ممکن است صداهای عجیب و غیر طبیعی از یخچال به گوش برسد!

اول باید نوع صدا و منشاء آن را پیدا کنید. بهد از آن، راه جل رفه مشکل آسان‌تر است.

برای کمک گرفتن مقاله‌ی علت سر و صدای یخچال را مطالعه کنید.

یخچال‌هایی که از سیستم دیفراست برخوردار هستن، نباید برفک بزنند. چرا؟!

چون سیستم دیفراست همان برفک زدایی خودکار است که زحمت برفک زدایی را از دوش شما برداشته.

اگر یخچال برفک بزند، در اولین قدم باید به سلامت سیستم دیفراست و اجزای آن شک کرد.

اما دلایل دیگری هم ممکن است وجود داشته باشد که در مقاله‌ی علت برفک زدن یخچال بدون برفک آورده‌ایم.

ابتدایی‌ترین خواسته‌ی ما از یخچال؛ خنک کردن و سرد نگه داشتن مواد غذایی است تا از فساد آن‌ها جلوگیری شود.

اگر یخچال گرم است دلایل مختلفی دارد که تمام آن‌ها در مقاله‌ی علت سرد نکردن یخچال فریزر آورده‌ایم.

نشتی و آب دادن یخچال هم از دیگر مشکلات متداولی هست که باید ابتدا قیمت نشتی را پیدا کنید. تمام دلایل آبریزی و نشت آب از یخچال را در مقاله‌ی لینک شده مطالعه کنید.

یخچال‌ها هنگام بروز خطا بسته به مدل آن‌ها یا کد خطا نشان مید‌هند، یا آلارمی مانند بوق می‌زنند.

معنی ارورهای یخچال بوش شما را برای یاغتن علت آلارم یخچال کمک می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + پانزده =

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.