دکتر تعمیر برخلاف اسمش قدمت زیادی داره. شاید خوندن داستان ما برای شما جالب باشه و بتونه ارتباط ما با شما را نزدیک‌تر کنه. من (همانطور که عکس بنده را مشاهده می‌کنید) و برادرم موسس این شرکت هستیم. اما چی شد که تصمیم به تاسیس شرکت گرفتیم! تو این لحظه‌ها حرف از فشار سختی‌ها و ورود به مسیری جدید برای رهایی از اون‌ها وسط میاد.

 

هدف دکتر تعمیر چیه و از کجا ریشه گرفت؟

اما هدف ما مشخص بود و فقط فرار از سختی‌ها نبود. تجربه‌ی کاریِ ما تو شرکت‌های مختلف ما رو مصمم کد تا بریم برای اجرای هدفمون.  اما این هدف چی بود؟

قبل از اینکه بگم هدف چی بود، می‌خوام کمی از تجربه‌هام بگم. تجربه‌ی روزهایی که مشتری‌های زیادی تماس می‌گرفتن و به دنبال گرفتن یه مشاوره‌ی ساده بودن تا بتونن خودشون هر طور شده مشکل رو حل کنن.

اما گفتن هر جمله‌ی ما به عنوان مشاوره تعمیر لوازم خونگی، مسئولیت بزرگی بود که نمیدونستیم چه نتیجه‌ای به همراه داره. آخه ما که نمیدیدیم چه بلایی داره سر دستگاه میاد. کافیه یه حرکت ندونسته انجام بشه و دیگه نگم براتون.

یه نتیجه‌ی دیگه‌ای که از صحبت با مشتری‌ها گرفتم؛ این بود که وقتی از مشکل دستگاهشون میگفتن و بعد که برای بازدید میرفتم؛ میدیدم چه چیزها که از دستگاه بیچاره دریغ شده و اگه انجام میشد هیچ وقت دچار این مشکل نمیشد.☹️

اینجا بود که متوجه شدم شاید این وظیفه‌ی ماست تا کاربرای لوازم خونگی رو آگاه کنیم و بگیم همونطور که از بچه‌هاتون مراقبت می‌کنید؛ این دستگاه‌ها رو هم فراموش نکنید. اینا هم بچه‌های دیگه‌تون!

این شد انگیزه‌ی ما برای مستقل شدن و راه‌اندازی یه شرکت با یه هدف مجزا. شاید براتون عجیب باشه! اما هدف این شرکت؛ فلسفه‌ی این شرکته. هدف ما و فلسفه‌ی این شرکت هم بالا بردن آگاهی شما تو زمینه‌ی نگهداری از لوازم برقی خونتونه. به طوری که حداقل خرابی رو تو طولانی مدت داشته باشن و هزینه‌ی سنگین تعمیرات به حداقل برسه.

 

فلسفه‌ی دکتر تعمیر:

شرکت ما تو سال ۱۳۹۸ با یه هدف مشخص ثبت شد. (البته همونطور که گفتم تجربه‎‌ی کاری ما به خیلی سال قبل تر از ۹۸ برمیگرده و تقریبا شروع کار ما از سال ۱۳۹۲ بوده). 

شروع کار با یه دفتر ۳۴ متری تو ستارخان بود. اما بعد از مدتی که کار ما رونق گرفت و اعتماد مشتری‌های بیشتری رو جلب کردیم؛ نیاز به یه جای بزرگتر داشتیم. تا بتونیم بخش‌های مختلف شرکت رو گسترش و خدمات بهتری رو ارائه بدیم.

کمتر از یک سال تونستیم به یه جای بزرگتر نقل مکان کنیم و پیشرفت زیادی رو توی کار پیاده کنیم. بخش انبارداری، حمل و نقل و … .

اما کافی نبود. مشتری‌های ما به داخل تهران و محدوده‌ی مشخصی خلاصه نمیشدن. اینجا بود که برای سرعت بیشتر و خدمات بهتر، به فکر گسترش شعبه در نقطه‌های مختلف و اطراف تهران افتادیم. با افتتاح شعبه‌های تو شرق تهران، جنوب تهران و اسلامشهر شروع کردیم و این داستان ادامه داره … 😀

اما شعبه‌ی مرکزی ما در حال حاضر آدرس زیر هست که اگه خواستید حضوری هم تشریف بیارید ما در خدمتتون هستیم.

تهران، بزرگراه ستاری جنوب، روبروی کوروش مال، نبش پیامبر غربی، مجتمع گلستان، ورودی B، طبقه‌ی منفی یک، واحد هشت

 

ضمانت خدمات دکتر تعمیر چطوره؟

تعمیرکارای ما اونقدر کار درست هستن که ما روی خدماتی که به شما ارائه می‌کنیم؛ ضمانت نامه بدیم. با توجه به بندهایی که تو ضمانت نامه قید میشه، شما می‌تونید شکایت خودتون رو ثبت کنید تا بعد از پیگیری ما دو دستی وجه دریافتی رو برگردونیم یا برای بررسی دقیق‌تر مشکل رو حل کنیم.

دکتر تعمیر اینجاست تا به شما کمک کند.

دستگاه شما خراب شده و به دنبال مشکل آن هستید؟

سوال‌های خود را آنلاین بپرسید و درخواست خود را ثبت کنید.